PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ass
#12318
És hogy érezd az értékét a annak a tárgynak, amit apuéktól kaptál, ezt csináld:
1. Gyûjts össze (felnõttektõl kérni nem ér!) 40.000 Ft-ot, üvegvisszaváltással, papír MÉH-be vitelével, vagy akár munkával.
2. Ha megvan, váltsd be valahol 2 db húszezresre. Kisebb címlet nem jó.
3. Szerezz be egy szatyrot és ülj le az asztalodhoz.
4. Kerítsd elõ a legnagyobb ollót a lakásban és tedd a szatyrot az öledbe.
5. Nagyon aprólékosan, egyenes vágásokkal kezdd el aprítani a két bankót. Ügyelj arra, hogy maximum 2x2 mm-es darabjaid legyenek, annál nagyobbra ne vágd.
6. Ha kész, söpörd bele a kupacot a szatyorba és vidd ki megmutatni, hogy milyen ügyes voltál. Nem kell dicsekedni, egyszerûen mutasd meg apuéknak, õk úgyis tudni fogják, milyen okos gyermekkel áldotta meg õket a Jóisten.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12317
Mit csinálj? Ezt:
1. Pakolj el mindent a szoba közepérõl, hogy legyen hely.
2. Hozz be a konyhából egy széket.
3. Tedd a PSP-t a földre középen, a szobában.
4. Tegyél rá a kijelzõre egy papírt, hogy ne karcolódjon össze.
5. Húzd oda a széket és óvatosan illeszd rá a bal hátsó lábát a kijelzõre, vigyázva nehogy összekarcolja a PSP-t.
6. Menj a sarokba és kezdj el futni a szék felé. Nem kell loholni, mint egy idióta, csak kocogj.
7. Ha odaérsz a székhez fordulj meg, de a lehetõ legkevesebbet veszíts a lendületbõl.
8. Vertikális irányban hagyd el a padlót (magyarul ugorj fel). Törekedj minnél nagyobb magasságba és leérkezési pontnak lõdd be a szék közepét.
9. Szorítsd össze a fogad és seggel huppanj a székre.
10. Maradj ülve néhány percig, hátha eszedbe jut még valami új, hogy hogyan tudnád tönkretenni a PSP-t.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12316
Annak a psp-nek annyi, de nem is baj, mert legalább ilyen baromfaszoknak nem kell ilyen gép!!!!!!!!
#12315
Ha akarja valaki, hogy segitsek neki felrakni a psp jere a windows-t
akkor szoljon par perc es segitek, de cserebe segits te is nekem ha tudsz:

Nem tud valaki segiteni? PLS.

Az lenne a gondom hogy eppen downgradereztem a pspmet 2.0 rol 1.5-re, es
mikor elkezdte telepiteni az 1.5-ot lodobtam az agyamra (persze csak lazan ), erre b*zdmeg nem kiesett az aksija. Megallt az egesz, kikapcsolt.
Probaltam bekapcsolni, de semmi, csak eg 5 masodpercet a zold led majd elalszik.
(GONDOLOM most nincs semmi a flash memoriajaban, azert nem megy)
De hogy mi a faszt csinaljak vele azt nem tudom.
Help! PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS
#12314
es sory egesz Topic!!!!!!!!!!!!!!!!!
#12313
Ugytudom hogy meg nincs 2.7es downgrade ?!
Vagy igen???????
#12312
bocsi nem en irtam hanem tesom
sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory sory

sory TOMI
#12311
Nem tud valaki segiteni? PLS.

Az lenne a gondom hogy eppen downgradereztem a pspmet 2.0 rol 1.5-re, es
mikor elkezdte telepiteni az 1.5-ot lodobtam az agyamra (persze csak lazan<#vigyor2> ), erre b*zdmeg nem kiesett az aksija. Megallt az egesz, kikapcsolt.
Probaltam bekapcsolni, de semmi, csak eg 5 masodpercet a zold led majd elalszik.
(GONDOLOM most nincs semmi a flash memoriajaban, azert nem megy)
De hogy mi a faszt csinaljak vele azt nem tudom.
Help! PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS
t0mmy
#12310
köszi az építõjellegûhozzászólásaidat...

#12309
kapjatok be!
#12308
a gay az buzi :]
amugy azok vagytok, igaza volt. 😉
#12307
b*zd meg ez a buzi gyerek beirta helyettem....
Amugy is Hi guys!
#12306
hi gays!
#12305
namind1 azért köszi na megyek reggel korán kelek keddfelé leszek addíg ha tudod próbáld meg megfejteni köszi bye
#12304
semmi 😞(((
ass
#12303
Hopsz. Az 5. pontnál kimaradt a "vagy" a direct USB boot és a normál változat közül.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12302
Esetleg az ISOs mappád legyen ez: C:/ISO, mert lehet, hogy ott keresi alaphelyzetben.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12301
1) A PSP ne legyen csatlakoztatva a PC-hez.
2) Telepítsd a PSP Type B drivert.
3) Tedd az összes ISOt és/vagy CSOt az ISO mappába. Ne felejtsd ki a mellékelt hamis CSOt sem.
4) Futtasd az USBHOSTFS.EXE-t.
5) Csatlakoztasd a PSP-t a PC-hez és indítsd a direct USB boot-ot normál változatot USB enabled-del. Most látszódniuk kell az ISOknak.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12300
na bemásoltam az exe-t az isok közé a devhook.ini is ottvan meg a sys32-be is belenyomtam elindítom az exe-t aztán psp-n rámegyek a devhookemulated frimware luncher-re ott bevan kapcsolva az usb de amikor iso-t válaztanék csak a fake CSO-van bent aminek a neve "! XMB BOOT (DO NOT DELETE) !.cso" ennyi és amikor elindítom ezt a devhook-ot nempittyen a winfos hogy felismerte az usb-t :Sa deviancehook 0.44 luncherben meg nincs usb enable mód:S most hogyan tovább?
kzalaba
#12299
Nem tudjatok veletlenul hogy hol lehet kapni feher psp-t? HA tudna valaki segiteni azt nagyon megkoszonnem. Udv.

ass
#12298
Az csak akkor érvényes, ha nem ott van az exe, ahol az ISOk. Olyankor a parancssorban meg kell mondanod neki, hogy hol keresse õket. Ennél sokkal egyszerûbb az ISOk közé másolni az exe-t és onnan indítani.
Az INI fájlos rész csak a kártyáról, UMD-rõl vagy USB-rõl való automatikus bootolásra vonatkozik, mert a mod azt is tudja.
A dll-eket nem írja pontosan, de én betenném az exe mellé és esetleg a winxp/system32-be is.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12297
és amit ír hogy írjam be holtalálható az iso könyvát??"The ISO folder must always be under the default mount point of USBHOSTFS.EXE. By default it’s the folder from where it is started.
If you want to change the default mount point you must run USBHOSTFS.EXE with the following parameter: "-f filename" where filename is the file where the new mount point is specified.
See EXAMPLEUSB.TXT for an example file." ide írjam be hogy c:\pc\usb\iso ??? és a dll-eket átmásoljam?Then go to the DH folder and copy DEVHOOK.INI to BOOTSMS.INI, BOOTUSB.INI or BOOTUMD.INI. That will be the new predefined options to the respective mod. The filenames should be obvious to which mod they belong."
ass
#12296
Ne az USB-s részt indítsd, hanem a rendeset és ott engedélyezd az USB-t valahogy. És azt írja, hogy abban a mappában keresi az ISOkat, ahonnan az USBHOSTFS.EXE-t indítottad, mert azt számítja felcsatolás helyének.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12295
jah amúgy nagyonrendes tõled hogy próbálsz segíteni 😊 nemtudom hogy megköszönni 😊 tudod a hazánk kicsiny embereinek nagyrésze nem errõl híres. szoal naon köszi 😊
#12294
akkór így tudsz segíteni? írd le pls hogy az usb mûködjön mitkell hozzá csinálnom.thx
#12293
HOW TO INSTALL:
1) Unpack the files to your MS overwriting where needed in either a DevHook 0.44 or 0.45 installation.
2) Copy the all PC files to your PC if you plan to use USB.
3) If you use a custom firmware you may wish to auto run one of the options, I recommend direct MS boot.

HOW TO USE:
1) If you use a custom firmware auto run and wish to stop the automatic boot, press TRIANGLE as soon as the MS light start to flash.
2) You can reboot the PSP while in the 2.71 XMB by pressing the HOME and START buttons simultaneously. If you wish to return to 1.50 and have auto run enabled don’t forget to press TRIANGLE as explained above.
3) When in the 1.50 XMB just use the appropriate option to launch the regular DH, direct MS boot, direct USB boot or direct UMD boot.
4) If you wish to change the predefined options of any of the direct boot mods, go the regular DH in 1.50, change any option you wish and exit. Then go to the DH folder and copy DEVHOOK.INI to BOOTSMS.INI, BOOTUSB.INI or BOOTUMD.INI. That will be the new predefined options to the respective mod. The filenames should be obvious to which mod they belong.

HOW TO USE USB:
1) Make sure your PSP is disconnected from your PC.
2) Install the PSP Type B Driver.
3) Put all your ISOs and/or CSOs in the ISO folder. Don't forget to include the fake CSO provided.
4) Run USBHOSTFS.EXE
5) Connect the PSP to your PC and run the direct USB boot or the regular menu version with USB enabled. Your ISOs should be available.

The ISO folder must always be under the default mount point of USBHOSTFS.EXE. By default it’s the folder from where it is started.
If you want to change the default mount point you must run USBHOSTFS.EXE with the following parameter: "-f filename" where filename is the file where the new mount point is specified.
See EXAMPLEUSB.TXT for an example file.

NOTES:
This mods have been tested only with FW 2.71, with the original Custom Firmware POC by Dark_Alex and with the VSHExtender module by jas0nuk. It should however also work with other custom firmware and/or modules but you’re on your own.

UPDATE 1: Cosmetic changes to PBPs.
UPDATE 2: More cosmetic changes to PBPs. No more corrupted icons in 2.71. Custom vshex.prx doesn’t interfere with original version anymore.
UPDATE 3: Updated USB files. All PC files needed to use USB (included driver) are now included.

Hope you’ll find this pack useful, please let me know
ass
#12292
A dll-eket is beraktad ahova kell? Fogalmam sincs hova, csak rémlik 2 fájl a PC-e másolandó mappában.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12291
Annál többet én sem tudok, mint ami a readme-ben van, ráadásul még nem is próbáltam. Sõt, számítógépközelben sem vagyok és ami a legdurvább: nekem nincs is meg a pakk, mert elfelejtettem felmásolni magamnak, és órákig tartana a letöltés. 😊
Úgyhogy én halmozottan hátrányos helyzetû vagyok... 😄

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12290
egyenlõre nemmegy 😞((
#12289
oks írok ha megy
#12288
jah amúgy ha nemakarod msn-en pls akkór írd le szórúl szóra hogy amit letöltöttem mit hogyan tegyek fel mert valamit csakrosszúl csinálok :s
ass
#12287
Sajnos még nem próbáltam, nem tudom mi lehet a gond, pont ezért kértem, hogy nézd meg. 😊 Próbálgasd és írj, ha van fejlemény.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12286
megnéztem fel is tettem a b type driver installt es az iso mappába bennevannak az iso-k elindítom az usbhostfs.exe filet feldugom a psp-t indítom a devhook usb-s részét kiírja hogy psp feketeképernyõ és kikapcsol milehet a probléma? esetleg ha van msn-ed ott gyórsabban megtárgyaljuk ha gondolod jah amúgy köszi a segítséget 😊
ass
#12285
Igen, azaz. És a Tetra Pack része az USB-n PC-rõl töltés lehetõsége. Nézd meg, és írj, hogy sikerült-e játszani vele.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12284
sry elnyomtam igen tõled kösz 😊 uccsó kérdés aztán hagylak ezt töltöm: Devhook 0.45.0000 + FW2.71 + Wedge's D4P Tetrapack U3 + 1.5 reboot
FULLPACK by pspfilez Full 2.71 emulation + Flash and WMA! ez jó ugye?
ass
#12283
Nem igazán világos, hogy tõlem kértél-e linket, de ideírom: pspfilez.atw.hu

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12282
kérhetek linket?
#12281
thx
ass
#12280
Halkan megsúgom, hogy ezt a Devhook is tudja egy moddal, és az mondjuk minden játéko el tud indítani, szemben a DAXZISO Loaderrel. A 0.45-ös fullpacket direkt úgy állítottam össze, hogy ez is benne legyen. A readme-ben le van írva angolul, hogy hogyan kell használni.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12279
na találtam torrenten is play psp games via usb
#12278
a linken regelni kell a 2. linken ez a progi kell hogy mennyen ez az usbs trükk DAX_ZISO_Loader_v0.62_BETA_For_PSP.rar
#12277
ha kiderül hogykell használni küldök mailt 😊 itt a link pls fejtsétek meg 1x itt a progi itt a kiegészitõ usb-hez aki tudja pls olvassa el a readmit és fejtse meg thx
maffioso
#12276
ez tetszene nekemis mondhatjátok😄
lazlo ha megtudod dobsz egy pü-t?mert most elmek egyhétre ésnemakarok visszaolvasni
köszi

\"If in doubt, flat out!\"

#12275
skacok nemtuggya valaki hogy, hogyan kell használni a dax ziso loader azt a változatát ahol usb kábellel pcrõl lehet indítani az isokat és akkór eltudom indítani a tekkent és nemkell leszednem a rippet 😊valaki?
ColdFire
#12274
wifi ki, 222mhz, wifi be
inditaskor (boot) wifi ki

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#12273
Azon volt😞

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#12272
azt jelzi ha nincs bekapcsolva inkabb a Mhz-cel van ott gond... allitsd 222re

#12271
gamespot.com

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

DnP
#12270
Ez a 0.45os devhook nem akart netre felmenni, nem latja routerem.. me? masnak tapasztalat? Vagy kikapcsoltam a Wifit? nem emlexem ra...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12269
A Tekken be cso-zva 1213MB és szépen fut!