10611
  • james69holden
    #6701
    leírás megvan...
    haveromat rászedtem, csinál majd egy honlapot a FAQ-nak
    estére kész lesz...
  • james69holden
    #6700
    CSINÁLTAM EGY PÖPEC FAQ LEÍRÁST!

    kinek adhatnám oda, aki berakná a bannerbe?

    (jelzem a leírás elég jól sikerült, próbáltam kitérni a részletekre!)

    üdv: Holden
  • priluki
    #6699
    valaki pls odadná a 3. pálya (bank) mentését?!
  • mila69en
    #6698
    Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter
    Cell Chaos Theory\profiles
  • genRob
    #6697
    Na megrendeletma a gamát. Holnapra itt van és ... többet nemtuok elmondani kérem kapcsolja ki...
  • priluki
    #6696
    oké,thx amugy hova teszi a mentéseket?
  • ati2002
    #6695
    Nekem is volt reinstallom ,de én elötte kimentettem a mentéseket (én a 4-es pályán voltam). Ma este onnan folytatom majd. Ha addíg nem lesz meg neked, és nem túl nagy a mérete, akkor átküldöm, este 10 után.

    szerk.: amúgy én biztos nem könyörögnék senkinek mentés után, simán elkezdeném előlről, ha nem lenne meg. Van olyan jó ez a játék.
  • Mayday
    #6694
    Sziasztok,
    Ugy latom, kicsit felporogtek a dolgok a jatek kapcsan. Nem irt esetleg meg valaki FAQ-t, a kulonbozo biztonsagi masolatos verziokhoz, magyaritashoz, peccseleshez, stb?
    En ugyan nem probalkoztam meg a jatekkal be, de ugy latom, elegge problemas, es mindenki kerdezi ujra es ujra a dolgokat.
  • ACE
    #6693
    És most a játék dobozára recskázol? Vagymi?
  • priluki
    #6692
    Hy,a játék hova rakja a mentéseket? El tudná küldeni valaki nekem a 3. pálya (bank) mentését,mert reinstall winfos,és nem akarom elöröl kezdeni..
  • bazza
    #6691
    4000Ft
  • laco1221
    #6690
    Akkor nekem is feltörhetné
  • bazza
    #6689
    DEeeeeee ő maga törte fel! Ő egy varázsló!
  • laco1221
    #6688
    Neked nem feltört SC3-ad van??
  • hykao #6687
    Semmi különös, csak beraktam a DVD-t, felinstalláltam, s a gép újraindítása után már játszottam is!!! :)))
  • laco1221
    #6686
    Le tudnád írni részletesen h. h. kell felrakni??
  • hykao #6685
  • rorr
    #6684
    Nekem is megy sőt a multi is .... :)
    Valamint szép doboza van!
  • Sarapetike
    #6683
    És hogyan (eredeti)?????????????,
  • hykao #6682
    Nekem megy...sőt SFcure és SFnightmare sem kellett...
  • urbijoe
    #6681
    nekem kettö is volt egyik se müködik
  • james69holden
    #6680
    hali, rég nem jártam erre, még javában tolom a maget...
    van esetleg a game-hez mini-image? (persze ami műkszik is)
    helyhiány miatt kérdem, sokat foglal maga a képfájl és kényelmi szempontból kéne egy kisebb méretű mini-image...
    gamecopyn néztem egyet de az valami 5Kb-os szarság volt...
  • SASboy
    #6679
    oké. köszi.
  • moralosan
    #6678
    amúgy tegnap felraktam sp2t és most azt várom, hogy lejöjjön a gém :D
  • urbijoe
    #6677
    a magyaritás végén ne lépj ki a DOS ablak-bol
  • urbijoe
    #6676
    ja kapcsold be a rejtett file-ok megjelenitését
  • urbijoe
    #6675
    NE RAKD UJRA TÖRÖLD A DOCUMENTS AND SETTINGS/ALL USERS/APPLICATION DATA/UBISOFT/Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory/ KÖNYVTÁRBAN-BAN LEVÖKET

    én 2x raktam ujra mire rájöttem
  • moralosan
    #6674
    jaj kicsit bunkó voltam :D

    amúgy a válasz: igen, sokaknak sikerült a sfnightmare-el lehuzogatva cd-t, node-ot
  • Tocika
    #6673
    Figyu
    Ha Ha nem indul módosító progi akkor mi a rákot kezdjek vele hogy menjen ?
  • moralosan
    #6672
    ojvass vissa

    kösi
  • SASboy
    #6671
    VAn olyan akinek megy úgy, hogy neem húzogat kábeleket?
  • totya79
    #6670
    Tök faxán végigment minden!Kitöröltem de ua. a helyzet!
  • Tomievo
    #6669
    Akkor valószínű megin elcsesztél valamit a magyarításnál. Próbáld meg törölni az allusers/application dat/ubisoft/splinter cell alatt lévőket törölni, Urbijoe szerint az megoldja, ha nem akkor rakd újra, de a magyarításnál figyelj oda, miután bezártad az olvass el fájlt, és rendesen kitallóztad a dynamic-pc.umd-t, meg a főkönyvtár helyét, rányomsz a check extracted-re asszem, majd ha ez megvan bezárod és akkor indul el a DOS ablakban a módosító progi.
  • totya79
    #6668
    Segitsen valaki!!
  • Jamdxp
    #6667
    Érdekes ha a vinyó melletti DVD olvasót leszedem és a másik2 optikai meghajtót sfnightmarerel letiltom, akkor elindul, ha mind a 3 megy akkor hiába tiltom le nem indul el.
  • totya79
    #6666
    Felraktam a patchet 1.00_to_1.04_euro+a magyarositást,és most abszolut nem indul el!Valami Runtime Error.Mi ilyenkor a teendö?
  • Jamdxp
    #6665
    Nekem Primary master:vinyó, Pri slave:DVD olvasó, Sec. master: DVD író, Sec. slave: CD író. Mindent kipróbáltam már vele letiltani: disable NODE, CD, CH2, Primary slave, el is tünnek a meghajtók, de nem indul el csak ha BIOS-ban letiltom, csak azzal meg az a baj, hogy a DVD olvasóm a vinyó mellett a Primary slave-en van és a BIOSBAN csak a teljes IDE mastert vagy slave-et tudom tiltani.
  • mila69en
    #6664
    az sfnightmare tökéletesen müködik ne a disable cd-t kapcsold be hanem nézd meg mire vannak kötve a meghajtóid és ugy tiltsd le pl:Sc.master vagy pr.slave
  • Jamdxp
    #6663
    Teljesen igazad van mindent kipróbáltam én is, de 3 optikai meghajtóm és csak egy vinyóm van és csak a BIOS-ban való letiltás, vagy a lehúzás segített.
    Nem tud valaki egy olyan meghajtó letiltót, ami tényleg letiltja nem csak elrejti a meghajtókat, mert az sfnightmare egy rakás semmi.
  • mila69en
    #6662
    nem csak a 1.00_to_1.04_euro 86MB