PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

t0mmy
#14476
nekem eszembe se jutott hogy kocsikázzak ^^
új GTA-ról tudni valamit? 😊

#14475
engem nagyon zavar, hogy nem lehet kocsikázni, különben télleg nem rossz

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

lolman
#14474
akinek kellene még a godfather itt a RIP release:

http://freewrz.extra.hu

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#14473
te kérdezted akkor rosszul a javajátékok olyannok mint a homebrew gamek!
a hivatalos demokhoz nem kell downgradelél na igy jó lesz?

ha meg nem downgradeled a psp-det hát akkor sok sikert😊
és sok pénzt...

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#14472
van annyira jó szerintem! régen játszottam ennyit egy játékkal GTA-n kívül...

#14471
Igen, de ahhoz ha jól értelmeztem a dolgokat downgradelni kell a gépet, ami nem biztos, hogy lehetséges az új gépeknél.
t0mmy
#14470
van rtengeteg homebrw emulátor amivel szinte akármilyen régebi konzolt tudsz emulálni és játszani a rajtuk mûködõ játékokkal!

lolman
#14469
igen lehet ezek a homebrew játékok!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14468
TrIp köszi a választ.
Lehet, hogy ez hülyeség, de PSPhez lehet esetleg letölteni egyszerûbb ingyenes játékokat. Olyasmire gondolok mint a java játékok mobilra vagy snails a pocketpcre.
Köszi
t0mmy
#14467
ez zsákbamacska...

scorpeeon
#14466
A dobozára amúgy nincs ráírva vmi ami alapján kibontás nélkül is megmondható, hogy olyan-e az alaplap? (egyik barátomnak kéne)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

t0mmy
#14465
akkor megy ha a psp 1.5ös

#14464
Szasztok!
Azt kérdezném, hogy ami van a devhookkal leírva az csak akkor megy , ha 1.50es a PSP ugye ?😊 Bocs de hülye vagyok még hozzá
Rip
#14463
Ok, tenksz!
Hátha nem ilyen lesz.

bye

Rip

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

t0mmy
#14462
ahogy kinyitod az UMD tartót ott lesz ha ott van észreveszed jha nem látsz semmit akkor nyert ügyed van!

Rip
#14461
Oki, utánaolvasás rulz 😊 találtam itt egy képet:


Tehát ez a kakás alaplap, ami nem downgradelhetõ.

No, ami a képen látszik, az hol van a PSP-n, látszik ez szétszedés nélkül?
(Bocs, még nem vizsgáltam meg PSP-t ennyire 😊

És köszi az eddigi válaszokat.

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

t0mmy
#14460
<#lama><#kocsog><#lama>
<#lama><#kocsog><#lama>

lolman
#14459
blackfish te már csak tudod😊

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14458
Le van írva a faquban hogy tod megnézni az alaplapot! Amúgy úgy kell ahogy írtad
#14457
Teljesen jól silabizáltad ki. Egy dolgot felejtettél csak ki: hogy milyen alaplapú lesz a PSP, nehogy véletlenül downgradelhetetlennel próbálkozz.

1000/1000-200/200: 161 Folyamatban: Williams Collection, Carnival games, Dead Island, Angry Birds, WDSI,, Zombie Attack 2, The Oregon trail

#14456
vedd meg eredetibe a játékokat!! a warez bûn!!

Rip
#14455
Üdv Srácok!

Most fogok venni PSP-t, még nem tudom, milyen FW lesz rajta.
Picit utánaolvasgattam itt a FAQ-ban, de eleinte elég zavaros, mit hogyna használjak.
Amit kisilabizáltam:

Elõször upgradeljem 2.71-re, majd onnan le 1.5-re, és végül DevHook 0.46, hogy emuláljam az adott FW-t, amit a játék kíván?

Ha mégsem ez a trükkje, le tudnátok írni a sorrendet? Csak nagyvonalakban, milyen progikat használjak milyen sorrendben, a hogyanra majd rájövök 😊
Esetleg ha mindez már le volt írva, elég hivatkozni rá, utánanézek.

Elõre is kösz!

Rip

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#14454
omg!!! van 2.71 re eboot loader!!!!!!!!!!

#14453
Hi!

PSPre van olyan "WOW-stílusú" játék? Mármint olyasmi RPG, amiben egy nagy világban lehet szabadon mászkálni, questelni, vagy ehez hasonló. Ha van mi a címe? Köszi!
t0mmy
#14452
és ez miért jó?

#14450
van uj eloader!!!!!!!2.71 fwreeeee

t0mmy
#14449
... és nem itt kérdezgeti a baromságait ha már nem képes a LAP ALJÁN LÉVÕ KERESÕT HASZNÁLNI!!!

öregharcsa
#14448
" FAQ " ...ott messagebox...kérdést feltesz...vár...kap választ...örül...


http://pspfilez.extra.hu/

Lacc
#14447
Nézd meg a sublóc alatt, ott láttam legutoljára.

No offense, de láttál te már keresõt?
Lacc
#14446
Balfaszok mindig vannak...
TrIp
#14445
memorysticket, azt találsz olcsón vaterán meg apronet-en, 14 a 2gigás aszem... játék passz

#14444
és hol találok hozzá ripkitet?
#14443
Sziasztok!
Hol lehet itthon a legolcsóbban psp játékokat venni?
Elsõsorban nem online boltokra gondolok.
Ha van ötletek olcsó memorystick lelõhelyre az is jöhet.
Köszi a segítséget.
scorpeeon
#14442
"honnan lehet letölteni PSPre játékot ?"
"ingyen?"

na, ilyeneket azért nem kéne... az elsõ se semmi, de ez h ingyen ez már nagyon faszláma kérdés...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#14441
Jah, nekem is 1,1 giga még cisoban is ezért 1elõre ott tartok h fel sem tettem mert a lego sw 2-vel együtt pont nem fép fel a 2 gigás kártyámra, majd ha kijátszottam az sw-t, kipróbálom.. Amúgy inkább foglaljon többet, minthogy ki legyenek vágva belõle a videók, van pár játékom ami videómentes és eléggé elrontja ezzel a hagulatát az egésznek (pl. prince, thug2), sõt, olyan játékom is volt amibõl a zenét is kiszedték, az a legszörnyûbb, az aztán szétrombolta a játék hangulatát teljesen. A zenéket legalább hadják meg minden körülmények között.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#14440
megoldódott.....
(ms/psp/game/update/eboot.pbp)
#14439
Csá!
lehet hogy megint lol leszek de hogy lehet frissiteni a firmware-t???
megvan az update file(eboot.pbp.),ezt hova kell másolni hogy kell elindíani???
#14438
menni fognak
de olvasd el mit, hogy kell csinálni, hogy 15. legyen a géped

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

DnP
#14437
igen ezt a kerdest en is feltettem mar eccer, de akkor sem kaptam ra valaszt 😊 amikor meg 1.52met kellet 1.5ositeni meg csak downgrader volt

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

öregharcsa
#14436
felül van egy link FAQ néven...azon az oldalon van egy csomó minden...ajánlom erõsen az átolvasását...
ott nagyon sok mindenre találsz választ, sõt az oldalon megy egy messagebox nevû dolog amolyan minifórum ahol az oldal gazdájától is kapsz segítséget....
de elõtte olvass légyszíves!!!!

http://pspfilez.extra.hu/

R0sc0
#14435
igen abba nincsenek benne a videok 😞 pedig ebbe az is a lényeg

lolman
#14434
ugyan az csak csináld már😊

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#14433
van belõle 466 megás is...

#14432
Nincs msn.en ? Meg én még csak most tervezem PSP vásárlását! Tudnál segíteni hogy mit nézzek és mit érdemes venni???
öregharcsa
#14431
nem de hülye kérdésre hülye választ kapsz....

próbáld meg nyílt torrentoldalakon...ott nagyon sok fentvan!!

konkrét címet(magyar) nem fog senki adni mert azzal veszélyezteti az oldal biztonságát-fennmaradását!!!

http://pspfilez.extra.hu/

#14430
ingyen ??
öregharcsa
#14429
"honnan lehet letölteni PSPre játékot ?"

a hivatalos sony oldalon!!!<#wow3><#wilting>

http://pspfilez.extra.hu/

R0sc0
#14428
Elvileg van egy CiSo konverter, de az nekem 1,1 gb re tömörítette.
Szoval az nem sokat csinált.

#14427
honnan lehet letölteni PSPre játékot ? ha nekem 1.50es verziom elég ha a letöltöttet rárakom és már megy is ???
#14426
a godfather nekem 1.32gigásan jött le hogy tuok kisebbet csinálni? :S