PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

scorpeeon
#13472
Most akkor tényleg megy az új devhook 2.8on, és semmivel nem bonyolultabb, mint 1.5ön, és semmi hátránya nincs? Ez biztos?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13471
Nem értett félre, de mi lenne, ha utánanéznél a dolognak magad? 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Skynet
#13470
Nem indul el runumd-vel,de lehet félreértettél a játék neve is könyvtár!

3 KÖNYVTÁR van: PSP,Játéknév,X

1.5-ön hogy kell elindítani? Thx!
sitemaxx
#13469
Sziasztok, ha valaki bevállalna egy downgrade-t a hétvégén akkor 1,5x kifizetném mint amennyiért a Console Corner megcsinálná. Ugyanis nem szeretnék keddig várni mert csakk akkora vállalták ,mert addig nincs az a srác aki ezt csinálja. De részemrõl az is megoldható, ha kölcsönadja a GTA-t pl. egy pár mc döncis menü fejében. <#awink>

maffioso
#13468
nm

\"If in doubt, flat out!\"

#13467
LOL!!!
nem olvastam el figyelmesen, azt hittem még nem 1.5 a gépe
😄😄😄😄
thx, hogy szoltál<#banplz><#lama>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

maffioso
#13466
ezt ugyenem komolyan kérdezted?

\"If in doubt, flat out!\"

#13465
Köszönöm mindeki fáradozását... sikerült elinditani a játékot... 1.5 ös fw és devhookkal ....
#13464
persze
hányas fw van most rajta?
2.0 akkor sima ügy, ha nagyobb akkor már neccesebb de megoldható

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13463
tudna vki segíteni nekem... uj a psp-m már eljutotam odáig h 1.50 es a frimware és h megy a davehook de mindent beálitok és nem sikerül a játékot elidnitani vki segítsdel plz...!
R0sc0
#13461
nincs valakinek <-2.6 gépe cserére 2.71 re (plusz még fizetek érte)?

#13460

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

maffioso
#13459
nekem is az a kedvenc mással még nem is toltam
pcre vkinek megvan emulatorral?

\"If in doubt, flat out!\"

Tekken5
#13458
Jinpachi:
Game Shark vagy Action Replay féle "chatkártyával" meg lehet nyitni.
Kódok ilyen kártyákhoz:

GAMESHARK 1-1.9
(M) EC874374 1446A75C
Alt. (M) EC878530 1456E79B

Jinpachi (1-es játékos): 4C84DA08 1456E760
Jinpachi (2-es játékos): 4C84DD78 1456E760

GAMESHARK 2.0+
( M )
0E3C7DF2 1456E7A5
F010C04C 0010C04F

Alt.( M )
0E3C7DF2 1456E7A5
F0100208 0000000E

Jinpachi (1-es játékos): 101559E0 0000004B
Jinpachi (2-es játékos): 10155A50 0000004B

CODEBREAKER
( M ) 9010C128 0C04627E
Jinpachi: 1A16C179 0000004B

ACTION REPLAY
( M )
AXR0-Z0RX-YYMUR
10ZA-R68H-6YU4U

Do NOT use with Skin or Move Modifier Codes
HX01-UEGE-3QK8D
8UQH-1851-EZQPC

Démon Jinpachi (1-es játékos)
HF2Z-A3H6-PN3D2
HND6-PZ1R-5FKAY

Démon Jinpachi (2-es játékos)
XWXH-FD2F-Q85Z8
EVAN-0KVD-V5QYA

Ember Jinpachi (1-es játékos)
M3DT-BC51-NFF0P
T7V4-MRHJ-3PN9G

Ember Jinpachi (2-es játékos)
ZMZ3-059C-EC23F
252C-FYN5-D0HJX

ColdFire
#13457
asse tom mi az, én a tekken 3nál elakadtam, azt tolom, verhetetlen vagyok csak szerényen 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Tekken5
#13456
LOL! Õt csak csalókártyával lehet behozni..

#13455
vki nem tudja a tekken 5-be hogy lehet behozni a JinPachit vagy kit 😄
#13454
lol 😛
ColdFire
#13453
nehogy megcsináld te, nem mennek rajta az isok, csak rossz napom volt, kellett a szorakozás😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13452
jaaajjjj akkor azt ki is töröltem 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13451
aki tudna segíteni nekem abban hogy 1.5ös psp-bõl hogy tuok 2.80 ast csinálni megadná az msn-ét???
öregharcsa
#13450
jaaaa..most legalább értem...eddig ezt nem tudtam...engem nem zavar csak nem tudtam mi a lópikulának rakod ezt be mindíg...<#integet2>

http://pspfilez.extra.hu/

#13449
😄
a toplistán a lapom id-jét ütöm be igy ha megnézi valaki kapok pontot
de többet már nem csinálom

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13448
ezeket mi a nyavajának nyomod be mindíg...nem értem<#nemtudom>

http://pspfilez.extra.hu/

torrente
#13446
X -> gyökérbe
játéknév -> ISO könyvtárba
PSP -> PSP/GAME/ könyvtárba

RunUmd-vel simán el tudod indítani.

maffioso
#13445
hajaj látom nagya kavarodás
2.8rol énis lemarattam

\"If in doubt, flat out!\"

#13444
2.8-on mennek az iso-k?
errõ lemaradtam...

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13443
nah má megvan az 2.80 as eboot de hogy tudom felrakni???
#13442
és honnan lehet leszedni a 2.80 ast?
Skynet
#13441
Valakinek nincs vmi 5lete hogy a rákba indítsak el egy játékot amit "megvettem" de nem iso hanem 3 könyvtárban van a cucc (PSP, játékneve, X) és ikont rak a psp-n az indítóba (a devhook mellé) de problémázik ha onnan indítom mert nem 2.6 vagyok hanem 1.5....
#13440
nekem 2.80as van és kurva jó!!!!

ColdFire
#13439
igen mennek, sztem vegyél 2.80ast

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#13438
1.Umd emulator/System menu
2.MPH Loader

#13437
Hellosztok hanyas FW felett psp-vel netezni ?
És tényleg mennek 2.80-assal az ISO-k ?

ColdFire
#13436
igen

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13435
Természetesen!
scorpeeon
#13434
Vki tudna linkelni legújabbat abból (azokból?) a progiból, amelyikkel megy a Daxter? + még ha állítgatni kell vmit a progiban, akkor a beállítások se jönnének rosszul...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13433
a 2.80 frimwarén mennek az iso-k????
öregharcsa
#13432
de kell a demo lemez...

http://pspfilez.extra.hu/

torrente
#13431
Ha DevHook-ot használok, akkor már valóban nem kell egy eredeti lemezt betenni (pl. demó-lemezt)? Sajnos gép hiányában még nem volt lehetõségem ezt kipróbálni. Azt tudom, hogy a régi loaderekhez kellett egy eredeti.

ColdFire
#13430
umd emulator...
meg talán MPH loader? nem biztos kell hozzá

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13429
nekem csak erdeti gamém van és 2.80 frimwarém.

scorpeeon
#13428
Nah, ez a Daxter az, ami engem is érdekel mostanában... Nincs vmi devhookos változata, mert az én általam leszedett az nem megy devhookkal..

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13427
"úgyhogy én is fizettem érte"
muhahahaha

maffioso
#13426
jaértem

\"If in doubt, flat out!\"

MaSzKa
#13425
ajkán

haweroknál szoktam netezni de náluk sajnos lassú

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

maffioso
#13424
tölcs torrentel
amugy merre lax?
nekem semmi hangja

\"If in doubt, flat out!\"

MaSzKa
#13423
ezt is pénzért vettem mert itt vidéken nem olyan könnyû ezeket az isokat beszerezni aproneten hirdetnek sokan 650ft/games tele lemez 3000Ft

úgyhogy én is fizettem érte
netem sajnos nincs

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#13422
ha lenne olyan loader nem kéne demo disc és nem lenne mózgó alkatrész olyan lenne mint egy memóriás mp3 lejátszó és az akku is többet bírna

nekem 5 és fél órát bír amikor intenzíven játszok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#13421
1: Tökmindegy, milyen UMD-t teszel be.
2: Amíg nem kell megvenned súlyos pénzekért az eredeti játékokat, én nem panaszkodnék a helyedben...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"