PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12718
Ha érdekelne valakit egy Logitech Playgear Amp, nem használt (bár anno 3 hónapja kibontottam, de megnéztem csak, és ennyi), plíz PÜ.

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

scorpeeon
#12717
Van vhol vmiféle leírás a memkariról történõ játékfuttatásról?
+ott van a listában a játékok mellett a notesban h runumd v. runumd+umd emu v. daxziso loadexec v. mph v. devhook, stb.stb. meg hogy direct v. copy v. system mód... Ezek nekem semmit nem mondanak, van valahol vmiféle korrekt leírás ezekrõl?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

t0mmy
#12716
az lehetséges ha 1.5ös az fw a gépeden

grizzly21
#12715
ugy értem memoriakártyáról futtatni játékokat.

t0mmy
#12714
nem mûxik az ATW

#12713
Mi van ASS oldalával? Nem lehet megnyitni...<#shakehead>
#12712
Szerintetek melyik DevHook-ot érdemes használni? A 0.46/2.71/333-nál elég sürûn kifagy a gép van rá már valami megoldás?
t0mmy
#12711
miféle crack?

grizzly21
#12710
oks köszi
crackelésröl mi hir van?

t0mmy
#12709
#12664

grizzly21
#12708
sandisk?

t0mmy
#12707
a 2 gigás az 20 ezer

grizzly21
#12706
rég jártam erre. mi a helyzet psp vonalon?
2 kérdés érdekelne:
-1 ill 2 gb os mc kártyák mennyibe vannak?
-2.ás psp m van,mennyi játék futna ezen kártyáról?

#12705
Colin McRae Rally 2005 eladó vagy cserélhetö más PSP umd-re! Bár inkább csere.
x.
maffioso
#12704
tudna vki linket adni egy progihoz ami 1.5 alatt háttérképet cserél?

\"If in doubt, flat out!\"

öregharcsa
#12703
én elvagyok a 300x170-es képekkel is ...nagyon szépek, jó témákat lehet találni a neten....az elõzõ háttérképem egy Arnold féle alfa egység éppen egy t800-as szétszakított egységet cipel, most pedig a zeldábol egy kép amit Laza készített...
valahol a fórum elején van belinkelve....


#1320-as hozzászólás....sõt van warhammeres háttérkép is ami szintén nagyon jó lett...

http://pspfilez.extra.hu/

#12702
én is a japán psp-t tolom, és semmi gond vele...
ass
#12701
Nekem száz éve ugyanaz a hátterem 2.71 alatt, még egyszer sem törlõdött ki a 0.44 használata óta. Nem lehet, hogy korábbi Devhookod van? Azzal nekem is elõfordult ilyen.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

DnP
#12700
😊 vegulis 1 eve elvagyok az alappal.. csak neha ojjan undoritoan nez ki.. pl rozsaszin...igaz arra jo a 160 pixeles cucc is.. de eccer szeretnek egy nativ 480 272 es hatteret latni rajta 😊 csakazertis.. mert megerdemlem..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#12699
miért olyan fontos a háttér?? :S vagy ez olyan csakazért is meg akarom oldani??

DnP
#12698
Hatterkepekkel nekem is vannak gondjaim 😊ugye 1.5 re nem lehet csak baromi pici hatterkepeket felrakni, mert a nagy kep belelog az ikonok nak lefoglalt memoba is, igy ojjan 160 pixel szeles kep lehet csak.. ami eleg shit ha nem csak plazmat meg foltokat akarsz hatterben. Megoldas? Ha atrakom 2.5 be, ot adnok neki egyet az megint nem az igazi mert minden jatek utan nullazodik 😞 Valaki help 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#12697
én inkább eladnám a helyedben! ha ez megoldódik lesz még bajod vele elég... :S 😛

#12696
Kell venni átalakítót, és mehet... Ne aggódj.
ass
#12695
Én ezt nem értem... Nekem az elsõ PSP-m amerikai volt és azt ugyanúgy tudtam használni.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

t0mmy
#12694
ne használd ugy a pspdet mert elromlik mert a kondenzátor meg az ellenállás a töltõben villámokat fog szórni a tvre mert gerjednek és a rádiófrekvenciás dolgok mint a mobiltelefon is veszélybe kerülhet mert interferálodik a falban lévõ vezetékekkel!û

hát nagyot buktál ezzel az amcsi PSPvel
sztem probáldd meg eladni!

t0mmy
#12693
"ugye a downgrade
másolt játékok inditása
devhook használat (tom ott ass oldala, de valaki azt se tudja mi a dv)
talán ha valaki rájön hogyan kell rendesen elindítani vinyórol a játékokat ...na az még belekerülhetne....
akkor a háttérképek mahinálása 1.5-ön..(de asszem ez van ass leírásában is)
filmek lejátszása-átalakítása psp formátumra...stb"

LSD: 12670, 12669

ezekre gondoltak...

#12692
akkor csak az utángyártotat használjam vagy az utángyártotnak csak azta felét mait a konektorba kell dugni.

#12691
te nekem aza fele amit a konektorbe kell dugni amerikai :S

ass
#12690
Már mirõl?

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

t0mmy
#12689
ass rosszul emlékszem vagy te fabrikáltál már valamiféle faq-t?

ass
#12688
Ha megvizsgálod a PSP töltõjét, a feliratokat olvasva meglepõdve fogod tapasztalni, hogy 110-240V-ig használható, tehát a világ minden pontján mûködni fog. Nekem japán PSP-m van, de nem hekkeltem össze utángyártott szarokkal, hanem bedugtam a konnektorba és kész. Gyanítom, hogy ez a használati utasításban is le van írva, amit a PSP-hez kaptál. (De ez csak tipp, mert nekem még az is japánul van. Viszont a feliratokat a töltõn tök ügyesen el tudom olvasni, ahogyan bárki más.)

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

t0mmy
#12687
mûködik ugy ahogy használod?? de szerintem nézd meg a töltõdön hogy megfelel-e a magyar szabványoknak!

#12686
neked mindig van valami problámád<#wink>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12685
amerikából van a pspém és a töltöje amerikai igy vettem itthon hozzá de csak utángyártot volt szóval, ha az utángyártotnak azt felét használom amit az konektorba kell dugni és amit a psp be kell dugni abból amit kaptam hozzásonyt az ugy király? vagy mindkettõböl az utángyártotat?

t0mmy
#12684
már reggel óta nyomom a munkát... vagyis itt vagyok és hébe hóba elrûngatnak... 😊

#12683
mindjárt mehetek DOLGOZNI<#boxer><#duhos2><#merges3><#falbav>
áhhhh

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12682
😊

#12681
félre nyomtam<#wink>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12680
sry
eléggé félreértelmeztem amit írtál.
nem értettem mit értesz "elõképzettséget" kiván alat.
de idöközben beugrott, hogyass oldalának a megértésére

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12679
értem én...

de ass oldala nem faq

#12678
különbségek 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12677
igy néz ki a faq/gyik
faq1-most kicsit lassu
faq2



ass oldala

csak a külömbségek éreztetése miat, gondolom látszik(kérdés, rá a válasz)ennyi

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12676
hmm?

#12675
<#wow2>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12674
ass oldala némi "elõképzettséget" kiván! az elõképzettség lehetne egy szuájbarágós faq

#12673
szerintem a video konvertálás fontos
persze kell link is a programhoz, hogy honnan lehet leszedni(ne keljen keresgetni)
meg még az, hogyha már 1.5-ös a géped akkor hogy indulnak el a videok, mert simán már nem fognak, csak ha mulálsz nagyobb fw-t.

jó ass oldala, de nem a FAQ-t helyetesitti.
FAQ-ba szépen fel kell sorolni mindent, nem ugy ahogy ott van.
(nem bántásból mondom de, azért nem kell átvenni a házigazda jogokat, hogy ass oldalát beszurjuk a középpontba amit már ugyis mindenki ismer)
persze elfogadom, hogy dolgozik/nyaral a házigazda

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#12672
szerintem a hátterekkel nem sokan vacakolnak vagyis nm tudom nekem soha nem jutott eszembe... :S

a vidohoz annyi hogy a PSP video 9 átalakitja és át is másolja ha akarod mindemellett tudtommal ingyenes is.

a vinyorol elinditást meg még soha nem nméztem mert igazábol feleslegesnek találtam mert akkor elveszti a "portable" tulajdonságát... 😊 de kiváncsivá tettél 😊

#12671
ezek jók ezek jók<#eljen>


Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#12670
talán ha valaki rájön hogyan kell rendesen elindítani vinyórol a játékokat ...na az még belekerülhetne....
akkor a háttérképek mahinálása 1.5-ön..(de asszem ez van ass leírásában is)
filmek lejátszása-átalakítása psp formátumra...stb

http://pspfilez.extra.hu/