40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • samsung123
    #39754
    korrekt ár
  • samsung123
    #39753
    PSP2
  • K Ace
    #39752
    Már oda adom 26 ért is, ha valakit érdekel dobjon pü-t
  • Picar77
    #39751
    jött ki valami jo játék mostanában ami kötelező darab ? :D
  • K Ace
    #39750
    PSP slim 2004 es gép eladó. Limitált kiadású piros színű God of War mintázatú borítás.

    *flashelt
    *legújjabb szoftverrel (phrome)
    *8 gigás memokártya
    *töltő
    *god of war eredeti játék
    *puha fehér tok
    *adatkábel
    számítógéphez
    és ahhoz átalakító hogy töltőként is használhasd
    *törlőkendő
    Ár: 30 000ft.
  • baca01
    #39749
    Sziasztok!
    Kezdő psp-s vagyok, nem nagyon értek ezekhez a gépekhez, ps3-m van.
    Szeretnék majd egy psp-t venni, valószínűleg hasznàltan. Az a kérdésem, hogy milyen gépet érdemes venni, mire figyeljek, milyen tartozékok legyenek a géphez és mennyiért. (Okosítani is szeretném)
  • PedroSKA
    #39748
    hi!

    Azz szeretném kérdezni, hogy ha letöltök psp játékdemókat, akkor azt minden probléma nélkül memory stickről tudom futtatni? Ha teljes játékot teszek rá az is menni fog? köszi
  • Renjike
    #39747
    Hol kaphatok jó minőségű 3.5 ös fülest? egy honlapot vagy valamit adjatok légyszives.
  • Fabio Capello
    #39746
    No, PSP tulaj leszek, ismét :D
  • 5c0rp330n
    #39745
    na latod ez jo kerdes. mivel tudtommal hivatalosan csak psn-rol lehetne megvenni, a gyerek leirasa szerint pedig hivatalosan van meg neki minden, gyanus hogy nem nagyon tudna csak a jatekot atruhazni rad.. bar hallottam olyat hogy dlc-ket valami 3 vagy 5 masik accounttal meg lehet osztani, nemtom ps1 jatekoknal van-e ilyesmire lehetoseg.
  • Sir Quno Jedi
    #39744
    Sőt lehet, hogy nem is géppel, hanem PSN accounttal együtt adható csak el, csak úgy megy. Már persze ha nem virágbolti verzó.
  • Sir Quno Jedi
    #39743
    Tom, azt mán én is végigtoltam, dissidia is megvan gyáriba, de ha FF7-FF8 letöltős (mintahogy szerintem is az), akkor hogy tudná továbbadni?! Akkor csak a géppel együtt adható el, nem?! (pedig nekem fáj rá a fogam, igaz megvan gyáriba mindegyik PS1-re sokCDsen és már átkonvertáltam PSP-re szépen, de több sebből vérzik így)
  • 5c0rp330n
    #39742
    umd-n a ps1 jatekok nem hiszem h ujra megjelentek volna, crisis core lehetne umd-s legfeljebb
  • Sir Quno Jedi
    #39741
    Az FF7-8 az ilyen memkártyára letöltött gyári verzió, vagy UMD-s, vagy milyen?!
  • Caine
    #39740
    Sziasztok, akit érdekel:

    Eladó egy SONY PSP 3003 (6.20, nem flashelt) Pearl White (gyöngyház) konzol makulátlan állapotban.
    Final Fantasy Dissidia Kiadás!

    - gyöngyház színű konzol és a táp
    - 8 GB SanDisk memory stick pro duo
    - USB kábel
    - Final Fantasy Dissidia játék (még fóliában)
    - eredeti doboz
    - fehér bőrtok (FF motivummal)
    - FF matricák
    - eredti számla, 2011. április közepéig garanciális!
    Ára: 32.000 Ft

    Extra:
    - Final Fantasy VII Crisys Core
    - Final Fantasy 7+8
    Ára: 5.000 Ft

    Akit érdekel, dobjon egy üzit.
  • sirpalee
    #39739
    PSP go esetén mi a helyzet a régi lemezes játékokkal? Tudom őket használni (netről letöltöm, hogy regeltem a kulcsokat pl), vagy esélytelen és inkább psp3000?
  • Esham
    #39738
    Eredeti Sony 1gb memóriakártya 2.500-ért eladó.

    érdeklődni, privi.

    Személyes Budapest.
  • Esham
    #39737
    Eladó eredeti psp gamek tokkal, füzettel: X-men Legends II - 2.500 ft
    Dynasty Warriors 2.500, Spiderman 2 2.500, Alien vs Predator Requiem 3.000, Pirates of The Caribbean Dead man's Chest 2.500, Rengoku: 2.000, Tekken Dark Resurrection 2.800, Crash Tag Team Racing 3.000, Prince of Persia Revelations 2.000

    érdeklődni priviben.

  • darkmore
    #39736
    Azóta már vettem egy pöpec PSP-2000-et, azt nem csúfítanám el. Az az aksi egy másik PSP Slim-hez kellett volna, de azért jó ötlet :D
  • bboyatty
    #39735
    Van utángyártott slim fedél arra az esetre ha fat aksit akarnál rakni bele. Ismerősőmnek úgy volt, esztétika romlik picit de ha azt mondod , hogy megéri akkor keress egy fedelet és élvezd.
  • darkmore
    #39734
    Eladó utángyártott akumlátor PSP 1000 (Fat) típusú géphez.

    Az aksi teljesen új, a Slim gépemhez vettem, de persze abba nem fér bele

    Eddig egyszer töltöttem fel (ekkor kb 1napig töltöttem) így 2:30 bírt maximális fényerővel és hanggal!
    Személy szerint a teljesítményével nagyon meg vagyok elégedve.
    Kár, hogy a Slim gépemnél nem megy rá az aksi fedele, de mint írtam PSP Fat-hez jó.

    Ár: 990Ft + Postaköltség
  • darkmore
    #39733
    Ha tényleg 5.50 GEN D3 van rajta akkor csak Prome 4-et kell rátenni.
    Egyszerűen belerakni a psp/game mappába és futtani.
  • juviktor9
    #39732
    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, mert halvány ötletem sincs már a megoldásra, sok tpoicot meg oldalt olvasgattam, de sehogy sem sikerült megoldani a problémát. Előszőris lenne egy 1004-es psp-m, ami ki van kódolva, már elég sok játékot futtattam vele, viszont mindig frissíteni kell az új játékok miatt, viszont az elég költséges, hogy mindig szakemberhez vigyem el...A system verziója 5.50 GEN-D3, ha letöltöm a legújjabb szoftverfrissítést, akkorviszont kiirja a futtatásnál, hogy nem tudja indítani, mert már a 9.9-es verzió van fennt a psp-n, ami lehetetlen. Valaki tudna segíteni nekem, hogy h oldhatom meg a frissítést, mert nem nagyon értek hozzá? Nagyon megköszönném! esetleg msn-en vagy e-mailen egyszerűbb lenne
  • Dj Siegfried
    #39731
    registry hacks.. megoldódott
  • Dj Siegfried
    #39730
    tudna vki segíteni?
    5.50 gend ről tértem vissza 5.0 m33 6-ra és megcserélődött az iksz és a kör gomb. ( kör=ok iksz=back)
    hogy tudnám visszaállítani az eredeti kiosztásra?
    köszönöm
  • Esham
    #39729
    ja, és személyes Bpesten-XI, vagy Miskolcon, vagy posta.
  • Esham
    #39728
    Eladó egy fehér újszerű karcmentes Nintendo Dsi britt töltővel. ( a dugvilla hozzá 2-300 ft a műszaki boltokban)
    + ajándék fülhallgató! Ár: 30.000 ft!

    Csere PSP-re érdekel.
  • Akey
    #39727
    Egy napig 7000 pénzbe kerül a God of War: Ghost of Sparta az 576-ban.
  • Falkon
    #39726
    3.5
  • Renjike
    #39725
    és mekkora Jack dugó megy bele?
  • Renjike
    #39724
    honnan lehet témákat meg egyebetek letölteni psphez? nincs a gépem flashelve. így is lehetséges?
  • augusz23
    #39723
    Am használt dolog az jó is meg nem is. Jó, mert ócsó, rossz, mert a minőség nem biztos!
  • augusz23
    #39722
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy lehet még valahol 5.03-as vagy annál régebbi psp 3000 vagy 3004-est kapni?(nem használtan)
    Linket tudnátok hozzá adni?
    A választ előre is köszönöm!
  • MrTressy
    #39721
    Szerintem egyszerűbb ha konvertálsz magadnak vmi progival
  • wasabi scany
    #39720
    Sziasztok!

    Megszeretném kérdezni hogy valaki tud-e olyan linket adni ahol PSP-re ingyen tölthetek le mp4 filmet!
    Előre is köszönöm!
  • takiati1989
    #39719
    Nem tudjátok miért nem indul el 5.03 GEN-C-n a PATAPON 3?(minden más játék jól megy)
    Várom a válaszokat
    előre is kösz
  • darkmore
    #39718
    nem tudom mire gondolsz pontosan, streames videókat lehet vele nézni neten, tehát online TV adókat is, bár nem biztos hogy mindet
  • mzoli7
    #39717
    psp-n lehet valahogy tévézni ?
  • darkmore
    #39716
    Ezért írtam én is, ohgy a legjobb megoldás az pandora, majd M33-t rá, utána Gen 5.50 D3-at meg prome 3-at.

    Mert ha csikent raksz rá akkor minden egyes ki/be kapcsolásnál újra kell csirkézni, amit persze le lehet kerülni, ha csak sleep-be rakod a PSP-t.

    HA felrakod az 5.03as OFW akkor viszont már CSAK csirkézni lehet, tehát végleges okosítást nem lehet rajta csinálni, én ezért nem javasoltam a csirkeutat :)
  • Empty
    #39715
    Igen! Csinált! De ha pandorázható akkor ChickHen hülyeség!