PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13980
szerintem is lesz
nagyon prok a srácok

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13979
sztem fanjitaek beindultak szal 1-2 honap es sztem lesz

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13978
hát megtecet a demo😊
és akkor még nem is volt eza downgrade és gtám se volt. így legalább volt 2 demom =)
remélem azé lesz downgrade 2.8 ra minde hüjeség nélkül.

öregharcsa
#13977
na igen...ez is valami...

http://pspfilez.extra.hu/

#13976
Mert azon a fw megy 2 demo! 😄
öregharcsa
#13975
azt nem értem te mi a tökömnek frissítettél...még figyelmeztettek is hogy ne csináld....

eh kár a pofázásért...most várhatsz megint pár hónapot ha szerencséd van...(ja és nem frissítesz)

http://pspfilez.extra.hu/

torrente
#13974
Jó leírás van Ass-tõl a 2.60-as downgrade-hez. A másik szempont, ami pillanatnyilag emellett teteti le a voksomat, az az, hogy már egy kipróbált és bevált módszerrõl van szó.
GTA-m van, úgyhogy ezen nem múlik.

maffioso
#13973
vg te olyan kedves vagy

\"If in doubt, flat out!\"

#13972
Jobban jársz ha a 2.60-as gépet felupolod 2.71-re, és akkor már a GTA sem kell!!!!!!!
#13971
Mi a faszért ne lehetne?
torrente
#13970
Gyári 2.60-as (tehát nem 2.01-rõl vagy 2.50-rõl upgradelt) psp-t is lehet downgradelni 1.50-re a GTA-s megoldással? A nyáklapon nincs IC1003-as szám (nem TA-082-es az alaplap).

TrIp
#13969
mikó lesz má gt4? tudja valaki? mer gamespoton 2006 Q4 van írva másik oldalon 2007 Q1-et láttam... nincs esetleg valami pontosabb dátum?

#13968
Ki tudja, lehet!?
#13967
nekem 2.8 as frimwwarém van =(
😄
erre lesz downgrade?

#13966
Azt hiszem a GTA-ra nincs szükség soha többet! 😊 Ez a legkönnyebb megoldás!
#13965
Már jópár héttel ezelõtt leírtunk pár véleményt 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#13962
Játszottam vele, és semmi gond nem volt MH-val.

A Pirates of Caribbean 2 nagyon jó game.
Single Player: A filmbõl kimaradt részeket lehet lejátszani /hogy jut Jack a koporsóba/.
Multi Player: Hajós csaták. Nem kell hozzá másik gép, csak wifit kapcsold be, és gép ellen lehet játszani deatmatch /ctf etc...

#13961
ez a gangs of london :S

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

DnP
#13960
Olla Emberek! A pocket Racers-t probalta mar valaki? Screenshotok alapjan tok jo kis gamenek nez ki. Ojjan Revolt feelingje van...csak 62 mega 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#13959
te downgradelted a gépet?

#13958
Mi a faszért kell formatálni a memoriakártyát?
#13957
Persze ha bent van vagy kint van a kartya akkor ugyanazt csinalja ...

#13956
Felraktam egy Devhook 0.44et hogy elinditsam a fifa street2-t aztan ugy gondoltam hogy mindent kezdek elolrol , ramentem hogy Memory stick duo card format , aztan amikor vegzett mar csak egy fekete hatter fogadott azzal hogy egyik opciot sem tudom megnyitni .

wordsworth
#13955
esetleg próbálkozzál egy gyári visszaállítással gator
(sry hogy kulon postoltam de most jutott eszembe..) már ha egyaltalan azt engedi. vagy vedd ki a memkartyat ujra be stb)

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13954
azért ird le ide pontosan mi, hogy volt. Nemtudom amugy mit csinalhattal. meg mi volt fennt a gépen? (devhookon kivul)

PSP user n\' soon ps3 user too :)

wordsworth
#13953
lehet, hogy rossz a verziód. vagy hibásan töltötted le.. stb stb szedd le ujra

PSP user n\' soon ps3 user too :)

ThugEdge
#13952
#13945
senki nem találkozott ezzel a jelenséggel?
vagy rossza a verzióm?de ilyen baromságot még nem hallottam,nem hiszem,hogy hibás lenne

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13951
Az biztos hogy ramentem arra a menupontra a settingsben hogy format memory stick duo card meg sok zene volt mar rajta , es kellett a hely , aztan most bekapcsolom es ramegyek a gombra hogy megnyissa de csak egy kis potty lesz a kepernyo jobb also sarkan , olyan mintha egy kicsit toltene es abbahagyja es semmi,nem nyit meg semmit,amit meg kellene

#13950
lehet az egyik gomb halt meg
öregharcsa
#13949
vidd szervizbe...én ezt tenném

http://pspfilez.extra.hu/

#13948
Vihetem a gepet a temetobe nem ? De hat a gep maga elindul csak nem tudok vele mit kezdeni mert semmit se nyit meg .

wordsworth
#13947
gator az gaz.. sztem az a legjobb ha ASS oldalat nezed es meglesed mit ajanlanak ott. nekem most a legujabb van fenn. 046 asszem

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13946
felraktam a devhook 0.44-et aztan csinaltam egy formatot es kesz azota nuku

ThugEdge
#13945
hali
aki játszott monster hunterel,az nem tudná megmondani,hogy az elején a karakter generálásnál,hogy az életbe tudok nevet adni neki?mert mondja,hogy írjak nevet de semmi gombra nem reagál max vissza tudok lépni elõrébb,de addig nem tudok új gémet kezdeni,nincs abc amibõl lehetne írni,nemtom

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13944
lehet nincs mit megnyitani

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13943
hi
nem tudom mi van a psp-mel de bejon a fomenu es egyik alkalmazast se tudom megnyitni , se kepek se film , se semmi !
nem tudom mi van ilyenkor

#13942
látom már van leírás a FAQ-ban

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13941
szerintem is, de lassan jöbbek a hírek, hogy mi a szitu, meg gondolom a videok is

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13940
lehet. 2.71 rõl a legegyszerûbb a downgradelés!

DnP
#13939
Most akkor GTA nelkul is lehet dowgradelni 2.7est? miert irjak downdaternek???

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

t0mmy
#13938
az fw számot mindenhol látod a dobozon az alaplappal nem tudom mit lehet kezdeni de szerintem az is látszik (de nem biztos)

#13937
Itt mindent megtalálsz!
matyi08
#13936
tud valaki egy olyan oldalt, ahol akár sms-ért is a legújabb játékokat is le lehet tölteni, mint pc-n a wanadoo?

#13935
Tud vki pesten üzletet, ahol meg lehet nézni az Fw és alaplap számot? :S
t0mmy
#13934
az a baj hogy a GPS önmagában még édeskevés! nagyon fontos hogymilyen programmal használod... ja és persze hogy az mennyibe kerül!

meg persze hogy kishazánkat támogatják-e a japánok egy magyar térképpel (anélkül szerintem nem sokat ér)

Gangs of London vélemények?? 😊

torrente
#13933
Osztom vg véleményét. Ami még elõfordulhat: hibás a memóriakártya.

#13932
Valószinû szar release van meg neked!
Danecay
#13931
Hi!

Olyannal találkoztatok a Tomraider Legends esetén, hogy közeledve az elsõ pálya vége fele, a híd elõtt egyszer csak átvált a képernyõ csont feketére és persze nem látni semmit? Ki lehet ezt küszöbölni?

Toca Race Driver 2 esetén pedig olyangondom van, hogy elkezdtem a karriert, túl is vagyok már egy pár versenyen, de az egyik verseny vége után mentés közben, "kifagy", fekete képernyõ, a naransárga led villog õrül mõdjára, ki sem lehet lépni, csak a teljes kikapcsolás segít.
Ötletek?

#13930
gps-t lehett veszek hozzá!

matyi08
#13929
Logitech Playgear Collection hol a legolcsóbb?