PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12368
Én nem venném meg, ha ez lenne a borítón <#idiota>.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12367
hello!!

vki letudná nekem irni részletesen h mire kell odafigyelnem GTA:LCS vásárlásakor h müködjön az eloader. és mi történik pl akkor ha nem jó gta-t veszek?

DnP
#12366
There is more Elder Scrolls IV: Oblivion for the PSP chatter going on this morning in the blogosphere. PS3 News reports that, despite there being pre-orders available, Bethesda continues to say “there are no announced plans for any other version right now”. Also, Kotaku reports from “sources” that the PSP Oblivion version is being ported by Climax UK.

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12365

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

DnP
#12364
Elder Scrolls IV: Oblivion heading to PSP?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

ColdFire
#12363
nem, nem akarom elküldeni

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12362
ment pm😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ass
#12361
Hááát... "érdekes". Meg olyan "egyedi". 😊 Csak nem akarod nekik elküldeni? Inkább ne, látszik rajta, hogy egy lelkes amatõr csinálta.
Amúgy most van egy új grafikus-tördelõjük, aki végre valami új színt visz az újságba. Konkrétan jól néz ki, amit csinál, remélem hagyják továbbra is kibontakozni.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ColdFire
#12360
poénkoggyá máshol öreg, nem láccik komolyan kérdem?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

macselek
#12359
Nem <#idiota><#eplus2>

ColdFire
#12358
ez nektek teccik?
ne mondjatok javitasi otleteket pls...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12357
van jatek DSre amit lehet nyomni NETen? nem wifin egymás közt...
és neten lehet olyan irogatos cekával chatelni?😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12356
Beep bop beep bop 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12355
ez beszarás ráteszi a lepedot a psre meg a dsre, és eltunik a psp tátá 😄
nem is láttam a kezét olyan gyors a csávó XD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12354
good for eating chips 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12353
ez a csávó beszarás 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12352
tök jó lehet rajta röhögni rendesen! angol tudás kell! 😊
lolman
#12351
ne legyen ez is ilyen "psp.uw.hu"-s forum😄

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

ColdFire
#12350
😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12349
Nem olyan régen még írtad, hogy milyen csúúúúúúúcs kategoriás agyu emberek közé tartozol.
De ezt nem tudod?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12348
De basszus, ilyen kérdéskor mi a fasz mehet végig egy ember fejében? Mi az, hogy "az pont downgradelhetõ egy GTA-val"? Fõleg ez a barom kérdezi, aki állandóan leugat engem? Hát ez azért már kurvajó!
DnP
#12347
MEgint jonnek a tulokos emberek szepen sorban 😊 nembajez.. jokat mosolygok rajtuk.. keep walking.. err... asking

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12346
Faszért kell ilyen baromságokat kérdezni ember!!!???
torrente
#12345
Ugye létezik IC1004-es alaplap és az pont downgradelhetõ egy GTA-val?

macselek
#12344
lol

ColdFire
#12343
hogy lehet vki ekkora s3gg?
bazzeg a honlap címet hogy írod be borwserbe? gondolatátvitel?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Swy
#12342
na de komolyan?
nem lehet?
nekem auzt mondták!

http://bf2s.com/player/swy/

ColdFire
#12341
csak R-t L-t X-et Kockát háromszöget és O-t lehet vele írni 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12340
lol

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

macselek
#12339
ja én próbáltam😄<#idiota>

#12338
Csavarhúzóval egészen jól lehet írni a kijelzõre!
Swy
#12337
hogyan lehet netezni wifi-n? valaki próbálta már?
lehet, hogy veszek d elõtte kicsit tájékozódom!
hogyan lehet vele írni egyáltalán??

http://bf2s.com/player/swy/

#12336
Végignyomtam Loco Roco! Közel olyan elmény mint DS-en a New Super Mario! 😊
lolman
#12335
lehet de jó ötletek vannak benne gyorsan leszettem és azért nem rossz!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#12334
Szerintem tucat-lövölde...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

öregharcsa
#12333
<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eljen><#eljen><#eljen>

http://pspfilez.extra.hu/

lolman
#12332
kinek mi a véleménye a Miami Vice-rol?

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

R0sc0
#12331
lehet stream tv-t nézni PSPn neten kersztul?
ja és hogy lehet pl az macromedia videokat mint pl youtube.com, vagy video.google.com megnézni?

lolman
#12330
windows 95 pls vki segitsen már mindennel probálkoztam de semmi!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#12329
segithetsz a windowsba de a PSP-del nem tok mit segiteni én 2szer jártam igy kicseréték mindkétszer és most ugy vigyázok rá mint a szemem fényére!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

macselek
#12328
Hogy lehetsz ennyire béna/hülye?

#12327
Nekem sem...

Ehh 😄.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

DnP
#12326
Neked kiesik? 😊 Legyszi nyilatkozz....

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12325
nekem tényleg nem esik ki az aksi

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12324
Le lehetne zárni a témát, vagy még beírjátok, hogy nektek nem esik ki az akksi?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12323
install közben dobálni?
énis rádobom néha az ágyra, de az aksi azért a helyén marad
(szerintem még senkivel, nem fordul elö az a probléma, hogy downgrade közben kiesik az aksi)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

DnP
#12322
En meg ha akarom sem tudom kivenni az aksit belole, nem meghogy magatol kiesik. Az ugy van "megalkotva" hogy bentartsa a szusszt a gepben. Nekem kell vagy 1-2 perc nyomkoraszas osszevissza, hogy kivegyem.. ennek az uberlamanak meg "kiesik" . Mondd kicsim a fogaid kiestek mar? vagy tejfogakkal harapdalod a PSP-d sarkat? Legkozelebb feheret kerj aputol, az jobban megy a tejfoghoz..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#12321
😊 hat igen...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

ass
#12320
Én már dobtam az ágyra a PSP-met, de még egyszer sem esett ki az akksija. DE NEM DOWNGRADE KÖZBEN. Ha van olyan perc, amikor mindennél jobban kell vigyázni a PSP-re, akkor az a downgrade közben van. Te felszentelted azt a pár percet, te... Innen nem folytatom, mert csak olyan jelzõket írnék be, amik bár a véleményemet tükrözik, de "nem igazán" méltatnak téged. Részemrõl lezártam a témát.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12319
Vagy elviszed a Sony magyarországi képviseletéhez, vagy mittomén', ahol felrakják 2.71-re.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"