PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#13420
nekem régifajta van lehet azért is azok mégnem voltak annyira csendesek
gyárilag 1.52-es volt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#13419
ja nekem is hangos!

MaSzKa
#13418
halgasd meg csendben este lesz hangja

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

maffioso
#13417
nekem szép csöndes akk nem vágom

\"If in doubt, flat out!\"

MaSzKa
#13416
de engem idegesit este kicsit hangos is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

maffioso
#13415
szerintem csak inditáskor kell prögteni
de lehet hülyeséget irtam

\"If in doubt, flat out!\"

MaSzKa
#13414
nekem a kao challenges tetszik nagyon az is jo platfom mászkálós játék sok rafkós pályával

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#13413
hali miko lesz olyan loader amihez nem kell berakni az eredeti demo lemezt
mert így hamarabb lemerül az akku ha a disc-et pörgetni kell

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

ThugEdge
#13412
13406-ra?

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13411
Amúgy végigjátszottam a Daxtert.
Mindenkinek ajánlom, tényleg nagy játék 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ColdFire
#13410
moderálunk és védünk😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13409
Ilyeneket nem kéne <#ejnye1>.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ColdFire
#13407
...

thx moralos

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ThugEdge
#13406
hali
aki tolta medievil-t nem emléxik,hogy a sleeping village pályán amikor a keresztet kell megtalálni:
megvan a crucifix cast-om,már mindenkit leírtottam,minden házban,megvan az a kis szobor is az egyik kövér asszony házából,de egyszerûen nemtom hogyan tovább
az angol végigjátszás azt írja,hogy a blacksmith-el szembeni házba kell bemenni ha jól értem,de ott a környéken egy ajtó nincs,amin belehetne menni
plz help

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13405

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13404
hoppá az az angol oldalra visz el....<#nemtudom><#vigyor1><#vigyor1>

http://pspfilez.extra.hu/

#13403
100 játékom van!!!!!
király!!!!!
van egy ébresztõ óra az asztalomon!!!!!
yes!!!!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13402
#12598

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13401
ébresztõóra is van benne!

#13400
király a 2.80frimware!!!

öregharcsa
#13399
alul van egy keresõ!!! használd...én megtaláltam...

http://pspfilez.extra.hu/

ColdFire
#13398
moralosan linkeld már be azt a vice city story-s képet amit egyszer linkeltél pls...

egyszer láttam, de nem olvastam el, már nem tudom hol van :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13397
ja JeeeEEee!! 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13396
a másolt játékok is királyok!!!!!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13395
feltetema 2.8 as frimwarét és feltetem a demokat király!!!!!!!

kzalaba
#13394
Valaki tudna abban segiteni hogy a PSP gyari garancialevelet milyen orszagokban fogadjak el?
Fontos lenne. Koszonom szepen

DnP
#13393
Lattam enis.. mondom hogy nem mezei 2.7 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Tekken5
#13392
Erre voltam kíváncsi 😉

DnP
#13391
A PSPs tarsadalomra gondoltam... nem pedig a pöstiekre.. semmivel sem masok mint masok.. 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13390
devhook 4.3---)4... ig

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13389
22%

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13388
Ilyen kérdésre milyen választ vársz? 😊

De most õszintén.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13387
amugy most wantedezek is!! mikor lesznek elérhetõk az uj kocsik?

#13386
de nem 22 LoL azon már tul vagyok!!!

#13385
Valki leírná hogy melyen emulátorral megy a Miami Vice és hogy milyen beállítások szükségesek? Elõre is kösz.
ColdFire
#13384
kiprobáltam már, elég unalmas, de lehet vele neten tolni is, talán az jó,bár akkor még nem volt wifim

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13383
Sziasztok volna egy kérdésem. Nagyon szeretnék játszani a Field commander nevû játékkal A devhook ot használom de amit letöltöttem a mininováról Field commander usa english 1.143 megás nem mûködik vele, én nem tudok feltörni meg semmi extrát , létezik olyan verzió amia legújabb devhookal mûködõképes ?
és hol találom ??? Esetleg ha tudnátok mondani jobb stratégai játékok neveit ami megy a devhookkal megköszönném !
#13382
jön -n..sorry

#13381
Én már pár hónapja végignyomtam, de eszembe se jutott azt nézni mikor milyen sziget jönn..csaka játékélmény volt a lényeg.

#13380
ember😊ott van a videó erlején hog yköszi az xy chipnek..magyarul ez a psp chippelve van azé megy 2.7-en😊

#13379
22%

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13378
és 18% a végén mész át másik szigetre de a 3. mikro jön ???

#13377
LoL én 23% nál tartok!

ColdFire
#13376
aki ért hozzá...

nem tom, pedig én értek hozzá, de nem pesti vagyok, szval nem nagyon érdekel

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Tekken5
#13375
Hogy érted, hogy az emberiség nemesebb fele?

ColdFire
#13374
woálá! 53.400Ft

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13373
ujra elkezdtem a gtat ha annyira beszéltek rola, de má én is megakadtam 17%nál 😄

tiszta lol, most azzal jáccok, mindig visszafordulok, és nyirják egymás fûrésszel 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13372
lol

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#13371
Gondolom van intro az elejen.. a jatekok zome azzal indul..

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13370
Nem tudjátok hogy a NCAA 2007 mivel indul el?