PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

edios
#14031
Az már egész szép számnak tûnik!

Ja igen, és most olvastam, h "bekáppos módszerhez" alapfeltétel egy gtalcs umd, de hát olyat mégis honnan szedjek ha vennék psp-t?(Esetleg vmi alternatíva a downgradéhez?)

És ha veszek, akkor hogyan tudom elkerülni a zsákbamacska szindrómát? A dobozról le tom olvasni, hogy hányas FW illetve hogy nem a downgradelhetetlen alaplapú modellel van dolgom? Azért az mégis elég égés, ha kidobok egy vagyont egy ilyen gépre, és nem tudom használni<#szomoru1>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

wordsworth
#14030
RPG kell? kapasbol eszembejutott 5. de eddig van vagy 10-12 igenyesebb

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#14028
Sziasztok,

öcsém elcserélné a kifogástalan állapotú PSP-jét, 3 eredeti játékkal egy jó állapotban lévõ NDS-re, kiegészítve a szükséges kártyákkal. Inkább lite kellene neki.

khumbula

#14027
sziasztok!
lenne egy kérdésem. mennyit ér most a psp-m 1gb memóriával használtan picit kopott doldalt és karcos . ?
csak mert valszeg veszek laptopot és után nem hiszem hogy szükségem lesz rá

DnP
#14026
jah, egy full iso 2 gigas lehet max.. asszem umd akkora, de atlagban 1-1.2 Gigasak a cuccok, lecickozva elfer egy gigas karin is, vagy keresel rippeseket..ugyan kinkek kell a spanyol meg egyeb egzotikus hangsav? 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

DnP
#14025
en majdnem vegigtoltam a japan verziot 😊
cak egy egy szintet kell kibirni 5 elettel, a ha atjutsz akkor game over eseten ujra 5 elettel nekikezdhetsz, igaz pontjaidat nullazzak, de ez engem uccse erdekel 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

matyi08
#14024
de a komolyabb játékok, amik vannak pl pc-re is, azok nagyobbak, nem?

#14023
Ghost'n'goblins nagyon szar... játszotam vele 2 órát legkönnyebb fokozaton, de irreálisan nehéz még így is!
DnP
#14022
Sodoku 12 mega😊 meg egy Ghost'n'goblins 400 +egy kis autokas vagy 60, es meg egy rakat zene is elfer.. nameg porno a kissracoknak matekra...

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

scorpeeon
#14021
hát, a játékok méreteitõl függ, nekem a kártyámra 4 átlagos játék is felment, ciso tömörítéssel...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

edios
#14020
Ahham téháiksz.
Ezexerint ha normálisan akarok játszani, akkor kell egy 2gigás kari. És akkor ha jól értelmezem 1kártyára nagyjából 1 játék fér fel, szóval ha mással akarok játszani mindig fel kell másolnom rá az adott játékot?
És akkor még1 utolsó kérdést ha megengedtek:

Kifejezetten PSPs Final Fantasy lesz a közeljövõben?(Egyáltalán lesz?) Ui ez is döntõ szempont lehet nálam, mer ahogy elnézem jRPGkbõl nincs olyan iszonyatosan nagy kínálat PSPre!:S

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#14019
mc kártyáról
játékok nagy részéhez 1 giga kell, de 2giga ajánlotabb
egy ezressel olcsob lesz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

edios
#14018
Üdv! Mint (talán) leendõ PSP tulaj, kérdezni szeretnék 1-2 dolgot!
1. Downgrade után hogy tudok játékot írni magamnak? Egyáltalán mire? Ti memory kártyáról játszotok?
(2. Ha nem, akkor mire jó a kártya? Szévelésekhez gondolom nem kell 1giga, szóval filmeket és zenéket lehet rajta tárolni gondolom..)
3. Karácsonyig szerintetek lejjebb csúszik az ára?:S

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

ColdFire
#14017
megvolt az mp4-es problémám, elfelejtettem a pspre masolni a videot 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

<#vigyor><#vigyor><#idiota><#idiota>

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#14016
Velem is elõfordult, hogy mp4-es fájlt egyszer még át kellett konvertálni mp4-be... Konvertálás után mindig, minden elindult.

#14015
Kérdem újra, mi a fasz értelme van a memory stick "formatálásának"?
macselek
#14014
Próbáljátok ki!

macselek
#14013
Szerintem az a probléma hogy elõfordult már nálam is az: hogy az alapból mp4 videó fájlt is át kellett konvertálni mert nem látta, de úgy mûködött. Vagy formatáld a memory stickedet.

#14012


├ MP_ROOT (mappa - ezt hoztuk elõször létre, és ebbe csináltuk az alábbit)
│ │
│ ├ 100MNV01 (mappa - igen, bizony, ez a legutóbb kreált mappa)

├ PSP (mappa)
│ │
│ ├ GAME (mappa)
│ ├ MUSIC (mappa)
│ ├ PHOTO (mappa)
│ └ SAVEDATA (mappa)

├ MEMSTICK.IND (fájl)

└ MSTK_PRO.IND (fájl)

#14011
K:\MP_ROOT\100MNV01
ez a kettö van benne
M4V20006.MP4
M4V20006.THM

egy transfer normálisan rányomja
nem kell szenvedni
faq

én se az ujjamból szoptam ki mit hova kell
trnsfer!!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

R0sc0
#14010
persze. mp4 videoket töltöttem le az mp_root XY könyvtárba elvileg ha ott vaan a video akkor lejátsza. De nekem még nem is látja. Nemtudom mi lehet a probléma

#14009
Tomi megvan mind a két videó mappád az mp_rootban?tudod 1.5 nél is kell egy meg afelett is kell egy másik..ha kell leirom a nevüket..mert ha ugyanezt megcsináltad és egyik mappát se látja egyik fw alatt se, akkor lövésem sincs, hogy mi lehet a probléma..a divxeh külön lejátszó kell és csak a nagyobbik fw-s mappába lehet betenni

#14008
másik videokat is rányomja
nem kell azt amit átalakitottál(netrõl letöltött is mehet)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14007
van egy tulajdonsága a prognak
konvertálás után képes átmásolni a vidokat a psp-re
olyan mint egy sima másolás
de bármilyen transfer cuccal rádobja neked
és mappákat is megcsinálja
és ez jó dolog
az nem jó, hogy nektek nem mennek a videok

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

macselek
#14006
<#eplus2><#hehe><#buck>

ColdFire
#14005
jah hogy egyenes pspre? az nem jó dolog... :S
én rendesen helyere tettem, deugysejó😊

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14004
hát nem te írtad, hogy ua problémád mint a hasselhofnak?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14003
lol te ugy beszelsz, mintha lovesem nem lenne, mijaza psp... :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14002
majd ha a kezembe akad a psp-m csinálok mappa szerkezetet

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14001
szted nem tom hogy és hová kell másolni?....

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#14000
tekk

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13999
ott is, csak ott nincs recsa 😄

a tanar rondasaga es a csaj szepsege sajnos utik egymást, szval semmi eredmény nem lenne 😄DDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13998
átkonvetálsz valami video-t, psp expressel pl (utánna rámásoltatod vele)
csinál mappákat
ez nem olyan egyszerü mint mp3-mat másolni
(a prog beszerezhetõ a psptippx.atw.hu-ról)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

wordsworth
#13997
Hehe iskolaban tolod legalabb? tanar szemközé hehh? <#levele>

PSP user n\' soon ps3 user too :)

ColdFire
#13996
pedig rajta dekkol 500mb porno 😄DDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#13995
nállam is ez van,se devhookal, se 1.5el nem latom :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

wordsworth
#13994
<#idiota><#taps>

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13993
de

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

R0sc0
#13992
hello ha az internetrol letöltöttem egy .mp4 videot, egyenesen PSPre, de viszont nem látom a VIDEOk mappában. Nem tudjátok mi a problem?

#13991
faq
devhook beállitások

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

deep
#13990
Csak azt hittem, hogy kell valamit még hekkelni, mert kikapcsol a psp az elindításakor. Na mindegy még hekkelek vele.
#13989
ugy ahogy a többi game
devhook

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

lolman
#13988
CPU órajel állítás (az XMB menüben)
HOME + Select (jobb alsó sarokba mutatja az órajelet)

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

deep
#13987
Def Jam ISO hogy indul?😄
#13986
Probáld ki a Tomb Raider-t 222mhz-en... és utána 333mhz-en, csak ennyit mondok!
#13985
Azért mert értelem szerint 222mhz az lassabb mint 333mhz... de lehet a te felfogásod szerint nem az! 😉
#13984
+van
wordsworth
#13983
hmm nemtudom hogy neked miert lassu. de nekem 222mhz fut és tökéletes eddig minden. Pedig nem szar gameket probaltam. de azert kopp kopp kopp

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#13982
azt mondjátok meg nekem, hogy devhook 4.6-al, 2.71fw-vel hogy a picsába lehet 333mhz-en inditani iso-t? mert 222mhz-en tök lassú minden...
#13981
Ittnagyon király videók vannak PSP-re!