PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DnP
#13369
😊 kiraly Vagy!!! 😊 koszi...tudod?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

lolman
#13368
sztem nem IS lehet gugolni!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#13367
Muszáj minden jelentéktelen hülyeséget megkérdezned? 😊

Menj be az options-be, ott nézd meg.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13366
gtába, hogy kell gugolni? :S

ColdFire
#13365
tudod, home+ select 😄
de csak játékon kivul a menube tod asszem, jobb also sarok

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#13364
😊 a 61 es soromban egy arva ijjen sinTS me pont abba kotottel bele? 😊 jolvanna.. szeretek idetlenul irni... jobb lenne ha l33t-ul nyomnam?

ColdFire: jajj man te is 😊 a PSP core freq, tudod 333 222 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

ColdFire
#13363
ha elmondod mi az a freki... vagy rádiót akarsz fogni? <#idiota>

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13362
DNP - ilyen, olyan, elipszilonnal.

Plíííz <#idiota>.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

DnP
#13361
raraksz egy Devhookot, .45 korulit, "megveszed" a jetekot, ISO jat berakod az iso konyvtarba. Beizzitod Devhookot, beallitasz par dolgot (lasd lentebb), start, ujrabootol, kapsz egy kamu 2.XX gepet, ahol ugyanugy mintha gyari UMD-d lenne szepen elinditod a jatekot... kb ennyi.. remelem segitett valamit 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13360
na akkor tud vki segíteni vagy ne is reményekedjek...
még mindig nem irta meg senki h kell felrakni a netröl leszedet játékot a pspre...
DnP
#13359
En 1.52 vel vettem... azt nyomtam fel 2re.. abbol lett 1.5 😊

Spymann: en mar csak ijjen kotekedos vagyok 😊 A Prodigi szam megvan 😊 de nem is remlett.. koszi az nfot..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13358
1.51 vagy vmi ilyesmi amit kiir a gépem verziora
#13357
Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)

Asszem ez....amúgy ne néz mindennek a másik oldalát...hát ha igaz <#smile><#smile><#smile>
DnP
#13356
Nehol vagasgyanus a film 😊 ijjet en is csinalok.. c64 en futtatom majd 3dsmaxot es renderelem a diablo3 animjait..
Amugy veletlen nem tudod miJJen szam megy alatta? erdekelene 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13355
ez bizonyíték nem ígéret 😉
#13354
ja és itt van ez is:

http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=22631

videót nézzétek meg
#13353
jójó.. én csak azért írtam mert ezt írta a gyerek: és probáltam már és ment, haveromnak 2.7-ese van és az övén teszteltem
DnP
#13352
o ezek sztem felreertettek a dolgot, a hombrew on 2.xx nem a mar emulalt 2.xx alatti futtatasrol szol? Valaki hozzaberto? Azatn meg sirnak hogy megsem fut rajta semmi 😊 nemcsodalom..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#13351
aham.. aztan jott holleanyo, es hozott warez unreal 2007et PSP re, ami persze siman fut a beta 3.0 firmen is 666mhzre huzott procival..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13350
Egy gyerek írta saját tapasztalat szerint, én csak szétterjesztem a hírt 😊.
www.psptippx.atw.hu n lehet olvasni, ahol írja hogy haverjának 2.71es PSPje an, kipróbálták a legújabb devhookkal és mennek a homebrow gamek.
DnP
#13349
ijjen beszolasert a heten siman torles meg jol segszejjelrugas jart 😊 ugyhogy tessek vigyazni, hiaba vagy te itten hazigazdasszony, jon a jedilovag es megdadaz... omg.. nekem is torolt bar bejegyzest.. pedig semmi sem volt benne..

immar kb 20X alkalommal megkerdem valaki tudja hogy lehet frekit allitani futas kozben devhookon? ugyertem miutan mar bebootolt a kamu 2.X firm.

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#13348
"Most már nem kell downgradelni az új devhookal, 2.7en is mennek játékok"
Ezt honnan vetted? A szovegben semmi utalast nem latok ra, de neked legyen igazad 😊

<OFF>
Emberek, van valaki pösti kozuletek? Nem tudnatok nyomni kis nfo-t arrol, hogy aug20 an mi lesz? 😊 azon kivul hogy 20. Lesz iden is repcsiso? meg Redbull Air race? Sehol nem talaltam rola semmit, gondoltam megkerdem mar itt az emberiseg nemesebb felet, hatha tud hozzaszolni valamit...
</OFF>



c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13347
XD

Tekken5
#13346
XD

#13345

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13344
nézd meg milyen rajta az fw
ha 2.1 feletti akkor, hogy fussanak a játékok szükséged lesz eredeti gta-ra(régi verziora)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

torrente
#13343
Hányas verziójú a géped?

#13342
abban kérném segítségetek h most szereztem be magamnak is egy psp-t de nemtudtam rájönni h kell azokat a játékokat feltenni gépröl amiket netröl szedek le... még edig csak eredeti játékkal játszotam de már naon drágák... ha tudna vki segíteni megköszönném...
#13339
Spymann is hiper cool dolgokat ír😄
lásd: #13330

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13338
na akkor:
Én akarok házigazda lenni, okosgyerek 😊.
Szóltam, de már én se találom a hozzászólást, okosgyerek 😊.
Nevezlek okosgyereknek, mert hiperokos vagy.

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13336
Én nem akarok házigazda lenni, hülyegyerek 😊.
Szólhattál volna, hogy elmész két hétre, hülyegyerek 😊.
Ne nevezz hülyegyereknek egy idõsebbet.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ColdFire
#13335
miért is?
hülyegyerek nyaralni voltam....
ha te lennél egész nap ezt a fost néznéd, semmi pihenés? <#gonosz2>

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

maffioso
#13334
1 kérdés
mért kell csökkenteni a warezt?attól h nem beszélünk rola ugyanolyan nagy mértékben szedjük és tesszük

\"If in doubt, flat out!\"

maffioso
#13333
jovanna😛

\"If in doubt, flat out!\"

#13332
ColdFire, az volt a nagy hír az utóbbi pár napban, hogy próbáljuk csökkenteni a warezt igen nagy mértékben, s új házigazdát keres/t/ünk.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ColdFire
#13331
This doesn't emulate firmware 2.80 😞

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13330
Most már nem kell downgradelni az új devhookal, 2.7en is mennek játékok
Devhook 0.46
File Description
A new day and a new version of Devhook awaits us. Firstly, a big reminder. This doesn't emulate firmware 2.80. Get that out of your mind. Secondly, about the news you've been reading on other sites, NO, 2.80 isn't decrypted, just extracted. Anyways, on with the update about Devhook.

The new version has a few major changes. And who better than Jeff Chen to get it translated! Here's a whole list of new updates:

* Implemented the function for combining Flash emulation from the Memory Stick and the internal flashROM of the PSP
* Countermeasure for Memory Stick file damaging bug
* Fixed the problem that prevents returning from FW 2.XX to normal FW
* Now forbids mounting "flash0:" in write mode
* Major changes to the launcher menu
* English launcher changed back to the original alphabetic folder
* Added management functions for built-in FlashROM to the launcher (no function for installing into MS)
* Added the auto launch time setting for the launcher > See "MS_ROOT/dh/autorun.ini".
* Added the application for exiting from inside FW2.XX DevHook.
* Added "umdciso_P47_SS_2000.prx" to resolve the problem the comma dropping problem of ciso. The setting is now like PRIORITY=47 , SHORT SLEEP,ciso buf=0x2000. Just replace the file "umdciso.prx"

Booster has also released the Devhook SDK, so if you want to contribute to the development of devhook, you can start as soon as you want!
#13329
mondtad, meg látszik is

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13328
mondtam már aza sir quad jedi vagy ki büntetõpontot adot nekem.

#13327
hát én elemzem.

#13326
vagy mégse?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13325
gondolom ezt sokan tudják értelmezni
Firmware 2.6 Train-Umd Loader

Train2335 has released 2.6 Train-Umd loader (TrUmd). At the moment this version is semi-useless as it simply loads the present UMD through the eLoader-GTA exploit. TrUmd is currently incapable of loading ISO images but that may be corrected soon. Perhaps it’s just another step closer for our beloved TA-082 owners.

Install & use:

* Place the TrUmd folder in PSP/GAME/
* Load Grand Theft Auto
* Run Eloader
* Select TrUmd and run it
* Press X and load UMD

nem downgradelt psp-n inditanak iso-t!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13324
én a 3. szigeten vagyok

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

Skynet
#13323
Én nem azt mondtam hogy nem kell segíteni annak ha valaki segítséget kér,hanem azt hogy vagy át kell nézni rajta vagy segíteni...
Annak semmi értelme hogy beirogatja minden kedves mûködõs psptulaj hogy: Óvassá vissza, meg Namámegin egy láma,stbstbstbstb...
Amúgy mindettõl függetlenül nagyon nemtom mirevélni a downgrade és devhook problémákat,mert a dg pl nállam mindenféle kérdés és leírás nélkül megvolt 2.6-ról pspfilezrõl letöltött motyival,devhook 0.43 pedig visz mindent (legalábbis amikkel én játszom minden fut) csak annyit kell tudni ha újabb devhook-od van hogy a 2.71-es nem fut 333mhz-n. Ez az az infó amit nemtaláltam meg a pspfilezon itt pedig megaszonták nekem hogyez így van,amúgy utánnanézés után (kb alapfokú angoltudás+hallovány internetkezelési tudás) ez is mezei lazasággal kideríthetõ.
És az alapvetõ probléma az hogy az esetek 99%-ban olyan dologért sírnak itt ami benne van a fenti linken található oldalban program/leírás formájában.
#13322
huha már 22%

Tekken5
#13321
LOL! Ezt már harmadszorra írtad le. <#nyes><#buck>

#13320
de kirûly vagyok sikerült az elsõ küldetésem ezen a szigeten! vmi mayor a teloját kellet elvenni 😄

#13319
staunton safe houseba kellet fuvaroznom és 4000 kaptaM ÉRTE😄

#13318
EZAZ STAUNTON ISLANDON VBAGYOK!!! SALVATORÉT ELKELLET FUVAROZNI!!! WHEHEHEHHE

#13317
én meg 98%-nál 😊

sajnos nem emlékszem, hány %-nál jutsz át a másodikra, de mint látod nem lehetetlen 😊 úgyhogy kitartás. Salvatore-s küldetés lesz amivel átjutsz, kocsival kell ugratni majd a hidon.