PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13826
akkor fiuk csak annyit hogy 1.5-os verzio alatt tudok jatszani a letoltott jatekokkal ? ja es hogy milyen memoria kartya valo a gephez ? es hogy lehet e venni nem csak sony mmc kartyat es hogy jo e vele

ColdFire
#13825
banner alatt...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#13824
nem lehet elinditani... a devhook meg a nintendó DShez való... sajnálom itt ezt nem tudják neked elmondani!

vagyis bocsánat... már többször is leírták itt hogy mi micsoda! szoval nem nem tudják elmondani! NEM AKARJÁK SZÁZÖTVENEDSZER IS UGYANAZT!

használdd a lap alján lévõ keresõt és akkor megkíméled magadat meg minket is!

#13823
hi ! meg nagyon uj vagyok eteren , es meg szeretnem kerdezni hogy hogyan tudok elinditani egy tort jatekot , lasd fifa street 2 . nem tudom hogy kezdjem , mert en mar letoltottem a jatekot csak hogy mit kell meg felrakni ra vagy mit masoljak , egyszeruen gozom sincs , meg hogy mi ez a devhook ?

#13822
Sziasztok van ez az új installálós Devhook 0.46 és eddig a Devhook 0.41-et használtam.A Devhook 0.41-en tökéletesen ment a net de ezen az új installálós Devhook 0.46-on akárhogy próbálgatom de sehogy nem megy a net! Kérlek segítsetek elõre is thx!
bfg900
#13821
Elado jatekok:

King Kong - 4.000
SOCOM - 6.000
LocoRocco - 8.000
t0mmy
#13820
hehe a formázással minden adat elveszik... akkor szerinted fel kell tenni vagy nem?!


Nem lehetne megoldani hogy elöbb gondolkozik az ember és CSAK aztán kérez?? :S

wordsworth
#13819
Ahamm.
És ha formatalom a memkardot ujra fel tudom tenni devet?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13818
Eladó UMD játékokat keresek max. 5000 forintig. Fõleg szimulátor, sport és lövöldözõs érdekel. Ajánlatokat priviben kérem! Köszi
#13817
az fw-t át kell állitani mivel aszthiszem 1.5 fw van benne alapból és azon nem mennek az uj gammák.
TEHÁT pakold alá a nagyobb FW-T!
egyébként a lemezt még az devhook inditása elött kell betenni, mert akkor nem lép ki a fömenübe, hanem inditja a másolt csodát

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#13816
beszélni és használni is legális magyarországon...
a második mivel terjesztésnek minõsül ezért természetesen illegális és büntetendõ... ezért jeleztem a házigazdánknak is hogy az illegális még ha "nem is látszik"...

wordsworth
#13815
Igen tudom rájöttem ezekre. Amugy FWt nem állítottam át.
UMD Select. Itt kiválasztom ami kell.. Utánna ujraindul gta lemez be majd game. Legalabbis én igy csinalom jelenleg,

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13814
hmm és ha le akarok szedni minden progit amit feltettem akkor csak formáznom kell a memkártyám és tehetek fel mást?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13813
egyébként ezzel tudod inditani az iso-kat, az elöbb leírt beállitásokkal(ha ragaszkodsz a 046 hoz)
-DEVHOOKO.46 launcher

csak ezt a kettöt igy álitsd be
FIRMWARE: 2.71
CPU CLOCK: 222 Mhz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13812
én elöször valmi korábbi bevhookal probálkoznék
pl 0.43
vagy 0.44
azért mert ez televan mindenféle cuccal, amire szerintem még nincs szükséged
itt vannak a beállitások az inditáshoz
ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel

Valószínûleg minden 2.6 és az alatti játékhoz használható.

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13811
Hmm feltettem a tetra packot ami ASS oldalán volt. de kicsit másképp néz ki mint ami a leírásban található O.o...

8 opcióm van, mondom sorba.. 😄
-direct xmb boot from memory stick (ez mit is jelent)?
-direct boot UMD disk
-direct xmb boot from usb
-0.46 configuration menu
-0.45 configuration menu
-homebrew fpr FW2.xx+devhook
-escape devhook from FW2.xx
-DEVHOOKO.46 launcher

hmm érdekes.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13810
felismeri de ha jóltudom csak UMD lemeznél nem?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13809
psp az ugye felismeri a felirat fájlokat?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13808
az 1. sztem mehet, mert beszelni lehet rola, csak "hasznalni" nem 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

wordsworth
#13807
Bocsi

más

Csak, hogy tisztázzam a warez nem warez dolgokat...
Mi számít wareznak?
- Beszélgetés különféle Loaderek-rõl? (segítség hozzá, hogyan lehet inditani ISOkat stb stb) <--- Ez engedélyezett itt?

-Olyan oldalak belinkelése ahol illegális anyagok találhatók (ISO-k egyéb játékok) <---ez gondolom egyértelmûen tiltott

Az elsõ részre vagyok kivancsi 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

ColdFire
#13806
vhogy probaljatok mar ugy irni, hogy egy hszbe az egészet ok? vagy nehéz netán? ez nem chat, hanem egy fórum, még törölni se tok, mert mind értelmes lenne, csak ezt 1 hszbe vagy 2be is le lehetett volna irni

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

wordsworth
#13805
downgrade done. 1.50

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13804
Amugy downgrade utan normalisan lehet netezni tovabb nem?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13803
sott inkabb most megcsinalom

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13802
joreggelt mindenkinek.. nah asszem ma megy a downgrade ha 'leér a haver' a gammel...

PSP user n\' soon ps3 user too :)

ColdFire
#13801
sehova ne tegyed ha nincs javad

szerk: ha nincs flashed

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13800
a neten lehet aktiválni, de nekem már alapbol volt, mert devhook, de ha eredeti van, akkor tuti kell net

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13799
nem

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13798
usb kábelen keresztül lehett netre kapcsolni a pspét?

#13797
minek kell net, hogy aktiváljam a wmát meg a flasht??

#13796
a flash játékokat hova kell teni a pspén, hogy elinduljon?? 2.80 fwém van.

#13795
50cent+poker rulla!!!

Sir Quno Jedi
#13794
ÉS ez most sem változott! Jól látod!

A többieknek:
A nyílt warez még mindig kerülendõ errefelé, ha kérhetném!

A házigazda is jobb, ha idõben kigyomlálja innét amit lehet, hogy ne kelljen átnyúlnunk a feje felett! (atyai jótanács 😄)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

t0mmy
#13793
nem sajnos az "ésszerû szigorításoknak" köszönhetõen...
viszont az oldalán aktívan dolgozik és ott van egy message board is...

#13792
Ass már nem ír ide?
#13791
nekem elég a def jam meg az 50 cent
mára voltak ki írva

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#13790
beletrafáltál... 😛

ColdFire
#13789
en kerdeztem volt e itt vmi, amig nem voltam, semmi valasz, sajnalom, azt se ertettem, mé ke engem le váltani

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

maffioso
#13788
ja de az csak decemberben lesz
nekem a carbon és a gt4kell most nan
decben megmajd a gta

\"If in doubt, flat out!\"

t0mmy
#13787
godfather KELL nekem NAGYON!!

de inkább a GTA (:

maffioso
#13786
minnyá itt a carbon,godfather, grantrusimo4

\"If in doubt, flat out!\"

#13785
jöjjön ki már valami jó game

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

öregharcsa
#13784
igen tud, amig nem voltál itt (nyaraltál!) addig majdnem bezárták az ilyen dolgok miatt a topicot!!(na+ az anyázás miatt)
személyesen egy jedi mester járt el az igazság ügyében és erõteljesen figyelmeztette a fórumozókat, ha nem változik a dolog bezárja a topicot!!

http://pspfilez.extra.hu/

ColdFire
#13783
te tucc vmit, tán jogász vagy?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13782
ass oldalán a downgrader
meg az a hozzászolás alatt is
#12665 (ezen van video, meg minden szükséges file linkelve)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13781
hmm 'megszereztem' a blade dancer gamet.. csak kicsit érdekesen néz ki a szerkezete,..

pack usb.zip
Usbhostfs
mp root
-dh
-ISO
-PSP
-SDK

Meg ezeken belül egy jó pár mappa.. evvel mit kell csinaálni?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13780
ja nem isot csak egy hello world szöveget futatok lehett félreérteted! 😄

wordsworth
#13779
Namost még nem downgradeltem hanem simán upgradeltem a PSPmet 2.01-rõl 2.6-ra.. Ez meg nem volt leírva ass oldalán 😊 Jójó tudom noob vagyok, hogy meg ennyit sem tudok... csak, hogy megelõzzem a flamerohamot amit okozok 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13778
neked már réges régen mennek az iso-k
😄😄

de szerintem csak nem futatja

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13777
mivna akkor ha 2.80 as frimwaréjû gépen probálok futanti devhookot? elromlik vagy nem futatatja?