PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13928
gps az jó 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13927
Folyamatosan folynak a pletykák egy újgenerációs PSP2-rõl, mely ha nem is feltétlenül hordoz gyökeres, hardware-es újitásokat, csiszolt megjelenésével, bõvitett képességeivel újra felveheti a versenyt a Lite verzió képében méretes hátszelet kapó Nintendo DS-sel. A legutóbbi pletyka-adagot az amerikai PSM magazin inditotta el. Állitásuk szerint 2007 során várható a PSP2, mely 8GB méretû belsõ flash memóriát, csiszolt megjelenést (csökkentett súly, vékonyabb design) és kamerát (valószinûleg fényképezésre és/vagy videotelefonálásra) fog tartalmazni. Egy Sony szóvivõ azonban menetrendszerûen cáfolta a GamesIndustry-nak az értesülést, és a már jól ismert mantrát mondta el: "Pillanatnyilag nincsen tervbe véve más PSP verzió kiadása".

Más. A Famitsuban közöltek alapján a Sony Computer Enterntainment Japan bejelentette a marokkonzol GPS és kamera kiegészitõinek árát és megjelenését. Ez alapján Japánba a kamera november 2-án érkezhet meg a boltok polcaira, 5000 Yenes árcédulával (~33 euro), mig a GPS 6000 Yenes árával (~40 EUR) december 7-étõl lesz megvásárolható. Mindkét kiegészitõrõl és a játékokban való használatukról bõvebbet a Tokyo Game Show alatt árul el a Sony, még e hónapban.
#13926
2.01... de már 1.5
#13925
2.01

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13924
2.0

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13923
jol van beállitva dátum na mind1.
ti milyen frimwaréval vetétek a pspéteket? én 2.01 !

#13922
kicsi rá az esély szerintem
szin: rosszul van beállitva a dátum

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13921
jah most mát rom de mér 2.án váltot át? nektek a bekapcsolo gombja amit fel kell nyomni mennyi az esélye elromoljon?

#13920
Alapból havonta változik, de átállítható.

-.-

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13919
eddig kék volt kilépek a focis demobol nézzem lila 😄

#13918
nektek is lilára váltot a téma a pspéteken? 😄

#13917
thnx a segytséget 😉
t0mmy
#13916
én meg bunkó vagyok nFeri meg balek... 😛

itt nem a hardcore pspzés a lényeg hanem a fórum alap használatának hiányos ismerete...
(a lap alján van a keresõ)

wordsworth
#13915
nFeri kb 20x levan irva már csak ezen az oldalon is. Ajánlom a FAQ-ot is az is nagyon hasznos. Ha esetleg nem találod akkor igy jártál. És igen nem vagyok bunkó

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13914
Sziasztok! Szeretnék venni egy PSP-t, de persze úgy lenne jó, ha tudnék rá tölteni PC-rõl játékokat, videókat, zenéket. Nem nagyon értek ehhez :SS Aki tud nekem segíteni, válaszolni kérdéseimre, lécci írjon nekem MSN-en: [email protected] vagy (vagy adja meg itt az msn címét és én felveszem.), esetleg mailben: [email protected] --------- Elõre is kösz!

(a hardcore pspézõktõl sorry a lamerkedésért 😉 )
#13913
Gangs_Of_London_EUR_READNFO_PSP-pSyPSP

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13912

2.71 DOWNGRADER RELEASED! FULL PACKAGE
2.71 Downdater (includes 1.50 HELPER)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#13911
hollátttad ezt?

ColdFire
#13910
nincs is 2.8as devhook

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13909
most már ne updatelj többet, mert 2.8 lesz a következõ lépés
gondolom én

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13908
van már devhook ami emulálj a 2.8 at én egy 2.8 downgradernek örülnék! mert upgradeltema dmeok miatt <#idiota><#nyes><#rolleyes><#smile>

scorpeeon
#13907
Remélem, nem kama! Fejlõdünk szép lassan 😄 egy 2.8at emulálni tzdó devhooknak örülnék nagyon 😄

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13906
óó ez már most letölthetõ !!! 😄

#13905
Zsír! <#eljen>
#13904
2.71 DOWNGRADER SUCCESS

Dark_alex has finally got the 2.71 downgrader working! A 2.71 psp can now be downgraded to 1.50 as long as its not a TA-082 motherboard.

THE DOWNGRADER WILL BE RELEASED ON THIS SITE TONIGHT AT 11PM GMT (UK TIME), SO COME THEN IF YOU WISH TO DOWNLOAD IT!

FULL PACK WILL BE RELEASED WITH ALL THE FILES NEEDED TO DOWNGRADE AT 11PM GMT JUST DRAG AND DROP.

Enjoy!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#13903
na ez miért is jó? :S😄

lele
#13902
rosszul linkeletem sorry
2.80 móóóóód

lele
#13901
280 hack
http://www.eurasia.nu/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=3578&ttitle=TIFF_exploit_Hello_World

maffioso
#13900
shut the fuck up

\"If in doubt, flat out!\"

torrente
#13899
Azt valaki meg tudja mondani, hogy egy Németországban vásárolt GTA LCS-ben lehet angol nyelvet választani? A tokja és a kézikönyve német, a játékot nincs lehetõségem kipróbálni.

torrente
#13898
Mi volt a baj azzal a hozzászólásommal?
Lehet, hogy valaki beírja Neked, hogy Bp-en az XY utcai boltban a legolcsóbb, holott a debreceni Auchanban ugyanazt 15 ezerrel olcsóbban adják akciósan.

Egyébként az STFU mit jelent?

TrIp
#13897
te figyi! ha nem tudsz építõ jelleggel hozzászólni, akkor stfu...
köszi

#13896
1.5-n hogyan lehet képet háttérnek berakni?
ColdFire
#13895
vice city alázo lesz neki, csak jelenjen meg :S :'(

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#13894
szeptember 9. - The Godfather... 😊

remélem tudják tartani...
most láttam egy 5*6 katalógust, eszméletlen hogy még mindig 70ezer a giga pack

ColdFire
#13893
Rapala_Trophies_USA_PSP-pSyPSP

horgászos játék ruleeeeez 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

wordsworth
#13892
jah és ha mindenkepp downgradelni akarsz akkor zsard le az arat inkab olyan helyre menjel ahol megtudod nezni az alaplapszamot. nem is kell bekapcsolni csak nezd meg a szamot es a doboz oldalan mien betu van rajta mert az mutatja az FW szamot.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

ColdFire
#13891
nektek megy a blackcats? :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#13890
Ilyet ne kérdezz, hogy hol a legolcsóbb, mert azt sem tudjuk, hogy hol laksz és azt sem, hogy pl. mennyibe kerül Pécsen, Nyíregyházán, Sopronban. Lehet, hogy egy köcski boltban a legolcsóbb.

#13889
nem lehet az összsesel
2.0 -ig könnyü
2.01-tõl 2.6 ig kell régi gta a downgradeléshez

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13888
nagyon egyszerû.....mond azt hogy ajándékba lesz és kiszeretnéd próbálni mielõtt elviszed,nehogy gond legyen vele...(csúnya dolog ajándékkal befürödni)

http://pspfilez.extra.hu/

TrIp
#13887
szevasztok, lenne pár alapkérdésem... bocs ha má voltak, de muszáj megkérdeznem 😄
szal melyik shop-ban lehet most legolcsóbban psp-t zerezni, és h az összes fw-t lehet-e már downgrade-elni!?
köszi

wordsworth
#13886
csak az a gond, hogy nagyon keves olyan bolt van aki megengedi hogy bekapcsold és olyan mégkevesebb aki megengedi, hogy alapos fizikai vizsgálatot végezz a gépen 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

torrente
#13884
Olyan boltba menj be vásárolni, ahol be lehet kapcsolni a gépet és meg lehet nézni kívülrõl-belülrõl! Normális boltnak az az érdeke, hogy minél többet adjon el és segítsen a vevõnek a vásárlásban.

#13883
Akkor már te is válaszolj egy kérdésemre: hogyan tudnék, és hány százalék lenne az esély arra, hogy fél óra alatt Kínába utazzam?
A számítógép legyen a kiindulópont!

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13882
Nah szoval valaki mondja már meg, hogy pl ha veszek a konzolstudio-ba egy PSP-t, akkor hány százalék az esély rá, hogy szám lesz a tetején? Illetve ha nincs szám a tetején, lehet e olyan eset, h pl tul friss a rajta lévõ firmware és ezért nemtom hackelni!? PLS help nagyon FONTOS lécci!

#13881
sonypsp.hu
ott írják asszem a faq-ban, hogy mirõl ismered fel az fw verziot.

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

maffioso
#13880
mér?

\"If in doubt, flat out!\"

#13879
PLS mindenki aki csak tud vegyen fel MSN-re [email protected] elöre is KÖSZ!!!!!

maffioso
#13878
és 2.6as max

\"If in doubt, flat out!\"