PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12819
Devhook 0.45.0000 + FW2.71 + Wedge's D4P Tetrapack U3 + 1.5 reboot

ezt tudja:
Devhook 0.45.0000 + FW 2.71 + D4P Tetra Pack U3 Fullpack (Flash&WMA)
A 0.45 csomag. FW 2.71, Wedge D4P Tetra Pack U3-ja: automatikus MS/USB/UMD boot, reset 1.50-be: HOME+START, Screenshot mod, valamint új háttérkép, ikonok és még Isten tudja mi... 😊

Király a 4.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de tele van egy csomó cuccal amire nem lesz szükséged.

szedj le valami pack mentest szerintem.
énis letesztelem a 4.5 dv-t
de tuti király ha jó a 333
dv 4.5 4ever

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12818
Ne legyél már hülye 😊.

Szerinted az kizárja a 0.45 jóságát, hogy a 0.43 is jó?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

scorpeeon
#12817
4.5-ön mi nem jó akkor?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12816
segíteni akartam bazmeg...

mekkora bunkó paraszt vagy Te...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

KillR
#12815
te ne legyél már ilyen kibaszottul okos...

#12814
4.3
minden jó rajta

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12813
Még nem néztem az internetet, de ahhoz úgysem kell nagy teljesítmény 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

scorpeeon
#12812
Nem mondta senki, hogy rossz, csak amikor kérdeztem, hogy melyiket érdemes feltenni, a 0.43asat ajánlottátok és ezen csodálkoztam, hogy ha van újabb, akkor annak lenne vmiféle hibája? De ezekszerint nincsen akkor, igaz? Jah, és 333MHz-en nem lehet ezzel sem elérni az internetet vagy ez csak a régebbiekkel volt gond?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12811
your pspén még 1001 es sincs fent!<#boxer>

#12810
"Hungary"?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

KillR
#12809
valaki segítene?
network gémet próbálok a yourpsp.vom-on regisztrálni, de a regisztrálás közepén kéri az országot, de magyarország nincs a listán...nem tudom, hogy a faszba képzelik, de nincs ott...nemmellesleg alatta írja, hogy a PIN kód miatt jó volna, ha helyesen írnék be mindent...mit tuok tenni? ti hogy csináltátok? (emiatt tuti nem költözöm valamelyik listán szereplõ országba 😄)

#12808
akkor 4.4

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12807
nekem uj gtám van.

#12806
mindenesetre a 0.45-öm eddig nem fagyott ki, és megy a 333mhz

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12805
volt olyan 4.5 vagy 4.4 nem tom már, ami nem vitte a cuccokat 333mhz-en
lefagyott a gép.
azért linkeltem be a 4.3 dv-t, mert az tökéletes

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12804
Szerintem ezt tõlem kérdezted.

Ki mondta egyáltalán, hogy rosszabb valamiben?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

scorpeeon
#12803
A 0.45-ös rosszabb valamiben, mint pl a 0.43? Mert annyiban biztosan jobb, h 2.71et is tud emulálni. Miben rosszabb?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#12802
Vki jöjjön fel multizni! (FIFA WC 2006)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12801
te nem tudod?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12800
2.60 os psp émet ki downgardelné?

maffioso
#12799
thx

\"If in doubt, flat out!\"

grizzly21
#12798
hotspotter.hu

maffioso
#12797
jajo😄

\"If in doubt, flat out!\"

grizzly21
#12796
hát, keress a közelben hotspotot sztem.

#12795
Akkor mi a kérdés? 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

maffioso
#12794
hogy nyomjam veletek mutliban?nincs ruter géphez meg hasonlo nemtok hova csatlakozni pspvel

\"If in doubt, flat out!\"

#12793
45-ös is jó, megy 333-on

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12792

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12791
rakd fel a 2.6 -ot
és akkor visszatod szedni

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

scorpeeon
#12790
És még 1 amatõr kérdés: melyik devhook-ot érdemes használni? (linket is plz, privátban is jöhet)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#12789
Hali! A régi FAQ-t hol találom? Konkrétan a 2.0->1.5 downgrade és a hozzá szükséges fileok érdekelnének, mindenhol csak 2.5/2.6->1.5-t látok...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12788
Köszönön ASS megpróbálom, ha ezzel kapcsolatban elakadok akkor még estefelé zaklatlak köszönöm.
torrente
#12787
Szeptember 19-re várom.

#12786
2.6 várható volt?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ass
#12785
Nem várható, ne számíts rá.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

R0sc0
#12784
hello
2.71 downgrade mikorra várható?

ass
#12783
VCDRomX-szel csinálj ISO-t, azzal még soha nem volt gondom. Kicsmagolni pedig egy RAR is tudja az ISOt.
Én úgy szoktam csinálni, hogy elõször kicsomagolom az ISO tartalmát valahova a winchesterre, ott kicserélgetem amit kell, kitörlöm az UPDATE mappát és már úgy teszem a fájlokat a VCDromX-be. Ott mentek egy FCD-t, aztán abból egy ISO-t és kész. Minden játékom ment idáig ezzel a technikával.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ass
#12782
Nekem megy 0.44-gyel USB-rõl, mégpedig ugyanolyan beállításokkal, mintha a kártyáról futtatnám.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#12781
Én szívesen kipróbálnám.

Dobok minnyá' privit muhhahah 😄

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

grizzly21
#12780
nincs valakinek kedve játszani multiban? akármelyik játék jo, ki akarom próbálni. ma veszek memoriakártyát aztán mehetne is.
bajnokságot is indithatnánk ha lenne elég nevezõ.

#12779
Valaki tudna nekem segiteni UMDGen-ügyben?
Arról lenne szó, hogy megynyitom a játék iso-ját kicserélem benne a .prx-eket és a visszacsomagolásnál 3Gb-os isot csinál az 500 Mb os eredeti iso-ból.
A segitségeket köszönöm.
#12778
Tudsz egy meghívót küldeni ? jimny21kukacfreemailponthu

#12777
és ha átkodoltam a videot melyik könyvtárba kell tenni???? pl eztse tudom 😊 de inkább ez a pcrõl indítás bassza a csõrömet....amugy leszedtem egy eur tekkent és spanyol....persze rip....a hang angol a felirat menü stb spanyol....faszé nemlehet odaírni hogy esp vagy valami 😞
#12776
Idáig. Nem kell semmilyen "jé" 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

t0mmy
#12775
tudtommal nincs virus
mpeg4be kell kódolni a filme (psp video 9)
ha van normális fulesed akkor ahsználható

#12774
esküszöm beszarok 😄 idályig azért küzdöttem hogy ez a szájbalökött fos felismerje usb-n keresztül az isokat a pc-rõl 2-3 napig szórakoztam vele most müxik de nem indulnak el 😄 annyira szerencsétlen vok hogy az valami hihetettlen...bár ez a szerencsétlenség annyira nemigaz mert fater b.nõje mosthozott 1 rekesz dréhert 😄 szoal nézzük a dolgok jó oldalát....ha ez a szar nem indul el akkór iszom sört...ha elindul iszom játék közben 😄
Swy
#12773
Silk adam-nak nem toom van e psp-je de köszönöm a helpet!!
eléggé átbasztak mikor beetettek azzal, hogy érintõképernyõs!
na mind 1!!
a kérdésem még az lenne:
-va e vírus és ha igen akkor van e megbizható irtó psp-re?
-filmlejátszásról mit kell tudni? milyen graf esetleg megnyujtja a filmet?
-mp3-ra alkalmas ezt tudom, de halk!! vagy nem????

http://bf2s.com/player/swy/

#12772
nemtom :S blackcatrõl van de amúgy ha nem a tekkent próbálom kifagy mással is direkt próbáltam iso-t is meg cso-t is mind fagy fifa stree 2 tõl a pursuit force ig :S
t0mmy
#12771
nem lehet hogy a tekkened szar?! :S

#12770
formázást próbáltam az nemüxik.....mennyire régebbivel???? mert a tekkennel szaraxom 43?