PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
Majdnem agyvérzést kaptam örömömben, amikor megtudtam, hogy kiadtak egy ilyen gyûjteményt!
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
mi a töknek szedted szét ha ilyen esetben bnem tod összepakolni??? ÚRISTEN!! :S
pfff
Kepzeljetek el majdnem megoldottam az "aksi kiesos" szarsagot.
<#wink>#wink>
Na olvassatok:
Az egesz azal kezdodott hogy nem tudtam elaludni, es eszembejutott a psp-m.
Felkeltem, fogtam egy csavarhuzot, es szetszedtem... Kerestem hol lehet a flash memoria modulja vagy valami hasonlo. Na mindeggy most jon a lenyeg.
Felhivom a "szoni"-t 😄 es megkerdezem hogy mit tegyek ilyen esetben hogyha nem megy a psp ,stb.... Azt mondja kuldjem fel pestre az egyik szervizukbe.
Mondtam neki hogy inkabb megoldom egyedul. (O persze mar eggybol vergodott, hogy
nincs garancia ha belepiszkalok, meg stb...)
Na mindeggy elkoszontem, letettem...
Visszamegyek a psp-m fele, es mikor peleptem a szobamba, lattam a kis psp met szetszedve (meg a hideg is kirazott, hogy tehettem vele ilyet)
Mentem osszeszerelni, megfogtam, mentem vele jifele az ajton (mindket kezembe volt a psp-nek az egyik egyik fele) de az ajtot meg meg elotte bezartam.
Erre bazdmeg, mikor probaltam kinyitni az ajtot, >>>>>elejtettem<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy csomo szarsag kiesett belole.....
Es csodak csodaja megtalaltam koztuk a flash memoria chipet.
De mostmar mi a faszt csinaljak vele meg egy kis darab is lepoccent rola.
de hogy rakjam ossze??????????????????????????????????????????
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
Help
pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
hogy ke dwelni?
mi az a devhook?
hogy ke?
mit ke?
mi az a psp?
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Én is ugyanígy voltam, ezzel nem kell felvágni.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Néztem aproneten és egyéb "magyar" oldalakon: 75.000 Ft körül van, ami botrány (ez fõleg az egyetlen apronetes hirdetõre vonatkozik, aki számla nélkül kínálja 15-30 napos szállítással a kék SanDisket, míg a többiek számlásan adják a Sony-t ugyanennyiért). Egy kék SanDisk sima 4GB-os $147 (kb 32.000 Ft), míg a piros Sandisk Gaming 4GB-os $170-tõl (kb 37.000 Ft) kapható, azonnali szállítással. Azért én is rákérdezek holnap a kontaktomnál, de ha tud valaki ekörül, az kiabáljon! <#nyes>#nyes>
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
és figyel... XD
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
...de mé? 😄
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Hmm ennek a hsz nek semmi ertelme nem volt 😊
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
Erintokepernyo 😊 lol...
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Annyi agyuk nincs, hogy rájöjjenek, nem mindenkinek van itt PSP-je és sokan nem tudják a gép technikai paramétereit. Nincs rajta érintõképernyõ.
A d-pad és a többi gomb segítségével lehet írni vele.
MSN-ezni nem tom tudsz-e, mert én még nem használtam ilyen célra.
VAS 0.5, Switch, N3DS, DSi, PS4 PRO, PS3, X360 PSN: Adam_GER | Steam: slickadam | Nintendo: SW-4269-9346-5597
érintõ képernyõ?
továbbmegyek msn-ezni tudok? chta-elni?
http://bf2s.com/player/swy/
pl az Armymenre
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
szval mehet
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Baszd fel az agyad, de véletlenül se válaszolj a kérdésemre! Szóval jó az IC1004 vagy sem?
rõl! Tudom, hogy sokan szeretnék ezt, úgyhogy mindent megteszünk ezért."
Dejó, ezért élj te überbarom besugó balfasz! Mi csak röhögünk rajtad, vedd már észre!
faq-t csinálj
jönnek az uj emberek, de felbasznak a hülye kérdéseikkel
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
ebbol szoktak jönni a balhék, a gyikomért kell ilyet beirni!?
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Lehet hogy furcsa, de ezért kérdeztem. Ezt az ultrabarom kretén bandát, ami itt összejött!!! Még soha nem voltak ilyen gyomorforgatóak a konzolos topicok. De látni is a hozzászólók számán; kb öten írkáltok egymásnak, amit msn-en is megtehetnétek.
Arra gondoltam, hogy az IC1003-as alaplapú psp nem downgradelhetõ, de pontosan nem vagyok tisztában az 1004-essel. Mivel nincs psp-m.
van mûködõ downgrade a 2.7hez. (nincs is pspje)
mondom te hülye vagy me nincs.
erre õ de, de van, hagy tggyam má jobban, én öregebb vagyok 😄
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
ott írják
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
söt...
FAQ sincs
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info