PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14425
Sziasztok!
6db használt PSP játékom lenne eladó:Lord Of The Rings, NFS Underground Rivals, Star Wars II Battlefront, Sims2, Spider-Man2, MediEvil. 4000Ft/db, több db megvétele esetén 3000 Ft/db.
Akit érdekel privizzen!
Bye
#14424
Bazdmeg most ugyanaz vagy sem?
Egyik oldalon igy vannak fenn a progik:2.5/2.6 Downdater (Downgrader) Auto Final
akkor most ua vagy nem?
de szarok rá nagyívben ha ugyanúgy futtathatók a DOWNDATER után a homebrew progik
torrente
#14423
A szar ugyanaz, mint a szõr?

#14422
még egy uccsó kérdés:
a downdater az ugyanaz mint a downgrader?
#14421
ezzel a legkönnyebb
-Easy Downgrader 2.71 ---> 1.50 by Xtrusion

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14420
akkor felfrissítem 2.71re majd downgradelem 1.50re?
melyik progihoz szól a leírás?
-Dark_AleX: DOWNDATER 2.71 (updated 02-09-06)
FULLPACKAGE by PLANETPSP rePACK by ass

vagy

-Easy Downgrader 2.71 ---> 1.50 by Xtrusion
#14419
Nem.
#14418
Ez a downdater megy 2.60-as firmwarehez is???
#14416
Miért?
TrIp
#14415
te télleg mekkora paraszt vagy<#wow1>

#14414
Ott a faq fent, birka!!!!!!!!!!!!!! "DOWNDATER 2.71 FULLPACK LEÍRÁS"
#14413
Hogy kell gta nélkül downgradelni???
#14412
Jah ez vg-nek szólt😊Bocsi😊

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#14411
<#ejnye1><#mf2>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#14410
már nem kell eredeti gta a downgraderhez
ha azért keresel gta-t

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14406
CSÁ!
Nincs valakinek eladó GTA Liberty City Stories?(régebbi verzió kellene)
#14405
<#idiota>
#14403
áááááááá
nem is olyan jó
kocsiba be se lehet szálni

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14402
téker...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14401
De mivel robbantod fel a benzinkutat?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#14400
Fel kell robbantani a benzinkutat, és utána nyilik meg az út!
#14399
Hi!Szeretném kérdezni,hogy a Sims 2 PSP játékban mit kell csinálni az elején a benzinkuton,hogy kijussak azaz a sok kis feladatot megcsináltam de nem enged tovább az uton.Help

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

scorpeeon
#14398
Egy próbát megér, ha nem tetszik, letörlöm <#eplus2><#eplus2>
gépen nem jött be... ahhoz képest fõleg, hogy mennyi pénzt öltek bele...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

t0mmy
#14397
van annyira jó hogy megvegyem?

TrIp
#14396
szeva, nekem van demolemezem, és szivesen odaadom neked a psp-s távirányítóért cserébe, ugyanis az meg nekem nincsen 😄
küld el privibe az msn címed és megbeszéljük!

#14395
nekem nem tünik gagyinak

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#14394
miért gagyi?

deep
#14393
Nincs valakinek fölös demo lemeze?
ColdFire
#14392
papám még mûködik, és nem gagyi...


huh de pro angolos lettem! 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

lolman
#14391
a godfather😊

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#14390
na majd én mingyárt letesztelem mennyire gagyi!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#14389
IRSHELL programmal lehet az infrát használni pl: tv távkapcsolásához

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14388
Hy all!
Valaki tudja hogyan/mire lehet használni a PSP infra portját?
+ ha valakinek van eladó GTA:LCS az is érdekelne
ColdFire
#14387
me gyagyi

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14386
miért gagyi?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14385
gagyi...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14384
kint a godfather

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14383
pro angolos vagy?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14382
Buzi vagy?
ColdFire
#14381
itt a háccsó felemen 😉

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

macselek
#14380
Fúúú ember ez elég hülyén hangzik<#hehe><#hehe><#hehe>

kisgabo
#14379
hol van az isteni ASS?

#14378
Elküldtem, ha még ma akarsz kérdezni valamit akkor siess mert minnyárt megyek a géptõl
sztechnika
#14377
Huuu megmentetted az életemet ezer köszi,de télleg nagyon köszi!!!<#worship><#worship><#worship>
Még pár apró kérdésem lenne Tõled,MSN-ed van?(ha igen légyszi priviben küldd el a címedet köszi!)

#14376
Vegyél 1.5set..igaz kicsit drágább, de ha nem akarsz kockáztatni, akkor vedd meg innen. én is 1hete vettem meg innen

http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=show&rid=226
#14375
-Ban, -ben ragot nem tanultad? :]

Amúgy meg teljesen változó mikor mész át, ugyanis a százalékot a miniküldetések, a versenyek és a taxi/rendõr/egyéb is befolyásolja.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#14374
Szerintem annyira nem
megálsz valahol a partszélen és szétküldöd rakétával

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14373
gtába 32% nálk mész át a 3. szigetre!! 3. szigeten a 2. küldetésnél tartok ahol egy hajot kell megsemmisiteni szárazföldrõll!!! nagyon nehéz.

sztechnika
#14372
Hello all!

Eza leírás bejött már valakinek?---
http://pspfilez.atw.hu/userguide/PSPguide-hu_downgrade.htm

Írja,hogy egy bizonyos alaplapú PSP-k tönkremennek,ha megpróbálják updatelni,ha vennék PSP-t honnan érdemes megvenni,hogy mûködjön a dolog?<#szomoru1>
Köszi elõre!

#14371
tegnap óta senki sem pspzett?😊