PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14082
Devhook 0.43 ban az iso-t csak vmi UMD lemezzel lehet inditani? van egy eredeti autósom
#14081
FW 2.6 FULL ez rmeélem nem teszi rá 2.6os downgrader-t a psp-re, mnem akarom elrontani
#14080
Devhook 0.43+FW 2.6 FULL rePACK2 by planetpsp FULL 2.6 EMULATION! --szted ez jó?
http://pspfilez.atw.hu/ itt nézegetek:S
#14079
ez az 1.5ös igen bnylult, minek zek a lo
adereK?:S
#14078
hagyd a fenébe azokat a régi emulátorokat
már mindenhez devhook kell!!!!!

különben se értem ezt a gombos hülyeséget

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14077
várj, emulálásnál, mlyik gmbot kell nymni? azt nmn értem:S
#14076
nem 2.6-al hanem 4.6-al
(magamat javitom)

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14075
Ezt az emulátort hagynám a fenébe meg az mph mappát is.
inkább hozányulnék a a devhookhoz!!!
faq-ban meg találod
neked elöször a 0.43-as devhookot javaslom, 2.6-al már tolhatsz el dolgokat ha nem értesz hozzá.
beáálitások a 0.43-hoz
ISO indítása 2.6 emulációs módban, játék vagy demó UMD lemezzel
Valószínûleg minden 2.6 és az alatti játékhoz használható.

UMD SELECT: (válaszd ki az ISO-t)
UMD MOUNT: ISO ANYUMD
UMD VERSION: no change
FIRMWARE: 2.60
CPU CLOCK: 333 Mhz (állítsd 222 MHz-re, ha internetezni is szeretnél vele 2.6 módban)
BOOT SELECT: Reboot XMB
OTHER/preload address: 89000000

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14074
az emulálásnál, mit kell beálitani? van regiós cuccok és nem értek ehhez, meg mlyik gmbot kell nyomni? mert vmi cross-t ir de azt nem ismerem😞
#14073
sziasztok, lenne egy nagy bajom. van egy psp-m, 1.5-ös és van rajta egy games, tony hawk undergrund remix 2. van a gépemen fent egy umd emulator és egy MPH games loader. azt tudom h kell az isot emulálni de h és mit kell pontosan? prbáltam és sztem nem nagyon lett jó😞 segitsetek lécike, elöre is köszönöm
#14072
van uj frimware 2.81 csak annyi kijavitoták a securitiy hibát!!!!ki az ahülye aki frisit tetek volna bele vmi extrát vagy demot adtak volna hozzá!!! haha de lámák!!!!OMG

scorpeeon
#14071
ejnye, dejóleszez!

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

Toughtful
#14070
Köszönöm, közben a véletlen sietett a segítségemre. Home-val kiléptem fõmenübe, ott select+home-val átállítottam 333mhz-be, majd vissza a játékba: tádá, tökéletesen, gyorsan megy. Devhook for president!

\"Há itt tütül a ott tütüla nem máté, polgár mester jenőé, teccikérteni!\"

deep
#14069
Nincs valakinek egy fölös demo lemeze?😄D
Sir Quno Jedi
#14068
Abszolúte jól teszed! Csak figyelj arra is, hogy ne nagyon durvuljon el a stílus, még a noob-okkal szemben sem! Attól mert hülye valaki, még nem kell feltétlenül anyázni, mert abból gyorsan flém lesz, ami pedig már kerülendõ errefelé. Szal. a forróbb vérû kartársakat kicsit hûteni kell néha-néha.

Aki meg flémelni akar, az mehet a gumiba, vagy a helyi flémtopicunkba. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#14067
<#wilting>

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

ColdFire
#14066
ezt inkább név szerint mondd, mert én általába törlöm az ilyen jellegû, és 50x megkérdezett hszeket

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14065
4.3 devhook kell
azon nem fagy ki 333mhz-en

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14064
hoops
sry

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

shenmuedc
#14063
Az nem az én gépem. Láthatod hogy más a nick.
Toughtful
#14062
Na, lenne pár kérdésem, amit valószínûleg minden szarláma feltett már, de ami valamiért mégsincs benne a FAQ-ban, örülnék, ha a sok "húzzál már innen te láma" meg "olvassál FAQ-t, akkor tuti beleszugerálódok te láma" helyett inkább választ kapnék:

Tehát a kérdések összefoglalva: A CISO 1-es tömörítése és a 9-es tömörítése között mekkora byte-beli különbségnek kéne lennie? Nálam 1-nél is 600 körül, meg 9-nél is... GTA-ról van szó, 1,2 gb, tehát nem fér rá a memóriakártyámra, így gondoltam CISO-zom egyet. (Hogy miért szeretnék mindenképpen a végére járni? A játék ugyanis SZAGGAT 1-es, 2-es, meg 9-es tömörítéssel is)...

Gondoltam, talán a 333mhz talán segít, csakhogy, nem tudom beállítani, hiszen, ha átállítom, restartnál kifagy a PSP.

Megoldás valami?

elõre is köszönöm, õszinte tisztelettel maradok hívetek, toughtful

\"Há itt tütül a ott tütüla nem máté, polgár mester jenőé, teccikérteni!\"

kisgabo
#14061
ezt a kérdésed nyomd el tükör elõtt.

#14060
Mulyen flém, ember?!!!!! Beszélgetni sem lehet? Te mit képzelsz magaról basszus?????
#14059
garancia

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

edios
#14058
Egy kérdés: hogy lehet kiküszöbölni, hogy pixelhibás gépet adjanak a boltban?:S

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#14057

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14056
elöbb még 4db halott pixeled volt
idöközben megjavultak?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14055
és extrában egy logitech tok is van

#14054
1.5ös, gari nincs, állapotát irtam, pixelhiba nincs. minden tartozék megvan

Sir Quno Jedi
#14053
Ha lett volna, már nem volna, nem kell aggódni...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

DnP
#14052
Okok, csak ugyesen..Mostansag csak olvasom inkabb a rovatot, de semmi emlitesre melto osszezorrenes nem volt.. 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Sir Quno Jedi
#14051
Mindig is itt voltam veletek gyermekeim... Az elsõdleges irányelv a be nem avatkozás, de néha felül kell azt is bírálni. 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

DnP
#14050
eeees leszallt kozenk 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Sir Quno Jedi
#14049
Még idõben szólok, hogy ez nem a flémtopic! Csak gondoltam, hátha már néhányan kezdenek felejteni... <#felkialtas>

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

shenmuedc
#14048
Helló!

Érdekelne valakit egy pixelhibás psp 4db szórt hiba van rajta a jobb alsó sarokban nem veszélyes csak sötétben fekete háttérnél venni észre 1.5 firmwares 2db gigás kártyával + játékok ha kell.
A gép a pixelhibákon kívül kifogástalan állapotú.
Ha valakit érdekelne menyit adna érte így egyben?
#14047
Mivan?
ColdFire
#14046
ha beballagsz te a mdeiamarktba, és megkérdezed az osztályon lévõ nagymamát, szted tudja?...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14045
Már bocs, de kurváva naív vagy! Szerinted melyik kereskedõ érdeke, hogy támogassa a warez dolgokat?
#14044
Nem
#14043
Igen
#14042
Eredeti game nelkul nem tudok jatszani a tort jatekokkal ?

Toughtful
#14041
Végül is van mostmár GTA nélkül mûködõ downgrade, skacok?

\"Há itt tütül a ott tütüla nem máté, polgár mester jenőé, teccikérteni!\"

ColdFire
#14039
vki irta már a szöveget:

"vidékrõl jövök, és meg szeretnék biztosodni, hogy minden ok..."

amugy simán megengedik, csak a bunkobb fajta nem:

én pl ennyivel elintézem hogy megnézhetem? kinyitja a dobozt, mutatja, pedig nem is ott vettem...
még játékot is probáltam rajta, és igy a pixelhibát is lehet kizárni...

"majd visszajövök, csak megbeszélem faterommal..." 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14038
Már bocs, de nincs olyan hülye kereskedõ aki ezt megengedné!
ColdFire
#14037
elmész és megnézed, vg te meg ne értetlenkedj...

ha kinyitod az umd "lejaccot" ott van a jobb felsõ sarokban egy szám, vagy lehet hogy nincs, de az is jelent vmit... pontosan nem tudom megmondani, mert nem downgradeltem,én 1.5ös gépet vettem...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14036
Gondold át a kérdésed újra, mert ez így nagyon gáz!
#14035
Hi!

Valaki tudja hogy a konzolstudio.hu nál kapható PSPben milyen alaplap van? Írtam nekik egy e-mailt de õk se tudják :S. Valaki vett már onnan Giga Packot?
#14034
Milyen firmware ? Pixelhiba ? Garancia ? Tartozékok ?

TrIp
#14033
csö valaki meg tudná mondani h miért szaggat nekem a gta? meg h hogyan tudnám megcsinálni h ne szaggasson... köszi

öregharcsa
#14032
FAQ fent!!!!!

http://pspfilez.extra.hu/