PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
A játékok az alábbi beállításokkal indíthatók DevHookkal:
UMD Select: (indítandó ISO fájl)
UMD Mount: ISO ANYUMD
Firmware: 2.50+2.00 (én 2.7-en használom és minden elindult edig)
Boot Select: Reboot XMB
UMD Version: 2.XX -> 2.00
CPU Clock: 333 MHz / 166 MHz vagy 222 MHz / 111 Mhz (ezzel nem fagy)
http://pspfilez.extra.hu/
mindegy milyen umd van benn ...én a hozzáadott demo umd-t használom...
XMB? ahogy elindítod a devhookot a menüben majd megtalálod az iso indítási módban....
http://pspfilez.extra.hu/
FULLPACK by pspfilez Full 2.71 emulation + Flash and WMA!
Ezt még nem láttam a leírásban, ez szintén egy 1.5ös fwn futtatandó devhook, ami már 2.71et is tud emulálni, így flash playeres böngészõ is van benne és 2.71ig is elindulnak a játékok?
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Ezt 1.5-ös firmware-re kell feltenni, többfajta indítási módja is van, többek között képes emulálni 2.6-os firmware-t is 1.5ön, ezáltal 1.5ön is lehet webböngészni, új UMD-kel játszani, és új játékokat is futtatni memkariról. Ez eddig így igaz? Viszont a 2.6 emulációs módban nem látok olyan lehetõséget, hogy UMD nélkül ISO futtatás, mint 1.5 módban, csak ilyet: "ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel " Ez mit takar, hogy játék vagy demó UMD lemezzel? Akármilyen UMD-nek bent kell lennie (kivéve film), csak akkor müxik, vagy micsoda? És tökmind1, h milyen van bent, csak legyen vmi? És ezt a patchelést akkor meg kell csinálni devhooknál minden játéknál v. nem?
Ja, és leírás során többször megemlítenek egy bizonyos XMB-t, ez mi is pontosan?
Sry a sok kérdésért, csak most ismerem meg még ezt az egész ISO futtatás dolgot..
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
korábbi béta downgrade cuccok baszták el az FW-t, de ez a mostani a tuti jó
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Elég gyors, tömörítéssel mondjuk egy nagyobb játék mellé fér legalább 1-2, de ez teljesen változó persze.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
már majdenem 1 honapja lehet azt is downgradelni.
ma már leírtam egyszer, de neked leírom még1xer.
2.5 /2.6 downgrade
-ha pl 2.1 -es fw van a gépeden akkor szed le a PSP Firmware 2.60 File (EBOOT) North America
-a visszaszedéshez 2.0 updatés eredeti GTA szükséges.
-szükség van még erre a csomagra
Easy Downgrader 2.50/2.60 ---> 1.50 by Xtrusion ez magától feltesz minden szükséges dolgot ami kell
-fontos, hogy legyen töltön a psp
-itt egy video a visszaszedésrõl PSP 2.6 to 1.5 downgrade video
-a videó mutatja, hogy miután elinditod a gta-t belépsz a mentésekhez(jelen csomag esetében nem kell belépni, magától elinditja az eloadert) ott találod a eloader és betöltöd.
-után elindul az eloader, ráböksz a downgrade test-re.
-utánna csak várni kell, világit a narancssárga led(2-3 perc a müvelet, nekapcsold ki a psp-t!!!!)
-ha végzett kapsz egy híba üzenetet, csak rányomsz a o gombal
-restartól a psp, kiírja, hogy nemtudja olvasni a lemez(azért mert nagyobb fw kell a gta-nak)
-kinyomod a lemezt és már indul is a psp 1.5 fw-vel.
ezzel a modszerrel szedtünk vissza 1 psp-t, és sikeres volt a müvelet.
látszik a videon, hogy a kisrác kiszedi az akumlátor 5 percre meg, hogy vár az eloader elinditásával 10 secet. Ezek nem szükségesek (nálunk nem kellet).
nem kell agodni, hogy ezután nem fognak menni az eredet játékok amikhez nagyobb fw-kell, mert devhookal már 2.71-es is lehet a géped, és minden fut
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
és a 2.0 ás és a 2.01 frimware közt mi a tudás beli különbség?
Onnan és úgy töltöd le õket, ahogy arra lehetõséged van.
Egy umd-re max 1.8GB fér, úgyhogy nem létezik olyan játék, amihez kevés lenne a 2GB.
Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.
szóval lehett ugy, hogy az egyik része utángyártot amit a konektroba dugok a másik amit kaptam hozzá?
Fent is olvasható: " Lista az 1.5 alatt elinduló játékokról"
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
a crash-es gémet megéri beszerezni?😊jó volt?
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
UMD Select: (indítandó ISO fájl)
UMD Mount: ISO ANYUMD
Firmware: 2.50+2.00
Boot Select: Reboot XMB
UMD Version: 2.XX -> 2.00
CPU Clock: 333 MHz / 166 MHz
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP