11612


Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • Szabi #11452
    fém csavarral :D
  • pointer4
    #11451
    Az egész pedált tartó csavarok M6-osak.

    E szerint:
    https://www.isrtv.com/forums/topic/19098-g27-pedal-pad-bolt-size-help/

    És a G25-ön is az volt :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2019.08.12. 16:16:36
  • bosco05 #11450
    Azt valaki meg tudná esetleg mondani, hogy a Logitech G29 pedálját milyen típusú csavarral tudom cockpithez rögzíteni? Köszi előre is!
  • bosco05 #11449
    Az a két fogkefe az index és a távolsági? :) Amúgy faja lett.
  • pointer4
    #11448
    Nekem nagyon bejön! :)
    Főleg a monitor tartó, az mindent visz.! :)
  • Aborg
    #11447
    Befejeztem a kamionos "kokpitom". Nem valami latvanyos, de nem is az volt vele a celom. Azt akartam hogy minden kezeloszerv (valtokapcsolok, kormany alatti kapcsolokarok, a kormany dolesszoge) a helyen legyen. Es ott van :)

    kepek

  • pointer4
    #11446
    Hogy az újba, a régi hibáit el se kövessem :D
    Meg már a tököm tudja, olyan rég volt :D
  • arty
    #11445
    miért adtad el az előzőt! ;)
  • pointer4
    #11444
    Na, úgy néz ki szereztem kormányt. Holnap kézhez is kapom. Lassa. kéne készíteni valami jo kis motion simet :)
  • arty
    #11443
    nem rémlik, hogy volt-e már ennél szebb hazai diy kormány lencsevégen :)
  • bardocz
    #11442
    40-50k-ra írja a hozzászólásokban, de sok alkatrésze volt elfekvőben. Gondolom csak a kormányszervó motorja kerülhet annyiba, ha épp nincsen otthon.
    Amúgy nagyon szép és igényes építés. Ilyenkor ég a pofám, hogy az én dolgaim milyen kókányok :D
  • macleody
    #11441
    Írja a cikkben, hogy egy toyota avensis kormányszervó motorja.
  • pointer4
    #11440
    Jó cikk, létezik, hogy árat sehol nem láttam ? Arduino az oké, de milyen motor ez ?
  • sorler
    #11439
    Szimulátor kormány és pedálok építése PC-hez
  • unrealnoise
    #11438
    Annyira "halott" a fórum, ha mással nem egy kis hirdetéssel feldobom. :D

    Sorry, de hátha valaki meglátja, akinek kell ilyesmi, mert elég jól járna a "csomaggal".
    Next Level Racing Wheel Stand and Monitor Stand eladó 60.000 Ft-ért

    hardverapro

    Igazából tök jó cucc, csak most költözöm, stb...

    A Sim-Lab-os cockpitek jók még nagyon mostanság, de egy vagyonba kerülnek. Jó annyira nem vészes, de ha veszek egy cokcpitet, kell hozzá még ülés, és monitortartó, hát nem olcsó móka...

    Mondjuk legalább masszív és eléggé testreszabható. :)
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2019.07.19. 20:29:36
  • bardocz
    #11437
    FB-n van egy motorsport adok veszek csoport, ahol néha 25k-ért már vannak kagylóülések. Én ott nézelődnék, biztos nem költenék 80at egy ülésre szimulátorállványhoz.
  • TomStorm
    #11436
    Első ránézésre egész jó!
    Tudsz ajánlani hozzá ülést?Vagy úgy kb milyet nézzek?
    Átszámolva cockpit maga 100ezer tehát elvileg ülés is lehet 80-100ezerért
  • macleody
    #11435
    Szerintem az gyenge lesz egy DD bázishoz, inkább vennék egy ilyet, még ha külön is kell hozzá ülést venni:

    Utoljára szerkesztette: macleody, 2019.07.02. 20:45:55
  • TomStorm
    #11434
    Hali.
    Tervezek egy Next Level Racing GTUltimate V2 cockpitet venni.
    Van aki használja?Kis kényelmi és stabilítási információ érdekelne:)
    Valószinü DD bázis kerülne rá.Bírná e vagy sem,köszi előre is!
  • cyber
    #11433
    Üdv!
    Tudom hogy nem hirdetési oldal de hátha érdekel valakit.
    Eladó a címben említett 3db monitor panel. Samsung LTM230HT01-001 a panelszám a mind a 3 monitornak. Mind a 3 tökéletesen megy kivétel az egyiken egy pixelhiba csík van. A lényeg hogy csak egyben eladó a 3 nem bontom meg. A tartókonzolok és a talp saját készítés ami igényes "mérnöki munka" így sokkal kisebb a két monitor közötti kitakart rész mint a gyári külső borítással kávával. A talp és tartók is eladók ha megtudunk egyezni. Az árat úgy gondoltam hogy 10.000.-ft /db/panel tartó nélkül. Az ár alkuképes ha komolyan érdekel.Keress privátba és küldök több képet.
  • tonio2006
    #11432
    Köszi. Azt hiszem meg van a téli projekt.
  • SimaSuna #11431
    azt hiszem a srác is ilyenből csinálta meg.
  • tonio2006
    #11430
    Sziasztok!

    Egy ilyen kéziféket mennyire lenne nehéz átalakítani PC-hez?



  • Szabi #11429
    lol :DD
  • sorler
    #11428
  • samsung123
    #11427
    Hasonlót csináltam régen, de g25-el. 2 állású pedál állással (meredekebb és laposabb). Gyorsabb nem lettem :D de kényelmesebb volt és másabb érzés a megszokottól.

    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2018.09.24. 00:49:04
  • Szabi #11426
    mik a tapasztalatok, megéri így átalakítani a pedálsort ? (g920) :)

  • sorler
    #11425
    Room tour | Szimulátor cockpit
  • balazsgigi
    #11424
    Köszi a képeket!Én is ilyet akartam venni,de a képeid alapján annyira nem bejövős.
    F1-ben nem is használnám,alapból gondolkodtam rajta.
    Utoljára szerkesztette: balazsgigi, 2018.08.20. 18:14:05
  • TomStorm
    #11423
    Állítható rajta kormánymagasság,dőlés is.Úgyhogy simán be lehet állítani úgy mint a valóságban de csinálok majd képet.
    Virtuális kormány nélkül természetesen mert az első mindig az hogy kiveszem:)
  • arty
    #11422
    tetszetős!

    egy olyan képre lenne még erőd, amikor játék képe is látszik a TV-n, valami autó, belső nézetben?
    csak kíváncsi lennék, milyen látványra, hogy a kormány ~tényleg ott van a cockpitedben, ahol a ~valóságban (virtuális kormány ne legyen, ha ezt még kérhetem :D )
  • Szabi #11421
    szép szett, jó szórakozást hozzá
  • sorler
    #11420
    szupi
  • TomStorm
    #11419
    Átalakítottam GT-nek mert úgyis szinte csak így megyek.F1-ről nem csináltam képet és azért most nem is állok neki átszerelni mert az a 10 perc amit írnak átszerelésre inkább 1 óra:)
    TV tartó még nincs hozzá!Majd megrendelem

    Kép:


    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2018.08.16. 23:38:07
  • Szabi #11418
    képet vagy meg se történt
  • TomStorm
    #11417
    Tegnap megjött a Next Level F1GT cockpit.
    Háát ezt összeszerelni nem volt kis feladat:)
    Viszont nagyon tetszik és kényelmes!
  • bardocz
    #11416
    link

    Már csak a kábelezés van hátra, de az nem fog pár hónapig megtörténni. Mondjuk azt, hogy működik, de közel sem tökéletes. Sajnos van ahol nagyon nagy rés van az illeszkedő alkatrészek között (én hibám), így nem az igazi.
  • __Jacek__
    #11415
    Ja valamivel szerintem be kell vonni.
  • bardocz
    #11414
    Gondolkoztam rajta, majd kiderül. Meglepően kopásálló ez a műanyag, egy reszelővel egyszerűbb volt egy fém alkatrészt kisebbre vennem, mint ezt. Ha enni fogja, akkor majd ráhúzok egy ugyan ebből az anyagból készült rudat arra a szakaszra.
  • __Jacek__
    #11413
    Menetes rúd nem fogja megenni a "váltóházat" ?