PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. FIFA 07
2. '80 as évek zenéi
3. Unione Sportiva Città di Palermo
4. Windows: Vista (Longhorn)
5. A Pc-s játékoknak leáldozott
6. PSP
7. Football Manager
8. 18 Wheels of Steel Haulin
9. SilkRoad Online
10. Asszociáció
ha igy benéz vki, h látja ott vagyunk toplistába, és ezt látja... érdekes lesz...
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
normalis forum szinvonalhoz!
addig meg rajzolgass paintba iksz akarhany firmware-ju psp-t magadnak!(hajra!)
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
Nálam 1-2 videónál az elején leáll a lejátszás, illetve szétfolyik a kép, de ha áttekered akkor jó lesz 😉
Nagy elõnye, h nagyon gyorsan újrakódolja a videót! 😄
hxxp://jonny.leffe.dnsalias.com/
Itt van a progi amivel le tudsz játszani PSP-n avi fájlokat:
hxxp://users.atw.hu/psptippx/pspcrazy_pmp_mod_1_00.rar
És itt van hozzá a muxer:
hxxp://users.atw.hu/psptippx/pspcrazy_pmp_muxer_1_00.rar
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
vagy mire vártok egyre lejebb süllyed ez a topik:SSSSS
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
Mivel lehet lejátszani az AVI fileokat PSP-n?
köszi
http://www.playstadium.dk/2006/02/28/psp-fw3/
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
blackfish nem fejeznéd be a hülyeségedet, Tomi neked meg nem kéne segítséget adni a hülyüléshez.
Mostmár jó lenne ha PSp-rõl szólna a téma .
Nem a 3.0, 9.8-sa FW-rõl...
sebaj,van ps2n
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
gamespot powa
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Konzol: GB, GBA, SEGA MD, PSP 5.50 M33, NDS, X360&PS3@100\":D
megis nezheted a systeminfoba vagy hol...
ha 1.5os nagyon jo, ha 2.0-2.60 meg az is megoldhato, csak bonyolultabb egy fokkal
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Most kínáltak nekem egy PSP-t 1gigás kártyával 40-ért. Szerintetek jó vétel?
Vannak PSP-re olyan RPG-k, mint pl FF? Mert akkor tuti megveszem.
Elõre is köszi a válaszokat!
Konzol: GB, GBA, SEGA MD, PSP 5.50 M33, NDS, X360&PS3@100\":D
itt van a faq
sztem nem kitünni akar, élvezi ha hülyének tartják!
Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
erre meg ezt sorolja nekem egy oraja...
meg o 10edikes, es 11edikes lenne 😄
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.