40032

WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Sir Quno Jedi
    Ember, EURÓBAN számold! 250 EURÓ! :D Mindjárt nem olyan szép kilátás... :D
  • zola2000
    Ezt inkább a ps vita topicba ^^
  • OptimusPrime
    Hivatalosan is PSP Vita az új marokkonzol!

Nyitóár: 249 és 299 dollár előbbi Wi-Fi, utóbbi +3G.
    Mai árfolyammal az nem is tűnik vészesnek, a Wi-Fi-s 45.000 a 3G-s 54.000.-

November előtt persze ebből még semmi sem lesz, várós egyelőre nagyon és a kiadók is mögé állnak majd. Ezen egy új GOW, vagy Final Fantasy? Hűha! :P
  • 5c0rp330n
    hm, akkor lehet h be kene szerezni
  • Picar77
    jobb mint a 2
  • 5c0rp330n
    patapon 3 jo?
  • OptimusPrime
    Nincs más a csomagban, talán csuklópánt van benne, de ebben már nem vagyok biztos! :)

Ezzel a számozással nem kell ám nagyon törődni, de mint érdekesség itt vannak:

PSP-x000 Japan
    PSP-x001 US / North America
    PSP-x002 Australia / New Zealand
    PSP-x003 UK
    PSP-x004 Europe
    PSP-x005 Korea
    PSP-x006 Hong Kong / Singapore
    PSP-x007 Taiwan
    PSP-x008 CIS
    PSP-x009 China
    PSP-x010 Central / South America

Az UMD lemezeket nem lehet memóriakártyára másolni, vannak játékok, amik felmásolnak pár file-t a gyorsabb indulás miatt (pl: Soul Calibur), de futtatni onnan sem lehet a lemezek nélkül, az tényleg csak az általad is említett "babrálás" során működik!

Üdv!
  • Hegeace
    Akkor a memória kártyával nem lesz gondom :)

Ha lenne normálisabb/nagyobb tv-m akkor már valószínűleg asztali konzolban gondolkodnék :D. Van esetleg bármi ilyen kiegészítő ami az alap csomag része ?

Erről a 3000-3004 dologról sehol nem találtam értelmes leírást hogy ezek egy és ugyanazok de lehet csak én voltam figyelmetlen.

Az sem volt tiszta hogy ezeket az UMD lemezeket fel lehet-e másolni a memória kártyára és onnan futtatni vagy csak néminemű babrálás után és nem eredeti játékoknál működik ez így.
  • OptimusPrime
    Na, végre valaki vesz, nem csak elad! :)

Gyárilag kapod a memóriakártyát bele, igazából ezzel nem kell törődni.

1 GB-os az alapcsomag része, nem tűnik nagynak, de mivel jobbára mentések kerülnek rá, így nem is nagyon kell nagyobb. Persze, ha sok zenét+filmet+DEMO-t is akarsz rajta nézni, akkor nem árt egy bikább.

Ha van nagyobb TV-d, LCD-s mondjuk, akkor érdemes lehet még a PSP-hez készített komponens kábel beszerzése. 2500 forinttól 5000.-ig árulják kábé.

Szerintem kevered a dolgokat, a 3000 és a 3004 az egy és ugyanaz, csak máshol adták ki őket, nekem 3001-esem van, mert az enyém USA-kiadás.

A GO! meg mint itt pár hete írtam, megszűnt modell lett, amúgy sem volt sikersztori, pláne, hogy elvették belőle az egyetlen kompatibilitást a többihez képest: az UMD lejátszást (meg a képernyője is kisebb, mint amiről most beszélünk, de ez már tényleg mellékes).

Én is csak eredeti játékokkal használom, GTA-ból egyértelműen a Chinatown Wars most a legjobb, érdemes az egyik Final Fantasy-t is beszerezni, mondjuk a Crisis Core-t és egy God of War bármelyik része is megfelelő választás. A GT viszont csalódás a kis konzolra, nincs benne Carrier mód, ami legendává tette a nagy konzolokon! :( FIFA-t nem ismerem, utoljára 2000-ben kötött le FIFA, az is PC-n, ahogy láttam azóta nem történt csoda!

Üdv!
  • Hegeace
    memória kártyára meg hasonlókra gondoltam :). azt hiszem nem lenne türelmem kivárni decemberig, sőt gondolom egy vagyon lesz majd a megjelenést követő 2-3 hónapban. konkrétabban a psp go-ban tetszenek az analóg karok ami fifánál például nem utolsó szempont, de pl nem tudom mekkora különbség van a 3000 és a 3004 között. lehet nem fogalmaztam meg elég világosan pontosan mire akarok kilyukadni, pedig igyekeztem összeszedni a gondolataimat :S
  • exoterm
    Én ezeket néztem ki: white knight chronicles origins, final fantasy type-0, monster hunter freedom 3, cladun x2, persona 2.
  • 5c0rp330n
    psp3000.. nem nagyon kell hozza semmi hogy hasznalhasd. egy aksi, tolto nem art, mas nem hiszem h kell. de azt remelem tudod h ev vegen jon a psp2 :)
  • Hegeace
    Sziasztok!

A házhoz állt némi plusz pénz és kevés agyalás után arra jutottam hogy venni kellene egy psp-t. Asztali konzolban nem gondolkodom, mert azt nem használnám ki eléggé. A kérdésem az lenne hogy milyen psp-ben gondolkodjak? Eredeti játékok megvételére készülök így első körben ahogy nézegettem a Fifa11, Grand Turismo és valamelyik GTA-t választanám elsőre. Na már most az adott gép alaptartozékai is érdekelnének vagy amiket sürgősen be kellene szereznem hogy tudjam használni. Ebben várnám segítségeteket, véleményeteket, tippjeiteket.

Válaszaitokat előre is köszönöm, Hegeace
  • Flower
    Dagi 3.52 M33-ra hogy tudok új cfw-t rakni? Pandora?
  • Jana32
    Nem nagyon látok mostanába megjelenéseket.. nem is lesznek már, vagy várható valami ütős cucc? :/ (tudom most jött ki a lego pirates of caribbean, de gyerekjátékok nem érdekelnek)
  • exoterm
    Aprópénz a sonynak, lesz ez még ígyse!
  • OptimusPrime
    Pletyka:
    Felejts el mindenki az NGP elnevezést?
    PS Vita lesz ugyanis a neve!
    Ilyen közel az E3-hoz már elképzelhető, hogy jönnek a még nem annyira megerősített, ellenben publikus információk.
    Nemsokára kiderül.
  • OptimusPrime
    Sony jelentés:

260 milliárd yen bukó a földrengés és a tsunami miatt! :SS

Sony hálózati termékek és a szórakoztatási divízió együttesen profitáltak 35,6 milliárd yen-t.

14,3 millió PS3 fogyott világszinten! :) - bár 15 milliót vártak, de tavaly "csak" 13 millió ment el, szóval a terveket nagyságrendileg szinte hozta! :)

PSP és PS2 eladások is estek tavalyhoz képest :(

PSP 8 millió ment el, tavaly ugyaneddig 9,9-en állt a mérleg (arról nem szól a fáma, hogy ebben a GO vajon benne van e, de valószínű, hogy igen). PS2-ből azért 6,4 millió még elment a tavalyi 7,3-hoz képest (BASZKI! TÖBB, MINT 10 ÉVES A HW! :D)

De a szoftver-eladás vitte a pálmát!
    PS3: 147.9 millió (115,6 millió volt tavaly)
    PSP: 46,6 millió (44.4 millió volt tavaly)
    PS2: 16,4 millió (35,7 millió volt tavaly) - órási a visszaesés, de mivel hivatalosan alig-alig gyártanak mér PS2-re játékot, az az több, mint ezer, ami a világpiacra kikerült (amibe nincsenek benne a zárt, csak Japánban forgalomba hozott játékok, azt kell mondjuk még így is tisztességes!

A PSN-támadás miatti veszteség 14 milliárd yen! :S
  • OptimusPrime
    Ahogy az várható volt, nem megy zökkenőmentes a fellövés.
    Ebben a hónapban már nem is várható a Store visszaállítás, május 31.-et írnak most.
    Nagy bajban van a Sony, volt pár hete az Index-en egy cikk, Hancu írta a Sony kálvária kapcsán, a maga pazar stílusában :), hogy éppen hogy kezdett kilábalni a vállalat a sok éves mínuszok után, erre beütött ez nekik! :(
    Plusz a sorozatos elcsúszásokkal még mélyebben elbizonytalanítják az embereket, hiába fogy jobban a PS3 globális szinten és a PSP sem megy azért rosszul, pedig a GO-nak csúfosan leáldozott (erre ma kijött az új PSP-3000 csomag Amerikában :P), és hiába van az XBLA is kitéve ennek, aminek a Sony is, támadások, ilyesmik azért a Microsoft még áll a lábán, míg a Sony nagyon imbolyog!
    Nem tehetünk mást: várunk! Hátha...
  • OptimusPrime
    Holnap lövik fel újra, de sejthető, hogy mi lesz, ha mindenki egyszerre akarja a "kedvezményét" érvényesíteni, lesz vagy jó két hét mire normalizálódik a helyzet.
  • Herkulles
    Lehetne mind a 4, store még nem az igazi.
  • 5c0rp330n
    mar megy is a store hozza?
  • OptimusPrime
    A Sony bocsánatkérése PSP-seknek az alábbi 4 játék valamelyikével (illetve ebből kettőt) a botrány után:

* LittleBigPlanet PSP
    * ModNation Racers PSP
    * Pursuit Force
    * Killzone Liberation

Nálam LBP, Killzone, ha már választani kell!
  • öregharcsa
    jó kis "dualShock" kontroller van a psp-n
  • toza
  • Renjike
    Eladó masina :) az ár azért van hogy alkudjanak :)
  • darkmore
    Nagyon sokáig nem lesz még nekem se NGP, csak most kezdek jobban belemélyedni a PSP-be is (PSX convertálás, homebrew game írogatás), meg amúgy is a PSP vezeti az eladásokat, még a 3DS-t is leverte :)
  • Fabio Capello
    én kihasználatlanság miatt adom el, illetve az árából finanszíroznék egy tabletet :)
  • OptimusPrime
    Bennem is pont ez fogalmazódott meg! :))
    Én maradok még egy darabig a Slim-nél, az NGP előtt jön egy PS3 hozzám, előbb az, mint az új marokkonzol! :))
  • dunga
    Mindenki az NGP-re vár, hogy ennyi eladó PSP van?
  • Felgolos
    Eladó:
    http://hardverapro.hu/apro/elado_fekete_pspgo_16gb_okositva_garanciaval/hsz_1-50.html
  • WiZZaRD
    PSP Slim 2000 modell eladó, tökéletes állapotban, tok, töltő, képernyőn védőfólia, 20eHUF
  • Fabio Capello
    Eladó a masinám.
  • OptimusPrime
    És még a Final Fantasy IV: The Complete Collection is bekerült a 9.0-os körbe - ennek ellentmond, hogy az olvasói körben 7.5-ön áll, mind a Dissidia 012 és a Patapon 3 is magasabb ennél olvasói átlagban - ugyanakkor szerintem az FF4, mivel ugye egy remake játék, sajnos sokan a grafikát pontozták le így, ugyanakkor a puding próbája ugyebár...,

De a nap "legnagyobb" híre az mégis csak ez: PSP Go - Nem temetik Észak Amerikában
  • OptimusPrime
    Patapon 3 és a Dissidia FF 012 is 9.0 ponton áll a IGN-en! :))

Sőt ez utóbbi a hónap játéka is lett ugyanitt! Tehát erősen "must have" kategória mind a kettő! :))

Az FF-ből azért durva, hogy mit ki nem hoztak grafikailag, erről eszembe is jutott, ha már PS3-on megy a nagy remake-elés (GOW HD, meg Tomb Raider HD), miért nem veszik vajon elő mondjuk a leghúzósabb címeket PS1-ről PS2-ről egy újra kiadáshoz? Ha már Dissidia 012 egy FF7 vagy FF8 igen-igen komolyat ütni PSP-n, ezzel a grafikával. A történethez hozzá sem kéne nyúlni, az mind a kettőnél úgy volt jó, ahogy volt, de hogy megnéznék egy Ifrit vagy Odin megérkezést a PSP-n! :P

Tudom, van FF8 PSP-re, de azt vegyünk úgy, hogy nem létezik (mert valójában nem is létezik)!
  • OptimusPrime
    Tegnap hivatalos is lett:

Gamepod
    GameStar

A lényegen nem változtat, ennek vége, a fene se tudja, hogy kár e érte, a kijelző miatt talán kár, amúgy nem nagyon!

Ellenben ez talán nem is véletlen, hogy a Sony bejelenti a GO végét és egyből jön is a PLAY!

Ma láttam, boltban 140 körüli áron, de megy ez még lejjebb is!
  • OptimusPrime
    Erről ennyit!
  • Jim Morrison
    mar az elsonel felkaptam a fejem, csak elfelejtettem azota psp zni... :D de lehet most majd visszaterek :D koszi a tippet, meglesem.
  • OptimusPrime
    Patapon3, találkozott már vele valaki? Videók alapján sok változást eszközöltek, elég komoly csaták láthatóak, már-már rajzolt Total War, komolyan! :D Miközben ugye maga a játékmenet semmit sem változott - miért is változna, nem? :) - nem tesztelte még innen senki? 21EUR Zavvi-ról, bár most jó az árfolyam legalább, így akár még jó vétel is lehetne.
  • Invincible
    PSP slim 2001 es gép , anyagi okok miatt sürgősön eladó. Piros színű, hátulján god of waros minta
    három apró hibája van: a hátulján egy nagyon kis területen lejött a festék. (az analogja néha lefele húz, de ellent lehet neki tartani. Olvastam hogy korigálható Joysens és egyéb progikkal is...) A képernyőn egy pixel kivan égve a jobb felső sarokba, ha nem mondják észre sem lehet venni, így hát ezt csak úgy élőben tudom megmutatni :D

és akkor a jó tulajdonságai :D

*flashelt, régi alaplapos
    *legújjabb szoftverrel (phrome)
    *8 gigás memokártya
    *töltő
    *god of war eredeti játék
    *puha fehér tok
    *adatkábel
    számítógéphez
    *törlőkendő
    *megkímélt képernyő, gombok, tiszta karcmentes állapot :D
    *egy angol umd film
    Ár: 18000 ft. Az ár alkuképes ha nem postán kell küldenem megoldható úgy a személyes találkozó hogy nem én megyek le valahova :D

Személyesen átvenni Szolnok környékén lehet vagy Budapesten.
    üzenetben lehet érdeklődni :D msn-en, e-mailben meg majd tudok képeket küldeni