PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12869
Milyen hibaüzenet, milyen beállításokkal dh-ban?..
B+

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

scorpeeon
#12868
BEFEJEZNÉTEK ÉS VÁLASZOLNÁTOK B+???! (sry a modoromért <#idiota>

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12867
Milyen gond? :S

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

maffioso
#12866
nincs ennyi gond csak sok a balfasz

\"If in doubt, flat out!\"

Swy
#12865
ha ennyi gond van nem hiszem, hogy veszek psp-t!

http://bf2s.com/player/swy/

maffioso
#12864
ja küldenek

\"If in doubt, flat out!\"

öregharcsa
#12863
látom hozza a topic a formáját.....<#zavart2>

http://pspfilez.extra.hu/

#12862
küldenek nekem ajándékot a yuorpspérõl ha regisztrálok?
persze ha sikerül mert nem lehett 1001 es kiválasztani!<#gun><#violent>

maffioso
#12861
akk killr

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#12860
kedves KIIR Pü-je felém:


Egy névtelen kis pondró vagy, úgyhogy nem is foglalkozom veled, szart sem érsz, fõleg ezzel a geciskedéssel, amit fórumon levágsz, meg a nagymenõ beszólásaiddal, egy senkiházi parasztgeci vagy, és én itt le is zártam a témát...

\"If in doubt, flat out!\"

#12859
1001 es nincs a yourpspén!!!!!

maffioso
#12858
yourpsp.comra reggeltem énis és kütték

\"If in doubt, flat out!\"

#12857
Egyébként az ajándékküldéses regisztráció nem ez, hanem a psp.com-os.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12856
És szerinted az nekem hogy derülne ki, hogy már megoldottad, "okoska"?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

maffioso
#12855
igen te járatod le magad és ha szotlál volna akkor már rég nem te lennél a téma kisköcsög vegyél vissza

\"If in doubt, flat out!\"

KillR
#12854
nem azzal van a baj, azt már megoldottam, okoska, hanem azzal, hogy itt vkinek nagy volt a szája, hogy "õ kapott pókember filmet, szal õ volt annyira okos, h megcsinálja, és emlékszik, hogy volt magyarország"...

KillR
#12853
nah, asszem, mégsem én járatom le magam---

#12852
Eszem az eszed te hülye bunkó, ott van legalul, hogy Other, arra kattints rá.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12851
lol

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

maffioso
#12850
ne majmozzál te zsidó faszkalap, lehet hogy egyszerû/primitiv vagyok de legalább megvan a 70 IQ-m és tudok önállóan lélegezni, és nem a muterom kapcsolgajta a lélegeztetõt mint neked.Kívánok neked sok áramszünetet köcsög és szálljál le a földre bazmeg

\"If in doubt, flat out!\"

scorpeeon
#12849
Hát én csak simán csináltam egy EA accountot de amikor belépek, 1 játékot sem látok...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

KillR
#12848
te hogy regiztél, kedves scorpeeon??

scorpeeon
#12847
Vki segítene? Minden játék elindult eddig Devhook-al, de amikor a PES5t indítanám, egy hülye hibaüzenetet ír ki... Mit lehet tenni?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

KillR
#12846
erõlködjek..😄😄😄😄
te majom, attól még, hogy erõlködöm, nem lesz a listán a magyar felirat...márpedig a networkos gémhez vmi PIN is kell, és nem tudom, hogy kapom meg, ezért kénének a pontos adatok, de ezek is oda vannak írva...nagyon primitív/egyszerû egy ember vagy, dehát ez van...sajna manapság egyre több az ilyen, fõleg a fiatalok körében...

maffioso
#12845
jo énnem networkon reigztem de nem is akarok mer miafasznak szoval erölködjél

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#12844
pont ott

\"If in doubt, flat out!\"

KillR
#12843
KillR
#12842
bebírtad jelölni?? már bocs, de hol a retekbe??? ezt nézd kép

#12841
nem ez a lényeg, hogy nálad van
hanem a hungary mint segitség....
(ez tényleg hülyeség és nem segitség)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

KillR
#12840
network game menüpont alatt regisztráltál?

maffioso
#12839
képzeld én bebirtam jelölni hogy hungary de biztos bennünk van a hiba
ha nem tuttamvolna bejelölni akk ne hozták volna nekem a pokember2 filmet okostojás

\"If in doubt, flat out!\"

KillR
#12838
de az mi a fasztól segítség, h benyögi, hogy hungary?? te is ezen a szinten vagy, hogy úgy gondolod, az az ember, aki föl tudott menni a yourpsp.com-ra, megtalálta a networking gaame menüt, betudta írni a kódot, mert megértette, hogy azt kérik, majd pont a hazája nemzetközi nevét nem fogja tudni??? ekkora seggek nem lehettek...bazzeg, ez már kicsit sok ebbõl a mai "én trendibb vagyok mint te, 50centet és tokio hotelt hallgatok, úgyhogy menõbb is vagyok" faszom hülye mai fiatalokból...igaz csak 3 év választ el az ilyen kis pöcsfejektõl, de egy generációnyi különbség van köztünk...
de nem ez a lényeg...hanem hogy lófaszt segített, és nem látja be...ennyi...a hungaryzéssel meg õ járatja le magát...úgylátszik nem vagy tisztába a fogalom jelentésével...

maffioso
#12837
nem kell elfogadni más segítségét de akkor nem kel idejönni és lejáratni magad

\"If in doubt, flat out!\"

#12836
"Bagoly mondja verébnek"

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

KillR
#12835
hát mert ekkora fasz van itt, mint te...

#12834
Mennyi faszbajod van már...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12833
amikor olvasa az umdét akkor neked is néha hangos?

#12832
aha <#pardon1>

#12831
max tudok kölcsön kérni egy gta-t

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12830
kaposváron lakom
somogy megyében
de nekem nincs gta-m
2.0-s volt a gépem eleve
de budapestrõl vannak itt ök megtudják csinálni(gondolom)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

Tekken5
#12829
Mindenki vegyen eredeti játékot. <#nyes>

#12828
békés megye de járok sok felé, te?
megbírnád csinálni?

#12827
ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel
Valószínûleg minden 2.6 és az alatti játékhoz használható.

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12826
Sziasztok. A DAXTER-t szeretném elinditani Dev 0.44-en, milyen beállitást használjak? Hogy indul?
#12825
jah, értem
hol laksz?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12824
nem mivel uj gtám van!!!!!!!!!

scorpeeon
#12823
Nem zárja ki, de ha jobb az újabb, és semmiben nem rosszabb, miért a régit ajánlják? Na mind1... Lényeg h örülök, h mûködik minden.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

KillR
#12822
ez segítség? ne röhögtess...ha el tudtam magam navigálni egy angol oldalon a network gaminghez, gondolod, pont a Hungary szót nem találnám meg?? ekkora hülye nem lehetsz...és engem se tarts annak...

#12821
magad nem tudod megcsinálni a müveletett?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12820
2.6 os pspémet ki downgradelné nekem??