81
  • Pheel
    #81
    Mindkét információ hivatalos MS közlemény? Kétlem...

    Ők nem Gál Zoltánt alkalmazzák szóvivőként...
  • Cat #78
    kijön az ötödéből is simán
  • BlueGold
    #77
    Majd ha a Far Cry és PainKiller stb... müködik Linux alatt akkor majd átváltok addig marad az XP. Azért vannak a problémák, hogy megoldjuk őket. Nem másolni kell a kulcsot, hanem generálni :-).
  • Frank99
    #76
    néha a egy szombati diszkót ki kell hagyni..
    mingyá 10.000 ban marad zsebben.
    Nem igaz?

    Mongyuk úgy 15 éve nem voltam, de ennyibe tuti van egy szombat...
  • Frank99
    #75
    tudni kell kezelni

    a lámák kapnak vírust, meg akik minden ismeretlen helyről jött levelet megnéznek, mert a pina hivogat a levél elején...

    évek óta nme volt vírusfertőzés a gépemen, holott napi 10-20 virusos levelem jön.

    attól még, hogy windowst használok, nem vagyok se láma, se figyelmetlen... (sem paraszt, aki ilyen commenteket ír...)
  • Frank99
    #74
    nem értem miért marjátok egymást.
    Átlagember (pl. én) néha játszik, néha letölt, :-), néha ezt-azt csinál. 2-3 évente nehogy ne tuggyak megvenni 20-30 ezerért egy oprendszert, főleg ha alá találok RENGETEG free programot is.(ugy mint Linux alá)
    Magáncélra dztem nem kell linux.
    A Linux egy fasza hálózati, tűzfalas stb. télleg qva jó oprendszer, de egy windowson felnőtt emberke nem talál meg rajta semmit. És a legtöbbünknek nincs ideje keresgélni, meg fórumozni....
  • Frank99
    #73
    ezt mind megtudod csinalni win98 alatt is ingyen...

    Van ingyen:
    cdiro
    openoffice
    lejatszo...

  • Pheel
    #72
    Talán pont az ilyen stílusú beszólások gerjesztik a vitát.

    Jönnek az okos emberek és kijelentik, hogy márpedig a Linux sokkal jobb. Nulla érvelés, egyszerűen csak jobb. A Windows mellett a legtöbb esetben rendes érvelés jelenik meg a fórumokon. A Linuxok esetében ez elég ritka. Sajnos. :(
  • Piscator
    #71
    Hogy öszinte legyek aki 2004 közepén még win98-at használ azt nem tartaom túl kompetensnek az oprendszerválasztás dolgában...
    Ha tudnád, mennyien használhatnak régebbi OS-eket...
    Nem mindenki tart feltétlenül a legújabbal.

    UNIX vs. Win.
    Nem mindenki játékbuzulásra és 3d buzulásra használja a gépet ÿsajnos ezt sok gs-s képtelen belátni... ), sok esetben megfelel a UNIX is.
    igaz, arra keresni kell, hogy müködjön.
    Minnél többen használják a uhu pl, az időhaladtával majd az is utoléri szolgáltatásokban a winxp-t.
  • Piscator
    #70
    Egyetlen cégnek vásárolnám meg 100%osan a szoftverjét, mégha 5000Ft-be kerül is: Virusbuster.
    Nagyjából jó, és HAZAI.
    Hazai tőkét támogatok, idegent súlyos tízezrekkel nem.
  • Piscator
    #69
    És majd a foltozatlan winekről az exploidokat kihasználva mennek szépen a dos és egyéb támadások az M$-SCO ellen.
  • davos80
    #66
    Döntsék már el.
  • janos666 #63
    Nincs valami crack/hack+magyarosítás ehhez az RC-hez amivel magyar nyelvű XP-re is felmegy?
  • vinii
    #53
    Milyen ész osztásról beszélsz te? Sugárzik az értelem belőled is azért...

    Nem a next gombokig jutottam, de próbáltam legalább valami önkritikár gyakorolni hogyha már így elkényelmesedtem...

    És nem leptél meg a konzoloddal, mindenesetre köszi hogy megpróbálsz okosítani, és egyből leszólsz, kedves hatalmas 500 gépes wines rendszergazda eszméletlennagykirály úr!
  • vinii
    #48
    Linux alatt gondolkodni is kell, erre nekem nincs időm :D

    Én csak a nextet tudom nyomogatni :)
  • k0zi
    #46
    Jézusom Win98 + UHU Linux :)
    Te se láttál még XP-t :D Vagy nincs digit géped, nem játszottál még nagyon új játékkal, nincs HP PSC-d (az az all-in-one stuff aminek olyan drivere van hogy a falat kaparod néha XP alatt is) és akkor kártyaolvasó, pendrive meg DVD írás :|
  • [HUN]PAStheLoD
    #43
    és ha pl játszani szeretnél vmivel ami nem megy 98on ? Vagy ha nem akarsz 30 percenként reb00tolni mer pl. photoshop/gimp a másik os-be van ? :/
  • lck
    #41
    Neked igazad van KisPeti, de csak 1 esteben, ha a Te XP-d jogtiszta.
  • lck
    #36
    /Az előző hozzászólásom Re4cThor nak szólt!/

    KisPeti !

    Sokmindenben egyetértek veled.

    A software és hardware támogatottság valóban lényegesen jobb XP-n. XP-t használok 2002 decembere óta, ismerem a rendszert, előnyeit -hátrányait. Nekem nincs pénzem ( sajnos ) XP-re. Most hogy kipróbáltam azt az új UHU-t, úgy érzem most már felveszi a versenyt a Win-nel. Persze megnehezíti a dolgát hogy az emberekben kialakultak a Win-es beidegződések. ( hiszen már az iskolában is ...) De most azt gondoltam, igeen is megpróbálom az UHUt - mert szinpatikus - a Win meg egyébként nem.
  • lck
    #34
    A játkékokról én sem mondtam le: mint ahogy írtam is "Felraktam 98 mögé..." Játék = 98, Az összes többi = Linux
  • lck
    #31
    Felraktam 98 mőgé az UHU Linux 1.1.1-et. Telepítés után, mindenféle egyéb matatás nélkül:
    - internetezek, email-ezek vele ( és nem félek a hülye vírusoktól)
    - CD-t másolok vele
    - zenét hallgatok ( MP3,WMA stb. )
    - filmet nézek vele ( bármi: DivX, avi, mp4, video CD, DVD )
    - dokumentumot írok, táblázatot szerkesztek ( openoffice)
    - frissíti magát - stabil - legális - ingyen !



    Asszem pá XP.
  • fifi
    #27
    Semmi egyéb sincs. Lehet hogy te megengedheted magadnak ellentétben sok csóróval/beleértve engem is/.
    ennyi...
  • fifi
    #24
    Akkor szerezz nekem olyan munkahelyet, hogy megengedhessem magamnak!
  • Faterx
    #22
    Csak úgy mondom hogy a lopás és a másolás két dolog...
  • mrzool
    #20
    Én is netről töltöttem le, mégis lehet. Sőt, slipstreames installt is tudtam készíteni. Na bumm.:)
  • mrzool
    #19
    OFF: Ez egyik topikban írtad, hogy kifejlesztették vmi über grafikai algoritmust, akkor rákérdeztem, de nem méltattál válaszra. Szabad tudni, hogy hol publikáltad, ill. hol lehet utánanézni? Érdekelne a dolog. Thx.
  • Zoley
    #17
    helyesen: netrol toltott corporate-re sem lehet .....
  • blackgamer
    #16
    én corporate verzióra simán feldobtam a SP1a-t
    itt egy link, leírja hogy kell


    http://www.extra.hu/bestof411/XPSP1.htm


  • mrzool
    #15
    Az SG fórumokon már nem tudom mit érezzek...:)
  • shim
    #14
    nem érzed az iróniát?
  • Frank99
    #13
    amúgy az XP-met osszel lesz 2 éve hogy használom, talán 2-3x volt vele gondom, akkor is hardverhiba miatt szórakozott, 1x telepítette újra, mert alaplap+proci csere volt, így inkább úgy döntöttem.
    Az általam eddig használt LEGJOBB windows, igaz nem használtam 2000-et.

    És megvettem....
  • Frank99
    #12
    maj' megtörik....
  • mrzool
    #11
    "mint ahogy corporate-re se lehet feltenni az 1est..."

    Ezt a butaságot kitől hallottad?
  • Deus Ex
    #9
    Jooreggelt.

    A cikkhez:
    A tolvajokkal kapcsolatos bánásmód esetén nem humánumról, hanem esetleg elnéző, vagy megengedő hozzáállásról helyes beszélni.
    Az SP2 nem terv szintjén létezik, bizonyítja ezt a néhány sorral odébb, az RC állapotban lévő változatra mutató link. Az RC ugyanis nem a Lilagőzös Ábránd rövidítése, hanem a Release Candidate , vagyis magyarul a Kiadás-Jelölté. Ez a fokozat a Beta példányokkal szerzett tapasztalatok alapán kialakított, a véglegeshez igen közel álló kiadás. Ezt esetleg mégegy RC követi, és azután pedig a Gold, tehát a végleges csomag. (Aztán jönnek a foltok és gyorsjavítások, "a", "b", .. , "n" változatok, de az más kérdés.:-P)
    A hozzászoolásokhoz:
    Fiúk, ha annyira rossz az XP, akkor miért lopjátok? Nem biztonságos? Tessék szépen Linuxozni..:-)
  • vinii
    #8
    Ha az 1es fölment akkor ez is föl fog? Vagy nem?
  • sniper
    #7
    loal. mint ahogy corporate-re se lehet feltenni az 1est...
  • Piscator
    #4
    Kapkodnak.
  • Atika :o)
    #2
    "Egy jogtiszta Windows XP az SP2 javítócsomaggal kiegészítve a legbiztonságosabb asztali operációs rendszer lesz"

    Na ez mar egyszer biztos he he he he he he
  • mainruler
    #1
    Muhaha...