PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13144
megy a játék😊 csak átugrott.
#13143
megvan, nem néztem és autorunba áttugrotta az ablakot
#13142
Kattints az Egy kis segítség Ass-tõl ikonra.
A SEGÍTSÉG, INFOK ALANT, és a házigazda Coldfire között található.
Majd miután bejött az oldald van EGY NAGY PIROS NÉGYZET.
Benne szöveg: DEVHOOK használati útmutató.
Arra kattints. Ott megvan minden mi kell.
Ha ezután sem megy, akkor vegyél NDS-t.

#13141
simát indítottam el , újraindult.. ahelyett hogy bejönne az ablak
#13140
itt szarakodok a devhookal, rámentem a devhook 0.44 laucherre újraindult ( mintha 2.71 lenne ) plz segítsetek hogyan tudom elindítani az iso-t
Tekken5
#13139
öregharcsa
#13138
szerintem nem õ volt...hanem a jedi muksó...õ itt a moderátor tudtommal...rögtön észrevettem hogy itt járt vagy 30hsz hiányzik..<#nyes><#nyes>

http://pspfilez.extra.hu/

#13137
nem tom ki eza moralosan de nagy láma modrátor vagy mi?mert sztem ebbe a topikba ne moderáljon!

#13136
nemvagyok arc 😊 csak elegem van ebbõl hogy megmondják nekem hogy mirõl beszélgessek a többiekkel.....meg ez az ötlet teccik hogy nincs aki állandóan kioktasson hogy mirõl szabad és mirõl nem beszélni......dobj 1 msn-t és ott dumálunk csak még 1-2 dolgom van amit elintézek
maffioso
#13135
na végre vki aki normálisan ir vissza látom arc vagy
ok figy van egy nem használt oldalam ami elég jolnézki de lehet rajta javitani vagy ha nemtetszik az url akk regizekmásikat meg bármi csinálok forumot és kezdhetjük töltögetni a gameket

\"If in doubt, flat out!\"

#13134
figy énmost töltöttem le vagy 20 játékot fizetõs warezról ha gondolod szépen lassan tölthetem fel neked az ftp-re 😊 25eltöltök de mondom szépen lassan én töltök föl párat szívesen az nem gáz 😊én bennelennék és csinálhatnánk az oldalra 1 teljes jogu forumot ahol ez a sok ... nemfog papmpogni hogy no warez mert közenemlessz a fórumhoz 😊
maffioso
#13133
na figy én aszondom hogy kéne csinálni eg ywarez oldalt ahol fentvan egy rakat psp game ha mondjuk regizek és adok ftp elérhetõséget meg mindent akkor lehetne hogy mindenki tölt fel egy kicsit?azért ez sokaknak segitség lenne szerintem

\"If in doubt, flat out!\"

t0mmy
#13132
a warez szerintem annyiban kimerül hogy "honnan kell leszedni a játékokat"...
a többi része hogy hogyan kell elindítani hogy hogyan kell a devhookot használni az már nem warez!
A devhook egy program ami elõsegíti azt hogy a PSP-n tudjad emulálni a különbözõ fw-ket! az egy dolog hogy másra is lehet használni... Na de akkor a vindóz is warez mert le lehet vele tölteni... nemááá!

DnP
#13131
Sajna ezekkel a PRX es mokakkal en is csak szivtam.. hiaba cserelgettem, futtathato ISOt nem tudtam csinalni beloluk 😞 amugy a warezos reszeddel 1et ertek 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13130
akkór legalább valaki priviben írja le....nemtom minek kellet tönkretenni a topikot evvel a buzi no warez szöveggel.....nemtom méhaggyátok hogy döntsön helyettetek....nemhinném hogy ha 30 ember közül 29 warezzal kapcsolatos dologról akar beszélni mind a 29et ban vagy valami hasonló dologgal meglepné...még ha admin is akkór is leszarom...van vagy 1000 topic itt sg-n annak 90 % warez témás miért pont eztkellet még elbasszni? ott van a tobbi 300 topic basztasd azt az idióta no warez dumáddal....sry ha bunkó voltam de most keltem fel akkór morci vok 😛
#13129

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13109
szerintem nem ilyen egyszerû hogy csak átfordítják a forrását...de én ezt nem tudhatom nem értek a programozáshoz...

engem meg az Amiga emulátor érdekel nagyon, de sajna csak olyan van ami kifagy játéktöltés közben...vagy elõször 2.7-es környezetet kell neki csinálni valahogy???
valakinek sikerült játékokat elindítani az Amiga emun???

más: snes-re van egy elég jó ami nem fagy(csak ritkán) de néha belassul.
snes9xTYL 0.4 - eddig ez mûxik a legjobban

sega genesisre a DGEN for PSP v1.30-ast használom..hasonlóan jó mint az elõbb említett progi...ennek is vannak hibái de szép lassan fejlõdnek és egyre jobbak lesznek...

http://pspfilez.extra.hu/

DnP
#13108
En csak most talaltam kuulnyuuz.hu-n 😊 elmaradott videken lakom...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#13107
emuk engem nagyo is erdekelnek 😊 Kene mar egy rendes c64 emu, ami kezeli a D64 eket is. Es nem csak ugy hogy az elso file-t betolti rola es annyi.. True Drive Emulation kell nekem!! Vice tudja mar PCn.. nem lehet a forrasat siman atforditani PSP-re? bocsi ha hujjeseget kerdeztem 😊 Gondolom az osszes lib megvan psp re is ami pcre..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13106
Már tudom, én is megnéztem a topicját két napja 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

DnP
#13105
Erdekesen nez ki a cucc 😊 Nem psp2 ne ijedjetek meg 😊 ez "csak" a Mylo wireless media player

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13104
Tisztában vagyok ezzel, csak azért legyen egy rendezettség.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

öregharcsa
#13103
szia!

"" Egyébként meg ne a downgrade legyen a téma embereeeeek 😞.""

ezt soha nem fogod tudni kivédeni...

1.: frissen szerzett psp tulajdonos ugye szeretné(nagy része)futtani a nem hivatalos forrásból beszerzett játékait...megoldás downgrade...

2.:hol kérdezhetné meg?? hát itt és hasonló fórumokon..

3.: ha nem adjuk meg neki a kellõ infot akkor átlehetne írányítani egy másik fórumra ahol foglalkoznak vele.
eredmény :rekámozásért megszidnak minket a kiváncsiskodók elmennek marad 4-5 ember és így elõbb utóbb bezár a topic.

4.:itt lehetne beszélgetni az emulátorokról és egyébb homebrew cuccokról de ahogy nézem ez nem túl népszerû téma.
mindenkit az érdekel hogyan és mivel indíthatja el a psp-s játékait....
ehhez viszont downgradelni kell a gépet...

tehát a kör bezárul....nem tudsz mit tenni...

http://pspfilez.extra.hu/

DnP
#13102

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13101
Nincs warez a topicban, megértésedet kösz.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13100
ASS oldalán ( pspfilez.atw.hu ) van egy egyszerû http://pspfilez.atw.hu/downdater/Downgrader2.50-2.60ENFULL.zip
.exe képes leírással nagyon egyszerû (énis ezzel csináltam semmi gond nem volt, végén hiba üzenetet írt ki , de egyszercsak jó lett😊 ha szöveg , kép alapján csinálod semmi baj nem lehet
#13099
Én voltam olyan barom, hogy egy, addig ismeretlennek kölcsönadtam - thuedge - a 15e forintos cuccomat (persze nem is lett semmi gond, mert jófej ember).

Egyébként meg ne a downgrade legyen a téma embereeeeek 😞.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13098
hello. ezt valaki fordítsa le érthetõ nyelvre thx "Key of Heaven mûködik, SWBF PRXek: KMODULE/MODULE mappákba + SR PRXek: a két "2.5.0" almappába"
mert nemüxik de a megoldást meg nemértem😄
#13097
Hogyne... szerinted van itt olyan barom, aki egy ismeretlenek kölcsön adja a 15e forintos cuccát? Kötve hiszem!
#13096
akkor valaki adjon kölcsön gtát!

#13095
nem lehet!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13094
Itt most erre nem fogsz választkapni. Szerintem.

#13093
gta nélkül lehett dowgradelni 2.60 ról ??

#13092
PSPGBA
ja van
Gameboy Advance emulátor PSP-re.

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13091
itt van még egy kis infó azoknak akik nem akarnak/nem tudnak downgradelni

0okm is one step closer to UMD Emulation on FW 2.6!! 0okm has continued hacking away scince the relese of his UMD Emulator v0.03 w/eLoader (GTA). Now he has released a small bit of his soursecode. It will allow you to open and read files inside the ISO image!!! This is the second Proof of concept application. It is ment to be used with the previously released uMD Emulator v0.03 With the eLoader (GTA).

valaki majd hunra please

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13090
Hali! Van már jól muködo gba emulator?
Skynet
#13089
Oksa thx..Most próbáztam Juicedet 9x-es tömör van rajta de hibátlan sztem😊
öregharcsa
#13088
az attól függ milyen mértékben...és 5-ös tömörítéssel használom és tökjól fut "majdnem" minden(a ridge racer nem komázta valamiért)

http://pspfilez.extra.hu/

Skynet
#13087
Bocser ha butakérdés : lassít vmit a játékon ha az iso-t betömörítem a ciso-val?
Thx!
#13086
<#worship>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13085
2.5/2.6 downgrade a #12665
hozzászolásnál
(hogy 1.5 legyen a géped api)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13084
köszi..ehh..letöröltem a többi fjlt..most szedhetem le újra:S

Tekken5
#13083
Na most OFF- megváltoztatom az aláírásomat 😛

Tekken5
#13082
Én nem sírok 😛 😊

#13081
Senki nem mondta, hogy nem tetszik, csak nincs sok motiváció benne.

Én nagyon szeretem a Tekkent, ne sírj <#idiota>.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Tekken5
#13080
Azt tudom, de ha nektek a DR sem tetszik, akkor gondolom a T5 sem :,(

roliairsuni
#13079
oke, zoli köszöni szépen a segítséget, feldata, nem zaklat titetket többet, pláne nem az én nickemmel, köszönnyük azért a segítséget, mivel nekem nincs psm(venni sem szándékozok) ezért én most voltam itt elõször és útójára, úgyhogy viszlát all

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! \"Nem vagyok ittas, csak a kátyúkat kerülgetem!\" Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

ass
#13078
Azt nem úgy kell csinálni. Te gondolom összeraktad a TotalCommander fájlegyesítésével a 001, 002, 003... kiterjesztésû fájlokat, pedig azt csak ki kell csomagolni a RAR-ral.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

#13077
Ez nem a Tekken 5, hanem a DR 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Tekken5
#13076
Portable és t0mmy, szerintem jó a Tekken (5) és kész.<#eljen><#vigyor3>