PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

t0mmy
#12569
na nyissatok egy topikot hogy kinek van eredeti GTALCS UMD-je!

mcdrusza
#12568
😄
#12567
én Somony
és nincs origi gta-m

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12566
köszönjük az infót! 😊

#12565
nekm van eredeti gtám 😄
békés megyei vagyok. 😛

t0mmy
#12564
anyukádnak biztos megér ennyit a MI boldogságunk! 😛

mcdrusza
#12563
hát megér csak nincs annyim😄
t0mmy
#12562
Augy meg a GTA megérdemli hogy eredetiben vedd meg mert az tényleg jó játék és megér annyit!

t0mmy
#12561
amég nincs GTA-d nem tud neked segíteni senki!!
talán anyukád ad neked pénzt rá... 😛😄

#12560
jjjj

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12559
akkor MSN-re felveszel? segítesz megcsinálni?:-P
t0mmy
#12558
bah!

MODERÁTORT!! :S

#12557
valaki leforditja a külföldi nyelvü szöveget és rályövünk mire is jó az USB-s eloader

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12556
bocs nem neked akartam
mcdrusza
#12555
jaj
nem nem neked akartam írni! 😄
t0mmy
#12554
miért is?

t0mmy
#12553
a válasz gombot a az idõ a privát és a válasz sorszáma között találod meg!

mcdrusza
#12552
akkor msn?😄<#worship><#vigyor>
mcdrusza
#12551
jah. bocs
mcdrusza
#12550
ki lehet kölcsönözni?
t0mmy
#12549
haszáldd a VÁLASZ "opciót" csak hogy tudjuk hogy épp kitõl kérdezed hogy mi van!

mcdrusza
#12548
na akkor felveszel??<#pardon1>
t0mmy
#12547
nem megy másképp kell hozzá GTA!

vagy vedd meg vagy kölcsönözd vagy kérd kölcsön valakitõl!

MÁSKÉPP NEM MEGY

#12546
faq kell

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12545
mert?<#wink>
t0mmy
#12544
basszus kezd elfajulni a helyzet... :S

kell ide egy moderator... :S

mcdrusza
#12543
<#confused>
mcdrusza
#12542
mcdrusza
#12541
aham..
#12540
ezt tudja


Originally developed by Fanjita and Ditlew, and without a doubt one of the most downloaded homebrew apps, comes eLoader with USB support - courtesy of 0okm. Now while you’re in eLoader you can create a USB connection between your PC and PSP granting the ability to transfer files to & from without rebooting back to the XMB. This is great news for those left unable to downgrade (due to the TA-082 PC😎 and experience the wonders of 1.50! Thanks 0okm!

To get this running simply start eLoader as normal and execute “USB for eLoader GTA” - afterwards you can toggle USB mode by pressing Triangle.

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12539
felveszel vagy felvegyelek MSN-re?<#papakacsint>
mcdrusza
#12538
pfff
#12537
szerintem mégis kell hozzá GTA, mert nem inditja el az eloadert.
annyi tud a cucc, hogyha bent a gta a gépben akkor nm kell belelépned a mentésekbe

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12536
ok
#12535
várj
megnézem, hogy mükszik az usb-s eloader

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12534
figyusz van akkor MSN-ed?😊<#wink>
#12533
nem
usb-rõl megy az eloader

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12532
most akkor szükséges eredeti GTA vagy nem???<#zavart1>
mcdrusza
#12531
de ehhez eredeti GTA kell nem??
#12530
énis

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12529
én legelöször a joystickra azt hittem hangszoró 😄

#12528
oké.

#12527
ha csak ez az egy modszer(gta) van akkor az azt jelenti, hogy nincs másik.
de már van

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12526
nekem van eredeti gtám meg most wantedom.

mcdrusza
#12525
😄
#12524
legeslöször is egy éjszakát, de te hagyd fent egy hétig, hogy megnyugodj már végre

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12523
nem kell origi GTA csak ez

USB_for_eLoader_GTA.zip

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

mcdrusza
#12522
de ez a GTA-s trükk nemjó.. mondtam h ezen kívül! mert nekem nincs 16 rugóm a gta-ra..
#12521
2.5 /2.6 downgrade

-ha pl 2.1 -es fw van a gépeden akkor szed le a PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America
-a visszaszedéshez 2.0 updatés eredeti GTA szükséges(már nem szükséges csak ez.
-szükség van még erre a csomagra
Easy Downgrader 2.50/2.60 ---> 1.50 by Xtrusion ez magától feltesz minden szükséges dolgot ami kell
-fontos, hogy legyen töltön a psp
-itt egy video a visszaszedésrõl PSP 2.6 to 1.5 downgrade video
-a videó mutatja, hogy miután elinditod a gta-t belépsz a mentésekhez(jelen csomag esetében nem kell belépni, magától elinditja az eloadert) ott találod a eloader és betöltöd.
-után elindul az eloader, ráböksz a downgrade test-re.
-utánna csak várni kell, világit a narancssárga led(2-3 perc a müvelet, nekapcsold ki a psp-t!!!!)
-ha végzett kapsz egy híba üzenetet, csak rányomsz a o gombal
-restartól a psp, kiírja, hogy nemtudja olvasni a lemez(azért mert nagyobb fw kell a gta-nak)
-kinyomod a lemezt és már indul is a psp 1.5 fw-vel.

ezzel a modszerrel szedtünk vissza 1 psp-t, és sikeres volt a müvelet.
látszik a videon, hogy a kisrác kiszedi az akumlátor 5 percre meg, hogy vár az eloader elinditásával 10 secet. Ezek nem szükségesek (nálunk nem kellet).
nem kell agodni, hogy ezután nem fognak menni az eredet játékok amikhez nagyobb fw-kell, mert divhookal már 2.71-es is lehet a géped, és minden futUSB_for_eLoader_GTA.zip

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12520
jó de legelöször.