10611
  • james69holden
    #6741
    LOL több mint 4 giga -át messengeren???
  • mila69en
    #6740
    4GB-t MSN-en
    lol?
  • onlybarca
    #6739
    Hello All!

    Valaki elkuldené nekem ezt a játékot a tört verziójut?
    Mert a torrentek nagyon lassuak
    valaki pls. msn re gondoltam mert azon nmekem elég gyorsan átszoktak jonni a fájlok.
    pls thx
  • Szabacs
    #6738
    OK Talma :)
  • mike369
    #6737
    nyugodj már meg.
  • Szabacs
    #6736
    Dobtam egy privátot.
  • Szabacs
    #6735
    Remélem ez gyors üzlet lesz. egy egyperces :)
  • Szabacs
    #6734
    Akarom mondani ma esetleg összefuthatnánk valahol?
  • Szabacs
    #6733
    Hali. Engem érdekel. Ma esetleg
  • meat grinder
    #6732
    van egy oridzsi chaos theorym. a cd-kulcs regelt, tehát netre nem mehetsz vele, de ha így is érdekel valakit, 2000 Ft.-ért elviheti.
  • james69holden
    #6731
    a HDR röviden az, amikor kilépsz egy sötét helyről a napfénybe, időbe telik míg a szemed hozzászokik a hirtelen jött világossághoz, azaz szinte elvakulsz!
    Ezt próbálja érzékeltetni a játék...
    Splinterben nem olyan intenzíven észrevehető ez a technológia, viszont a DoD: Source-ben annál inkább! Sokat dob egy játék grafikáján!
    Közeljövőben lesz még a HL2: Lost Coastban ill. ha jól hallottam lesznek CS-hez is HDR mapok...
  • james69holden
    #6730
    576.hu-n árulták 4ezerért egészen a múlt hét végéig, de mostanra rejtélyes körülmények közepette eltűnt...
    ott volt a legolcsóbb
  • vki
    #6729
    High Dinamic Range (amúgy fogalmam sincs)
  • bazza
    #6728
    Mi az a HDR?
  • Szabacs
    #6727
    Valaki árulja már el, hol árulják 4 ruppóért. thx.
  • mila69en
    #6726
    oh most látom tényleg javítottad a FAQ-t én csak pojénból irtam hogy kéne javítani azé tettem a gonoszvigyort:D de végülis nekem tök mindegy mivan irva a FAQ-ba de a multi játék nem teljesen eggyértelmű mert kell hozzá egy kis szerencse is
  • genRob
    #6725
    Lehet, hogy azért nem sikerült mert az RMPS nem volt bekapcsolva?
  • Malakai
    #6724
    Ja, hogy tört... :)
  • mila69en
    #6723
    nincs benne semmi pláne csak éppen örvendeztem, hogy megy a multi törverzsönnel:D
  • james69holden
    #6722
    javítva sry
    más egyéb? (javítanivaló?)
  • Malakai
    #6721
    Egyrészről a kép sztem nagyon nagy másrészről mi ebben a pláne? :)
  • mila69en
    #6720


    na itt van még egy kép
  • mila69en
    #6719


    sorry ha nagy lessz a kép de ezt nem hagyhatom ki szal online lehet törtel játszani talán kéne is mósosítani a FAQ-t
  • james69holden
    #6718
    minden (zárfog)törés után várni kell egy picit, utána ugorhatsz a következőre és nem kell előről kezdeni...
  • Glasses
    #6717
    Kitudja a megoldást a bankos pályán annál a részmél vagyok amikor fel kell törni szinkronban a zárakat a páncélteremnél és nem tudom,hogy kell van a 3 zöld lámpa a kettő szélső világit de ha mindig megpróbálom feltörni akkor az egyik pirosra vált. Aki megcsinálta irja meg légyszi mit kell pontosan tenni?
  • moralosan
    #6716
    e szerint a leírás szerint végre nekem is működik! :)
  • mila69en
    #6715
    ha a HDR be van kapcsolva akkor nincs élsimítás
  • james69holden
    #6714
    Milyen VGA-d van?
    1.04-es patch fenn van?
  • bazza
    #6713
    A játékban miért nem tudom bekapcsolni az élsimítást? A karim tudja a 6x-at is!
  • james69holden
    #6712
    Bank pályának a végét csinálom, már csak a kimentési pontra kell elmennem!
    Ha neked onnantól jó, akkor küldöm!

    illetve adj egy e-mail címet!
  • priluki
    #6711
    PLS valaki küdje el a 3. pálya mentését...
  • james69holden
    #6710
    hihi van FAQ-unk
    thx Hmuda hogy beraktad!

    ha van még valamilyen észrevételetek, hiányosságotok a FAQ-kal kapcsolatban, azt jelezzétek nekem és javításra, módosításra kerül!
    jelzem próbáltam minden fontosabb dolgot belerakni...
  • Malakai
    #6709
    Szerintem is jó lett a FAQ, biztos sokaknak fog segíteni!
  • Richard90
    #6708
    NAGYON JÓ LETT A FAQ!!!
    gratulálook hozzá!!!
    bár nekem nincs rá szükségem, mert megvan eredetibe :P
    tömör. minden benne van!
    Mégegyszer Grat!!!
  • james69holden
    #6707
    KÉSZ LETT A FAQ!!!

    http://holden9.atw.hu/

    Nézzétek meg, így jó lesz? Írjak még bele valamit?
    Ha jó rakjátok fel a bannerbe
  • Tocika
    #6706
    Szevasztok!
    Tud nekem valaki segíteni ?
    Magyarosításnál végre elindult a módosító progi de már a módosítás elején bedobott valami hibát azt le OK-ztam és utánna néhány filével csinált valamit ez beletertott akár 2 másodpercbe és bezáródott a dos-os ablakl de a játék nem lett magyar!
    mit tegyek hogy magyar legyen ?
  • firsh
    #6705
    azta kuuuuuuuurvaaa! Bazz annyit vártam erre a játékra hogy mostmá ki vok készülve és még bf2vel se jatszom. most huzzam le? végülis miért ne? ahh...
  • TheSandman
    #6704
    Jah mégvalami... Ennél a résznél: Sorrendben kattold végig:"Disable node" , "Disable CD" , "Disable node". valoszinüleg elég egyszer ráklikkelni mindegyikre, csak a SFNightmare.exe tanulmányozása közben találtam egy leirást és abban igy volt... Mind1, a lényeg hogy megy.:)
  • priluki
    #6703
    VALAKI PLS küdje el nekem a bank elmentépsét... mert sajna win reinstall volt..
  • TheSandman
    #6702
    Hejjj sikerült elinditani több ora kinlodás után...

    Ezt a verziot használtam hozzá: Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS

    Akkor lássuk hogy tapasztalataim szerint hogyis kéne ezt:

    1. Telepitsd fel a játékot, Alcohol 1.9.5.3105-öt használj ez a legujabb verzio. Mountolás elött gyözödj meg hogy az emulálás opcio alatt az RMPS be legyen pipálva!

    2. Dobd rá a peccset, scct_1.00_to_1.04_euro.exe

    3. Inditsd el a játékot, ekkor restartot fog kérni, tedd meg.

    4. Restart után csomagolj ki mindent a tools.rar-bol, majd menj bele az sfcure01 könyvtárba és inditsd el a !setup.bat-ot (Athlon 64-es procival rendelkezök a sfcure03_x64 könyvtárban levö cuccokat használják!)

    5. Ezután menj bele a sfdrvup könyvtárba és inditsd el a sfdrvup.exe-t. (Ekkor elvileg egy üzenetet kapsz h megb*sztatta a védelmet, amit az elsö restratkor inditott el a játék.) Ha minden oké, akkor restartot kér, tedd meg.

    6. Most jön a lényeg: restartnál menj bele a BIOS-ba (általában a DEL gombot nyomogatva jön elö a gyengébbek kedvéért:) és a main menüben nézd meg hogy az optikai meghajtoid milyen csatornákra vannak leosztva. (A példa kedvéért nálam van 1 cd és egy dvd iro, az egyik a secondari slave volt, a másik meg a secondari master.) Exit a BIOS-bol, inditsd a rendszert.

    7. Menj bele az sfn könyvtárba és inditsd el a SFNightmare.exe-t. Elég félelmetesen néz ki a dolog, de nem kell beparázni. Sorrendben kattold végig:"Disable node" , "Disable CD" , "Disable node". Ezután klikkelj a BIOS-bol lenézett csatornákra, Off-old öket. (Nálam Sc.Master Off és Sc.Slave Off gombok voltak). Ezennel megis szüntek létezni az optikai meghajtoid. (Ha vissza akarod kapcsolni öket akkor értelemszerüen ON mindegyikre)

    8. Menj bele az sfcure01 könyvtárba ismét és inditsd el a !start.bat-ot.

    9. Inditsd a játékot a következö koddal: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

    UI.: Kisérleteztem a kábellehuzogatos modszerrel, de szart sem ért, csak akkor indult el miután a SFNightmare.exe-vel tiltottam a meghajtokat. WinXP SP2 kell hozzá, de szo sincs "tiszta" Winfosrol meg ilyenek ez 1 hülyeség sztem...:) Ezután minden restartnál el kell inditani a !start.bat-ot ha játszani akarsz.

    Have a FUN!