PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ColdFire
#14754
itt van a noob 😄

kemény zuhanas, nagy ugralas telleg xDDDDDDDDDD
QuickP viszi a .3gp-t

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14753
igen

t0mmy
#14752
szerintem nálad már rég eltört valami hogy miért kell ezt ide beokoskodni miért nem lehet egyszerûen átlagosnak maradni miért akarsz kitünni?? miért nem inkább eltûnsz???
fáasztó a hazugságaidat olvasni!

#14751
Letöltöttem a Karl0s féle GTA LCS-t (CSO).
222 Mhz-en kb. 2 másodpercenként akad :S
333 Mhz-re állítom a DevHook-ot, akkor lefagy rebootkor...

Csak úgy sikerült elindítanom 333-on, h umd nélkül devhookoltam, és reboot után raktam be a demo umd-t. Viszont így is ugyanaz a helyzet 😞 Nagyon szaggat...

Nem csináltam vmit jól, vagy csak azért akad, mert nagyon le lett tömörítve CSO-ba? :S
ColdFire
#14750
jah, eleg gaz... :'(((

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

lolman
#14749
de sajnalom blackfish nem lesz egy paintal megszerkesztett 3.00-as psp-s kepem!😞)

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14748
téleg eltört van rola video i skészült róla!!

t0mmy
#14747
ez nem semmi!!!!!
NE HAZUDJ AYTUK!!

ColdFire
#14746
en ugy lattam lesz pspre is... :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14745
eltört a csuklom parkourozás közben így nem tudom most elküldeni a képeket!

#14744
psp-s nincs

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#14743
addigra blakfish már feltöri a 3.0át és megoldja nekünk 😄

lolman
#14742
egyet ertek T0mmy en is varom a gta vcs-t csak mi lesz ezzel a 3.00 fw kovetelmennyel?
/amugy en nem emlegetnem azt az inkubator szokevenyt meg vissza jon!xDD /

es hogy jon ide a pc-s just cause?

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14740
warez
dondolom az itt terjengö torrenten (black...) is fent van
pc verizora gondolsz ugye

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#14739
holholhol? link pls

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14738
az már kint van egy ideje
lassan 1 hete

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

t0mmy
#14737
hümm hol van a hazudós?? elment photoshop tanfolyamra? 😛

t0mmy
#14736
inkább az új GTA 😊

ColdFire
#14735
just cause kene mar...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

TrIp
#14734
fifa jövõhéten lesz valamikor... úgytudom

ColdFire
#14733
1.5 nem hinnem h kell, devhookal minden megy, mint ahogy pspfilezen is van irva

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#14732
Nah, nagyon jófej lett így a banner de az 1.5 listát azért nem ártana meghagyni! 😊 FIFA 07-el mi a helyzet amúgy?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

torrente
#14731
Elég jó játék. Én fõleg azért kedvelem, mert van benne angol feliratozás, s abból jól lehet új szavakat is tanulni.

t0mmy
#14730
és milyen?

torrente
#14729
Az YS nem új, nekem már 4,5 hónapja megvan (USA verzió).

t0mmy
#14728
nem tudja valaki véeltlenül hogy a keresztapában hogy lehet a köztes animációkat átugrani??! rohadtul zavar már!!!

t0mmy
#14727
hejj ezek vackok ! 😄

ColdFire
#14725
mondom...
csak jap versio volt...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

lolman
#14724
keresni kell egy modit aki eltávolitja ezt petõ intezetes egyedet örökre!😊 és végre megint arrol le szó ami a topik neve.

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14723
Jah... <#confused>
ColdFire
#14722
ket hete vittem vegig... 😛

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14721
Kijött a MotoGP!

Rip
#14720
Úgy látom, hogy a Szökés alatt valahogy a flame is leállt 😉

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

TrIp
#14719
de ez milyen gáz, hogy van egy félhülyénk, és ez a téma a psp fórumban, hogy hogyan lehetne eltávolítani...<#idiota>

#14718
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jahja

ColdFire
#14717
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azt neki! Azt neki!

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14716
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
több hónapos bant a hazugoknak!!! 😛




juppííí

ColdFire
#14715
irjunk spoilerbe, azt ugyse tudja kiolvasni 😄DDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14714
csak halkan hogy ne tünjön fel neki hogy ezt akarjuk 😛

ColdFire
#14713
várjuk😊
de az még mindig csak 1 hét bann... :'(

szerk: ez vicces h én kaptam bannt, õ meg nem, pedig én a semmiért kaptam, õ meg az állatságért semmit nem kap...

hát bár ez nem a mi hibááánk... na mind1 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#14712
ISTENEM!!4 <#idiota><#idiota>
Legalább vette volna a fáradságot, hogy Photoshopban átírja 3.0ra, de nemm! ÁÁÁ!
Najó sztem még1 beszólás, és megkaphatja az 5. pontját! 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#14711
ha nem csialsz visszateszem a képeket...
olyan topik is kéne, h 3.0ás, me itt senki se fog beszélni rola...
csak te, meg egy pár ember...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14710
ha nem nyit akkor visszarakod 😛

t0mmy
#14709
Coldfire töröld aut a vackot ezért megéri ha megcsinálja azt az új PSPs topikot :S😄😄😄😄

ColdFire
#14708
sajnálom, nem tehetem, igazságmájsztró 😄
ugyse nyitnál 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14707
soha nem kell magadra venni csak megvárni a megfelelõ embertõl a megfelelõ választ... 😊

#14706
oké ha törölve lesz aza képes hülye hozzásszolás.

ColdFire
#14705
😊)))

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

edios
#14704
Még talán annyit, hogy valahol nem fair, ha így össze van szennyezve a téma, és ezekután leordítjátok az embereket, h olvasson vissza!

Vagy-vagy, nem?

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!