PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12669
hát...
ugye a downgrade
másolt játékok inditása
devhook használat (tom ott ass oldala, de valaki azt se tudja mi a dv)

meg még nem tudom
a régi FAQ nagyon jó volt, csak nem frissült

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12668
hehe :S

esetleg mit lehetne még berakni a FAQba?

#12667
legalább 10
annyira lámik a népek, hogy nemtudnak visszaolvasni
mondjuk nem tudum... miért nincs faq??????????????????????
ott kéne lenni ezeknek a szaroknak, de nincs!!!!!!!!

egyébként kimentettem jegyzettömbe és mindig csak bemásolom

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12666
basszus hányadszor megy már ez le??

#12665
2.5 /2.6 downgrade

-ha pl 2.1 -es fw van a gépeden akkor szed le a PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America
-a visszaszedéshez 2.0 updatés eredeti GTA szükséges.
-szükség van még erre a csomagra
Easy Downgrader 2.50/2.60 ---> 1.50 by Xtrusion ez magától feltesz minden szükséges dolgot ami kell
-fontos, hogy legyen töltön a psp
-itt egy video a visszaszedésrõl PSP 2.6 to 1.5 downgrade video
-a videó mutatja, hogy miután elinditod a gta-t belépsz a mentésekhez(jelen csomag esetében nem kell belépni, magától elinditja az eloadert) ott találod a eloader és betöltöd.
-után elindul az eloader, ráböksz a downgrade test-re.
-utánna csak várni kell, világit a narancssárga led(2-3 perc a müvelet, nekapcsold ki a psp-t!!!!)
-ha végzett kapsz egy híba üzenetet, csak rányomsz a o gombal
-restartól a psp, kiírja, hogy nemtudja olvasni a lemez(azért mert nagyobb fw kell a gta-nak)
-kinyomod a lemezt és már indul is a psp 1.5 fw-vel.

ezzel a modszerrel szedtünk vissza 1 psp-t, és sikeres volt a müvelet.
látszik a videon, hogy a kisrác kiszedi az akumlátor 5 percre meg, hogy vár az eloader elinditásával 10 secet. Ezek nem szükségesek (nálunk nem kellet).
nem kell agodni, hogy ezután nem fognak menni az eredet játékok amikhez nagyobb fw-kell, mert divhookal már 2.71-es is lehet a géped, és minden fut

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

maffioso
#12664
konzolstudionál sztem olcsobban add

lásd itt

\"If in doubt, flat out!\"

torrente
#12663
Ennyiért max. csak egy használt GTA-t lehet eladni, mást csak nagy szerencsével és kitartással. Fél éve még ennyiért is egészen biztosan megvették volna, de most már 5-7e Ft között mennek a használt játékok. Ha levinnéd 7e-re az árat, kapkodni akkor sem kapkodnának értük, de elmennének.

maffioso
#12662
látom nem vitted lejjebb az árakat és még mindig nem fogod fel h ez qrva drága mert ujjonnan is csak 1 v 2 ezressel drágább és mégsem használtad szét

\"If in doubt, flat out!\"

#12661
Eladó, eredeti PSP játékok:

Syphon Filter használt, 8999 ft
Daxter használt 9499 ft
Tales Of Eternia használt, 8999 Ft
Monster Hunter új, 9999 Ft

email: [email protected] tel.: 06 (70) 253-7763

#12660
amerikából van a pspém és a töltöje amerikai igy vettem itthon hozzá de csak utángyártot volt szóval, ha az utángyártotnak azt felét használom amit az konektorba kell dugni és amit a psp be kell dugni abból amit kaptam hozzásonyt az ugy király? vagy mindkettõböl az utángyártotat?

#12659
1picit fáradt vok holnap leírok mindent vagy privátba vagy mailba hogy hogy smint csinálam és akkór majd kiderül mi a gebasz. azért thx a helpet csáo
ass
#12658
Na, igen. Most van az, hogy fingom nincs, mert én a 0.44-et használom, mert teljesen fölöslegesnek éreztem a 0.45-öt. Mindenképp a "sima" FW launchert indítsd és ott állítsd USB enabledre. Persze ne a "teljesen sima" launchert indítsd, hanem egy moddolt packot. Érthetõ? Mert én már kezdek elveszni... <#confused>

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

maffioso
#12657
uhh hát az sok
vki 1ben nem akarja elküldeni püben ezt az usb pc memcadmentes gémidnitást?mert akk tudnék cmrezni😊

\"If in doubt, flat out!\"

#12656
nekem ezt írja ha elindítom az exe-t a dos ablakban USBHostsFS <c> TyRaNiD 2l6 ennyi :S és akkór a devhook firmware luncher a jó? ottvan az usb enabler. mert van 1 olyan is ahol van egy psp képés rajta egy hdd na azt ha elindítom sötét kép és kikapcsol a psp ezért kérdem hogy a frimware luncher jó-e
#12655
és 2.50 60 upgradét honan szerezzek? :S

ass
#12654
Úgy értettem, hogy miután felmásolod a PC-re "PSP-USB" mappát, ne másold ki az exe-t belõle sehova, hanem onnan indítsd.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12653
Az tény, hogy az alap DH nem ismeri az USB-s módot, azt csak moddal tudod használni.
A PSP-USB mappát és az egész tartalmát hagy ott, ahol van. Ha ott elindítod a usbhostfs.exe-t feljön neked egy DOS-os ablak, benne valami üzenettel? Mert ha nem, akkor az a baj.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12652
Azt, hogy "már nem tudom, hogy hogy", azért írtam, mert nem emlékszem, hogy mi a trükk, ugyanis hónapokkal ezelõtt történt. Nézz szét a neten külföldi fórumokon vagy használj egy keresõt és meg fogod találni, ahogy én is.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12651
kész ilyen nincs......nemüxik....elindítottam a type b installt felmásoltam ugye az usb könyvtárat 1az 1ben...iso-ban bennevannak az iso-k még az usbhostsf.exe-t is bemásoltam oda a 2 dll-el sõt a 2dll filet bemásoltam a system 32-be...te ezeket a dll-eket másoltad oda? aztán elindítom a sima devhook 0.44-et ugye ebben nemlehet usb enable-t állítani namost nempittyen a gép és nem ismeri fel...persze az exefutközben csatlakoztatás elött...aztán elindítottam a másik devhook-otemulated firmware luncher ebben lehet az usb-et enable-zni de ittsem történik semi csak a fake cso-t látja.....eszem faszom megáll 😞(((((
#12650
és hogy regisztráljak a yourpspén akkor?

#12649
mind1
origi gta kell ám

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12648
azt miért nem lehett az amerikait?
most 2.01 van és downragelni akarom akkor a 2.50 vagy 2.60 ról biztonságosabb?

ass
#12647
Csak azért kérdeztem, mert nekem van egy 865MB-os WTS06 ISOm... <#papakacsint>

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12646
Akkor az amerikait sem lehet regisztrálni, csak az európait. Ennyi. Nézz szét a neten, simán regsiztrálhatod máshogy.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12645
már egy ideje kint a game
valakinek nem 1.5-ös a gépe, azután örül neki

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12644
és ujonan

#12643
a 1001 es amerikai!
és 2.01 es frimware van rajta és most lett véve!

torrente
#12642
1.vagy régi (és sokáig raktárban állt)
2.vagy az 1001 nem európai tulajoknak van fenntartva (hanem pl észak-amerikaiaknak).
Ezek csak ötletek.

ass
#12641
Mert ott csak európait és talán amerikaiat tudsz regisztrálni, a tiéd meg gondolom japán. De van valami trükkje, mert én is beregisztráltam az enyémet, de már nem tudom, hogy hogy. Nézz körül a neten, szerintem meg fogod találni.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12640
Ez a World Tour Soccer 2 az európai változata a World Tour Soccer 06-nak, ami június végén jelent meg Amerikában?

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12639
mondja már meg vki a yourpsp.comon miért nincs 1001 es tipus???!!!

ass
#12638
Nekem 0.44-em van és simán ment vele a következõképpen:
- feltelepítettem a PSP Type B drivert
- a két mellékelt dll-t bemásoltam a Windows/system32-be (nem biztos, hogy kell, de én betettem, biztos ami biztos)
- a "PSP-USB" mappát egy az egyben felmásoltam a PC-re az összes alkönyvtárral együtt
- az ebben található "ISO" mappába másoltam az ISOkat
- még USB kapcsolat nélkül elindítottam a usbhostfs.exe-t
- rácsatlakoztattam a PSP-t, elindítottam a Devhookot és egy listában megjelent az összes USB-s ISO és alattuk a memóriakártyán lévõ ISOk
- kiválaszottam egyet az USB-sek közül és máris játszottam vele

Elméletileg az USB-n keresztül töltõdik a leggyorsabban a játék, mert asszem ott az USB 2.0 sebessége 15-18 MB/sec, szemben a memóriakártya 4-7 MB/sec-ával. Ezért valószínûleg (bár nem próbáltam) a CiSOzott GTA is akadás nélkül futhat. Aki kipróbálta szóljon már, hogy így van-e vagy sem... <#whatever>

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12637
és ha devhookba emulálnám a 2.71-et?
vagy ehez 2.8 kell?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mikeboy
#12636
akkor szted mondjuk 60 az zsír?úgy mindenért

KillR
#12635
"KillR, de igen, nagyon egyszerû trükk: leszeded a psp firmware 2.80-as progit, azt fölteszed psp-re, rákötöd a kütyüdet a töltõre, elindítod a progit, majd X-eket nyomogatsz, aztán újraindul a gép, de ne ijedj meg, ez normális, beállítasz mindent, és láss csodát már megyis"
nah, ez a poén is el lett lõve, remélem, ilyenekkel nem traktáltok

KillR
#12634
hmm, az ilyen demo-kat 1.5-ön nem lehet valami trükkel indítani? ez a world tour soccer érdekelne...

#12633
Hello😊 na, nagy nehezen de visszatértem balcsiról. jutottál valamire a devhook hdd-rõl való játék indítással? visszaolastam de nemigen láttam semmi érdekeset 😊 jólenne ténylg megfejteni ezt a dolgot mert sok nehézséget megkönnyítene 😊
#12632
ja és a yourpsp.comon miért nem lehett kiválasztani a 1001 es modellt? zsír uj

#12631
a G és psp én milyen frimware van?? nem találom azt atáblázatot amit láátam anno.

#12630
egy magyar játék oldalról másoltam a ki az infokat

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12629
szerintem addigra kijön, bízzunk benne..
Törölt felhasználó
#12628
köszönöm szépen! 😊
lolman
#12627

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#12626
hát reménykedni lehet... én is nagyon remélem habár nem nagyon érdekelne ha upgradelni kellene emiatt...

lolman
#12625
remélem kijon addig egy devhook ami betölti a 2.80 fw-t!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#12624
akkor 1.50-en hogy fogok tudni játszani gta vcs-vel sehogy?

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#12623
XIII. ker. Gömb utca, de ha ott nem 45 akkor is drága
Amugy én ott 55 ért vettem mittoménmármikor a giga packot...
szal tökmindegy mitmmondtasz DRÁGA!

mikeboy
#12622
drága?hm..
hol veszel 45ért gigát?

Törölt felhasználó
#12621
Sziasztok!
Tud valaki egy linket ahonnan le lehet tölteni a World Tour Soccer2 demot?
#12620
Haverom most vesz 4Gb!!-os kártyát 45ért😊 arra már rá fér valami .)