PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

macselek
#12418
és mit akartál kezdeni a flash chippel?

#12417
ja, abban van.

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

DnP
#12416
abban van az MK is? asszem megvan.. 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12415
Még legelõször "jánykoromban" C64-en, de most van olyan gém PSP-re, hogy Midway Arcade Treasures, és abban benne van!!!!😄
Majdnem agyvérzést kaptam örömömben, amikor megtudtam, hogy kiadtak egy ilyen gyûjteményt!

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

DnP
#12414
Sztem lassan elkezdhetnel konyvet irni.. "Hogyan ba****nk el egy PSP-t nehany lepesben" cimmel.Bestseller lenne 😊 Dedikalt peldanyt kaphatnek majd?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#12413
sztem a topik banner alá lehetne egy lama best of-ot is odarakni =P

DnP
#12412
okok 😊 te gyoztel.. c64 vagy emu ban nyomtad?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12411
Hát bátya, elég ügyes vagy, nem mondom. Meg "okos" is. Ne haragudj, de mást nem tudok mondani arra, amik a gépeddel történtek.

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

t0mmy
#12410
vagyis had RÖHÖGJÜNK a markunkba 😄😛

mi a töknek szedted szét ha ilyen esetben bnem tod összepakolni??? ÚRISTEN!! :S

pfff

#12409
Ehh, 18 éves korod ellenére kitka egy balfasz vagy!
#12408
Fényképezd le, had lássuk milyen 😊

t0mmy
#12407
<#lama>
<#kocsog>

"kérem kapcsolja ki..."

#12406
Hi!
Kepzeljetek el majdnem megoldottam az "aksi kiesos" szarsagot.
<#wink>
Na olvassatok:

Az egesz azal kezdodott hogy nem tudtam elaludni, es eszembejutott a psp-m.
Felkeltem, fogtam egy csavarhuzot, es szetszedtem... Kerestem hol lehet a flash memoria modulja vagy valami hasonlo. Na mindeggy most jon a lenyeg.
Felhivom a "szoni"-t 😄 es megkerdezem hogy mit tegyek ilyen esetben hogyha nem megy a psp ,stb.... Azt mondja kuldjem fel pestre az egyik szervizukbe.
Mondtam neki hogy inkabb megoldom egyedul. (O persze mar eggybol vergodott, hogy
nincs garancia ha belepiszkalok, meg stb...)
Na mindeggy elkoszontem, letettem...
Visszamegyek a psp-m fele, es mikor peleptem a szobamba, lattam a kis psp met szetszedve (meg a hideg is kirazott, hogy tehettem vele ilyet)
Mentem osszeszerelni, megfogtam, mentem vele jifele az ajton (mindket kezembe volt a psp-nek az egyik egyik fele) de az ajtot meg meg elotte bezartam.
Erre bazdmeg, mikor probaltam kinyitni az ajtot, >>>>>elejtettem<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy csomo szarsag kiesett belole.....
Es csodak csodaja megtalaltam koztuk a flash memoria chipet.
De mostmar mi a faszt csinaljak vele meg egy kis darab is lepoccent rola.
de hogy rakjam ossze??????????????????????????????????????????
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls







#12405
Wizard of WOR!<#bee1>

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

DnP
#12404
A hozza nem ertok olvasni tudnak ugye? FaQ? vagy kabbe GYIKom? minek van? Igazan nem nehez azt a max 2 oldalt visszaolvasni, mert 1-2 hozzanemertot csak megszannak havonta 😊Wizard of War RuLZ! 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

ColdFire
#12403
aha, csak kérdezz még meg egy két nyomorék gyereket...
hogy ke dwelni?
mi az a devhook?
hogy ke?
mit ke?
mi az a psp?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#12402
én meg nem voltam igy ezzel!

jupíí

kössz indenkinek a segítséget! 😛

#12401
Fejpaskolást vársz? :]

Én is ugyanígy voltam, ezzel nem kell felvágni.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ass
#12400
Ha tud valaki MS PRO DUO 4GB-os kártyát 40.000 Ft alatt az szóljon.
Néztem aproneten és egyéb "magyar" oldalakon: 75.000 Ft körül van, ami botrány (ez fõleg az egyetlen apronetes hirdetõre vonatkozik, aki számla nélkül kínálja 15-30 napos szállítással a kék SanDisket, míg a többiek számlásan adják a Sony-t ugyanennyiért). Egy kék SanDisk sima 4GB-os $147 (kb 32.000 Ft), míg a piros Sandisk Gaming 4GB-os $170-tõl (kb 37.000 Ft) kapható, azonnali szállítással. Azért én is rákérdezek holnap a kontaktomnál, de ha tud valaki ekörül, az kiabáljon! <#nyes>

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12399
Ja, csak nem mindenkinek van kedve és ideje végigolvasni a fórumot, amikor elég sokszor csak az egymás szidásáról meg a veszekedésrõl szól. Nyílván vannak akik elolvassák mielõtt kérdeznek, meg vannak azok akik nem. Én is kérdezgettem, meg fogok is kérdezni. Csak sztem elég gyakran indokolatlanul agresszívan és türelmetlenül válaszolnak néhányan a hozzá nemértõknek.

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

ColdFire
#12398
"sok kocsog" azota ittvan... es figyel.."

és figyel... XD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12397
én meg ugy tudtam, hogy mikor megvettem a pspm, már miliméterre pontosan minden adatot tudtam rola, és minden warez cuccot egybol tudtam hozzá, kb egy árva kérdésemse volt a pspvel kapcs. ezen a forumon, mégis itt vagyok...
...de mé? 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#12396
Amugy en ug kezdetm, hogy vegigolvastam ezt a forumot,az akkori idopontig. Nem kerdeztem semmi baromsagot csak szivtam az infokat. Igaz akkor meg nem volt senkinek PSP je 😊 csak japan import cuccokkal nyomtak.. aztan megvettem.. meg downgradnek hire hamvasem.. regvolt... "sok kocsog" azota ittvan... es figyel..
Hmm ennek a hsz nek semmi ertelme nem volt 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#12395
Wizard of War? jo az toljad...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#12394
Most olvastam van ra esely hogy ezeket is lehessen okositani, csak tuerelem 😊
Erintokepernyo 😊 lol...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

ColdFire
#12393
tudsz msnezni megfelelo progal

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12392
Haggyad itt tényleg sok köcsög van, ahogy visszaolvasgatok.
Annyi agyuk nincs, hogy rájöjjenek, nem mindenkinek van itt PSP-je és sokan nem tudják a gép technikai paramétereit. Nincs rajta érintõképernyõ.
A d-pad és a többi gomb segítségével lehet írni vele.
MSN-ezni nem tom tudsz-e, mert én még nem használtam ilyen célra.

VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597

Swy
#12391
nem de pont az a kérdés, hogy hogyan lehet?
érintõ képernyõ?
továbbmegyek msn-ezni tudok? chta-elni?

http://bf2s.com/player/swy/

torrente
#12390
Kösz a választ! Végre valakitõl pontos választ kaptam.

#12389
ezt nem rád értettem
pl az Armymenre

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#12388
"A TPA-082-es alaplapú PSP-ket úgy hazavágja, mint a huzat."

szval mehet

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12387
hogyne lehetne.nekem is olyan alaplaú és semmi baja.

torrente
#12386
De akkor légyszi te válaszolj már erre, hogy az IC1004-es alaplapú psp downgradelhetõ-e vagy sem? Ez volt az alapkérdés. Vannak olyan psp-k, amiket nem lehet downgradelni (és nem 2.71-es).

ColdFire
#12385
lol figyelitek! lol

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#12384
nem, helyeseltem a válaszát vg-nek, csak olvass vissza mit kérdezett a gyerek...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#12383
12346 és 12348-ra miért nem írtál be semmit? Mert õ a haverod?

torrente
#12382
3 éves új ember vagyok.
Baszd fel az agyad, de véletlenül se válaszolj a kérdésemre! Szóval jó az IC1004 vagy sem?

torrente
#12381
Mindenki tudja, hogy kikre gondoltam. Sokan vannak, akik normálisan fórumoznak, mint pl. te, Ass, stb.

#12380
"Kösz a választ és addig nem nyugszom, míg végleg ki nem rúgnak téged az SG-
rõl! Tudom, hogy sokan szeretnék ezt, úgyhogy mindent megteszünk ezért."

Dejó, ezért élj te überbarom besugó balfasz! Mi csak röhögünk rajtad, vedd már észre!
#12379
van eredeti gtám meg nfs mostwatedom 😄

macselek
#12378
hé! én egy szót se szóltam hozzád és le ultrabarom kreténezel? Bazdmeg!

#12377
nem mondj semit
faq-t csinálj
jönnek az uj emberek, de felbasznak a hülye kérdéseikkel

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#12376
erre mit ne mondjak....
ebbol szoktak jönni a balhék, a gyikomért kell ilyet beirni!?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12375
"szörszálhasogató"

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

torrente
#12374
Képzeld ezt nem tudom.
Lehet hogy furcsa, de ezért kérdeztem. Ezt az ultrabarom kretén bandát, ami itt összejött!!! Még soha nem voltak ilyen gyomorforgatóak a konzolos topicok. De látni is a hozzászólók számán; kb öten írkáltok egymásnak, amit msn-en is megtehetnétek.

torrente
#12373
Kösz a választ és addig nem nyugszom, míg végleg ki nem rúgnak téged az SG-rõl! Tudom, hogy sokan szeretnék ezt, úgyhogy mindent megteszünk ezért.

Arra gondoltam, hogy az IC1003-as alaplapú psp nem downgradelhetõ, de pontosan nem vagyok tisztában az 1004-essel. Mivel nincs psp-m.

macselek
#12372
"mondom te hülye vagy me nincs" biztos nagyon kedveled õt

ColdFire
#12371
keresztapám felhív:
van mûködõ downgrade a 2.7hez. (nincs is pspje)
mondom te hülye vagy me nincs.
erre õ de, de van, hagy tggyam má jobban, én öregebb vagyok 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#12370
sonypsp.hu
ott írják

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12369
kurvára nem értem ez miért nincs bele írva a faq-ba.
söt...
FAQ sincs

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info