286
Egyre durvább valóságshowk
  • Vlala #206
    Már csak azt várom, mikor küldik be Lilut a sűrűjébe.
  • Iori
    #205
    ez a tegnapi rész nagyon tré volt
  • Vlala #204
    az nem a Fear Factor lehetett, hanem az őrület határa. a félelemről szól a műsor, nem arról, hogy ki a jobb artista. Vagy tévedek?
  • CSOCSO
    #203
    tegnap elott az amcsi fear factorban ha jol emlexem vagy eloszor vagy masodszor tortent meg hogy senki nem tudta megcsinalni az egyik feladatot.. masnap mindenki indulhatott a kov feladatnal.. de mar csak fele annyi maniert...
    ket haz kozott volt 2 vaslec allvany.. vizszintben a teton.. ezen rajta egy nagy henger.. aminek a tetejere kellett allni es vegigbohockodni egyensulyozva a masik hazig...
  • Ombika
    #202
    Becsusztatnam a kigyot neki alul vagy meg is tettek !!!
  • JINgLES
    #201
    hehe
  • JohnnySmith
    #200
    A mai műsor legjobb dumája Bódy Szilvi a vizes kigyós játéknál : "nagy kigyó büvölő vagyok de nem ebben a formában" :DDDDD LOL
  • grebber
    #199
    Az elsőt letöltöttem és megnéztem a 2.-at még nem tették fel netre.
  • Vlala #198
    azért, mert a magunk féle embereknek elég esze van ahhoz, hogy ne röhögtessük ki magunkat a tévében. A tévé a proliké, mi inkább csak (elvétve) nézzük, de benne lenni? ugyan már, ne fárasszatok...
  • abonyitomz
    #197
    jó kis műsor
  • Phat Smoker
    #196
    A próbatételek tematikai felosztása:

    -extrém magasság
    -víz alatti helyzetek
    -klausztrofóbia
    -viszolygást keltő állatok (szerintem a marhaszem meg a kukacok ilyenek)
    -nagy sebesség
    -zuhanás
    -extrém hő, tűz
    -extrém hideg, jég
    -extrém fizikális és mentális stressz
  • Tetsuo
    #195
    Nem értem. A műsor elején bemondták, h az 1ik klausztrofób, a másik nem bírja a csúszó-mászókat, stb. Hát mérnem inkább a Megasztárba jelentkeztek?
    1értelmű, h olyan ember az esélyes aki igénytelen és sportos. Pl én. :)
    Engem nem zavar egy marhaszem, kukacok meg ilyesmi hiszen tudom h mérgező/fertőző cuccot nem etenek az emberrel ugyanis az bűncselekmény lenne, másrészt néhány kultúrában ilyesféle desszertek vannak. Tehát az undor az csakis pszihés kór lehet..
    Az első feladathoz ügyesség kellett, bár itt az általam legesélyesebbnek tartott kick-boxer esett ki (kicsit meglepett). Ehhez kell a sport.
    A harmadik feladathoz pedig kicsi bevállalás kellett, akinek kell a pénz az vállalja a minimális kockázatot, hiszen volt bukókeret, bukósisak, stb.
    A "sztároké" evidensen lightos műsor volt, de itt én durvább feladatokra számítottam, Mo-n rengeteg ember ennél sokkal többre lenne képes a pénzért, sajnos.
  • Bucser
    #194
    Hát nem tudom.. a arhaszem evésnek semmi köze ninsc a rettegéshez... Az az undorral függ össze.. Ugye a rettegés és félelem olyan dolog amit az adrenalin és a bátorság összeszedésével győz le az ember... De ez a marhaszemevés elég gagyi volt.... Az autóborigatás meg béna volt....... Az első próba tetszett az tényleg zsír volt nagyon de egy ejtőernyős vagy valami mást jobban el tudok képzelni...
  • littleNorbi
    #193
    mikor is lesz megint a tvben ???
  • PLackó
    #192
    thx:)
  • Noninnyó
    #191
    Ha arra a pókos jelenetre gondolsz, ahol egy fürdőrucis lány mondta, hogy van valami a feje alatt, akkor a nővéred jó csaj, legalábbis úgy emléxem, hogy azt egy jó nő mondta :-D.
  • PLackó
    #190
    ehh:D
    azért tényleg nem lehet kellemes az a nyers szem,te jó ég!fúj.tiszta happytreefriends:)
  • Nuki
    #189
    :D
    én kajálás közben néztem a marhaszemes jelenetet:D
    egy kicsit meggondoltam, melyik falatkát rágom meg a rántott húzson!
  • PLackó
    #188
    amúgy részben igazatok van,mert mindent beleadott a srác,a pondrós-marhaszemes próbánál,ezt elismerem.de én akkor is a csajnak szurkoltam inkább:)
    a srácot azért nem kedveltem mert ott az elején rá akarta nagyon venni a csajokat hogy ne menjenek végig az első próbánál,hogy övé legyen a millió.hát de istenem,táncsak végig kéne menniük,mert nem mindegy hogyha nyernek akkor 4 vagy 5 milliójuk lesz.
    nővérem kb. 4 adás mulva lesz az adásban,többet nem mondhatok :)
    (még a bemutatóban ő volt pár hete hogy "valami érzem hogy van a fejem alatt" vagy ilyesmit mondott.meg közbe volt vágva hogy látszik hogy sír valahol.
  • Vlala #187
    elismerésem a győztesnek, már a marhaszem-evés is szemmel láthatóan undort keltett benne, de azért lenyelte. Akaratereje, az mindenesetre van. Az autós résznél ("ilyen mé nincs a Driv3r-be?") a srácot vezetési tapasztalata és technikája fogta meg, a lány a "durr neki" taktikával - ahogy azt kell - nyerte meg. Ugye, néha mekkora előny, ha az ember nem tud vezetni...
  • Phat Smoker
    #186
    hát...hazai értelemben vett sztárok :)
  • petesilver
    #185
    Ha ésszel oldja meg, akkor pont a durrbele taktika kellett volna. A srác ott szívta mehg, hogy lassan ment, és a kocsi egyik hátsó kereke mindkét oldalnál a levegőben volt, azért gyorsított hiába. Nagyobb lendületnél felment volna a rámpára a hátsó kerék, és akkor lett volna hajtás is, csak akkor meg ott kellett volna tudni még tartani is az autót. De jó volt a csaj is, az tény!!
  • Gabe18
    #184
    Persze,nem azért mondtam.
  • Ombika
    #183
    DE beszopta a gyerek ijjj!! :)
  • FtranX
    #182
    jah.

    én leszedtem volna először annyit, amennyit a kocsi felborulásának veszélye nélkül le lehet szedni, aztán padlógáz! :)
  • PLackó
    #181
    mivel a csaj nem látott semmit :P
    és most sajnáljam a gyereket?mindenki úgy próbálta megoldani ahogy akarta,ez jobban bejött a csajnak..
  • Gabe18
    #180
    Nem volt a gyereknek szerencséje,ő inkább ésszel akarta az utolsó feladatot,de a csaj "durr bele" technikája többet ért...
  • PLackó
    #179
    a csajnak drukkoltam,grat neki,megérdemli!
  • Iori
    #178
    a csaj nyert, zsiiiiiiiiiir
  • FtranX
    #177
    finom lehetett! :DD
  • Marko002
    #176
    És megcsinálta! Nem semmi! :)
  • cse978
    #175
    TUTI A CSAJ!!!!!!!!!!!!!
  • cse978
    #174
    na átmegy jackassbe lesz RÓKA??????????
  • Iori
    #173
    jaja, jo csinalja es latszik rajta hogy megakarja nyerni..es most megeszi a szemet
  • cse978
    #172
    Szőke cica aranyos!

    Benne van a lányok közül mersz.
  • Marko002
    #171
    Petike most megérdemli a millát :)))
  • Inquisitor
    #170
    M'ér'??? Előzőekben voltak sztárok? Lol :D
  • Iori
    #169
    ez a csavo nagyon ott van
  • Marko002
    #168
    Na megvan a köcsögnek a millája... Picsába!
  • PLackó
    #167
    remélem nem nyeri meg az egy millát ez a beképzelt f@sz..