40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • bboyatty
    #39994
    Hy, ma szétszedtem a psp-m, mert szarul ment az analóg, most pedig az lcd nem világít, a képernyő működik de nem világít, csatlakozó jól össze van tolva, nem látok semmi különöset a csatlakozón, nem sérült, de gondolom valamelyik cinezés engedte el. Annyi érdekelne, hogy ha a cinezés adta meg magát akkor az javítható vagy kuka az alaplap? Köszi.
  • Panzeradler #39993
    go az a kinézete miatt alapból nem jött be

    FAT verzió pont a súly miatt szimpibb, anno fogtam vagy streetet vagy slimet(nem tudom melyik volt). Olyan érzésem volt mintha egy papír lapot fognék, nagyon zavart.

    Homebrew programok nem igazán érdekelnek.
    Leginkább filmre és úgy 50-70 játékra kellene a psp(tudom h csúnya dolog a warez, de flashelt gép vásárlása a cél)

    ez markolat jónak hangzik,ha meglesz gép akkor utána nézek:)
  • darkmore
    #39992
    Gyorsan leírom az én személyes véleményemet.
    Eddig volt 1db 1000-es és kb. 3db 2000-es PSP-ém.
    Szerintem a slim 2000-es széria a nyerő főleg akkor, ha szeretnél rajta homebrew-kat és emulátorokat is futtatni, sokkal könnyebb volt nekem mindent megoldani, mint a régebbi FAT gépen. Okosítani persze már lehet minden típust. A FAT egyértelműen nehezebb, de nem mondanám, hogy strapabíróbb, ha UMD lemezeket tervezel használni, akkor jobb a FAT, mert masszívabb az a lemezlejátszója és van neki normális kis tálca, amire tudod rakni a lemezt. Valamint a FAT eredeti aksija talán 10% több krafftal rendelkezik, mint a Slim.

    PSP 3000 szériát ne vegyél, mert néha becsíkoz a képernyője (ellenben iszonyatosan szép színek vannak rajta!)

    PSP Go-t, ne vegyél mert hosszabb játéknál le fog törni az analóg karról az ujjad, annyira kényelmetlen helyen van.

    PSP Street-et ne vegyél, mert mono külső hangja van, wifi azért néha nem rossz (gmailt olvasgatni pl.) és nagyon olcsó műanyag a borítója.

    Amit tudok még ajánlani, hogy ha sokat tervezel rajta játszani, akkor vegyél hozzá egy markolatot, amitől olyan formája lesz mint egy PS3 kontrollernek, ezekben van plusz aksi is, tehát tovább is fogja bírni.
  • Panzeradler #39991
    Igen ezeknek mar utana olvastam. Varom a holnapi valaszod,koszi:)
  • The Protector
    #39990
    Teljes mértékben értelek.Hnap írok neked pár dolgot,de már alig fog az agyam.
    Azzal tisztában vagy,hogy frimware,warez,eredeti,wifi stb....?
    Tehát csak az kell neked mire kell figyelni psp vásárláskor,főleg az állapot területén.
  • Panzeradler #39989
    Pht meg itt is par oldalt vegig olvastam. Leginkabb olyan dolgokra gondoltam amik "nem kereso" szemnek eszre vehetetlenek, peldaul olvastam, hogy a joysticknal van olyan hiba, hogy felre huz. Mivel hasznaltan veszem, igy ha a kezembe kerul szeretnem tudni azokat a dolgokat amiket atkene neznem, mielott megveszem. ( remelem erthetoenn fogalmaztam:))
  • The Protector
    #39988
    Szia.Olvasgad a topikot és más psp fórumokat.Írd le mit szeretnél a psp-től stb.......és segítünk.
  • Panzeradler #39987
    Haliho!
    A kozeljovoben tervezzek venni psp-t, leginkabb az 100X-es szeria szimpi, vannak olyan dolgok amire erdemes odafigyelni? Nem szeretnek befurdeni a vasarlassal.
    Elore is koszonom!
  • jackoneill90
    #39986
    youtubot szokott valaki nézni psp-n? ha igen, az segíthetne. 6.35 pro b4 cfw van rajta.
  • tdi
    #39985
    Köszi, jó volt:)
  • slycoop
    #39984
    Van valami módszer arra hogy mp3 at hallgassak játék közben?
  • jackoneill90
    #39983
    Nem tudom jó e amit írok, de: a select gombot hosszan nyomva tartod majd előjön egy menü és a processzor óraszámot megemeled 222 vagy 333ra.
  • tdi
    #39982
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, valamit elnyomhattaham a PSP-mben. Annyi a lényeg, hogy a kép rezeg és a menüben nagyon lassan hozza be a dolgokat. Mit csináltam? Üdv.
  • darkmore
    #39981
    Letöltöd valahonnan az emulátor (pl.:slimhacks.com) és felmásolod a memóriakártyára, majd kellene romok is ;-)
  • slycoop
    #39980
    Üdv.
    Tudna valaki vmi útmutatót adni hogy psp re hogytudnék nes/snes emulátort tenni?
    6,39es cfw van rajta.
  • Csibe001
    #39979
    Parasite Eve tuti bejövős lesz, Silent hill alap nálam, Shattered memories-t elkezdtem már. :)
  • Anubys
    #39978
    3rd Birthday is jó, Infected, Undead Knights, Silent Hill-ek... Hirtelenjében.
  • Csibe001
    #39977
    God of War CoO és Ghost of Sparta-t ps3-on HD-sített verzióban végigjátszottam. Plusz CoO-t még az előző psp-men is. Nagyon jó címek. Most ilyen számomra kevésbé ismert címekkel próbálkozom mint Indiana Jones and the staff of Kings meg Toy Story 3 :D Teljesen lekötnek.
  • The Protector
    #39976
    Szia.A Peace walker életem legjobb psp címe.Amik még jók:God of war összes(mind a 2:)),Tekken 5-6,Gran turismo,syphon filter logans shadow,ezek nagyon jó címek.

    Még meg kéne említenem a Monster Hunter-t is de nem teszem mert bár grafikailag eszméletlenül ott van a szeren,kibaszottul nehéz a játék.Ez nem sírás-rívás egyedül esélytelen vagy érvényesülni,netes játszópajtásokat meg nem találsz.
  • Csibe001
    #39975
    Köszönöm a választ. Azt hiszem a Peacewalkert megnézem majd, mert akárhogy kerestem best meg all time meg stb címeket 90%-ban ez a cím kapta az első helyet. :)
    Amúgy a 20 címen kívül még ott vannak az autós játékok is, úgyhogy szerintem elleszek egy darabig. :D
  • darkmore
    #39974
    1.
    Szerintem a Peacewalker az abszolút top MGS, de a PSX-es rész meg egy igazi klasszikus, mindkettőt érdemes végigjátszani. A portable Ops-ot én vagy 3-4x elkezdtem, de nem tudott megfogni..., ja és a kártyás Acid széria a kedvencem volt (főleg az első rész!), de lehet csak azért, mert én IRL-ben szeretem a CCG játékokat.

    2.
    Japánul még a mai napig is jelennek meg játékok, igazából kb. 2x annyi game van japánul, mint angolul (én komolyan elgondolkoztam rajta, hogy érdemes lenne megtanulni a nyelvet, ennyi game miatt XD), de már nem nagyon fejlesztenek rá, kivétel a homebrew játékok, én is tavaly fejeztem be a játékom első "chapter"-ét :)
  • Csibe001
    #39973
    Sziasztok, 4 év után újra PSP tulaj lettem, mert végre van vagy 20 cím ami érdekel. Nem tudom mennyire él a topik. Csak 2 kérdésem lenne:

    1. Melyik MGS a legjobb PSP-re (nem vagyok óriási rajongója a sorozatnak, de azért érdekelne)
    2. Fejlesztenek e még PSP-re vagy már felejtős?

    Egyébként Silent Hill 1 PS1-es verzió, Castlevania Sotn-ra kattantam rá nagyon. Utóbbihoz nem volt szerencsém még, s nagyon tetszik, mert eddig DS Lite-om volt, de meguntam a sok cuki-muki játékot, s szükségét éreztem valami komolyabbnak, s mivel Vita-ra 2 játék van ami érdekel, ezért dönöttem PSP mellett.
  • The Protector
    #39972
    Szia.Anno vizsgaidőszakban én is ezzel foglalatoskodtam.A pdf anyagokat akartam jpeg.be konvertálni.Darabonként is ki tudod menteni print screen-el de ha sok a cucc akkor fogod és beírod googleba:pdf to jpg converter.Én így rengeteget,több 100oldalas fileokat konvertáltam.Sok sikert.Üdv
  • darkmore
    #39971
    Az egyik lehetőség, hogy raksz fel pdf reader homebrew-t, de ezzel csak nagyon egyszerű pdf-eket tudsz megnyitni, amiben nincsen kép.

    Másik megoldás, hogy a pdf-et szétszeded képekre (vannak ilyen progik PC-re amik megcsinálják) és utána tudod őket nézegetni a PSP-n. Én pl.: egy színes és nagyon képgazdag RPG rulebookot így olvasgattam rajta.
  • tdi
    #39970
    Üdv! Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki leírná, hogyan tudok pdf fájlokat nézni a psp-n? 5.50-s flash van rajta ha ez számít.
  • Falkon
    #39969
    Torrent oldal!
  • jackoneill90
    #39968
    mag? bocs nem tudom mi az. írtam még hogy mi az emulator neve( csak eltűnt), márcsak azért mertha működik neked akkor nekem is működnie kell.
  • ZTM
    #39967
    Anno PS1-re volt Quake 2, innentől már nem nagy dolog :)
    Magon fent van egyébként.
  • jackoneill90
    #39966
    quake 2? milyen emulátor?
  • steweee
    #39965
    a KJK - Fighting Fantasy játékokat hol lehet beszerezni ? nekem új a dolog, most láttam tyúbon hogy van ilyen, de ennyiért megérné beruházni a gépre ha olcsón lehet hozzá játékot találni
  • ZTM
    #39964
    Helló!
    Ismét PSP tulaj lettem ettől a kis mütyürtől nem tudok szabadulni, volt régebben egy 2004-es széria(slim) PSP-m de el kellett adnom, kb 2 hónap után megbántam de csak most asszem 2 évvel később vettem ismét, mert megint elkapott az őrület.Most egy FAT PSP-m van, kicsit beteg a bekapcsológomb, mert képes magától bekapcsolni meg ki is, még szerencse, hogy ott a HOLD állás is szóval tudtam variálni most kitűnően működik, elég olcsón jutottam hozzá úgyhogy nem sajnálom érte azt a kis pénzt.
    Leülök a kandallóm mellé és nyomatom, jelenleg a Quake 2, Crash Bandicoot 2, Rayman 2(ugye ezek PS1 gamek) ezen felül meg még Gran Turismo, LocoRoco, Assasins Creed(ezek mind PSP-sek) megy.
  • tothbalu99
    #39963
    Köszönöm srácok álom jó a konvertáló program :)
  • The Protector
    #39962
    A video file menüben kell betallózni az adott filmet.
  • tothbalu99
    #39961
    Bocs rosszul linkeltem.
    Ez
  • tothbalu99
    #39960
    Van egy újabb problémám:

    Nem tudom beírni alul, hogy mit akarok bekonvertálni. Mi ilyenkor a teendő?
  • tothbalu99
    #39959
    Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
  • The Protector
    #39958
    Csatlakozom darkmore-hoz!!Az egy jó kis konvertáló progi,anno én is azzal csináltam.Olyan minőségű vidiket tudsz csinálni h bszarsz:)
  • darkmore
    #39957
    Semmit nem kell rárakni, csak mpeg videókat tud lejátszani, próbáld ki ezt az ingyenes videó konvertert:

    http://www.pspvideo9.com/
  • tothbalu99
    #39956
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni hogy milyen programot kell rárakni a PSP-re(3004-em van) hogy akármilyen videót le tudjon játszani? Válaszokat előre is köszi.
  • darkmore
    #39955
    Eladó PSP tartozékok, alkatrészek:

    - Progresszív AV TV kábel: 990Ft
    - PSP 2000-hez való teljes ház+gombok+2 analóg kar fehér színben: 2000 Ft