PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12919
tenksz..akkor daxolom és felpakolom aadaxisot is mellé:S tenksz mégegyszer, portable neked is..apropó..rakosgatsz még fel játékokat?😊

#12918
akkor 222 hmz
vagy szar a most wanted verziod
olyan nincs, hogy 1.5-n megy 2.6-on meg nem

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#12917
ha megnézed ASS oldalát ott is csak Daxziso-val müxik Direct LoadExec - RAM Table Allocation OFF beállítással...tehát qwára nem biztos hogy menni fog a devhook-al.



ASS OLDALA!!!

http://pspfilez.extra.hu/

#12916
43 is fagy 333on..az inditóképernyõig és utánna csókolom..szóal itt valami nem oké😞

#12915
én kértem, és köszönöm is asegitséget, de kihangsúlyoztam, hogy 1.5 ALÁ..tenksz.vag yszerintetek 1.5öt nem tud elindítani?

#12914
devhook 4.3 powa!!!
király a cuc

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12913
tekértél devhook beállitásokat...

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12912
jah nálam a dev 45 is lefagy 333mhz-n..pedig állitólag nem kéne:S

#12911
devhookot igy kell beállitani
ha igy nem megy nem is megy devhookal

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12910
köszönö ennyire hülye nem vagyok..2.6os fw-t irkálsz folyamatosan de ez a most wanted CSAK 1.5ön hajlandó elindulni a többin hibaüzit dob ki.Azért nem használom fastloadert mert épp elég tárhelyet megeszik a dev..nem akarok még pluszban 30-50mbot neki adni ha nem muszáj..mert csak 1 gb-s kártyám van.ötlet?

maffioso
#12909
te ezt csak most bekopizod de nekem semmijen beállitással nem

\"If in doubt, flat out!\"

öregharcsa
#12908
most már tényleg ránkférne egy FAQ....

http://pspfilez.extra.hu/

#12907
köszi!
#12906

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12905
Csáó!
A World Tour Soccer 2-t hogyan lehet elindítani?
Be Patch-eltem és nem indul a Devhook-al.
öregharcsa
#12904
akkor miért nem használod a fastloadert???

http://pspfilez.extra.hu/

#12903
hol van most a faq?

#12902
variáció akart lenni..

#12901
emberz..van egy most wantedom csak 1.5 alatt hajlandó elindulni..mondjatok nekem plz beállitást a devhook 45höz mert az agyam eldobom, szinte minden lehetséges vaiásón kifagy..fastloaderrel minden mással annak idején elindult ergo az iso jó.tenksz

t0mmy
#12900
12900 TÉK 😄

t0mmy
#12899
kölcsönzõ

maffioso
#12898
lemaratt az e betû net akart lenni és én isohunt.com-t használok
akitõl akarsz akinek van régebbi gta-ja ismerõs stb

\"If in doubt, flat out!\"

#12897
kitõl kérjek kölcsön?

#12896
mi aza nt?

#12895
ntrõl tölts le játékokat, ha már downgradelted

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

maffioso
#12894
kérj kölcsön

\"If in doubt, flat out!\"

#12893
honan szerezzek gtát? meg játékokat?amik müködnek is.

torrente
#12892
Akkor meg minek kérdeztél meg minket, ha már eleve eldöntött dolog, hogy updateled 2.80-ra?

#12891
szerintem még várjál az updatével
gta-t meg biztos tudsz szerezni
játékokat inditani eggyáltalán nem bonyolult

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12890
Te tudod...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#12889
meg dowgradelni nagyon bonyolult meg elinditani a játékokat is.

#12888
de ugyse tudnám dowgradelni mivel nincs gtám így legalább demoim lennének.

DnP
#12887
Mostansag mit kuldenek a sony-s sracok? Meg mindig pokembert? Multkor azt hallottam mar csak valami gagyi tokot vagy mi a szart.. 😊 Nekem meg pokember jutott tavaJJ, jol jott korhazban fekves kozben 😊 bar kicsit furcsan neztek ram 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#12886
ha memoria kártyára másoltál játékot (ISO-t) akkor nem mountolhatsz umd-t!!!!!!!!!
probáld igy


UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000


Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

scorpeeon
#12885
Ezek a beállítások:

UMD SELECT: UMD Disc
UMD MOUNT: UMD DISC
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.71
CPU CLOCK: 222 Mhz (333 MHz-re is állíthatod, de úgy nem mûködik tökéletesen az internet)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

A hibaüzenetre már pontosan nem emlékszem mert letötöltem azóta a kariról, de az biztos, hogy volt benne egy szép kis számokból álló sor. De megnézem majd ha fontos h mit írt...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12884
Köszi a meghívót !

maffioso
#12883
killr neked rohatt nagy a pofád befejezhetnéd nem vagyunkrád kiváncsiak

\"If in doubt, flat out!\"

#12882
persze
tegyed ha nem akarod downgradelni egy jó darabig a pspdet

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12881
feltegyem a 2.80 ast frimwarét most 2.60 osom van.

#12880
KÜLDENEK AJÁNDÉKOT? MERT AZÉRT REGIZTEM <#eplus2>
MÉG A SZAR DEMOKAT SE LEHETT LETÖLTENI MERT CSATLAKOZTATNI KELL A PSPÉT VAGY MI.<#levele>

#12879
nah baz
még linkelni se tudok

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#12878

kiváncsi leszek csinálnak-e ilyen videot majd a ps3-ról

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

KillR
#12877
háhá, jól kibasztál velük 😄 😄
mégis csak kell ajándékot küldeniük a szemeteknek, mi?? 😄 😄

#12876
NA SIKERÜLT REGIZNEM A YOURPSPRE <#mf1>
KÜLDENEK AJÁNDÉKOT?

#12875
yourpspén le akarom tölteni a játék demokat!
erre kiírja aza szar There is a problem with your request.

#12874

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

Tekken5
#12873
Pszt! <#kuss><#bohoc>

KillR
#12872
te mekkora egy paraszt vagy...bazzeg, a PÜ tudod mit jelent?? PRIVÁT ÜZENET=csak neked szól, te qrva okos reg-király...nagy balfasz vagy te...

sp00n
#12871
WRC rally-t cserelnem, mas jatekra, kaptam ajandekba de nekem nem jon be.

x360 gamertag: v1ctor777hun

maffioso
#12870
mondel mit irki(esetleg)

\"If in doubt, flat out!\"