286
Egyre durvább valóságshowk
  • Bandee1987
    #1
    Ma olvastam az egyik lapban, hogy az rtl klub elinditja a külföldön is nagysikerű Fear Factor-t. Ugye ez az a valóságshow, amiben rémálomszerű dolgok történnek majd az emberkékkel. Kiváncsían várom, hogy mikor jelenik meg az a valóságshow, amiben embereket ölnek meg!!!
  • Bandee1987
    #2
    A jelentkezőknek hatmilliós nyereményért kell bizarr feladatokat teljesíteniük. Pl. Mountain bike-os halálugrás, csótánysimogatás, vagy bikaszemből ekészített nyalánkság evése.
  • Seth
    #3
    Valamelyik másik topicban bomcolgattam már ezt a témát.
    Csak annyit mondok: Menekülő ember---ugyebár az is csak egy show volt.
  • Bandee1987
    #4
    Az Arnold Swarcis filmre gondolsz? Az jó film volt....
  • Voltan
    #5
    Eredetileg egy Stephen King novella.
  • Takezó
    #6
    az jó lenne, nekem teccene :D
  • neménvoltam
    #7
    Ez lesz majd a Jackass (álcázott)drámai előadásban? :DDD
  • FREAK
    #8
    a legjobb lenne halálraítélt foglyokat beküldeni egy arénába "last man standing" meccsekre, élő közvetítéssel, of course

    a győztes választhatna három kivégzésnem közül :)
  • shaba23 #9
    inkább az emberek szavazhassanak, hogy kit küldenének be:)

    Tillatilla Vs. Stohl Buci
  • Bandee1987
    #10
    Hát Buci sztem nagyobb fasz..
  • shaba23 #11
    aki nyer, azt a kutyák elé vetik :) a lényeg a szórakoztatás
  • Bandee1987
    #12
    kutya fajtája? Dobermann? Pitbull? Kaukázusi? :)))
  • Bandee1987
    #13
    Haver biztos kölcsönadná a pitbullját erre az alkalomra :)
  • shaba23 #14
    sőt, inkább a Blöffben és a Hannibálban kipróbált disznók :)
    azok látványosabbak :)
  • Bandee1987
    #15
    :), jaja :)
  • _Vegeta_
    #16
    ...
  • winnie
    #17
    Ma olvastam az egyik lapban, hogy az rtl klub elinditja a külföldön is nagysikerű Fear Factor-t. Ugye ez az a valóságshow, amiben rémálomszerű dolgok történnek majd az emberkékkel."

    nos. a fear factor egyáltalán nem valóságshow, hanem egy vetélkedő. egy vetélkedő, amelybe ugye az emberkék szabad akaratukból jelentkeznek. itt persze olyan feladatok vannak, amik egyes félelmeikre játszanak rá.

    a netről, mint minden amerikai főműsoridős műsor, ez is letölthető. heti rendszerességgel jelentkezik hétfőn este az nbc-n. 8 emberke párosával versenyez - maradnak 4-en, majd ketten, s végül a győztes.

    feladatok mindenféle 'magasban' jétszódó feladatok szoktak lenni, különféle látványos kaszkadőr dolgok (ezek nyilván nem lesznek itthon, anyagi okok miatt), így maradnak az undorító dolgok, mint befeküdni egy piócákkal teli üvegkoporsóba vagy egy halál piszkos szélvédőről tücsköket lenyalni, majd szájba tartva beleköpni egy kosárba.

    csak a miheztartás végett. vételkedő, nem reality. mint anno a 'fort boyard - az erőd' volt.
  • Sephi
    #18
    Mondom en hogy ezek ma' nem tudnak mit kitalalni.
  • Vernoon
    #19
    Hooo, ez az KIRALY!!!! S.P.Q.R.

    Kenyeret es CIRKUSZT a nepnek!!!!

    Sokat-sokat meg tobbet, meg tobb emeltdijas sms-szavazast, meg tobb interaktiv agyament baromsagot. LE A KULTURAVAL MINDOROKRE ! Csak 1 dologra kell figyelni a tv-tarsasagoknak, hogy kint legyen a 12-es karika, akkor mindent lehet akar nap kozben es fo musoridoben.
    Aztan ne csodalkozzunk, ha a gyerekeink elso szava nem az lesz, hogy MAMA vagy PAPA, hanem analis-sex vagy seggbekuras.
  • Bandee1987
    #20
    Jobb lessz, mint az ókori Rómában a gladiátorjátékok...(persze ez csak vicc)
  • Esrohnoil
    #21
    Az nem baj ha iőben tisztában van azzal mi a 2 közt a különbség...
  • nemcsakfeel
    #22
    ez tenyleg borzalom hogyha ilyet lemernek adni.

    titcsak be!
  • _Vegeta_
    #23
    Ezt a nagy hulyeseget, mondjuk engem nagyon nem erdekel, ugyse nezek tv-t egy jo ideje.. :)
  • winnie
    #24
    titcsak be!

    cenzúra, persze. nehogymár visszasírjuk a kommunista időket...

    szabad országban élünk, nem? senki nem kötelez senkit tévénézésre. a játékosok tudják mire vállalkoznak, sokakat érdekelni fog. azt meg nem is értem, hogy abban mi a rossz, ha elérik, hogy valaki, aki retteg a magasságtól, le tudja győzni a félelmét.
  • _Vegeta_
    #25
    Lofaszt! Vannak hatarok...
  • winnie
    #26
    lol:) konstruktivitás rulez, azért megpróbálhatnád valamivel alátámasztani, amit mondasz. mik a határok?

    mondjuk ez határ?:)

    Rendhagyó realityt tervez az egyik brit kereskedelmi tévé. Az új műsor résztvevőit egy víruskutató laboratóriumba küldik, ahol megbetegítik őket.

    Éjjel-nappal veszik majd a kamerák a Channel 4 Karantén (Quarantine) című leendő valóságshow-jának szereplőit, akik közel negyvenmillió forintot nyerhetnek, ha időlegesen lemondanak egészségükről.

    Az egy hétig tartó műsor százezer fontos fődíját az kapja, akinek a legerősebb az immunrendszere, a bizonyítási eljárásra pedig a valóságshow helyszínének választott virológiai kutatóintézetben kerül sor. A Karantén-ban a résztvevőket folyamatosan vírusokkal fertőzik majd, és akinek a szervezete legjobban ellenáll a kórokozók támadásának, a valóságshow győztesének nyilvánítják - írta az Ananova.
  • _Vegeta_
    #27
    no comment
    egyszeruen ez mar sok. meg a valo vilagokat, big brotherokat elviselem, ha 22-utan adjak... aze emlexem miko en voltam "fiatal" nem voltak ilyenek.. nagyon zullik a vilag es ezt meg lehetne allitani, ez a kibaszott tv csak felgyorsitja ezt raadasul.
    meg jo h en nem szennyezem magam tv-vel
  • winnie
    #28
    nagyon zullik a vilag es ezt meg lehetne allitani

    teljesen igazad van. mondjuk nem a műfajjal, a realityvel van szerintem a gond, hanem a napi reality show-val - és azzal, hogy a 8-16 évesek elég nagy része nézi ezerrel a műsort, s kialakítják az ottani szereplők videlkedése alapján a saját értékrendjük alapjait is. de ez a tévé mellett a szülők felelőssége is, bár számomra hihetetlenül visszatetsző, hogy egy 10éves kislány x-et vagy y-t a vv3-ból mekkora istenségnek látja, csak azért, mert a tévében van (ld. sikítozás, autogram, fénykép, miegymás)...:(

    személy szerint én sem szennyezem magam magyar tévével, bár reality és reality között is van különbség:) (csak itthon erre még nem jöttek rá)
  • Esrohnoil
    #29
    Én sem nézek tévét, hetente max. megnézek egy filmet, meg egy híradót...
  • Esrohnoil
    #30
    Legalább vmi gyógyíthatatlan halálos betegséggel, mondjuk AIDS-el fertőzik őket?
  • _Vegeta_
    #31
    Abszolut egyetertek enis. Egyedul az a gaz, h a gyerekek/fiatalok (akik még eroteljesen befolyasolhatok) is nezik es ahogy mondtad ugy alakitjak ki a sajat ertekrendjuket.
  • Buddy
    #32
    tegnap vagy tegnapelőtt néztem meg egy részt a német rtl-en....hát, nem egy habostorta, ami ott van...
  • Buddy
    #33
    azt, hogy néztem, úgy kell érteni, hogy ment mögöttem
  • Esrohnoil
    #34
    Borz alom = Borzfészek
  • Aspyrin
    #35
    Végre egy nekem kifejlesztett műsor, ha jól emlékszem április 25-én indul a reteklubbon, egy nézőjük már biztos lesz.
  • CSOCSO
    #36
    aarghh ez eleg durva musor!!! monduk az egy dolog mikor at kell ugralni egy kuuurvahosszu letrarol egy haloba vagy atuszni egy hosszu sotet csovon meg ilyenek.... de mikor csotanyt kell enni.. az nem vicces.. de alegdurvabb azz volt mikor csirke embriokat kellett enniuk.. nah az mar durva volt nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!

    meg valami olyasmi bogar mint egy ezerlabu. .de olyan vastag bazz hogy alig fer a szadba.. es persze hogy nem tudod egybe lenyelni.. hanem csak tobb reszletbe!!!!! uber meredek dolgokat kell neha megenniuk...
  • Aspyrin
    #37
    Április 25-én, hétfőn este 21:50-kor új műsor indul útjára az RTL Klubon. A rettegés foka című show műsorvezetője Lilu lesz, aki nyolc epizódon keresztül navigálja majd az egymással, illetve magukkal megküzdeni akarókat.

    A Rettegés Foka egy egyórás “bátorságpróba”, egy extrém akadályverseny, melyben a szereplőknek elsősorban félelmeiket, fóbiáikat, egyszóval saját magukat kell legyőzniük. Egy adásban hat játékos három próbatételen keresztül verseng az öt millió forintos fődíjért.

    Három epizódban sztárok próbálhatják ki magukat, így legelőször, április 25-én Győzikét, Balázst, Csonka Andrást, Niki Beluccit, Fekete Pákót és Terecskei Ritát láthatják. Négy adásban hétköznapi emberek, egy részben pedig csak nők küzdenek a nyereményért.

    A próbatételeket téma szerint is fel lehet osztani, így el lehet dönteni, ki melyik helyzetben érezné a legrosszabbul magát. Extrém magasságban? Víz alatt? Bezárva, esetleg viszolygást keltő állatok körében? Száguldás, zuhanás közben, tűzben, vagy majdnem megfagyva? Esetleg a stressztől fél?

    A játékosok semmit sem tudnak a próbatételről, mielőtt a felvétel helyszínére érnek. A feladat ismertetése után - szükség szerint - részletes tájékoztatást kapnak a próbához esetlegesen kapcsolódó eszközök használatáról.

    A VIP Rettegés Fokában megnyert pénzt jótékony célra ajánlják fel a sztárok, amelynek kedvezményezettjei a hajléktalanok, a beteg gyermekek és egy gyermekotthon.

    A Rettegés foka április 25-én, 21:50-kor az RTL Klubon!
  • fifi
    #38
    megint egy nagyon eredeti, sőt korszakalkotó ötlet... [oooo]
  • PLackó
    #39
    én csak azért fogom megnézni mert a nővérem is szerepel majd benne:)
    amúgy nem igazán érdekel..
  • winnie
    #40
    amerikában már a 6. évad megy a sorozatból - 1-2 adás érdekes, utána repetitív. sokan fogják majd köpködni, mint a többi valóságshow-t természetesen.

    (vannak elég érdekesek kaszkadőrdolgok amúgy, ellenben a patkányturmix és egyéb gusztustalanságok is ott vannak)