PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mondjuk locorocot hanggal kell játszani!! 😄
Btw már lefújva, 2.6-al nem volt hang. 2.71-el van már, elnyomkodtam.
menj a hivatalos oldalra és nézd meg ott... használ már az eszed egy kicsit mielött másokkal végezteted el a semmi munkádat!!
képekkel illusztrált, hogy még a teljesen hozzánemértõ mûszaki analfabéta egyének is megérthessék, ráadásul oda van írva alá hogy mit kell csinálni...az hogy nem tudnak olvasni egyesek az már általános iskolai képzettség hiányára vall!!!(tudom én meg nem tudok hejesen íní<#vigyor>#vigyor>)
http://pspfilez.extra.hu/
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
fent van dh.46,tetra pack megvan mindent a pspfilez leírásai szerint csinálok és csak kifagy
még olvastam egy olyat,hogy a devhook vagy a Devhook Direct USB Boot mod indítása után állítsam usb enabledre.de hol???
segíjjetek má(ha akartok)
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
nem kell ide Sony PSP topik ez is jó lesz csak vissza kell álljon a rend😛
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
a worms ow-t az isoba
az xet felejsd el
gép bekapcs memokártyára mész és láss csodát ott figyel a games inditóikonja..katt rá és jó játékot
Nem tudom elindítani a Worms Open Warfare, PLS segítsetek. Több helyrõl is leszedtem, de mindenhol ugyanaz, 3könyvtáras:
-PSP\GAME\worms\EBOOT.PBP
\WORMS%\EBOOT.PBP
-WORMS_OW
-x
Azt írták több helyen is hogy csak másoljam simán a memóriakártyára, de mikor el akarom indítani, bejön egy fekete képernyõ, és ott bármit nyomok kilép.
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
ha meg lenne a Lego Star Wars 2 akkor feltölteném de a fszom tele van ezzel a Torrentezéssel nagyon lassu!
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
Lolman örülök ha tetszik az ötlet kicsit nekiülök gondolkodni és elkezdem összeszedni a dolgokat.
amúgy nem is sürgõs,de ezt az usb dolgot fasza ötletnek találom,majd holnap megpróbálom,már tudom hogy kell
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
faszán megírta
összeszedjük öket egy lapra és kirakjuk
aztán kiírjuk rá, hogy F.A.Q. powered by Ass
vagy elöbbb megkérdezzük hozzájárul-e
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
és mindenbe belekötnek ez meg hogy kihova iurkál sztem nem érdekel senkit egyszerü amit irsz ass-nak ide is bemásolod ennyi és nem kell vitázni meg anyázni!
amugy már töltöm a Lego Star Wars 2 enegem is érdekel😛
amugy bolyongo igen jó ötlet és akkor nem kellet volna elkezdeni vitatkozni egy hülyeségen!
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
kezdjük el összegyüjteni mi kell a faq-ba és azután csináljuk meg együtt..abszurd ötlet?
olyan mint pc-n?
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
tehát S. Q. J. idejött és azt mondta AKKOR hogy nem lesz topik mert ez warez...
(persze mivel ez Magyarországon ez nem warez nem is volt igazán érdemes, az alapemberek emiatt elszállingóztak és maradt pár hisztis uj és néhány hallgatag öreg)
szted ki csinálta az egész fejécet, kivéve a bannert? 😛😛😛
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
csak azt nem tudom mi a halál faszára van ez a topik?
azt figyelem bárki kérdez itt rendszerint egy kurva értelmes választ nem kap(tisztelet a kivételnek)
nem is tudom mi a szarért gondoltam,hogy itt megkérdezem,külföldi fórumokon egybõl jön a válasz
...."akkor menjél oda"-mielõtt írná vki
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
tehát elöbb írok egy FAQt a pspfilez-ra mint ide... bocs!
Mondani könnyû, csinálni kevésbé, DE ha megvan, beteszem szívesen nektek a fejlécbe.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
na hajrá, eddig még ugyse csináltál semmit, csak mondtad a szöveged...
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Lalikum
VAGY: legyen külön topik a devhookra és a downgradere!
coldfire: az ötletem nagyon egyszerû: NEM kell NEM SZABAD az offos témára reagálni! NINCS értelme 50szer leyrni ugyanazt!
kell csinálni egy olyan FAQ-t ami ténylegesen FAQ és oda tényleg lehet küldözgetni az embereket... De ass oldalára abszur egy kezdõt elküldeni!
szerintem ezzel egyet lehet érteni!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
ha törölném a sok off-ot, akkor ennyi erovel azt is torolhetném, amire most valaszolok
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Amúgy home+select-el lehet állítani 222rõl 333-ra.
Lalikum
ez az usb dolog 0.46-al mûxik csak?
mert,nekem 0.45 van és nem igazán értem,mert összekötöttem mindent ahogy írva vagyon,de ahhoz,hogy indítsam a devhookot vissza kellett lépnem és már nem is vagyok pc-vel kapcsolatban vagy vmit eltoltam?
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info