PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13726
igen
az a lényeg, hogy ne 2.71-re akarjon updatelni hanem valami kisebbre
mert ha arra akar akkor már az az uj verzio
itt van róla egykis infó
info

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13725
Hmm most nezem downgradehez GTA:LCS kell.. nekem van. csak bizonyos verzio kell nem?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13724
ja
de a gamespoton minden megjelenés fent van

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

matyi08
#13723
ja nem, sry gamekapocsról.

matyi08
#13722
gamestarról.

ColdFire
#13721
ez honnan? ez a lista?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

maffioso
#13720
akk jáccál

\"If in doubt, flat out!\"

t0mmy
#13719
az uj gta kellene már! ideje lenne játszani is nem csak filmet nézni ezen a szaron!

maffioso
#13718
gt4 mikorra várhato?

\"If in doubt, flat out!\"

ColdFire
#13717
poker a legjobb, nekem van is most egy, kivi leszek az ujra

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13716
Poker minek? Azok szarok!
#13715
van még 1-2 játék
PlayStation Portable:

* 50 Cent: Bulletproof G Unit Edition (augusztus 29.)
* Cabela's Alaskan Adventure (szeptember 1.)
* Def Jam: Fight for NY: The Takeover (augusztus 29.)
* Super Monkey Ball Adventure (augusztus 29.)
* Ultimate Ghosts 'n Goblins (augusztus 29.)
* World Championship Poker: Featuring Howard Lederer - All In (augusztus 29.)

remélem a 1. és a 3. már holnap meglesz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13714
Holnap jön a Def JAm!!!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13713
pspfilez.atw.hu ASS oldala!

bannerban a link ha így nem menne...az oldalon ott a leírás!!

http://pspfilez.extra.hu/

#13712
"nem bírod ki hogy ne ugass be mi?"

Kérem kapcsója ki!
kisgabo
#13711
ColdFire
#13710
avi, stb

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

kisgabo
#13709
mé, mi kell?

Victor1103
#13708
Hi!Egy filmet szeretnék konvertálni a pspm-re csak most feliratot is szeretnék hozzá feltenni.Tud valaki egy oldalt ahhol ezzel kapcsolatba tájékozódhatok???Elõre is köszi!

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

ColdFire
#13707
nyem tom feltenni a pornocskám... :'(

😄DDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13706
deezcsak dvd:'(

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

kisgabo
#13705
ColdFire
#13704
😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#13703
Koszonjuk blackfish,hogy amin tobb honapja faradoznak a hackelo csapatok,neked elobb sikerult feltornod! (most komolyan:miert jo ez neked)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13702
te nagyon FUN csávó vagy<#nevetes2>

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13698
csak a loco roco meg a worl tour socccer demo van?

#13697
a japán demok mennek az 1001 es pspén?

#13696
29%nál gtába salvatore küldetésénél amikro hajot kell vezetnem és lelõni egy másik hajot az hogy kell megcsinálni?mivel tudok lõni a hajon???????

scorpeeon
#13695
Nah, senki sem tudja h a pspfilez-on a 0.46 devhook melleti szöveg: "FIGYELEM! A Devhook 0.46 legnagyobb újdonsága, hogy fel tudja flashelni a fontosabb fájlokat, ezáltal gyorsabb lesz, viszont ez a downgradeléshez hasonlóan nagy odafigyelést igényel!" mit is jelent pontosan? És hogyan tudom flashelni a fileokat??

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

matyi08
#13694
azért kérdeztem, mert azt a psp-s magazint, amit belinkelt valaki nézegettem pc-n, és abban volt. <#mf1><#boxer>

szexicsoki
#13693
<#kocsog> nem bírod ki hogy ne ugass be mi?

ColdFire
#13692
nem tudtok vmi jo gemet ami sokaig lekot, de nem dexter?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13691
ösem gondolta komolyan

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13690
nem lezs annyi. 45.

#13689
Igen, 15.000 forint lesz karácsonyra, csak neked, csak most! Ja, és nem fog fájni!
matyi08
#13688
tényleg még idén le fog menni a psp ára?

#13687
ó máj gád!!

t0mmy
#13686
és szerinted vicces voltál?

nem tudom hogy értetted-e az "asszem" szót de ha nem az "azt hiszem"-et szerettem volna helyettesíteni!
Értsd: nem voltam biztos az X-ben... (IKSZ)

de a hsz-em akkor is érvényes... nem hiszem hogy nem képes egy ember minden gombot végignyomkodni ha már többedszer próbálja... Nekem teljesen ésszerû lenne.

ColdFire
#13685
és szted a gazhoz mit nyom? elore gombot? 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#13684
iksz-szel (asszem) amugy meg nincs olyan sok gom azon a szaron találd már fel magad... 😛

#13683
de hogy kell löni hajoval?

#13682
át de õ menekül nem szabad hagynon elmenekülni kikel nyirnom

ColdFire
#13681
hát de gyenge vagy 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13680
hát de lelõ.

ColdFire
#13679
ott csak menekulni kell asszem, vmi fegyverraktárhoz vagy hova

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13678
GTA-ba asszem 29%nál van egy olyan küldetés Salvatorétól amikro egy hajóhoz kell menni beszálni mi vezetjük és lekell löni szerintem egy másik hajot vagy mit!
de hoyg kell löni a hajoval vagy mi a fene?????

VLB
#13677
Tetszett nagyon, remélem minden honapban jön az új bõvebb tartalommal!

Lalikum

VLB
#13676
A PSP video 9 alapból a megfelelõ heylre másolja át a már atkonvertált videóidat a Copy menüpont alatt (pl: I:\MP_ROOT\100MNV01 )
Inne már csak bemész a videó menüpontban a PSPden és mamókari és má ott fognak lifegni a vdejó fájlok! Sok sikert.

Lalikum

#13675
az a program amivel csináltad az elvileg átis másolja ökes psp-re
másold fel öket
nincs szükséged semmijen lejátszora
ha nem akarna indulni 1.5 fw-vel akkor devhookal pakolj alá nagyobbat

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13674
Hát tényleg nem bonyolult a játékok indítása 1.5-ös gépemen Devhook 0.46-os progival.Csak rá kellett jönnöm(ami eltartott 1-2 napig😊).Köszi a helpeket!Lenne itt még valami:Videomat(filmet) átmásoltam pspVideo9-es progival persze már átkonvertálva és szeretném lejátszani psp-n de ahoz,hogy letudjam játszani milyen programra van szükségem és hova kell a lejátszóprogit másolni a psp konzolon??Na ha erre kapok választ az csúúúcs lenne!

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;