PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14145
Igen, mondjuk nekem! Aki nem vigyáz megfelelõen a gépre, annak elszaródik, ennyi.
#14144
csak a kijelzom kontakt hiubás! van valakinek olyan pspje aminek nincs emmi hibaja? 😄DD

#14131
portable köszönöm a javitást, igy már sikerült😊

#14130
Nem tudom mindenki Marioval jön..nekem psp-n ütös a death jr is...😊

#14129
ja
de boltba olyat nem kapsz
2.71 ig minden jó

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14128
Még új vagyok itt és azt kérdezném hogy az UMD RIP játékok minõsége romlik?
#14127
Mi ez a "rendszer hangja" érdemrend? 😄

#14126
Csak nem? 😄

http://www.hackmypsp.com/plugins/p2_news/printarticle.php?p2_articleid=395
tyler82
#14125
Melyik firmwarejú PSPt érdemes beszerezni hogy MINDEN warez game fusson rajta??
Az 1.5ös mindent visz?
<#szomoru1><#miaz>

A smooth sea never made a skillfull sailor

#14124
"szerintem jobb a psp!"

Véleményem szerint semmivel sem jobb a PSP mint a DS, fõleg a DS Lite! Vannak játékok amikkel sokkal szorakoztatóbb játszani DS-en mint PSP-n! Az tény, hogy a PSP-nek sokkal szebb a 3D megjelentítése, a kép viszont már nem, köszönhetõen a DS Lite-nak! GTA tényleg soha nem lesz DS-re, viszont Marió! 😊
#14123
ColdFire
miért kaptál egybõl három bünti pontot?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14122
japánba vagy hol a rákba gyártják, kicsit sokan vannak 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

öregharcsa
#14121
még semmire...majd ha jön hozzá kompatibilis devhook akkor lehet használni....

http://pspfilez.extra.hu/

#14120
ez mire jó?
2.80 Decrypted!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14119
szerintem jobb a psp!
nem csak azért mert nekem is az van.
ds-re nem is jön ki gta, meg ilyen fasza játékok

A játék bejelentések nönek.

most jön rá a kamera meg a gps
még nagyobb sikereket fog elérni

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

Sir Quno Jedi
#14118
Jó a lokód! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

edios
#14117
Hali!
Hozzáértõbb emberek véleményére lennék kíváncsi, mégpedig a psp-s játékfelhozatallal, és magával a pspvel kapcsolatosan! Elolvastam pár cikket a psprõl, ill dsrõl, egyértelmûen kiderült, hogy a ds sokkal sikeresebb.
Ez szerintetek minek köszönhetõ? Esetleg azért mert ds-re több játék jelent meg? Egyáltalán PSP játékbejelentések száma nõ vagy csökken mostanában? Mi a PSP jövõje szerintetek?

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

öregharcsa
#14116
na már azon is kint van....lehet nyomulni<#integet2>

http://pspfilez.extra.hu/

#14115
Jah, azt én is várom, de szerinem ps2-ön fogom végigjátszani asszonnyal...
ThugEdge
#14114
kijött lego swII pcre
remélem hamarosan gyün psp-re is

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#14113
én nem tenném

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14111
Mit vársz egy poker játéktól?
ColdFire
#14110
World_Championship_Poker_All_In_USA_PSP-pSyPSP

ez olyan szar hogy rossz nézni, pedig 1,5 giga kitomoritve...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

torrente
#14109
A hardveres hibát a netrõl való letöltéssel lehet orvosolni. <#vigyor1>

Tjay
#14108
jaja, tudom. hasznalom is, de hiaba rakom 2.71 re, attol meg nem olvassa be az umd-t egyaltalan, az ikonok sem jelennek meg. aztan lehet, hogy hardveres hiba. koszi azert.

ColdFire
#14107
tudod mi az hogy devhook? faq!!!!! azzal teheted 2.71re...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Tjay
#14106
nem tudom pontosan mire gondolsz ezzel. nem a jatek nem indul, hanem magat a lemezt nem tolti be. neha neha benyeli, de eleg ritkan. akkor csak kiirja hogy updateljem a rendszert, aztan megy normalisan tovabb. lehet e azt, hogy ugradelem 2.71re es utana megint downgradelem?

ColdFire
#14105
sok umd, szinte egyik se indul el 1.5el, csak devhook segitsegevel

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Tjay
#14104
sziasztok
kerdeznem, talalkozott e mar valaki olyan hibajelenseggel, 1.50 downgrade utan, hogy az umd olvaso felporog, de nem olvassa be a lemezt, vagy csak nagyon random modon. restart utan meg a rendszer el sem indul, ha a lemez benne van. Nem tudom, egyaltalan van e koze ennek a downgradehez.

ColdFire
#14103
NASCAR O7 PSP
ghosts and goblins
World_Championship_Poker_All_In_USA_PSP-pSyPSP

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14102
Aki csinálta már sajnos nem jár ide, köszönhetõen a gyerekes "cenzurának"!
edios
#14101
Jó kis oldal ez a pspfilez egyébként, nem tudom ki csinálta de gratulálok neki! Miután átnéztem, egy dolog még nem tiszta, hogy a 2.71-1.50-es DGhez szükséges-e bármilyen eredeti UMD(mint pl gtalcs vagy hasonló), vagy csak annyi fájl kell hozzá, amennyit le lehet töltenni innen? Azt látom, h leírásban nincs errõl szó, csupán azért vagyok bizonytalan, mert a többiben van!<#buck>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

ColdFire
#14100
úristen... itt senki nem nézi a FAQ-t? eddig még jó hogy Ass segítsége vagy mi volt kiírva, de most még PIROSSAL is kiírtam, de semmi reakció...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

wordsworth
#14099
Amugy tényleg nem értem mit lehet ennyit bénázni.. minden le van írva abba a nyomornc faq-ban.. Ami meg nem.. na azt kell itt megkérdezni....

PSP user n\' soon ps3 user too :)

DnP
#14098
van 2.8 devhook ala... 😊 mivel tud tobbet mint 2.7?

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

torrente
#14097
Nekem elég volt ez a változat is, hogy a játékok indíthatóak legyenek: DevHook 0.46 Ultimate Installer v1.1.1 By ChaosZero

Ha kell a progi és van msn-ed, akkor privát üzenetben írjál! Átküldöm és simán feltelepíted.
Fent a FAQ-ot meg olvasd végig. Megtalálod azt is, hogy mi a devhook, mi a lényege, hogy mûködik, hogy kell telepíteni, stb.

#14096
Torrente- ha Devhook 0.46.0000 st szedem le, nem kell emulálni az isot amit rátettem? ugy van h PSP- game--psp games és umd data- ez igy jó?
#14095
nem teszi át
emulálja a 2.71-et

de erre nem át ha figyelsz
FIGYELEM! A Devhook 0.46 legnagyobb újdonsága, hogy fel tudja flashelni a fontosabb fájlokat, ezáltal gyorsabb lesz, viszont ez a downgradeléshez hasonlóan nagy odafigyelést igényel!

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14094
Torrente: Devhook 0.46.0000 + FW2.71 + Wedge's D4P Tetrapack 0.46
FULLPACK by pspfilez
Full 2.71 emulation + Flash and WMA! és ez jó? szted át teszti a psp-t 1.5 helyett 2.71esre?:S
#14093
megnyomtam az o-t de semmi, kilépett😞
torrente
#14092
0.46-tal eddig az összes játék elsõre elindult. Ráadásul neked semmit sem kell másolgatnod. Rákattintasz a telepítõre és elvégez magától mindent.

#14091
ugy van h amikor lezsedtem a psp-s devhkot, kaptam egy mappát, azt a mappát MSROOT-t át másltam a g meghajtóra a psp mappa meléé, tod a psp mappában vannak a többi mappák, video games muzik stb😊
de h kell elinditani a devhkot?
#14090
MS_ROOT mappában vannak
sry
azért lépet ki, mert van ilyen autorun funkció
meg kell nyomni az "o"-t
(kört)
és utánna álitgathatsz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14089
nincs msn-ed? látom tudsz😊
#14088
ö, nincs mp-root könyvtáram😞 igy van: g meghajtó: psp- games, vide, photo, stb
#14087
elinditottam a devhokot, a psp-n és vmi lyat irt h load/start games és kicsit tölt a kis led de kilép magátol 5-6 mp mulva😞 mi ez???????
#14086
ezekre van csak szükség
dh
PSP

mp_root mappán belül vannak
csak másold öket a gyökér könyvtárba

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14085
nah ,leszedtem a cuccot, devhuk v mi. 43 ast. van egy msroot mappám és tool mappa, azt mit kell h?
mibe kell berakni mit?
#14084
igen, kell egy umd lemez
a te autos játékod jó is lesz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14083
ez jó lesz neked

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info