PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
D4P Tetra Pack
mert a leírást elolvastam pspfilezon,de magát a packot nem lelem,de lehet csak vak vagyok
thx
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
egyébként a zúj devhook-ot hogy lehet megcsinálni hogy menjen 333mhz-en? mert mintha olvastam volna hogy úgy nem szaggat a gta cso-zva...
EZ NEM DEVHOOK MEG, HOGY LEHET-E a GÉPEMET DOWNGRADELNI TOPIK!!!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
kedves házigazda tedd már a dolgod!!!
miért vagy ilyen komolytalan?? miért érzed azt hogy itt vagy akárhol valaki leszel ha elkezdessz hazudozni? hmm?
A GTA-LCS megy nektek CSO-ba tömörítve?
Mert nekem szaggat, lehet ezellen vmit tenni?
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
http://pspfilez.extra.hu/
szerintem soha nem is volt psp-je...
szal a full verziós RR foglal annyit ha vki esetleg nem tudná kilegózni😛
Lalikum
c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;
Ridge racert bátran próbáld ki, nem fogod megbánni! Régen én is láttam haverékat hogy nymták PSXen, akkor nekem se aangyon tetszett, de most vmi angyon frankó! Az egyik legélvezetesebb árkád autóverseny, van egy feelingje amikor 1 körön keresztgül végig az elsõ 3 versenyzõ együtt van, és fél másodpercen belül értek be! Próbáld ki, de az eleje még nagyon könnyû, szal azon lehet kicsit uncsi lesz végigvergõdni...de megéri.
PSP-s Most Wantedben az irányítás gáz, Rivals nagyon jó mások ellen, szal azzal is csak azér játsziottam hogy 110%ra felhúzzam a gépem😄 haverok ellen nem rossz dolog...😄
Nekem nem a nem rippelt Ridge R. 597 megát foglal cso-ba tömörítve, és nagyon jól mûxik csoban, nyugodtan használd úgy, és így már messze nme 80%-a a gigás karinak.
más:
haver 40e ér vett 1.5 value pack-es gépet 2 gigás karival.......lementem hídba.
Lalikum
Emléxem amikor utsó pályák hiányoztak Dreamcasten Metropolis Street Racerbõl, akkor én is oda vágtam néhányat a gamepadra, el is szaródott a memókari egybõl...
De egy mentség van, ha a játék hibájából szív az ember, az téleg frusztráló, ezt megértem én is...
Lalikum
Inkább Ridge Racerezz, én most azt csinálom...
no meg Wipeout 😄
Lalikum
szeretem a kihivást persze, de amikor valami 48adszorra sem sikerül azért ne mondd, hogy neked nem bosszantó, vagy nem szegi kicsit a kedved..mert ha nem akkor ajánlom neked a Death Jr-t szeretettel<#papakacsint>#papakacsint>...elvégre lehet, hogy csak én vagyok akkora láma, hogy abban is elakadok..vagy csak azért mert be merem vallani 😊
Ha nincs pénzed játékokra, akkor maradj már a seggeden és várd meg a 2.8 downgradet........nem veszed észre hogy mindenki rajtad röhög?
Lalikum
Most Wanted pl szerintem pite könnyû, röhögve végigvittem, engem az frusztrált hogy nincs kihívás.
Pedig vki épp a kihívást keresi a játékokban. Ha te nem ilyen vagy, ajánlom a platform, fps játékokat easy szinten, vagy autósból az underground szériát, az is egy nagy vicc.
Ha nem ilyen vagy, akkor várlak egy partira Wipeoutban phantom módban 😄
Lalikum
PSP user n\' soon ps3 user too :)
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
ahonnan származik ott valami csend korlátozásos hülyeség van, ezért halk
kicseréled a fülest, a kezelõ meg jó!
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
most néztem a warezes gammák méretét ds-re
legnagyobb volt 300mb
nagy átlag 100mb alatt volt
madden 2007 18mb-vel meg lett oldva
nem lehet valami nagy a teljesitménye...
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info