10611
  • zoltang
    #6821
    Hát nem sok ember tud akkor vele játszani. Van valami hang kommunikáció, mint a Bf2-ben?
  • k8bal
    #6820
    Versus: 2-2 (kém vs zsoldos) küzd a célért
    Co-Op: 2 ember van csapatba és egy pályán mennek! azért kell kettő mert vannak olyan feladatok amit egyedül nem lehet megcsinálni! (pl: bakot tartegyik másik pedig felhúzza!)
  • zoltang
    #6819
    A Splinter Cell Pandora T... -ban sem próbáltam a multit. A vs. a coop., nem tudom ezek mit takarnak.
  • Malakai
    #6818
    Van ugyanaz a versus mód, mint Pandorában, csak pár plus cucc, meg van co-op is (kooperatív).
  • zoltang
    #6817
    Ez a Splinter Cell CT multi miből áll? A rosszfiúk és a Sam Fisherek üldözik egymást egy sötét szobába? :) Mi a lényege?

    (Ez a Himachi lan módszer működhet pl.: a GT Legends-ben is, ahol a netes játék, direct ip regisztrációköteles, de van benne LAN lehetőség?)
  • Balumann
    #6816
    network: splintercell3lan
    pass: sc3
    MSN-en felvehettek: [email protected]
  • Balumann
    #6815
    na gyertek akkor Hamachira
  • Torry
    #6814
    Jaja!
    Nekem lenne!
  • Torry
    #6813
    Himachi-zunk egyet?
  • Balumann
    #6812
    :) ok kinek van kedve most multizni egyet? :P
  • Malakai
    #6811
    Közben már megtaláltam... :) (Csak nem mailben akartam...)
  • Balumann
    #6810
    Ja a játék nagyon király csak kicsit nehéz :D
  • Balumann
    #6809
    a FAQ oldalán van hogy
    Készítette: Készítette: J.Holden
    És E-mail linkje [email protected]
  • Malakai
    #6808
    Ki is kezeli ezt a FAQ-ot? Annak megírom a bővített SF3 leírást. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #6807
    Nekem a #6702 -es által sikerült működésre bírnom a játékot.. + még feldobtam a magyarítást, hát mit mondjak überkirály a gamma. :)

    Köszönet TheSandmannek a leírásért!
  • Malakai
    #6806
    Jaja, de mondom, én az alap játék SF3 problémájára gondoltam, mert még most is van olyan, akinek nem megy, pedig szerintem azokra is van megoldás.

    Amúgy sztem a már meglévő FAQ-ba kéne beírni sztem. :)
  • Balumann
    #6805
    Jó akkor most szombaton írok egy FAQ-s oldalt ahol leírom ezt a Hamachi-s SC3-as ötletemet!
    Azért ez a Hamachi jóval másképp működik mint a Git. A Git az valami olyan nyelvet biztosít amivel néha működik a LAN játék, néha beveszi a gém :D
    A Hamachi az egy virtuális hálókártyát hoz létre, és azzal létesít kapcsolatot akivel 1 szobába vagy (kell egy szobanév meg egy jelszó, bárki csinálhat szobát). És működése 100%-os, főleg ha a tűzfalat kilövi mindenki közbe. De megy az nélkül is általában. Ja és használata rohadt egyszerü, és egy jó gagyi CHAT is van benne amit észre se lehet venni szinte ha írnak...
    Kipróbáltuk tegnap este 4-en játszottunk multiba az SC3-al, kurva jó volt, szóval megéri, gyertek aki csak tud!
  • k8bal
    #6804
    jaja, detto!
  • Malakai
    #6803
    A Hamachi rettenetesen egyszerű, én speciel az alap játékra gondoltam. :)
  • grebber
    #6802
    Ja jó lenne egy Hamachi-s kiegészítő a FAQ-ba. Mert akkor jönnék én is multiba.
  • Malakai
    #6801
    Amúgy az elindítást pár dologgal ki kéne bővíteni (dANGEL0 féle step-by-step elég jó)...
  • k8bal
    #6800
    nah sikerült elindítani az SC3-at (elsőre) és simán megy!

    (sztem kéne csinálni a fag-ba egy LAN-os FAQG-ot is hogy a Hamachi -val hogy kell)
  • k8bal
    #6799
    meg sztem stabilabb és jobb is!
  • Sadist
    #6798
    Ez a Hamachi gyakorlatilag olyan, mint a GIT (Gamer's Internet Tunnel), csak van benne chat is?
  • Mayday
    #6797
    Konkretan csak ezzel a Hamachi nevu programmal karoltve lehet multizni a biztonsagi masolattal?
  • Balumann
    #6796
    jaaa, hopsz azt nem vettem észre higy arra rá is lehet kattintani
  • Malakai
    #6795
    Meg ott: :)
  • Balumann
    #6794
    Nem csak DVD-s verzió van?
    Na mind1 itt egy FAQ
  • Balumann
    #6793
    megy az :)
    4-en játszottunk eddig Hamachin keresztül LAN-ba és király volt, és Hamachi is tesztelve úgy hogy a szoba tulajdonosa nincs online tehát a Hamachi szoba is állandó, ott lehet gyülekezni aki SC 3-azni szeretne lan-ba!
  • mac83
    #6792
    ott a FAQ bazzzeg
  • MaxPayne
    #6791
    Sziasztok hogy lehet és hogyan kell felrakni a DVD verzióját ennek a game-nek?
  • Sarapetike
    #6790
    felraktam a peccset és azota nem megy
  • Balumann
    #6789
    a Progi arra jó hogy egy virtuális hálókártyát hoz létre, és akinek megvan a progi, és egy szobába vannak, azok olyan mintha LAN-ba lennének. Tehát teljesen olyan mintha LAN lenne! Játékba nem kell beállítani semmit, csak LAN-ba bemész, csinál valaki szervert akinek jobb nete van, és belépsz hozzá és játszotok

    Most ez azért lenne jó ha lenne egy szoba hamachin mert akkor 1 nagy szoba lenne és aki belép az olyan mitnha egy nagy LAN szoba lenne :) és onnnantól már sztem értitek hogy bárki játszhat bárkivel, még ha nem is ismeritek egymást akkor is sztem nem rossz ötlet

    De igen bármilyen játékra jó, nem csak ehez, tesztelve van ez a progi a Flatouton, Jedi academy-n, Splinter cell 2,3-on, meg még sok játékon
  • Sarapetike
    #6788
    nem enged be
  • Sarapetike
    #6787
    Szia akor evel a progival végülis akármijen játékal lehet játszani a neten? a játékot hogy kell hozzá beállitani?
  • moralosan
    #6786
    nekem bénázik ez a progi, majd még megpróbálom
  • Balumann
    #6785
    naaa jöjjön má valaki :(
    network name: splintercell3lan
    pass: sc3
  • Balumann
    #6784
    na a szoba elvileg működik! kérdés hogy tényleg megy-e akkor is mikor a szobakészítő nincs fenn :/ akkor jó lesz mert csinálhatunk egy olyan nagy szervert mint a SC3 főszervere ahol onlineon játszanak :D milyen király lenne lennénk vagy 40-en itt a LAN szerveren és a LAN-ba netezhetnénk több szerveren akár :D
    remélem bejön! talán még nóbel díjat is kapok az ötletemért :D!
  • moralosan
    #6783
    mindjárt megnézem :D
  • Balumann
    #6782
    hopsz ez mégse ilyen szervernév már van akkor másik

    network name: splintercell3lan
    pass: sc3