10611
  • Balumann
    #6781
    Hamachi-ba, úgy gondoltam
    Aki esetleg nem tudná, hamachi egy olyan progi amivel LAN-ba lehet bármivel játszani :D bár sztem mindenki tudjaHamachi LETÖLTÉS
    na szóval gyerünk Hamachira akinek megvan a nem eredeti SC3 és működik és szeretne hálózatba játszani neten keresztül eredeti key nélkül :)
    Beállításban akinek kell segítség ebben az egyszerü progiban az kérhet...

    szóval hamachi join
    network name: splintercell
    network password: splintercell
  • Balumann
    #6780
    csinálok egy szobát, neve: splintercell jelszo: splintercell
    Akinek megvan a SC3 csatlakozzon, aztán kiderül hogy megy-e akkor is ha én nem vok fenn :/
  • priluki
    #6779
    Balu ez jo ötlet ha müködik..
  • Balumann
    #6778
    Nekem is megy a játék tört verzió :) elég bonyi volt megcsinálni!
    Figyeljetek lenne egy ötletem akinek nem eredeti a játéka azokhoz szól!
    Csinálni kéne Hamachi-ba egy szobát ahova csatlakozhat mindneki és nyomhatnánk LAN-ba sokan (azok főleg akiknek nem eredeti és nem tudnak online játszani. Úgy tudom hogy a szoba akkor is megy ha nincs fenn a szoba készítője, vagyis a szoba állandó is lehet.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #6777
    Nem tudtok még esetleg netes helyet, ahonnan 3900Ft-ért lehetne venni a gammát?

    576-ba most akartam megrendelni, erre meg már nincs ott.
  • HarryDEC
    #6776
    Nekem ennyit kell csinálni vele:
    Disable nod
    Disable cd
    Disable ch2
    Nekem bejött :)
  • HarryDEC
    #6775
    Én + azt vettem észre, hogy rengeted fake verzió terjed a neten. Én letöltöttem 1-et azzzal nem ment! Splinter.Cell.Chaos.Theory.DVD.SFCure.READ.NFO-ViLLAGERZ ezzel viszont gond nélkül. Csak amir a SAJÁT infójában van azt kellet pontról pontra megcsinálni.
  • ati2002
    #6774
    Kipróbáltam, 30 másodperc alatt elindul a game. Ebben benne van az image csatlakoztatása az A120-ba, start.bat indítás, sfnightmare-ben a meghajtó letiltás, check disc. Megy mint a golyó. És a lényeg, nem kell lehuzigálni semmit.
  • moralosan
    #6773
    lesz :D
  • ReaL KiLLeR
    #6772
    Igen az nfo-ban levő kódot használtam, de köszi probálkozok még amig nemlessz jó :)
  • rob05
    #6771
    Semilyen más virtuális meghajtó ne legyen a gépen, a setup bat után indisd újra a gépet install utána 1.04 pach indisd a játékot restart utána frissisd a sfdrv-val a starforce drivert restart utána cd kép betölt start.bat indit SFNightmare-ben letilt sorban cd disable, node,pr. master, pr slave, sc master, sc slave tilt, parancsikon játék indit, remélem sikerül probálkoz én is ugy egy napot kisérleteztem de már mint mondtam nekem az antivir. volt a hiba.
  • rob05
    #6770
    milyen serialt használtál az nfo ban lévőt mert nekem csak az volt a jó
  • ReaL KiLLeR
    #6769
    Nekem NOD 32 van, és kilőtem de akkorsem megy. Pont nekem.pedig olyan jó lenne jáccani.
  • rob05
    #6768
    Ja elfelejtettem mondani, Panda Titanium 2005 volt a bünös.
  • rob05
    #6767
    Sziasztok, ha valakinek lefut a lemezellenőrzés és nem indul akkor lehet hogy az antivirus is bekavar tehát kikapcs.
    Az exe. futot a háttérben és semmi nem történt.
    Nekem is igy volt végigcsináltam mindent és semmi mig valahol nem olvastam , hogy ez is gond lehet tehát kikapcs és indul gond nélkül.
  • ReaL KiLLeR
    #6766
    Igen SFNightmare-ben off ra tettem az Sc.Slave-t és Sc.Master-t is. De senmi. Most tényleg nemláccik 1ik DVD megahjtó sem, mert BIOS-ban tiltottam a DVD írót amit a Nightmare nem tiltott. Tényleg nemtudom miért nem m1.
    Az X-Pand Rally ment, az Ultima verzió. Köszi, h probáltok segiteni, eddig csak Ti, más helyen csak leírják h "nekem megy nah m1ek jáccani. " De segiteni nemakarnak.
  • grebber
    #6765
    Amugy meg fogalmam sincs hogy miért van az hogy valakinek emgy valakinek nem ez nem csak az SFN-re vonatkozik hanem az SF3-as gamekre.
    Pedig érdekelne talán ennyire hardverfüggö lenne vagy mi
  • TheSandman
    #6764
    Csak 1 tipp volt, nem tudtam h van akinél nem müxik...
  • grebber
    #6763
    És azt figyelmen kivül hagyod hogy van akinél a SFNightmare-el sehogyem lehet letiltani a cd/dvd meghajtókat?Mert nekem pl semmit nem tilt le az a szar én tiltom le kézzel :D Nekem csak a disable node-ra jó a progi másra nem.
  • TheSandman
    #6762
    Igy ahogy irod, elképzelhetö hogy benézted a dolgot, mert Disable CD, Disable Node, és utánna még klikk a sec.mastre off-ra mega sec.slave offra is... Az összesen 4 klikk.:)))
  • TheSandman
    #6761
    Háhh tipikus hogy amikor csinálok egy leirást hogy mit kéne, akkor csinál vki egy FAQ-t... Namindegy, hátha tudja az enyimet is használni vki...
  • ReaL KiLLeR
    #6760
    a FAQ télleg jó és tudom h így sokmindenkinek meg az sc ct de nekem nem, pedig mindent a leírás szerint csináltam:
    Alcoholba azt a lehetöséget bejelöltem. futtattam a setup.bat ot mielött a game-t felraktam volna igaz ez visszadott egy hiba üzit. de a boot.ini-t átirtam restart után ment is a setup.bat. ok akkor alcoholba mount az image és install game. felraktam kért egy re-t volt azis. aztán az sfdrvup ot futtatam frissitette a driverét. és restart megint. most sfn.rar bol futtattam a Nightmare-t, itt végigmentem h Disable CD Disable Node. de nemtudtam h milyeik IDE-re van kötve a 2 tényleges optikai meghajtóm, megnéztem BIOS-ban, Sec. Master és Sec. Slave, ezeket akkor tiltottam. elis tünt a sima DVD olvasóm a tiltás után. De a DVD íróm nem. pedig mind2 csatornát tiltottam. Jó akkor jött az h BIOS-ban Not Detected-re raktam az Sec. Mastren és Sec. Slave-n levő meghatókat. Ezután tényleg elig tüntek a meghajtóim, csak az Alcohol 120-as volt, benne a Splinter Cell képfájllal. Azthittem minden Ok. lessz. futtattam megint a !start.bat-ot és akkor inditani akartam a game-t kérte a CD key-t, megadtam neki jól. Erre check disk után szépen kidob egy hibát h Insert Splinter Cell Thaos Theory PC DVD into another CD/DVD Drive. És az alcohol 120% legújabb verziója van meg, az amit a FAQ-ban is linkeltetek. És mégsem jó. Tényleg nemértem mostmár ezt. Lécci segitsetek ha tudtok. köszi előre is.
  • Sarapetike
    #6759
    én elolvastam és nagyon jo
  • Malakai
    #6758
    Egy gyors smiley :) -
    Gyorsabb volt készíteni, mint keresni. :D Tudom elmozdul a szöveg, de kb 1 perces munka. :D
  • james69holden
    #6757
    kellett nekem FAQ-ot csinálni wazz, basszák elolvasni
  • Atika :o)
    #6756
    ok koszi
  • mila69en
    #6755
    nézd a térképet mindíg jelöli egy piros kockával hogy hova kell menni
  • mila69en
    #6754
    FAQ olvass!!44 ha már elkészítették
  • Atika :o)
    #6753
    ha megnezed a FAQ-ot akkor ott benne van
  • Pardon22
    #6752
    hol találhatók a játék lementései???
  • Atika :o)
    #6751
    Sziasztok a masodik palyaban ahol egy hajon vagyok ott mit kell tennem lemegyek a hajoba ott van egy ajto ahol folyik a viz es ott elakadtam nem tudom mit kell csinalnom valaki esetleg segithetne koszi
  • james69holden
    #6750
    vagy ha gyors akarsz lenni, ott a wanadoo
    160Ft-os sms-be csak nem halsz bele... :)
  • Malakai
    #6749
    Nézd meg a tracker url-jét a torrent beállításainál és menj fel az oldalra, regisztrálj, lépj be és töltsd le újra a torrent filet.
  • onlybarca
    #6748
    mondjuk házobn belul volt. 10 emeletes. amugy akkor vvegyétek semmmisnek a kérésem:D de van egy kérdésem:D
    van nekem egy chaos theory torrentem cska vmi jelszot kér és nem tom sehol beirni.
    vki help.
  • Malakai
    #6747
    3mbyte/sec-es feltöltés, a túloldalon meg min olyan letöltés? Mi volt az, helyi hálózat? :D
  • mila69en
    #6746
    20 perc 3GB
    hát vazze milyen netkapcsolatod van neked?
  • Mikiller
    #6745
    20 perc alatt 3Gb-ot??Hmm, akkor nagyon bika neted lehet, de azért itt sztem többségben olyan emberek vannak akiknek jó ha 256kb/s a feltöltésük, azzal eltartana pár napig.
  • onlybarca
    #6744
    okok
  • Mikiller
    #6743
    Vazze!
    Szerintem ilyet senki nem fog neked megtenni.
    MSN-en qrva lassan átnyomni 4.1Gb-ot,ha mexakad lehet előről kezdeni, ááááá.
  • onlybarca
    #6742
    már küldtem át 3 gb ot is
    kicsit lelalusst a gép de egy 20 perc alatt meg volt.szoval azért ne mlol ha még kicsit merésznek tunik!
    de alternativ megoldasokat is várok...