PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13075
valaki tudja, hogy az out az milyen kiterjesztés?psp játék amúgy (2 is van)

#13074
Nem tom, itt biztos nem!
ass
#13072
Ha tüzetesebben megvizsgálod a #13065-ös hozzászólást, azon belül portable barátunk aláírását, észre fogsz venni egy számodra igen fontos információt.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

maffioso
#13069
sanyi te nem tanulsz abbol amit reagálunk?a wrc az jo árban van meg még talán aza másikis de használtat nem fog senki ép ennyiér venni
amugy a wrc ajánlatod az tetszik

\"If in doubt, flat out!\"

roliairsuni
#13068
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni?

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

roliairsuni
#13067
Segítséget szeretnék kérni. Tud valaki segíteni?
2.5-ös PSP-m van, és ezt szeretném 1.5-re lebutítani.
Ehhez kellene egy kis segítség.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

roliairsuni
#13066
Hy all

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

#13065
nem tudtok valami progot ami magától belövi a proxyikat a gépen (pc)?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13064
Nemnem, pont hogy bírom a másságot...Persze nem mindenben 😊

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

#13063
Eladó PSP játékok !


WRC (World rally Championship) 4 000 ft
Pursiut Force 6200 ft
Tales Of Eternia használt, 8999 Ft
Monster Hunter új, 8999 Ft

Syphon Filterre is cserélek!

email: [email protected] tel.: 06 (70) 253-7763

#13060
bazzz
ez a dühöngõ baba már félelmetes!!!!!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

Sir Quno Jedi
#13059
rasszistae

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#13058
Gondolom ha fehérbõl lenne annyi, mint most a feketébõl, és fordítva, a fekete lenne az etalon...
Bár engem nem érdekel nagyon milyen a színe 😛.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13057
Nem biztos hogy a tiéd, de mondom hátha...Fekete tuti nem kell, nekem ha psp-m lesz ismét, fehér 1.50-es jöhet csak szóba 😊 vagy ne lássam soha.

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

ass
#13056
Nem tudsz annyit fizetni, hogy a fehér, gyári 1.5-ösömet megkaparintsd! <#vigyor1>

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

t0mmy
#13055
ja hát az a tekken bowling az bóvli(ng)! 😄

#13054
tekken
hát...<#confused>
énse látok benne nagy játék idöt
az össze tekken ugyan annak látom, szinte semmi változás, csak new emberek
szerintem
meg uj gagyi játék modok

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13053
Vennék fehér 1.50-es karcmentes psp-t (impossible mission) 😊

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

Tekken5
#13052
A Tekken a legjobb 😉 <#vigyor2><#wink>

#13051
Mi az a nagybaj
davhook leírás van a pspfilez.atw.hu oldalon

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#13050
kéne csinálni a gumiszobában egy devhook topikot...

#13049
Aki vágja a Devhookot az légyszíves vegyen fel msnre minnél hamarabb mert nagy bajom van. elõre is köszi. [email protected] a címem
#13048
MOst olvastam, hogy az uj Sir Quno Jedi barátunk nagyon érdeklödik az x-box 360 íránt

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

CHEAPBOY
#13047
van olyan hogy tokos PSPs?

Aki TOkos, az kurvara nem PSPzik.

www.gamestore.hu MSN: [email protected] twitter.com/gamestorehu

Sir Quno Jedi
#13046
Azért írtam "eltávolították"-ot, mert tudod, hogy miért! 😉

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

ass
#13045
MINDEN játék futtatható a 0.44-es Devhookkal. Nincs kivétel. Ha mégsem fut, akkor az ISO van megpiszkálva, a FW fájljaid nem tökéletesek, és néha a kártya formázása oldja meg a problémát.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#13043
az NFS underground Rivals-t megnéztem a listán és elindul többi kivan húzkodva, az azt jelenti hogy devhookall az alap beállításokkal elindul?
ass
#13042
Mi az, hogy nem lehet errõl beszélni?! Már hogyne lehetne?! Arról nem szabad beszélni, hogy egy ISOt illegálisan honnan és milyen releaseben tölthetsz le. A Devhook egy ingyenesen terjeszthetõ, tehát freeware program, mint az összes többi segédprogram (PSP-s és PC-s egyaránt), ami a pspfilezon van!

Értsétek meg, hogy a warezelés fogalma kimerül az ISO terjesztés és/vagy csereberélés tevékenységében. Azt, hogy mit, milyen beállítással és (hangsúlyozom: INGYENES) segédprogrammal indítható el, az se nem törvénysértõ és nem lóg ki a rovat témájából!

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#13041
én egy MKSM-hoz hasonló játékot szívesen látnék, nem tudsz valamit?

#13040
akkor már ketten vagyunk ritkák 😊

én azért nem downgradeltem még, mert van még 3 játékom amit nem játszottam végig (2-t ki se bontottam 😊 )

t0mmy
#13039
tekkenen én is gondolkozom csak annyira azért nem tetszik... nem látok benne annyi játékidot mint a GTAban

#13038
nemtom én is filózom rajta hogy megveszem...bár a tekkentakartam a videók miatt 😊 de amit megveszek tutira az a cod3 lessz😊
t0mmy
#13037

a GTA tényleg jó játék sokat játszottam vele meg is érdemli hogy eredetiben vettem meg! sot a kovetkezot is nagyon várommár 😄

ass oldalán vannak devhookok nem sok nézd meg ott szerintem...

#13036
nem baj még erre az 1re válaszolj please utánna engem bannolhatnak is.....ha ennyi eszevan a népnek akkore well done....erre nemlehet mit mondani.....nem is mondok 😄 csak 1utsó helpet 😊 thx
t0mmy
#13035
errolmár nem szabad ezen a forumon beszélgetni...

#13034
cshõ 😊 1 olyan kérdésem lenne hogy kis ismeri a devhook azt a verzióját amikór rámész psp-n elõjön egy ilyen kampó és zene szól asszem kék a háttér mert ezen a devhookon ment a gta lcs a fixes változata persze flash fix nélkül 😊 csak újraktam a vinfost és nemtalálom 😞
t0mmy
#13033
nyilván nem fog banolni miért tenné?? én a ritka ember vagyok akinek eredeti játékai vannak! 😊

#13032
😊 == nem szítjuk. dzsedáj biztos tudja mire gondolok... ne félj, ettõl nem fogja bezárni ezt a topikot vagy bannolni téged 😊

nekem btw semmi bajom ezzel a topikkal. nehéz ugyan nem warezrõl beszélni, meg van néha anyázás is - ilyenkor vagy mosolygok a hsz-eken vagy el sem olvasom ami nem érdekes... tõlem jöhet a moderálás, úgysem dáwngrédeltem még 😊

t0mmy
#13031
ne szitsuk már légyszi nem kell....

#13030
"ezért eltávolították a 0dayFTP és hasonló témákat és az egész programbeszerzés szekciót úgy ahogy van"

megaLOL 😊

#13029
Sziasztok!
Lenne kérdésem Tekken DR kapcosaltban.
Amikor Combo listben ezek a jelek [] vannak két ütés/rugás közt az mit jelent??

Sir Quno Jedi
#13028
Ezt St-tõl kérdezd õ a fõnök?! 😄 Kell. Egy fórum nagyon emeli a látogatottságot (lásd. index). Anno pedig...de az régen volt...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#13027
Egyáltalán mi a fenének a sg.hu-ra fórum?
Sir Quno Jedi
#13026
Nohát elhiheted, hogy nem én találom ki a szabályokat. Sõt, túlontúl elnézõ is vagyok, meg engedékeny. Van ahol egy rossz szó és mész a süllyesztõbe. Itt nagyon nagy szabadság van (mármint a konzolosok fóruma). Szerencsére minket konzolosokat valamiféle természetellenes abominációnak tartnak a vérpécések és így szabadjára engedtek minket, mióta külön le lettünk választva a játékosok fórumától. Sõt, meghagytak egy gumijellegû és egy csencselõs topic-ot is a hagyományoknak tisztelegve. De ez már történelem... D

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#13025
Már intézem, de nem eszik forrón a kását...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#13024
Köszönöm!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#13023
nagyon brutál ez a Sir Quno Jedi gyerek... mint egy kis hitler 😉
t0mmy
#13022
nagyon jó szerintem jelentkezz Sir Quno Jedi-nél, kérdezd meg tõle hogy egyáltalán van-e ilyen és akkor kiderül hogy mi van ...

#13021
Én szívesen vállalnám 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

t0mmy
#13020
nekem mindegy csak legyen jelen és szoljon rá a többiekre ha épp nem megfelelõ a téma!