40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Sir Quno Jedi
    #39874
    Nolátod! Ha 64k-ért vettem most vacsi új 160GB-s PS3-at, akkor nem fogok fisfos handheld-et venni 90k-ért, hiába csilivili.
  • 5c0rp330n
    #39873
    ahhoz kepest, hogy mas cegek (khm.. apple..khm) mennyiert adnak ennel sokkal szarabb hardveru fosokat, ez meg igy is egy kifejezetten ude helyzet. mondjuk amilyen magas most az euro es ha raszamolja az ember a jo kis magyar afat meg a jo kis kereskedok hasznat, kijon, hogy ha olyan 90k lesz annak meg orulhetunk. ami vicces amellett h usa-ban 45ezer hufnak megfelelo dollarert viheto lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #39872
    Ember, EURÓBAN számold! 250 EURÓ! :D Mindjárt nem olyan szép kilátás... :D
  • zola2000
    #39871
    Ezt inkább a ps vita topicba ^^
  • OptimusPrime
    #39870
    Hivatalosan is PSP Vita az új marokkonzol!

    Nyitóár: 249 és 299 dollár előbbi Wi-Fi, utóbbi +3G.
    Mai árfolyammal az nem is tűnik vészesnek, a Wi-Fi-s 45.000 a 3G-s 54.000.-

    November előtt persze ebből még semmi sem lesz, várós egyelőre nagyon és a kiadók is mögé állnak majd. Ezen egy új GOW, vagy Final Fantasy? Hűha! :P
  • 5c0rp330n
    #39869
    hm, akkor lehet h be kene szerezni
  • Picar77
    #39868
    jobb mint a 2
  • 5c0rp330n
    #39867
    patapon 3 jo?
  • OptimusPrime
    #39866
    Nincs más a csomagban, talán csuklópánt van benne, de ebben már nem vagyok biztos! :)

    Ezzel a számozással nem kell ám nagyon törődni, de mint érdekesség itt vannak:

    PSP-x000 Japan
    PSP-x001 US / North America
    PSP-x002 Australia / New Zealand
    PSP-x003 UK
    PSP-x004 Europe
    PSP-x005 Korea
    PSP-x006 Hong Kong / Singapore
    PSP-x007 Taiwan
    PSP-x008 CIS
    PSP-x009 China
    PSP-x010 Central / South America

    Az UMD lemezeket nem lehet memóriakártyára másolni, vannak játékok, amik felmásolnak pár file-t a gyorsabb indulás miatt (pl: Soul Calibur), de futtatni onnan sem lehet a lemezek nélkül, az tényleg csak az általad is említett "babrálás" során működik!

    Üdv!
  • Hegeace
    #39865
    Akkor a memória kártyával nem lesz gondom :)

    Ha lenne normálisabb/nagyobb tv-m akkor már valószínűleg asztali konzolban gondolkodnék :D. Van esetleg bármi ilyen kiegészítő ami az alap csomag része ?

    Erről a 3000-3004 dologról sehol nem találtam értelmes leírást hogy ezek egy és ugyanazok de lehet csak én voltam figyelmetlen.

    Az sem volt tiszta hogy ezeket az UMD lemezeket fel lehet-e másolni a memória kártyára és onnan futtatni vagy csak néminemű babrálás után és nem eredeti játékoknál működik ez így.
  • OptimusPrime
    #39864
    Na, végre valaki vesz, nem csak elad! :)

    Gyárilag kapod a memóriakártyát bele, igazából ezzel nem kell törődni.

    1 GB-os az alapcsomag része, nem tűnik nagynak, de mivel jobbára mentések kerülnek rá, így nem is nagyon kell nagyobb. Persze, ha sok zenét+filmet+DEMO-t is akarsz rajta nézni, akkor nem árt egy bikább.

    Ha van nagyobb TV-d, LCD-s mondjuk, akkor érdemes lehet még a PSP-hez készített komponens kábel beszerzése. 2500 forinttól 5000.-ig árulják kábé.

    Szerintem kevered a dolgokat, a 3000 és a 3004 az egy és ugyanaz, csak máshol adták ki őket, nekem 3001-esem van, mert az enyém USA-kiadás.

    A GO! meg mint itt pár hete írtam, megszűnt modell lett, amúgy sem volt sikersztori, pláne, hogy elvették belőle az egyetlen kompatibilitást a többihez képest: az UMD lejátszást (meg a képernyője is kisebb, mint amiről most beszélünk, de ez már tényleg mellékes).

    Én is csak eredeti játékokkal használom, GTA-ból egyértelműen a Chinatown Wars most a legjobb, érdemes az egyik Final Fantasy-t is beszerezni, mondjuk a Crisis Core-t és egy God of War bármelyik része is megfelelő választás. A GT viszont csalódás a kis konzolra, nincs benne Carrier mód, ami legendává tette a nagy konzolokon! :( FIFA-t nem ismerem, utoljára 2000-ben kötött le FIFA, az is PC-n, ahogy láttam azóta nem történt csoda!

    Üdv!
  • Hegeace
    #39863
    memória kártyára meg hasonlókra gondoltam :). azt hiszem nem lenne türelmem kivárni decemberig, sőt gondolom egy vagyon lesz majd a megjelenést követő 2-3 hónapban. konkrétabban a psp go-ban tetszenek az analóg karok ami fifánál például nem utolsó szempont, de pl nem tudom mekkora különbség van a 3000 és a 3004 között. lehet nem fogalmaztam meg elég világosan pontosan mire akarok kilyukadni, pedig igyekeztem összeszedni a gondolataimat :S
  • exoterm
    #39862
    Én ezeket néztem ki: white knight chronicles origins, final fantasy type-0, monster hunter freedom 3, cladun x2, persona 2.
  • 5c0rp330n
    #39861
    psp3000.. nem nagyon kell hozza semmi hogy hasznalhasd. egy aksi, tolto nem art, mas nem hiszem h kell. de azt remelem tudod h ev vegen jon a psp2 :)
  • Hegeace
    #39860
    Sziasztok!

    A házhoz állt némi plusz pénz és kevés agyalás után arra jutottam hogy venni kellene egy psp-t. Asztali konzolban nem gondolkodom, mert azt nem használnám ki eléggé. A kérdésem az lenne hogy milyen psp-ben gondolkodjak? Eredeti játékok megvételére készülök így első körben ahogy nézegettem a Fifa11, Grand Turismo és valamelyik GTA-t választanám elsőre. Na már most az adott gép alaptartozékai is érdekelnének vagy amiket sürgősen be kellene szereznem hogy tudjam használni. Ebben várnám segítségeteket, véleményeteket, tippjeiteket.

    Válaszaitokat előre is köszönöm, Hegeace
  • Flower
    #39859
    Dagi 3.52 M33-ra hogy tudok új cfw-t rakni? Pandora?
  • Jana32
    #39858
    Nem nagyon látok mostanába megjelenéseket.. nem is lesznek már, vagy várható valami ütős cucc? :/ (tudom most jött ki a lego pirates of caribbean, de gyerekjátékok nem érdekelnek)
  • exoterm
    #39857
    Aprópénz a sonynak, lesz ez még ígyse!
  • OptimusPrime
    #39856
    Pletyka:
    Felejts el mindenki az NGP elnevezést?
    PS Vita lesz ugyanis a neve!
    Ilyen közel az E3-hoz már elképzelhető, hogy jönnek a még nem annyira megerősített, ellenben publikus információk.
    Nemsokára kiderül.
  • OptimusPrime
    #39855
    Sony jelentés:

    260 milliárd yen bukó a földrengés és a tsunami miatt! :SS

    Sony hálózati termékek és a szórakoztatási divízió együttesen profitáltak 35,6 milliárd yen-t.

    14,3 millió PS3 fogyott világszinten! :) - bár 15 milliót vártak, de tavaly "csak" 13 millió ment el, szóval a terveket nagyságrendileg szinte hozta! :)

    PSP és PS2 eladások is estek tavalyhoz képest :(

    PSP 8 millió ment el, tavaly ugyaneddig 9,9-en állt a mérleg (arról nem szól a fáma, hogy ebben a GO vajon benne van e, de valószínű, hogy igen). PS2-ből azért 6,4 millió még elment a tavalyi 7,3-hoz képest (BASZKI! TÖBB, MINT 10 ÉVES A HW! :D)

    De a szoftver-eladás vitte a pálmát!
    PS3: 147.9 millió (115,6 millió volt tavaly)
    PSP: 46,6 millió (44.4 millió volt tavaly)
    PS2: 16,4 millió (35,7 millió volt tavaly) - órási a visszaesés, de mivel hivatalosan alig-alig gyártanak mér PS2-re játékot, az az több, mint ezer, ami a világpiacra kikerült (amibe nincsenek benne a zárt, csak Japánban forgalomba hozott játékok, azt kell mondjuk még így is tisztességes!

    A PSN-támadás miatti veszteség 14 milliárd yen! :S
  • OptimusPrime
    #39854
    Ahogy az várható volt, nem megy zökkenőmentes a fellövés.
    Ebben a hónapban már nem is várható a Store visszaállítás, május 31.-et írnak most.
    Nagy bajban van a Sony, volt pár hete az Index-en egy cikk, Hancu írta a Sony kálvária kapcsán, a maga pazar stílusában :), hogy éppen hogy kezdett kilábalni a vállalat a sok éves mínuszok után, erre beütött ez nekik! :(
    Plusz a sorozatos elcsúszásokkal még mélyebben elbizonytalanítják az embereket, hiába fogy jobban a PS3 globális szinten és a PSP sem megy azért rosszul, pedig a GO-nak csúfosan leáldozott (erre ma kijött az új PSP-3000 csomag Amerikában :P), és hiába van az XBLA is kitéve ennek, aminek a Sony is, támadások, ilyesmik azért a Microsoft még áll a lábán, míg a Sony nagyon imbolyog!
    Nem tehetünk mást: várunk! Hátha...
  • OptimusPrime
    #39853
    Holnap lövik fel újra, de sejthető, hogy mi lesz, ha mindenki egyszerre akarja a "kedvezményét" érvényesíteni, lesz vagy jó két hét mire normalizálódik a helyzet.
  • Herkulles
    #39852
    Lehetne mind a 4, store még nem az igazi.
  • 5c0rp330n
    #39851
    mar megy is a store hozza?
  • OptimusPrime
    #39850
    A Sony bocsánatkérése PSP-seknek az alábbi 4 játék valamelyikével (illetve ebből kettőt) a botrány után:

    * LittleBigPlanet PSP
    * ModNation Racers PSP
    * Pursuit Force
    * Killzone Liberation

    Nálam LBP, Killzone, ha már választani kell!
  • öregharcsa
    #39849
    jó kis "dualShock" kontroller van a psp-n
  • toza #39848
  • Renjike
    #39847
    Eladó masina :) az ár azért van hogy alkudjanak :)
  • darkmore
    #39846
    Nagyon sokáig nem lesz még nekem se NGP, csak most kezdek jobban belemélyedni a PSP-be is (PSX convertálás, homebrew game írogatás), meg amúgy is a PSP vezeti az eladásokat, még a 3DS-t is leverte :)
  • Fabio Capello
    #39845
    én kihasználatlanság miatt adom el, illetve az árából finanszíroznék egy tabletet :)
  • OptimusPrime
    #39844
    Bennem is pont ez fogalmazódott meg! :))
    Én maradok még egy darabig a Slim-nél, az NGP előtt jön egy PS3 hozzám, előbb az, mint az új marokkonzol! :))
  • dunga
    #39843
    Mindenki az NGP-re vár, hogy ennyi eladó PSP van?
  • Felgolos
    #39842
    Eladó:
    http://hardverapro.hu/apro/elado_fekete_pspgo_16gb_okositva_garanciaval/hsz_1-50.html
  • WiZZaRD
    #39841
    PSP Slim 2000 modell eladó, tökéletes állapotban, tok, töltő, képernyőn védőfólia, 20eHUF
  • Fabio Capello
    #39840
    Eladó a masinám.
  • OptimusPrime
    #39839
    És még a Final Fantasy IV: The Complete Collection is bekerült a 9.0-os körbe - ennek ellentmond, hogy az olvasói körben 7.5-ön áll, mind a Dissidia 012 és a Patapon 3 is magasabb ennél olvasói átlagban - ugyanakkor szerintem az FF4, mivel ugye egy remake játék, sajnos sokan a grafikát pontozták le így, ugyanakkor a puding próbája ugyebár...,

    De a nap "legnagyobb" híre az mégis csak ez: PSP Go - Nem temetik Észak Amerikában
  • OptimusPrime
    #39838
    Patapon 3 és a Dissidia FF 012 is 9.0 ponton áll a IGN-en! :))

    Sőt ez utóbbi a hónap játéka is lett ugyanitt! Tehát erősen "must have" kategória mind a kettő! :))

    Az FF-ből azért durva, hogy mit ki nem hoztak grafikailag, erről eszembe is jutott, ha már PS3-on megy a nagy remake-elés (GOW HD, meg Tomb Raider HD), miért nem veszik vajon elő mondjuk a leghúzósabb címeket PS1-ről PS2-ről egy újra kiadáshoz? Ha már Dissidia 012 egy FF7 vagy FF8 igen-igen komolyat ütni PSP-n, ezzel a grafikával. A történethez hozzá sem kéne nyúlni, az mind a kettőnél úgy volt jó, ahogy volt, de hogy megnéznék egy Ifrit vagy Odin megérkezést a PSP-n! :P

    Tudom, van FF8 PSP-re, de azt vegyünk úgy, hogy nem létezik (mert valójában nem is létezik)!
  • OptimusPrime
    #39837
    Tegnap hivatalos is lett:

    Gamepod
    GameStar

    A lényegen nem változtat, ennek vége, a fene se tudja, hogy kár e érte, a kijelző miatt talán kár, amúgy nem nagyon!

    Ellenben ez talán nem is véletlen, hogy a Sony bejelenti a GO végét és egyből jön is a PLAY!

    Ma láttam, boltban 140 körüli áron, de megy ez még lejjebb is!
  • OptimusPrime
    #39836
    Erről ennyit!
  • Jim Morrison
    #39835
    mar az elsonel felkaptam a fejem, csak elfelejtettem azota psp zni... :D de lehet most majd visszaterek :D koszi a tippet, meglesem.