40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • OptimusPrime
    #39794
    Egyelőre szerintem felejtsd is el a CFW-t, 6.37 OFW még messze van attól, hogy ebből belátható időn belül CFW-d legyen.
    5.50-nél járunk most, én több, mint 2 éve vettem a PSP 3000-emet, akkor volt rajta ez gyárilag, ilyen tempóban 2013-ban talán lesz CFW 6.37-re.
    Egy dolgot tehetsz:
    Jatekaim.hu
    Vatera.hu
    Joystation.hu
    És ilyen helyeken szétnézni gyári UMD lemezekért!
  • enlightened
    #39793
    Tudtommal prometheust csak gen- d 5.50 re lehet feltolni, de azzal a 6.37 es OFW-rol le kéne downgradelni a Gen- d-re és lehet rátolni a prometheust, érdekeseket mondasz.
  • enlightened
    #39792
    Prome 4 az mi? Én utánaznétem google-on de midnehol azt irják nem lejhet 6.37 et ledowngradelni és mást se nagyon lehet vele csinálni, akkor te ezeket honnan tudod?
  • darkmore
    #39791
    Frissítsd Prome 4-re, kb 2 perc az egész ;-)
  • Pengn
    #39790
    Hello. Érdeklődnék h egy 5.50 prome 3 as slim psp visz minden játékot memóriakártyáról, az újakat is? :)
  • enlightened
    #39789
    De hiába tanulok, ha 6.37-ról nem lehet flashelni:S
  • darkmore
    #39788
    a psphungary.hu-n lehet tanulgatni és magadtól is menni fog a művelet ;)
  • enlightened
    #39787
    Hello, ma voltam egy helyen flasheltetni akartam és azt mondta a boltban az ürge, hogy túlfrissítettem és sajnos még ezt nem lehet.

    Tényleg van ilyen, hogy túlfrissíted és akkor onnan nincs visszaút, és nem lehet flashelni?
  • darkmore
    #39786
    Az tuti, hogy egyik flashelési methódus sem kezdődik úgy, hogy update-eld az OFW ;-)
  • Sati84
    #39785
    Homebrew futtatás...
  • maffioso
    #39784
    Érdekelne eladó psp, szép állapotú flashelt, memkarival jó áron
  • bboyatty
    #39783
    Ahoz, hogy mit csinálj?
  • Sati84
    #39782
    Ha 3.80-as FW-m van, akkor először update-elni kell 6.20-ra?
  • Gideon Wieth
    #39781
    állítsd be hogy a sütiket ne tárolja :)
  • Balázs 17
    #39780
    hi
    netezes kozben ha aztirja ki, hogy nincs eleg memoria akkor ezzel mit lehet kezdeni??
    probaltam a a view settingsben, de hat uaz...
  • Gideon Wieth
    #39779
    Egyébként NGP-nek hívják :-) Next Generation Portable :-)

    Am nekem is nagyon bejön, száz alatt van én is venni fogom :D Uncharted, Metal Gear és a többiről ne is beszéljünk... Engem már meggyőzött :D :-)
  • rnd
    #39778
    HBL-ből már van a legfrissebb firm alatt is elfutkosó verzió és sok sok homebrew megy vele...
  • Sati84
    #39777
    Most, hogy megtalálták a PSP root key-ét is, van valami hír arról, hogy hogyan lehet okosítani simán szoftveresen a PSP-ket? Csak egy link kéne, ha valaki talált módszert, én egy fél órát gugliztam, de (még) semmi...
  • 5c0rp330n
    #39776
    hat, eltelt azota 6 ev, illik is jobbnak lennie :)
  • dunga
    #39775
    Csak, hogy mekkora a fejlődés a régi, fat psp-mhez képest.
    Pozitívan sírok amúgy :]
  • 5c0rp330n
    #39774
    ?
  • dunga
    #39773
    Tech adatok miatt elkezdek sírni még most.
  • KaBuTo666
    #39772
    Ezért várok pár hónapot legalább. Addigra megoldják talán.
  • Sir Quno Jedi
    #39771
    Ha meg warezoltál, az sem lesz az elején nyilván PSP2-n és a store-ból meg aranyáron jönnek majd a gammák és az áruk sem csökken idővel úgy, mint a használt gammáké most.
  • KaBuTo666
    #39770
    Nem érint.
  • Sir Quno Jedi
    #39769
    Gyárekök semmi összefüggés a két PSP generáció között, mert az újon nem mennek a régi UMD-k, ergó a PSP marad még egy ideig.
  • KaBuTo666
    #39768
    Ha 100 alatt lesz tuti megveszem, az se érdekel hogy 80-ért vehetek xboxot meg mellé kinectet, inkább ez. ;D Persze pár hónapot azért várok, meg majd el is kell adnom a sima psp-met. Remélem nem lesz valami súlyos bakija ennek az új generációsnak.
  • Fabio Capello
    #39767
    alaphangon én bebikkantok egy hatvanezret magyar forintban. A régiek ára pedig elkezd zuhanni, nem csodálkoznék, ha egy fatot 10k-ba meg lehetne kapni.

    Persze rengeteg fog azon múlni, milyen hamar sikerül CFW-t csinálni a PSP2-re, addig nem lesz sláger, amíg nem lehet W játékokat futtatni rajta...
  • KaBuTo666
    #39766
    rohadt jó...árra nagyon kíváncsi leszek.
  • kabel15
    #39765
    Karácsony környéke. Szóval szerintem november közepe vége felé hogy a fa alatt már biztosan ott legyen.
  • 5c0rp330n
    #39764
    na, ez mar tenyleg a psp2 :)
    amiket eddig olvasok rola, qrvara jonak tunik. illetve ha most megjelenne, qrvara jo lenne. mondtak vmi datumot?
  • kabel15
    #39763
    Képek itt: ITT
  • kabel15
    #39762
  • samsung123
    #39761
    PSP2
  • samsung123
    #39760
    erre én is kíváncsi lennék! 3DS bejelentését/bemutatását is élőbe nézetem
  • kabel15
    #39759
    Sziasztok! Ahogy olvastam holnap mutatják be a PSP2 őt. lesz valahol valami élő közvetítés ahol lehet nézni? Olyanra gondolok mint pl az E3.
  • Picar77
    #39758
    elvileg holnap mutatják be Tokyoba szoval ők már biztos tudják :D
  • 5c0rp330n
    #39757
    is lehetne, de joesellyel nem az. attol hogy valaki ezt mondta, semmi nem bizonyitja hogy ilyen lesz. ami azt illeti, a legutobbi hiteles info amit olvastam kb azt mondta h meg maga a sony sem tudja hogy hogy is fog pontosan kinezni a cucc.
  • K Ace
    #39756
    Kijelző plexin van néhány, de olyan kicsik, hogy csak akkor látod ha nagyon erőlködve nézed.
  • baca01
    #39755
    Ráröppennék rögtön ha lenne most pénzem! :(
    Karcmentes egyébként?