PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12619
az eleje: igaz :-)
#12618
közelg szép lassan a keresztapa! ááááh
ass
#12617
A Devhookkal játszás nem zárja ki a megvásárlást. A kérdés arra vonatkozik, hogy igényli-e majd a FW2.80-t vagy sem. Ha igen: nem lehet 1.50-en Devhokkal játszani. Ha nem igényli, akkor valószínûleg lehet.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12616
meg kell venni, és azzal játszani :-) szerintem a gta tipikusan a jó, megéri vételek közé tartozik
lolman
#12615
szerintetek a vice city storiest majd belehet tölteni devhookal?

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#12614
majd én mondom helyetted hogy ESZMÉLETLEN DRÁGA!! Ennyiért lehet venni mostanában garis giga packot!!!!

de azért köszi hogy szóltál majd szólok ha kell...

torrente
#12613
A karszalagot megvenném, ha ezzel beengednek a Szigetre.

#12612
Most mondhatnám azt, hogy drága, meg nem érné meg senkinek, de inkább nem mondom.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

mikeboy
#12611
Sziasztok!

Eladó egy Sony PSP Value Pack!
A PSP kb 1 éves(már nincs gari), 2.7-es fw van rajta. Majdnem karcmentes állapotban van(néhány hajszálkarc), pixelhibamentes, tökéletes, hibátlan mûködés. Tartozékai: Doboz, papírok, demo UMD, töltõ, asztali töltõ, 64MB SONY Memory Stick, fülhallgató, karszalag, külsõ elemes táp, képernyõ törlõkendõ, szövettok, terepszínû szövet hordtáska. -> link: http://www.w3sh.com/archives/hori_portable_pouch_style-thumb.jp g (csak terepszínben,urban),
És 4 db UMD játék: GTA Liberty City Stories, NFS Most Wanted, Burnout Legends, Prince of Persia: Revelations. Usb kábel nincs hozzá!(kb 800ft)
A PSP ára: 45.000.-
A játékok ára: 30.000.-
Persze csak egyben adom el!
N6230i csere érdekel!

Ha érdekel vkit, írjon e-mailt-->[email protected]!Ne pÜ-t, mert már nemnagyon járkálok ide..
üdv

rorr
#12610
ccccc!!!! azért x-box-on sem kutya.....😊

t0mmy
#12609
kérdez, segítünk erre hisztizik!...
KISLÁNY

DnP
#12608
GBW-n talaltam hozza... Koszi! jah crack.. nem CRCak 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#12607
Az utolsohoz van mar rendes Crcak? nekem nem igazan fut.. mi is volt? Chaos Theory? vagy az mas jatek? uhh regen volt.. demot vigigtoltam teccett, de fullal meg nem volt szerencsem.
Hurkat en sem szeretm.. habar langyosan megeszem savanyupaprikaval..
2Gigas MS mennyi mostansag? 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12606
Ez igaz, azért a Splinter PC-n a legjobb 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ThugEdge
#12605
én is most tologattam splintert az utóbbi 1-2 napban és egy fos azt kell mondjam
számomra a splinti egy PC-s játék,láttam ps2-n is,ott is egy fostaliga a kinézete
szvsz

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

torrente
#12604
Utálom a hurkát. <#vigyor1>
Az a legegyszerûbb, ha veszel tõlem egy 2GB-os kártyát és nem kell szórakoznod egyik játékkal sem. <#nezze><#felkialtas>

#12603
Ne mi legyünk már a hibásak azért, mert felteszel egy olyan kérdést amit minden nap 3 szor más.
Egyébként is megpróbáltunk segíteni :/.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12602
Úgy látom, hogy itt ugyanolyan hurkatöltõ pöcshuszárok vannak mint eddig.Na nekem ennyi elég volt ebbõl a szar fórumból.
#12601
Képzeld a devhookot már rég megtaláltam.
#12600
Október

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

t0mmy
#12599
nagyon patent! 😄

A következõ játék amit megveszek! 😄 Már NAGYON várom!


esetleg egy megjelenési dátum is odaférne?! 😊 (persze ha csak van) 😊

#12598
Most készültem el 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

t0mmy
#12597
ha valamihez nem értessz nem am ásikban kell keresned ám a hibát...

ha te olyan nagyfiu vagy akkor találd meg a devhookot ami visz minden játékot! Sõt ott még van egy olyan kitûnõ program is ami a tömöritett fájlokat alakitja ide oda! pl a daxodból csinálhatsz isot esetleg csot...

öregharcsa
#12596
nekem ekkora lett cso-val ....
egyébként visszaalakítod iso-ra majd tömöríted 5-ös szinten cso-ra és akkor a devhook is elindítja rendesen 2.7-es emulálással...(most nézem a ciso utility tud daxból cso-t csinálni)
tehát megspórolhatod az iso visszaalakítást....

http://pspfilez.extra.hu/

#12595
Meggyõzõdtem már elég sokszor, amikor Ass oldalán megnéztem a CiSozás és Daxolás leírását.

Lehetek még kisfiú?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12594
Ezt csak így mondtad, hogy nagy fiú legyél vagy gondolom elõtte azért meggyõzõdtél arról nehogy hülyeséget mondj másnak mert nem mûködik az egy kis segítség Ass-tõl.Lista az 1.5 alatt elinduló játékokról itt meg mit csináljak?nem azt kérdeztem, hogy indul -e.
#12593
BANNER ALATTI LINKEK

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12592
Ejj, az nem bicikli, hanem motor, te :] - a bike angolul motort jelent. Mindjárt kész a normális, teljes fordításom.

Egyébként meg Stories 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12591
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy van -e valami mód arra, hogy a DAX-os EUR 629 MB-os Monster Hunter Freedomot kisebb méretre tömörítsem?Találtam ilyen Expert Tool nevû programot de nem tudom, hogy mit kell benne csinálni meg még egy ilyen progit az meg csinál egy MHUNTER.ISO.NEW nevû fájlt ami 52,5 MB de az meg nem megy meg nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy 629 MB-ról 52,5 MB-ra tömörítsen vmit.vagy rippeljen.Köszi, bye
#12590
Daxter megvan, majd kiprobálom

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

torrente
#12589
A Splinter Cell-t mindegyik értékelésben kegyetlenül lehúzták, állítólag köze sincs ahhoz, amit más gépeken megszoktunk.
Ellentétben ezzel a játékkal, én a Daxterrel nagyon meg voltam elégedve és a Medievil is szerzett jó pár kellemes órát.

#12588
+tudsz uszni meg jetskí is van benne.

#12587
GTA VICE CITY STORYS

Az egyik offline játékmagazin több oldalon át foglalkozik a legújabb, kizárólag PSP-re készülõ GTA résszel, a Vice City Stories-zal. A cikkbõl a képek mellett jó pár új infóra is sikerült szert tennünk. Íme:

* A történet 1984-ben játszódik, két évvel korábban, mint a Vice City sztorija
* Vadonatúj helyszínek, sokkal nagyobb bejárható városrészek, új fegyverek valamint új jármûvek kapnak helyet a PSP-re készülõ gammában
* Képesek leszünk úszni
* A Vice City-bõl megismert rádióadók zenéi csendülnek majd fel a kocsikban
* Új idõjárás effekteket építettek a játékba. Ilyen például a hurrikán
* A jó öreg bringa is belekerül a játékba, továbbá a levegõben is garázdálkodhatunk, ugyanis helikoptert is képesek leszünk vezetni
* Távcsõ!! No comment😊

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

baggins
#12586
Eladó egy darab vadonatúj japán verziójú Tekken 5 Dark Resurrection.
A menü teljes egészében angol nyelvû. Iá: 10.000 Ft, alku nélkül.
Ha érdekel, a [email protected] címre írj!
ITT találsz róla egy cikket!

t0mmy
#12585
ez igy igaz 1000Ftot adnék érte... TALÁN! 😊

t0mmy
#12584
én megvettem a GTA-t mert tényleg annyi játékidõ van benne hogy megéri... ha leosztom napi összegre amennyit játszottam vele akkor bõven megéri!!

#12583
najó azért valami megérdemelné, hogy megvegyem.
de csak az olyanok amikkel ellehet lenni, mint pl GTA, Splinter cell.
de a Miami Vice egy monoton játékmenetü szar, amiért pénzt kérni is hülyeség

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12582
én egy gémet se vettem és nemis fogok
warez powa!!!!!!!!!!!!
nem érdemli meg eggyik se (csak a gta az isten király)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12581
na meygek hi😊
mcdrusza
#12580
<#nevetes1>
t0mmy
#12579
megcsináltam de felesleges mert ugyis azzal játszom amit megvettem már! azokat azért vettem meg mert jó játékok megérdemlik! Ami tetszik megveszem vagy azért mert jó vagy azért mert segghülye vagyok éppen és meglepem magam valamivel nehogy kiszeressek magamból!! <#idiota>

mcdrusza
#12578
neked minden miért?<#nyes>
#12577
hát megnézni az adatokat amiket kért a ypourpsp.comon de nem fogadta el:S

t0mmy
#12576
miért szeded le??

#12575
ja és psp 1001 em van a yourpsp.comon azt miért nem lehett kiválasztani?? így nem tok reggelni rá.

#12574
az akksi hátlapját nem nehéz feltenni nektek?

#12573
békés megyében vki multizni nem akar velem? 😄

t0mmy
#12572
miért?

mcdrusza
#12571
neked megvan csinálva a géped GTA-s trükkel?
mcdrusza
#12570
😊