PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

torrente
#13673
Akármirõl downgradelted is 1.50-re, semmire sem kell vigyázni.

#13672
nemtom

#13671
Mivan?
scorpeeon
#13670
#13631 - vki plz segítsen már, mert én 2.0-ról downgradeltem a gépet emiatt nemtudom, hogy mire kell vigyázni? És mit is jelent ez pontosan? Képes a gyorsmemóriájából futtatni az emulált firmware-t, nem a memókariról. ezáltal gyorsabb lesz pl. a böngészõ (mert ott szemmelláthatóan lassabb volt emuláltnál régebbi devhookokkal). Jól értelmezem tehát?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#13669
alatt, lent

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13668
az alant mit jelent?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13667
semmi hiba...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

baggins
#13666
#13665
most veszem észre, hogy hiba van a bennerban
"!segitség az, infók alant!"

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13664
itt vagyok spanyol orszagban!ez nagyon kemeny itt minden ujsagban van legalabb 1 psp reklam!ma megyek be barcalonaba es izgulok hogy a MONSTERHUNTERT lehet-e kapni angol nyelven vagy csak spanyolul!!!
ColdFire
#13663
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amig nem olvasod el a segitseget a bannerba, és nem keresel, addig törlöm a hszeidet

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13660
nem bonyolult

ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel
Valószínûleg minden 2.6 és az alatti játékhoz használható.

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13659
Fastloadernél mikor eljutok,hogy kiválasztom a játékot rányomok és kikapcsol a gép!Devhook-nál pedig a szokásos hibaüzit kapom.Ez így gáz😞

★ 汤姆 李

#13658
kártyán csinálsz egy ISo mappát abba
utána devhook (kör)
szükséges beállítások
Start!
#13657
Ennyire bonyolult lenne ez az ISO futtatás PSP-n??Nem értem,rámásolom a Devhook-ot a psp-re de az iso-val már nem tudok mit kezdeni egyszerûen nem látja pedig már minden mappába beletettem az iso-t és mindig hibát ír ki.Nem egyszerû az tuti.Hova kell az isot másolni?Légyszives valaki aki tudja adjon korrekt választ mert nekem nem tiszta az Ass féle segítség.

★ 汤姆 李

sp00n
#13656
szvsz value 32MB-s, de egy telefont meger 😊

x360 gamertag: v1ctor777hun

#13655
UMD nélkül lehet nagyobb Fw-t emulálni, ha igen hogyan?
#13654
Van rózsaszínû is!
#13653
mé mindnekinek fehér psp kell?

#13652
Pack vagy a legalapabb? és szerintetek milyen fw-rel árulják?

Nagy PS2 szerviz, Slim ps2 szerviz is, SG-n is bizonyított referenciák, minden alaplapba garanciával. Postával is sok éve. Mostantól Budapesten.

sp00n
#13651
jah MMben 59990-en most a feher PSP

x360 gamertag: v1ctor777hun

ColdFire
#13650
lehet asszem media markt joval draggabban...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Super DANTE
#13649
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy lehet-e már nálunk is hivatalosan (Sony boltokban) fehér PSP-t kapni?

www.playb3yond.b13.hu www.mirrorsedge.b13.hu

scorpeeon
#13648
nah,vki tudna errol boTebbet mondani,hogy ez pontosan mit jelent,hogyan lehet hasznalni,es mire kell vigyazni?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#13648
nah,vki tudna errol boTebbet mondani,hogy ez pontosan mit jelent,hogyan lehet hasznalni,es mire kell vigyazni?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#13647
blackcats:

MotoGP jap PSP

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13646
Ok!Megvan látom!Köszi😊

★ 汤姆 李

#13645
Mi lenne ha kinyitnád a szemed? Ott van fent, "Egy kis segítség Ass-tõl😊"...
#13644
Sziasztok!Sikerült beszereznem egy PSP-t 1.5-ös verziószámmal újonnan mivel a régit elrontottam Downgradelésnél.De nem is ez a fontos hanem az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnék Iso file-okat indítani rajta(játékok filmek stb...)gondolom mostmár ezzel nem lesz probléma mivel 1.5-firmwares a kicsike😊Jó lenne valami leírás vagy egyéb errõl a dologról (részletesen kellene mivel még tanulgatom a dolgot).Köszönöm ha valaki segítene.

★ 汤姆 李

#13643
megvan 😊 kulcsszó a goggleba"How to run mp4 on psp"
#13642
szijasztok. convertáltáltam neróval psp-re filmeket tök jó külön memory stick-re lehet vele konvertálni . na kész is de nemtom melyik könyvtárba másoljam 😞 valaki help?
#13641

1.5-ös PSP ELADÓ. Részletek privátban vagy mail-ben.
#13640
megjelenik még ebbe a honapba uj demo??
mert ha nem akkor fuck sony

#13639
devhookal be emulálsz nagyobb fw-t

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13638
1.5-n a videókat hogyan tudom lejátszani ? 100ANV01 mappába 2.71-n megy , de 1.5-n nem.
ColdFire
#13637
coldf kuki vipmail.hu😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13636
kira
akkor már csak kikéne találni, hogy hogyan csináljuk

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13635
én írtam. az én cimem black.fish fremél hu

bfg900
#13634
Kozos rendelesben en is benne vagyok, a koltsegek megosztasa vegett. Ha erdekel benneteket, akkor a bfg900 cakuk webthings.hu cimre irjatok es megdumaljuk.
scorpeeon
#13633
Nem ajánlom, ez csak base pack 60ért, 53ért value packot kapsz, 65ért giga packot máshol..

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

Swy
#13632
a media marktos ujságban van egy psp én lehet veszek de az milyen? pontosan?
Annyit took hogy fehér

http://bf2s.com/player/swy/

scorpeeon
#13631
"FIGYELEM! A Devhook 0.46 legnagyobb újdonsága, hogy fel tudja FLASHelni a fontosabb fájlokat, ezáltal gyorsabb lesz, viszont ez a downgradeléshez hasonlóan nagy odafigyelést igényel!"

vki elmagyarázná, hogy ez mit jelent pontosan?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

Split
#13630
Hy!

Már régóta olvasgatom ezt a fórumot, de most úgydöntöttem írok is ide...
Mivel PSP vásárlás elõtt állok, lenne néhány (lehet hülye) kérdésem!

- mekkora annak az esélye, hogy én manapság TA-082-es alaplappal ellátott PSP-t kapok? (vagy hogyan tudnék beszerezni egy Downgradelhetõ verziót?)

- ha neaggyisten' TA-082-es verziót kapok, akkor ne is reménykedjek hogy a közeljövõben megoldást találnak eme verziószámú alaplap downgradelhetõségére?

- ha DevHook-ot installálok, akkor is tönkremehet a PSP-m?

egyenlõre ennyi, ha még eszembe jutna valami, még leírom 😊

#13629
én csak magyarországról rendeltem eddig.

torrente
#13628
Csak egy körülbelüli Fedex-árat írtam, ami lehet, hogy 40$, de elképzelhetõ, akár 80-100$ is. Egyszer egy kis "biszbaszt" akartam hozatni, de 80$ lett volna a postaköltség.

#13627
kira
akkor, hogy csináljuk?
de senki se tudja mikór ér ide?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13626
én is rendelek veletek... 16.6$

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#13625
Ha interneten akarsz rendelni, akkor kell egy bankszámla és egy hozzá tartozó bankkártya is (Visa, Mastercard, stb). Próbáljatok olyan helyrõl rendelni, ahol nem a FedEx-szel küldik a csomagot, mert az az egyik legdrágább.

#13624
az mennyi ft is?
kb 5e?
ugy nem olyan sok.
de te tudod, hogy megy ennek a fizetése?
meg mennyi idõ alatt ér ide kb?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13623
ha ketten rendelünk csak 25$