PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

t0mmy
#12769
akkor rakj fel régebbi devhookot vagy formázd le a PSPvel a mem. kártyát és ugy probáldd meg...

#12768
222 és 333 is fagy
t0mmy
#12767
csere?

bfg900
#12766
Elado jatekok eredetiben:

SOCOM - 7.000
King Kong - 5.000
t0mmy
#12765
222Mhzen van?

#12764
na sikerült hogy felismerje géprõl az isokat a devhook 0.44...csak mind1iket ha elindítom bármilyen beállítással újraindul ugye a psp de nem tölti be a gémet hanem kékképernyõ és kifagy:S valakinek akinek megy milyen konfigal?
t0mmy
#12763
igen -> gmail.com

#12762
És született megoldás ?

t0mmy
#12761
igen

#12760
Black catre akarok regisztrálni, de egyik email címre sem küld megerõsítõ levelet. Valaki tapasztalt ilyet a közelmúltban ?

t0mmy
#12759
most miért hõbörögsz??

Tekken5
#12758
<#gonosz2><#gonosz3><#duhos2>

t0mmy
#12757
ez egy szubjektív vélemény... azért mert te ott kicsinek tartod az lehet hogy mi nagynak tartanánk!

#12756
Akkor meg? Nézd meg élõben.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Tekken5
#12755
Igazából még nem, de videón igen, és kicsinek tartom...<#vigyor3>

t0mmy
#12754
nem láttál még?

Tekken5
#12753
Nem túl kicsi a PSP képernyõje?

t0mmy
#12752
Fõleg! 😛
remélem azért megtalálja! 😛😛 mármint az akinek szól!

maffioso
#12751
nem öregharcsa kérdezte😄

\"If in doubt, flat out!\"

t0mmy
#12750
az avit nem is fogod tudni mert mpeg4-es kodolású filemeket visz csak

öregharcsa
#12749
lejebb már írták de bemásolom neked....

A játékok az alábbi beállításokkal indíthatók DevHookkal:
UMD Select: (indítandó ISO fájl)
UMD Mount: ISO ANYUMD
Firmware: 2.50+2.00 (én 2.7-en használom és minden elindult edig)
Boot Select: Reboot XMB
UMD Version: 2.XX -> 2.00
CPU Clock: 333 MHz / 166 MHz vagy 222 MHz / 111 Mhz (ezzel nem fagy)

http://pspfilez.extra.hu/

#12748
dev 0.44em van és nem tom megnézni az avit..valamint az 1.5ös fwt kérõ játékokat milyen beállitásokkal kéne futtatni rajta?nekem nem hajlandó smemilyen kombinációban elindulni😞

öregharcsa
#12747
már a 0.44dev is tudta a 2.71-et emulálni....
mindegy milyen umd van benn ...én a hozzáadott demo umd-t használom...
XMB? ahogy elindítod a devhookot a menüben majd megtalálod az iso indítási módban....

http://pspfilez.extra.hu/

scorpeeon
#12746
Jah, és most látok csak a fõoldalon egy ilyet: Devhook 0.45.0000 + FW2.71 + Wedge's D4P Tetrapack U3 + 1.5 reboot
FULLPACK by pspfilez Full 2.71 emulation + Flash and WMA!

Ezt még nem láttam a leírásban, ez szintén egy 1.5ös fwn futtatandó devhook, ami már 2.71et is tud emulálni, így flash playeres böngészõ is van benne és 2.71ig is elindulnak a játékok?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#12745
Nah, elolvastam a devhook readmet, remélem jól értettem, tehát:
Ezt 1.5-ös firmware-re kell feltenni, többfajta indítási módja is van, többek között képes emulálni 2.6-os firmware-t is 1.5ön, ezáltal 1.5ön is lehet webböngészni, új UMD-kel játszani, és új játékokat is futtatni memkariról. Ez eddig így igaz? Viszont a 2.6 emulációs módban nem látok olyan lehetõséget, hogy UMD nélkül ISO futtatás, mint 1.5 módban, csak ilyet: "ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel " Ez mit takar, hogy játék vagy demó UMD lemezzel? Akármilyen UMD-nek bent kell lennie (kivéve film), csak akkor müxik, vagy micsoda? És tökmind1, h milyen van bent, csak legyen vmi? És ezt a patchelést akkor meg kell csinálni devhooknál minden játéknál v. nem?

Ja, és leírás során többször megemlítenek egy bizonyos XMB-t, ez mi is pontosan?

Sry a sok kérdésért, csak most ismerem meg még ezt az egész ISO futtatás dolgot..

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12744
attól, hogy memoria kártyáról inditod attól még nem megy tönkre a géped.
korábbi béta downgrade cuccok baszták el az FW-t, de ez a mostani a tuti jó

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

grizzly21
#12743
Egyébként ezek a játékinditások mennyire kockázatosak? elõfordulhat az hogy tönkre vágja a gépet örökre? nincs kedvem még 1 psp re befizetni😞

#12742
Szépen viszi, konkrét elnevezés most nem jut eszembe, de az én karim az a Sony, amit alapból adnak a kiszerelésekhez, csak ugye 2 gigás 😊.

Elég gyors, tömörítéssel mondjuk egy nagyobb játék mellé fér legalább 1-2, de ez teljesen változó persze.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12741
látom gyakran lesed a legujabb psp híreket.
már majdenem 1 honapja lehet azt is downgradelni.
ma már leírtam egyszer, de neked leírom még1xer.

2.5 /2.6 downgrade

-ha pl 2.1 -es fw van a gépeden akkor szed le a PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America
-a visszaszedéshez 2.0 updatés eredeti GTA szükséges.
-szükség van még erre a csomagra
Easy Downgrader 2.50/2.60 ---> 1.50 by Xtrusion ez magától feltesz minden szükséges dolgot ami kell
-fontos, hogy legyen töltön a psp
-itt egy video a visszaszedésrõl PSP 2.6 to 1.5 downgrade video
-a videó mutatja, hogy miután elinditod a gta-t belépsz a mentésekhez(jelen csomag esetében nem kell belépni, magától elinditja az eloadert) ott találod a eloader és betöltöd.
-után elindul az eloader, ráböksz a downgrade test-re.
-utánna csak várni kell, világit a narancssárga led(2-3 perc a müvelet, nekapcsold ki a psp-t!!!!)
-ha végzett kapsz egy híba üzenetet, csak rányomsz a o gombal
-restartól a psp, kiírja, hogy nemtudja olvasni a lemez(azért mert nagyobb fw kell a gta-nak)
-kinyomod a lemezt és már indul is a psp 1.5 fw-vel.

ezzel a modszerrel szedtünk vissza 1 psp-t, és sikeres volt a müvelet.
látszik a videon, hogy a kisrác kiszedi az akumlátor 5 percre meg, hogy vár az eloader elinditásával 10 secet. Ezek nem szükségesek (nálunk nem kellet).
nem kell agodni, hogy ezután nem fognak menni az eredet játékok amikhez nagyobb fw-kell, mert devhookal már 2.71-es is lehet a géped, és minden fut

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

scorpeeon
#12740
Nah, bejött végre a pspfilez.atw.hu, és itt van 1 kis leírás a 2.6->1.5 downgraderól, ilyen van már tényleg és mûködik ugyanúgy, mint a 2.0->1.5?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12739
a yourpsp.comon miért nem lhett 1001 es pspét regisztrálni.
és a 2.0 ás és a 2.01 frimware közt mi a tudás beli különbség?

öregharcsa
#12738
pspersonalize...ez a progi neve....

http://pspfilez.extra.hu/

torrente
#12737
Eredetiben és másoltnál is mindegy, hogy honann származik (Jap, US, EU). Régiókód csak az eredeti filmeknél van.
Onnan és úgy töltöd le õket, ahogy arra lehetõséged van.
Egy umd-re max 1.8GB fér, úgyhogy nem létezik olyan játék, amihez kevés lenne a 2GB.

grizzly21
#12736
és még 1 kérdés😊
az hogy az adott játék japán vagy europai az számit?

grizzly21
#12735
Sony kártyája van valakinek? Arra vagyok kiváncsi, hogy ugye ugyanugy szépen viszi a játékokat a psp ha mc kártyárol mennek is ugye? Ja és 2gb böven elég ugye?😊

grizzly21
#12734
ha letölteni akarok ilyen játékokat akkor torrent?

torrente
#12733
Menj el egy ószereshez és kérj tõle egy fali átalakítót, amit a kábel végére csak rá kell húzni. Kb 200-300Ft.

#12732
Mi az esélye szerintetek egy 1.50-es vagy 2.00-ás fehér psp beszerzésének karcmentes állapotban, és mennyibe mehet most?

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

#12731
de nem lhett kapni olyan átlakaítót csak angolt. az meg nem jó.

szóval lehett ugy, hogy az egyik része utángyártot amit a konektroba dugok a másik amit kaptam hozzá?

torrente
#12730
1,50-re mindig le kell downgradelni, ha másolttal akarsz játszani.
Fent is olvasható: " Lista az 1.5 alatt elinduló játékokról"

grizzly21
#12729
ez nem jo dolog😞

ThugEdge
#12728
gametrailers.com-on van egy killzone gameplay,elég zsíros lesz

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#12727
dehogynem 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ThugEdge
#12726
hi
a crash-es gémet megéri beszerezni?😊jó volt?

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

grizzly21
#12725
le se kell downgradelni 2.00ról? az jo dolog

torrente
#12724
A játékok az alábbi beállításokkal indíthatók DevHookkal:
UMD Select: (indítandó ISO fájl)
UMD Mount: ISO ANYUMD
Firmware: 2.50+2.00
Boot Select: Reboot XMB
UMD Version: 2.XX -> 2.00
CPU Clock: 333 MHz / 166 MHz

t0mmy
#12723
megbízható az csak most elég sok baj van ott is...

scorpeeon
#12722
ejha... gyakran van ilyen az atw-nél? Ilyen hosszú leállás azért elég durva, azt hittem az atw megbízhatóbb ennél... na mind1, kivárom, mire jó lesz

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

t0mmy
#12721
ja igen atw le van halva most...

scorpeeon
#12720
azaz találnám, ha bejönne...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP