10611
  • totya79
    #6661
    Találtam egy rakás patchet.Ezeket mind fölkell rakni hogy menjen a magyarositás?
  • Sadist
    #6660
    Van olyan, akinek működik SP2-es winpatch nélkül?
  • totya79
    #6659
    Melyik peccset érdemes felrakni?
  • Tocika
    #6658
    Indítsd ujra mert addig nem tudja frissíteni a starforce-so drivert legalábbis nekem nem
    miután ujraindult elindítud sfdrvup-ot és utánna a zsfcure01-be a start batot utánna az sfn-el tiltod a cd-t és a node-t utánna indulnia kell legalábbis neke mmegy!
  • totya79
    #6657
    1.4-es Eu peccs+magyarositás müxic eggyüt?
  • Jamdxp
    #6656
    Mielőtt először elindítom a játékot és felajánlja hogy felteszi a starforce-os drivert újraindítás előtt azt kell választani, vagy még 1. indítás előtt az sfdrvup.exe-t kell elindítani és így 1. indításnál már a játék nem kéri az újraindítást?
  • Tocika
    #6655
    Mit módosít ez a progi ?
    Nem lehet ezt manuálisan ?
  • Tocika
    #6654
    elindítottam a beszurt de meg se nyikkan.
  • urbijoe
    #6653
    igen
  • Tocika
    #6652
    ez van nekem is de a dos os progi akkor sem megy ha magamra hajlok!
  • Tocika
    #6651
    Mi az a dos-os progi amelyik nektek a elindul mi a neve? a beszur.exe?
    Mert akkor elindítom én ha ez a köcsög nem indítja el magátol!
  • urbijoe
    #6650
    itt a magyaritás
  • Tocika
    #6649
    már elindítottam a Magyarosítást vagy 5-ször de akkor sem indult el az a dos-os program
  • totya79
    #6648
    Az 1.4-es Eu peccsel müködik?
  • Tocika
    #6647
    Te melyik magyarosítást raltad fel ?
  • Tocika
    #6646
    OK
    nekem nincs dos-os ablak amit bezárhatnék nekem az az ugynevezett módosító program nem indul el!
  • urbijoe
    #6645
    a magyarositásnál mikor vége kilépsz a programbol exit-el de DOS ablakot hagyd futni még 1-2 percig csinál valami aztán magátol kilép
    én is ezzel szoptam mindig lekapcsoltam a dos ablakot is
  • Tocika
    #6644
    Ja megy a game a Patchet is felraktam az 1.04-est csak már meg sehogy nem akar magyarosodni!
    Ti mit csináltatok hogy magyarosodjon?
  • Tomievo
    #6643
    Nekem azzal megy. Legújabb alcohol oldotta meg a gondomat.

    Nem tudjátok, hogyan lehet visszatartani a lélegzetet amikor mesterlövészre váltok? Ráadásul nem sikerült zoomolnom sem 1.5X-esnél jobban.
  • moralosan
    #6642
    asszem procira vonatkozik
  • grebber
    #6641
    Most miből tart lehuzni azokat a kurva kábeleket?
    Nekem csak ez az egyetlne megoldás ami müködik ugyanis a SFNightmare valami miatt nem képes meghajtoimat letiltani :(
  • Jamdxp
    #6640
    Neked ezzel a verzióval megy a game?:
    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
  • Tocika
    #6639
    Hóhhhó!
    Végre Sikerült!
    Nekem is az volt a baj hogy a Hiába nyomtam disable cd-t akkor nem indult el!
    Nekem a CD a Kábelenk a master végén van és slave-n szerintem ez volt a gebasz!
    Azt csináltam hogy disable primary slave és indult is!
    Akinek még nem megy remélem ez segít!
    Szevasztok!
  • Tocika
    #6638
    Szevasztok!
    Nekem Athlon 64-em van és próbálkoztam a sfcure01-eli és a sfcure03_x64-el is és nem igazán mükszik most valami olyat írki a mocsok hogy tegyem be a lemezt egy másik meghajtóba és próbáljam ujra!
    De már kínlódtam vele egy csomót és nem akarja az igazságot!
    Ez sfcure03_x64 ez csak azokra vonatkozik akik 64-bites windows-t használnak vagy azokra akinek 64-bites prociuk van ?
    Előre is köszi!
  • priluki
    #6637
    SP-2 mindenképp kelett hozzá,én amugy azzal szivtam,hogy hiába tiltottam le Nightmare-val a meghajtokat akkor is látta.Le kelett huznom a tápokat.Amugy a magyarositás is müködik... Király a game!!
  • Kaszi46
    #6636
    mi ez a sok airwaves reklám benne?:DD elég szánalom

    emlékszem 1 éve volt egy cikk a játékokban megjelenő reklámokrol, hát sokat nem kellett rá várni. jo tudom eddig is reklámoztak, de ami ebbe megy az airwaves kapcsán az már mulatságos.
  • genRob
    #6635
    Na mesélj mit csináltál? Nekem még most sem megy.
    Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
    Ez van nekem.
  • priluki
    #6634
    NAVÉGRE!!! 3 nap cumi után... LOL
  • R3GiD0N
    #6633
    Most már nekem is gugli a barátom!
  • R3GiD0N
    #6632
    Egy kérdés!
    Honnan lehet beszerezni a magyaritást?
    Mert nem találom!
    Thx
  • priluki
    #6631
    valaki meg tudja mondani most mi lehet a gond? Sp-2 töt fölraktam,ujra a gamét mindent,most kéri az eredeti lemezt,nem a cd-kulcsot.
  • Tomievo
    #6630
    Nah, végre megy a magyarítás is, de majd csak hoonap próbálom ki. Sok sikert mindenkinek.
  • Tomievo
    #6629
    1.9.5 (3105)
  • priluki
    #6628
    Felraktam SP-2 patch ,mindent,, most nem a cd key-re panaszkodik hanem hogy rakjam be a dvd-t.. katt katt kezdek bekattanni
  • tomikake
    #6627
    valaki mondja meg please mi a legujjab alcohol verzió száma
    thanks
  • Tomievo
    #6626
    Hát nekem nem jött össze a magyarítás. Elindítottam az auto update-t és felrakta az 1.04062 euro patch-et asszem,de amikod a dynamic-pc.umd-t választottam ki, akkor azt írta, hogy nem megfelelő a fájl méret és elszállt az egész. Hiába töröltem azt amit Urbijoe írt, nem javult meg.
  • Hunter of Deer
    #6625
    Hellóka!
    Én most tettem fel a játékot és elsőre sikrült elindítani (örül neki)
    most nagynehezen feltette a patchet és most megkockáztatom a mgyarítást is feltenni!
    Azoknak akinek megy jó játékot, akinek még nem annak pedig kitartást kívánok!!
    hy
  • Tomievo
    #6624
    Na hi! Egész du ezzel szórakoztam, kipróbáltam egy rahedli verziót, de mindaddig nem indult, amíg meg nem néztem, hogy a legújabb alcohol van e fenn. Naná, hogy nam az volt. FElraktam és tádádádááám, MŰKÖDIK! Nem kell hozzá lehúzni a meghajtókat sem. Mindent a leírtak szerint + elég volt a disable cd, disable node.
  • kilyking
    #6623
    megkaptad?
  • moralosan
    #6622
    ááá megvan megvan :D