40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • OptimusPrime
    #39834
    Patapon3, találkozott már vele valaki? Videók alapján sok változást eszközöltek, elég komoly csaták láthatóak, már-már rajzolt Total War, komolyan! :D Miközben ugye maga a játékmenet semmit sem változott - miért is változna, nem? :) - nem tesztelte még innen senki? 21EUR Zavvi-ról, bár most jó az árfolyam legalább, így akár még jó vétel is lehetne.
  • Invincible
    #39833
    PSP slim 2001 es gép , anyagi okok miatt sürgősön eladó. Piros színű, hátulján god of waros minta
    három apró hibája van: a hátulján egy nagyon kis területen lejött a festék. (az analogja néha lefele húz, de ellent lehet neki tartani. Olvastam hogy korigálható Joysens és egyéb progikkal is...) A képernyőn egy pixel kivan égve a jobb felső sarokba, ha nem mondják észre sem lehet venni, így hát ezt csak úgy élőben tudom megmutatni :D

    és akkor a jó tulajdonságai :D

    *flashelt, régi alaplapos
    *legújjabb szoftverrel (phrome)
    *8 gigás memokártya
    *töltő
    *god of war eredeti játék
    *puha fehér tok
    *adatkábel
    számítógéphez
    *törlőkendő
    *megkímélt képernyő, gombok, tiszta karcmentes állapot :D
    *egy angol umd film
    Ár: 18000 ft. Az ár alkuképes ha nem postán kell küldenem megoldható úgy a személyes találkozó hogy nem én megyek le valahova :D

    Személyesen átvenni Szolnok környékén lehet vagy Budapesten.
    üzenetben lehet érdeklődni :D msn-en, e-mailben meg majd tudok képeket küldeni
  • Picar77
    #39832
    jol teszed :D
    város game *.*
  • darkmore
    #39831
    Ha feltörés alatt Flashelést értesz = saját operációs rendszer lett a gépre feltelepítve, akkor az fix, hogy nem zavarja be a gombokat.

    Szerintem szét kellene szedni és a gombokat megigazítani, tisztítani, cserélni. Ez nem igényel nagy szaktudást: a PSP-t 5 csavar fogja össze (mármint a kölső burkolatot) kettő van hátul, kettő az aksi alatt és egy a gép oldalán alul. Ha az igazítás tisztítás nem segít akkor valószínűleg rendelni kell egy alsó gombsort, ami nem drága, mert csak egy csík műanyag az egész, szerintem ez lehet elkopva.
  • kriminalskate
    #39830
    Uraim!
    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a PSP-met nemrégiben feltörték (ugyebár hogy umd nélkül játszhassak stb...) ám egy pár nap múlva, azaz ma, olyan hibája lett hogy játék közben magától START- ot nyom, vagy pl webcím beírásánál. Ezzel ellentétben ha zenét játszok le vele akkor pedig hiába nyomom nem regál semmit. Továbbá a SELECT gomb sem úgy működik ahogy az elvárható lenne. A PSP még a legelső szériák egyikéből való, de csak most lett feltöretve.(egyáltalán amiatt van??) Kerek valakit próbáljon meg nekem segíteni, tanácsot adni mit tehetnék most. Előre is köszönöm.
  • darkmore
    #39829
    Sikerült lua scripttel az első adag kódomat beletömni a psp agyába, frenetikus érzés.

    Már régebben is pötyögtem C64 emu-ban basic cuccokat, mert olyan poén psp-n "fejleszteni" psp-"re" (na, jó c64 emura).

    De itt csak fel kellett raknom egy luaplayer eboot-ot meg mellé a scriptet, plusz két png kép és kész:

    --First PSP Stuff
    --Author: darkmore

    normal =Image.load("normal.png")

    screen: blit(60,80,normal)


    white = Color.new(255, 255, 255)

    screen:print(200, 100, "Press the UP button!", white)

    screen.flip()



    while true do

    pad = Controls.read()

    if pad:up() then
    screen:clear()
    angry =Image.load("angry.png")
    screen: blit(60,80,angry)
    screen:print(200,100, "OK!", white)
    screen.flip()
    end

    screen.waitVblankStart()

    end


    mint látszik roppan bonyolult, de hát ez még csak a kezdet, ahogy mondani szokás XD
  • Fabio Capello
    #39828
    henezni relatíve egyszerű, az egyetlen zavaró hogy minden kikapcs-bekapcskor ha nem "alvómódba" teszed, akkor újra meg kell csinálni, két klikk ugyan, de elég frusztráló.
  • darkmore
    #39827
    Inkább alaplaptól függ, mint szériától, ha jól emlékszem 3000-esben is van olyan alaplapos, amit fullra lehet flashelni, de ez ritka mint a fehérholló, a legtöbb 3000-est HEN-ezni kell, ahhoz semmi gyakorlatom nincs...
  • OptimusPrime
    #39826
    2000 vagy 3000-es PSP-ket?
  • Kata
    #39825
    Nézhettek hülyének, de májusban jön ki a Lego Pirates of the Caribbean PSP-re is és "instant-get" beszerzem. :P
  • Jana32
    #39824
    Kösz szépen, működik minden!(Y)
  • darkmore
    #39823
    Nagyon egyszerű:

    1. Google: PSP Prome 4
    2. Letölt
    3. Rámásol a PSP Game mappájába
    4. PSP-ből futtatod, mint egy játékot.

    Esetek 99% minden okés, ha nem akkor újra az egészet.

    Persze felelősséget semmiért nem vállalok, de már 2 PSP-t frissítettem 5.50 GEN D3-ról Prome 4-re és semmi baj nem volt.
  • Jana32
    #39822
    Egy kis segítséget kérhetnék hozzá? Nem nagyon értek hozzá, így vettem használtan már, hogy rajta volt minden... tehát hogy kell rá rakni? előre is köszönöm
  • darkmore
    #39821
    Igen, de én csak utángyártott cuccot láttam dealextremen.
  • darkmore
    #39820
    Rakj rá prome 4-et és úgy próbáld.
  • Empty
    #39819
    Kérdezném, hogy a PSP-n a közepén körbefutó szürkés műanyagelem is cserélhető?
  • Jana32
    #39818
    Jah egyébként 5.50 Gen-D3 van a gépen.
  • Jana32
    #39817
    Nem találtam topicot, ezért itt kérdezném meg, hogy valaki játszott-e a Dragon Ball Tenkiachi Tag team-el? Ugyanis problémám van vele... virágbolti verziót szedtem le kipróbálás céljából, mert már sokszor estem abba a hibába hogy megbántam utána a vételt... a probléma, hogy kifagy egy idő után vagy ha olyan ultra skill-t nyomok be, ami elég látványos... olvastam hogy másnak is van ilyen problémája, ott annyit írtak, hogy át kell állítani 333mhz-re a proci sebességet, és jó lesz.. de nekem ez se oldotta meg. Mi lehet a probléma?
    Ha megvenném eredetibe úgy megoldódna?
  • Jana32
    #39816
    Köszönöm a választ megtaláltam az umd mode-t. Én is azért gyanakodom koszra, mert a gombnak a jobb oldala nem nyomódik le teljesen, meg gondolom nem nyagdulnak ki azért ki olyan könnyen a gombok, főleg a négyzet mivel nem az van használva legtöbbször. De szted ha elviszem sima számítógép szervízbe ott meg tudják csinálni?
  • dzsedi
    #39815
    "Több lehetőség van: vagy az XMB (a psp alap menüje) lenyomod a select gombot is az előugró vhs menüben." Az "is" "és" akart lenni.
  • dzsedi
    #39814
    Több lehetőség van: vagy az XMB (a psp alap menüje) lenyomod a select gombot is az előugró vhs menüben. Vagy pedig teljesen kikapcsolod a psp-t majd nyomd le az r gombot (és ne engedd fel) bekapcsolod. Így eljutsz a recovery menübe. Itt menj a configuration-be és megtalálod amit keresel. Ha nincs tapasztalatod az ilyesmiben akkor ne szedd szét a psp-t, inkább vidd el szervízbe. Youtube-on amúgy biztos van millió szétszedős video. Ja és igen, okozhatja kosz a nyikorgást.
  • Jana32
    #39813
    Juteszembe lenne még egy kérdésem. Hol lehet átállítani az umd iso mod-ot?
  • Jana32
    #39812
    Sziasztok! Nemrég vettem egy psp-t, nem voltam benne a témájában előtte, sőt most sem, játszogatok elvagyok, de nem értek hozzá nagyon... a problémám a következő: a négyzet gomb egy kicsit "nyikorok", néha nehezen nyomódik le.. ez azért van, mert kezd meghalni, vagy egyszerűen vmi kis kosz lehet alatta? Szétszedném, de nem nagyon merem... szét lehet egyáltalán??:S Félek hogy millió darabra hullana szét... ha valaki tudja hogy kell szétkapni, légyszi segítsen.. egyébként még a régi fat verzióm van, ha az lényeges.
  • dzsedi
    #39811
    Cső!
    Minek nincs hangja? A játéknak? A videónak? Zenének?
    Milyen géped van? OFW/CFW?

    Off:
    Szét fognak szedni a fórumokon ha nem használsz írásjeleket.. vagy nem vettétek még az isiben?
    Ezen ne sértődj be, de jobban fognak neked segíteni, ha megértik mit akarsz egyáltalán kérdezni.
  • dvid95
    #39810
    csö nekem az a gondom hogy nincsen hangja hogyan oldjam meg
  • Jak16
    #39809
    KonzolHQ nyereményjáték: PSP-re akár Golden Sun-t

    http://konzolhq.hu/story-2238-KonzolHQ-nyeremnyjtk-8211-a-frenetikus-jtkok-csak-Rtok-vrnak.html
  • dzsedi
    #39808
    Akkor számomra értelmetlen, ugyanis hidegen hagynak az új címek.. (bár eddig minden elindult). De azért kösz az nfo-t.
    Inkább a Comic reader-t csinálnák meg...
  • darkmore
    #39807
    Új gémekhez nagyobb OFW verzió szükséges, a prome ezt áthidalja.
  • dzsedi
    #39806
    Nem követtem mostanában az eseményeket. Miben jobb a Prome 4 az 5.50 Gen D-3-nál?
  • darkmore
    #39805
    Ja most látom, akkor a kérdés csak az, hogy 5.50-es az CFW vagy OFW?

    Ha CFW, akkor valószínűleg GEN D3 lesz, amire Prome 4-et kell rakni.

    Ha meg OFW, akkor bonyolultabb a téma, mert függ az alaplap típusától is, hogy lehet e downgrade-elni és fullra flashelni (= ekkor 5.50 GEN D3+Prome4 rakni rá), vagy más CFW-t rárakni.
  • darkmore
    #39804
    Milyen PSP-d van? 2000 v. 3000?

    5.50 az hivatalos software, OFW?
  • hekhubá
    #39803
    PSP 2004 Slim van és erre milyen versiot kell leszedni hogy fussanak rajt játékok?
  • jaszy
    #39802
    Így sehogy :)
  • hekhubá
    #39801
    Sziaszto!
    Rátettem a PSP-rem az 5.50 verzíot és megtudná valaki mondani hogy kell rátenni játékot, vagy kell még leszedni hozzá programot.
    Ha tudtok segíteni irjatok prívátba.
    Előre is kösz.
  • darkmore
    #39800
    E-bay és dealextremen kb 800 Ft-ért lehet venni olyan aksit , amit átkapcsolhatsz pandorából normálba és vissza is, vagy forrasztol egyet magadnak, de erre nem mindegyik aksi jó.
  • enlightened
    #39799
    Már csak ember kell találni aki rendelkezik pandora batteryvel és magic memory stickkel mert ezek nisncenek a folyamatot viszont youtuberol nézve is 5 perc alatt végig lehet csinálni.
  • enlightened
    #39798
    Nem nem! Most derítiettem ki, hogy a slimem alaplapha V2-es és nem V3-as ami irtó jó dolog, mert a V2-est pandorával letudják downgradelni 6.37-ről is. Szóval az a szerencsém egy régi PSP-t vettem és még a régi alaplap van benne, jelen állás szerint V2-es slimmel bármilyen OFW-ról meg tudják pandorázni. Úgyhogy királyság van.
  • darkmore
    #39797
    (Bazz: 6.35 PRO-B3 a legújabb)
  • darkmore
    #39796
    Bocs a flood miatt, de most látom, hogy a OFW 6.35-re húzható CWF már ennél a verziónál jár:
    UPDATE 6 6.35 PRO-B2
  • darkmore
    #39795
    Kérdés:
    "Hello. Érdeklődnék h egy 5.50 prome 3 as slim psp visz minden játékot memóriakártyáról, az újakat is? :)"

    Válasz:
    Frissítsd Prome 4-re, kb 2 perc az egész ;-)


    Kérdés(szerű)
    "De hiába tanulok, ha 6.37-ról nem lehet flashelni:S"

    Válasz:
    Most nincsen rá még megoldás, de 6.36-ot már sikerült megokosítani, szerintem nem kell rá olyan sokat várni!


    Meddig lehet flashelni:
    Ez elvileg bármilyen gépen működik, még a Go-n is, amin max OFW 6.35 van azt lehet flashelni! CFW 6.35PRO-A kell felrakni rá.

    Amúgy meg van egy homebrew, ami letiltja a update-et a psp-n, hasznos, ha felelőtlen kezekbe kerülne a gép ;-)

    Máskor meg használom a "válasz erre" gombot, sorry.