PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
"A fórum nem demokratikus, itt központi elnyomás van..."
Ezt - bár a "fórum", mint nyilvános, egyéni véleménnyilvánító média elvével ellentétesnek találom, és nem érzem sem szakmailag indokoltnak, sem felhasználóorientáltnak, - képes vagyok elfogadni: ha ez a szabály, ez a szabály.
A véleményemet, miszerint egy moderátor feladata a rovat szakmai és etikai felügyelete, (nem pedig a rovat szüneteltetésével való fenyegetõzés, mint moderálási eszköz,) továbbra is fenntartom. Viszont úgy vettem észre, hogy moderátor(ok) nélkül nem mûködhet egy fórum hatékonyan, de ha az adminisztrátorok, moderátorok, stb. ezt máshogy gondolják, azt is készségesen elfogadom (és biztos vagyok benne, hogy nem én leszek a fórum bomlasztója, azaz a "leggyengébb láncszem" a gépezetben).
Egy szó, mint száz: részemrõl a téma befejezve, nem veszek magamra semmit és nem haragszom senkire. Szívesebben beszélgetek a PSP-rõl, mint a fórum kézbentartásának rejtelmeirõl és fortélyairól... <#vigyor0>#vigyor0>
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
1. Neked szól, akkor meg jogos volt és nincs okod megsértõdni, de te mégis megtetted, ergo van valóságalapja!
2. Nem neked szól, akkor meg mi a probléma?!
Játékokról/hardware-rõl lehet beszélni, kultúráltan! Csencseli, anyázni, nyíltan warezolni nem. Ez ilyen 1xû, nem hiszem, hogy túl nehéz lenne felfogni?! Vagy mégis?!
Az pedig, hogy te mit hiszel, mi a példamutató moderátori magatartás itt és mi nem, az magánügy, nem a te problémád! Gondolom ez is világos?! A fórum nem demokratikus, itt központi elnyomás van, ezt is tisztáztuk ezerszer már évekkel ezelõtt. Ha valami nem tetszik, az nem baj, lehet kultúráltan szólni/kérni, de ha továbbra sem úgy lesz ahogy szeretnéd, azt is el kell tudni szép csendben fogadni (magam is megtettem 1000x). Ilyen az élet (is).
Kijelölhetnénk egy moderátort ide közületek is, de azzal rosszabbul járnátok, meg õ is (elég példa van a részrehajló moderátor kontra vérpistikék harca epikus drámára). /me nem vagyok részrehajló, azt is megbüntetem aki anyázik, meg azt is aki visszaszól, így korrekt! 😄
Én segíteni szeretnék nektek, nem bezárni a topic-ot. De ha ehhez az szükséges, hogy pár napra bezárjam, megteszem, ez van. Ha az sem segít, akkor a tisztelt user-ek is mennek ban-ra. Az már általában segít.
MEGINTCSAK elmondom, hogy akinek nem inge az NE vegye magára! (berakhatnám banernek is 😄)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
\"If in doubt, flat out!\"
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
ez sok
majd elolvasom a rippelt verziot
ugyhallottam 300karaktert lefarag az eredetibõl
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
A PSP topicban vagyunk, tehát elvileg bármirõl lehet írni, kérdezni, válaszolni, okfejteni, szidni (játékot, nem pedig embert), ami a PSP témakörébe szorosan vagy kicsit szellõsebben tartozik (pl. másik kézikonzol, nagyobb konzolok, stb). Az általad említett két fõ probléma tulajdonképpen jogi jellegû: a warez szerzõi jogi, az anyázás személyiségi jogi, ezeket (elvileg) könnyedén lehet(ne) kezelni és egészséges keretek között tartani, akár a felhasználók hozzáállásával, akár moderátori tevékenységgel. Viszont a "warez" kizárólag a szerzõi jogvédett fájlok illegális cseréje és/vagy terjesztése, tehát a játékokról -, legyen az akár megjelenés elõtti, vagy már utcán, boltotkban lévõ - beszélgetés, eszme- és tapasztalatcsere, személyes vélemények, indítási módok, problémák, stb. már nem warezelés. Az, hogy kinek honnan van meg az említett szoftver, az rá tartozik, de semmiképpen nem jelent feltétlen illegális tevékenységet, törvénysértést. Ha megveszem az eredeti játékot, azt csinálok vele otthon, amit akarok: játszom vele, díszdobozba teszem, összekarcolom, széttöröm... és igen, le is rippelhetem magamnak ISOba, mert gyorsabban töltõdik a kártyáról. Csak ne kerüljön ki a kezeim közül.
Megértem az oldal üzemeltetõi (és a megbízott moderátorok) azon törekvését, hogy a warez kérdést meg szeretnék szüntetni, ezt pusztán az oldal fennmaradása miatt teszik és minden joguk meg van rá. Ugyanakkor véleményem szerint a warez témáról beszélgetés miatt nem kell szüneteltetni vagy megszüntetni egy topicot, fõleg nem akkor, ha az a rovat témájához szorosan hozzátartozik. Nyilván nem sért sem szerzõi, sem személyiségi jogot, ha beszélgetést kezdeményezek egy játékról, ami megjelenés elõtt van. Azt sem tartom elfogadható magyarázatnak, hogy "már csak a warezrõl esik szó". Ez egy szakmai jellegû fórum, a játékokkal kapcsolatos problémák ugyanúgy hozzátartoznak a rovathoz, mint a hardver megjelenések és a felhasználókat ez érdekli túlnyomórészt. Ki tehet arról, hogy ma a PSP-vel kapcsolatban szinte kizárólag a játékindítási problémák kerülnek szóba és egyéb hír szinte nincs is?
A néha személyeskedésbe fajuló vitákhoz nem fûzök kommentárt, mindenki lerendezi a másikkal, ha gondja van. Olvasok külföldi fórumokat, ahogyan sokan másol is. Ott is elküldik egymást az anyjukba, ha nem tetszik valami, ettõl még nem kapálóznak sem a moderátorok, sem az adminisztrátorok, sem senki más, csak az érintettek. És, ha már itt tartunk, én magamra nézve sértõnek érzem a "vagy meghúzzátok magatokat, vagy bezárom egy idõre, hogy pihizzetek egy kicsit" megnyilvánulást, azt hiszem ez nem igazán egy példamutató moderátori hozzászólás.
A PSP rovat átalakul, fejlõdik, a felhasználók jönnek-mennek, a téma változik... azt hiszem ez normális. Ezért kellene máshol/máshogy új fórumot készíteni?
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Szal. jobb ha közösen kialakítunk egy elfogadható megoldást, mint ha a terror teljes súllyával csap le a magasságos egekbõl! 😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Még a gumit is meg kellett reformálni a keresõk miatt!
Ha választani kell a warez téma és az SG léte között, akkor az SG marad. Warez-olni lehet máshol/máshogy is.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"-Sziasztok, ojjan szep ido van.. rakjak kicsi viragokat ablakomba? Eseteleg ha elmondjatok mijjet akkor ojjat...
-Portable Bacsi, mi ojjan pieszpisset szeressuk tecciktudni.. tekkkenvirag jolesz.."
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Én a moderálás mellett állok, nyugodtan törölj minden olyat, ami nem ide való 😉!
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
marad minden ahogy
max megszünik az anyázás, de a warezt nem lehet megállitani
lefogadom, hogy a jedi is tele van warezos cuccokal
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
gondolok itt az összes "megjelent" pc-s játékra ahol nem az erdeti game hibái a téma...gondolom te is beleolvasgatsz néha egy-kettõbe....
http://pspfilez.extra.hu/
nem hiszem, hogy ps1 gammákkal akarok nyomulni psp-n
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Amugy Te mivagyol? Nagyember? FelhInfobol nem derul ki, azalapjan ugyanojan kis forumozgato vagy mint barki itt.. Ja koszi, reggeli meg volt.. rantott hal eperjoghurtal.. 😊 szeressuk a valtozatossagot..
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
Amúgy szemlátomást nincs sok fogalmad egy ekkora fórum moderálásának mikéntjérõl és hogyanjáról, de ez nem baj. Nem is kell hogy legyen.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
valamilyen törvény van rá :S :S :S.
de csak dugj be valamilyen másikat
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Lehet ezen segiteni? Vagy én nem hallok elég jól?
