PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14804
Ez mire jó? Hazudozol, majd lebuksz, utána bizonygatod, mondogatod, hogy nem is hazudozol. Visszatámadsz gyáván, hogy mi hazudozunk, és mikor tényleg megjelenik a 3.0fw te jössz ki ebbõl gyõztesen, mert te már megmodtad több hónappal, hogy neked megvan... nem hasonlít ez valakire/mire? <#vomit> Milyen felnõtt leszel, ha már 16 évesen ezt csinálod? Úram isten!
windrunner
#14803
post a pic or STFU....

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#14802
LÁMÁK NEVESSETEK CSAK MAJD MEGLÁTJUK KI NEVET A VÉGÉN

windrunner
#14801
de ezt már 1.5-rõl devhookolja...

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

t0mmy
#14800


BLACKFISH 3.0JA... :p

ColdFire
#14799
Legnépszerûbb témák
1. FIFA 07
2. '80 as évek zenéi
3. Unione Sportiva Città di Palermo
4. Windows: Vista (Longhorn)
5. A Pc-s játékoknak leáldozott
6. PSP
7. Football Manager
8. 18 Wheels of Steel Haulin
9. SilkRoad Online
10. Asszociáció

ha igy benéz vki, h látja ott vagyunk toplistába, és ezt látja... érdekes lesz...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

lolman
#14798
no comment,/hogy lehet vki ekkora kocsog kamus/na ha holnap lesz idom keresek egy modit es ugy kibannoltatlak innen hogy nem jossz vissza egy ideig addig meg remelem felnosz a
normalis forum szinvonalhoz!

addig meg rajzolgass paintba iksz akarhany firmware-ju psp-t magadnak!(hajra!)

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14797
Ja, és ha érdekel több mindenkit a téma, akkor összedobhatok 1 részletesebb tutorialt 😉
#14796
A lényeg h majd kapsz egy pmp kiterjesztésû fájlt, és azt kell felmásolni a pspre, asszem PSP/VIDEO mappába (nem biztos).
Nálam 1-2 videónál az elején leáll a lejátszás, illetve szétfolyik a kép, de ha áttekered akkor jó lesz 😉
Nagy elõnye, h nagyon gyorsan újrakódolja a videót! 😄
#14795
Ja, és ajánlom ezt az oldalt! 😉

hxxp://jonny.leffe.dnsalias.com/
#14794
Ahhoz h lejátszhass avi fájlokat PSP-n, elõtte PC-n szét kell választani a videót és a hangot, majd összerakni a muxerrel!

Itt van a progi amivel le tudsz játszani PSP-n avi fájlokat:

hxxp://users.atw.hu/psptippx/pspcrazy_pmp_mod_1_00.rar

És itt van hozzá a muxer:

hxxp://users.atw.hu/psptippx/pspcrazy_pmp_muxer_1_00.rar

#14793
mivan?messernek kéne egy bant adni

Zadeus
#14792
pecce na egy modi adjon már egy BAnt plZ

lolman
#14791
3 honapja láttam már<#lama><#wilting>

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

lolman
#14790
ez kellett volna az elején Coldfire!

vagy mire vártok egyre lejebb süllyed ez a topik:SSSSS

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14789
Sziasztok!!
Mivel lehet lejátszani az AVI fileokat PSP-n?
köszi
#14788
amúgy a "tény"-rõl annyit hogy itt van egy feltételezés:
http://www.playstadium.dk/2006/02/28/psp-fw3/
#14787
mi jó neked abba hogy mások miattad nem olvassák a topikot mert tele OFFolod?
ColdFire
#14786
légyszives menyj innen, v szolok mostmár vmelyik modinak

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14785
pedig a 3.0 ás fw az tény!!

#14784
mi lett ebbõl a topikból😞
blackfish nem fejeznéd be a hülyeségedet, Tomi neked meg nem kéne segítséget adni a hülyüléshez.
Mostmár jó lenne ha PSp-rõl szólna a téma .
Nem a 3.0, 9.8-sa FW-rõl...
t0mmy
#14783
mit tudsz?? :S

#14782
naná hogy tudok.

ColdFire
#14781
sajna :'(
sebaj,van ps2n

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#14780
éppezaz 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14779
blackfish a 9.8at is tudja dóngrédelni! 😛

#14778
2.71 is megoldható

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14777
sajna rosszul tudtad
gamespot powa

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#14776
Gyanusan olcsó? 1.5-ös firmware van rajta, fél éves. Ezen ugye mindent el lehet indítani? Csak mert a FAQ-ban ezt olvastam. Amikor még régebben itt jártam, akkor csak pár játék indult 1.5-ön.

Konzol: GB, GBA, SEGA MD, PSP 5.50 M33, NDS, X360&PS3@100\":D

#14775
Szerintem gyanusan olcsó, bár neked tökéletes lesz! <#wave>
ColdFire
#14774
hát jo, csak kerdezd meg, hanyas firmware van rajta...
megis nezheted a systeminfoba vagy hol...
ha 1.5os nagyon jo, ha 2.0-2.60 meg az is megoldhato, csak bonyolultabb egy fokkal

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14773
vannak

#14772
Sziasztok!

Most kínáltak nekem egy PSP-t 1gigás kártyával 40-ért. Szerintetek jó vétel?

Vannak PSP-re olyan RPG-k, mint pl FF? Mert akkor tuti megveszem.

Elõre is köszi a válaszokat!

Konzol: GB, GBA, SEGA MD, PSP 5.50 M33, NDS, X360&PS3@100\":D

t0mmy
#14771
pspfaq.atw.hu/pspfaq.htm
itt van a faq

t0mmy
#14770
regeltem az atwn egy címet a faqnak majd oda feldobom és akkor ki lehet tenni felülre az a cimet is ...

lolman
#14769
én már nem is pazarlom rá az idõt!
sztem nem kitünni akar, élvezi ha hülyének tartják!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

t0mmy
#14768
ne is mondd!!! 😛

t0mmy
#14767
"mert nagyon le lett tömörítve CSO-ba?" igen!

ColdFire
#14766
bunko xDDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14765
mi igen? 😛
t0mmy
#14764
nem vesz fel 😞

ColdFire
#14763
[email protected]

mszi xDDDDDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14762
mi a cime?

ColdFire
#14761
lol megkérdeztem tole h anyád betmen? xD
erre meg ezt sorolja nekem egy oraja...
meg o 10edikes, es 11edikes lenne 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#14760
😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14759
fõleg! <#idiota>

ColdFire
#14758
Laci vagyok vazze 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

t0mmy
#14757
Lajoskám mondd már meg olivérnek hogy huzzon a répába! 😛

t0mmy
#14756
na már most nem azért de ha a fel tudta venni hogy ilyen szánalmas nyomorék akkor egy fotot miért nem tud csinálni a pspjérõl? vagy mindkét keze törött?? ha igen akkor kérje meg anyucit hogy cisnáljon rola!!!

ColdFire
#14755
0liver says:
szar vagy
0liver says:
te behaltál voolna ilyen esésbe
X BLB_Lala says:
jah
X BLB_Lala says:
egy fel centis kerites atugrasaba 😄
0liver says:
másfélméter

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.