PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13877
CSáztok, akarok venni PSP-t és érdekelne hogy hol lehet olyan PSP-t venni, amit lehet downgradelni 1.5-re tutira!!! Tehát nincs olyan szám a tetején!!

kisgabo
#13876

maffioso
#13875
nemtom csak láttam azt gondoltam szolok

\"If in doubt, flat out!\"

#13874
óóó 50 dollár!! aztán meg, hogy szereljem be?

#13873
A Def Jam-et honnan tudom letölteni?
maffioso
#13872
blackfish: http://store.videogamecentral.com/psprepairitems.html

\"If in doubt, flat out!\"

#13871
Ultimate_Ghosts_N_Goblins_USA_PSP-ARTiSAN
#13870
a Def Jam tetszik!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13869
ps2-ön van egy játék már, de porig alázták olyan szar!!!

http://pspfilez.extra.hu/

R0sc0
#13868
ez a játék volt benne a "belso ember" címu filmben is?

#13867
ja

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13866
mi ez az 50cent game?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13865
50_Cent_Bulletproof_USA_PSP-pSyPSP

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13864
szerintem nem
de ha szerinte az akkor várjon olcsobb megoldásra

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13863
blach még 1 ilyen és szólok adminnak OFFért

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#13862
Az nem is drága egy ilyen kijelzõért 😄

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13860
ja
énis láttam egy linket
ott asszem 15-e volt

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13859
ja, kicserélik az lcd képernyõt...tizensokezer forintért

http://pspfilez.extra.hu/

torrente
#13858
Nem ujjat kéne vennie, hanem újat!

torrente
#13857
Azért pénzért biztosan megjavítják, ha beviszed egy Sony szervízbe...

#13856
óó most mit tegyek???

maffioso
#13855
ez a miami vice psp-n ful badboys kopi
a motogp meg kaki
az underground viszont jobb a mostwantednél de vhogy ugyérzem a carbon mégjobb lesz😛

\"If in doubt, flat out!\"

torrente
#13854
Amerikai gépekre nincs európai gari. Az enyém is onnan volt és direkt rá is kérdeztem a Sony-nál, hogy nálunk érvényes ez vagy sem. Nemleges választ kaptam.

#13853
aha 😞

wordsworth
#13852
huh ez jókérdés de sztem nem ervenyes. de ez csak felteves. nezd meg a garilapot. és hivjad fel a sonyt

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13851
Def.Jam.Fight.for.NY.The.Takeover.EUR.PSP-PGS

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13850
hol van szerviz?amerikából van a gépem akkor érvényes itthon is a garancia a sonynál?

wordsworth
#13849
vidd el szervízbe. ezt azért ki kellene cserélni.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13848
de ez nem fog mejavulni?? futatam azt a fixert is de semmi. =(
egysze rbekapcsolom és ott van.

#13847
ohhh. =(
de nincs arra pénzem.

DnP
#13846
MK
keeeeelnekem

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

#13845
vegyél ujjat
lehet énis veszek😊
ha nem tudom kiszedni azt a gonosz csavart...

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13844
mond milyen fw-van a psp-den
meg, hogy van-e eredeti gta-d

ha 2.0 akkor nem is kell gta

ha ezeket tudjuk utánna tudunk segiteni

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13843
hát de nem si cisnáltam vele semmi tegymagától romlott el😞
most mit tegyek???
a kijelzõ 3/4nél vagy egy hosszu kékes csík. és angyon zavaró 😞

#13842
Dehogynem! Aki hülye az megérdemli!
wordsworth
#13841
vg azért ennyire ne legyünk kárörvendõk..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13840
"bekapcsolom a pspmet és mit láttok egy lilás csik a képernyõ hháromnegyedénél szét vágja a pspmet=("

Hehehe, blackfish! Úgy kell neked! Majd megtanulsz ezentúl vigyázni az értékeidre!
wordsworth
#13839
😄DDD

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13838
"gizda vagy hogy te mar tudsz mindent ..."

Te pedig egy kis beugatós faszfej!
wordsworth
#13837
Na szal downgrade 2.5-2.6 nemtom miert nem lett jo a link

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13836
Downgradeltel vagy feltettel barmilyen progit blackfish?

Gator ez kell neked --->ezezezez

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13835
bekapcsolom a pspmet és mit láttok egy lilás csik a képernyõ hháromnegyedénél szét vágja a pspmet=(

pixelhiba vagy mi? mit tegyek most???

#13834
nezem mi van a banner alatt, es meg is nyitottam csak meg gozom sincs mit kell csinalni akkor amikor letoltok egy jatekot es tomorites utan kapok egy iso meg egy ket mappat teli fajlokkat , azt se tom mit hova kell masolni !
mert a honlapon latom mik vannak ... de abszolut fingom sincs mik ezek a prx csere meg downhook ...

öregharcsa
#13833
szerintem senki nem nézi a bannert és az alatta lévõ linkeket.....nem kellene azokat egy kicsit figyelemfelkeltõbbé tenni??? "elviszi" a szemüket a kép és a szöveget nem is látják....

mondjuk :egy kis segítség Ass-tõl-downgrade!!! felkiáltással illetve nagyobb betûmérettel, esetleg színes betûvel....

http://pspfilez.extra.hu/

#13832
gizda vagy hogy te mar tudsz mindent ...

#13831
De uncsi, hogy minden második kérdés ugyanaz
wordsworth
#13830
Hmm. Devhook 0.46 downgrade stb stb. Ott van Ass oldalan a downgrade. asszem a 3. pirosan kiemelve. és ott van leírva, hogy hogyan lehet devhookot beuzemelni.
Figyeljel arra, hogy az alaplapod megfelelo legyen vlaamint arra, hogy legyen régebbi GTA:LCS-d. Ha nincs akkor nem tudsz downgradlni csak ha megkersz valakit akinek van. pont. 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13829
mikor jelenik meg uj frimware vagy demo már?

ColdFire
#13828
arra amit most megkérdeztél, mert ezt mind kérdezték már

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13827
oke gondolom egyszer te is elkezdted ....
ok hasznalom szivesen de akkor mondd meg mire keressek ra . koszi