10611
  • arty
    #6861
    az iTWINS werzio MDS-fajl-ja alapbol rossz, azzal ritkán megy a game!
    SCCT - helyes - MDS
    2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F - ezzel a szeriallal megy!

    az MDS és MDF fajlok neveinek egyeznie kell!!!
  • moralosan
    #6860
    ha értesz hozzá nem bassza szét -_-
  • Balumann
    #6859
    nem kell kábel, elöször starforce nightmare-vel próbáld meg, ha azzal nem megy akkor eszközkezelőbe tiltsd ki a meghajtókat, ha azzal se, akkor bios-ban (kábelt semmiképp nem kell huzogatni belülről)
  • Balumann
    #6858
    nem próbáltam még daemonnal elindítani
  • Peepeee
    #6857
    Nekem a primary slave-n van a DVD olvasó a Secondary Slave-n az író. Fog működni anélkül hogy átszerelem a kábelokat?
  • szagi01
    #6856
    Daemos Tools-al is el lehet indítani?
  • Alien1024
    #6855
    helosztok hogy lehet be álitan aszt hogy ha felraktam 1 gamet ugye bár hozá adja hogy melyik meg hajtobol raktam fel(virtuális bol) és ki irtdam cdre hol lehet át álitani hogy a dvd meghajtomrol inditsa a gamet
  • semo1
    #6854
    ha felrakom az sp2-t az szétbassza winfos xp-t
  • Balumann
    #6853
    akkor iwb ha beindult akkor vegyél fel MSN-en, és majd gyere LAN-ozni velünk!
    [email protected]
    (Ja a játékot patcheld)
    Este leszek
  • Balumann
    #6852
    A leírás elég érdekes :)
    Én mikor letöltöttem a játékot Daemon tools-al mountoltam és felraktam a játékot úgy ahogy van, aztán elindítottam, beírtam a CD kulcsot, wrong cd key, aztán olvastam a leírást hogy hogy kell megcsinálni, nightmare-vel kitiltottam a node-t meg a CD-t, a daemon tool-sot kikapcsoltam, aztán alcohol install, és lekellett szednem egy mds fájlt, és átnevezni mert csak akkor engedi mountolni ha ugyan az a neve az mds-nek és az mdf-nek, aztán csináltam azt a SFAFSB.exe -set, aztán megind node, cd disable, aztán windows restart, aztán megint SFAFSB.exe aztán megint disable minden, és utána eszközkezelőbe kikellett tiltanom még 1 virtuális meghajtót ami nem tartozott sem a daemonhoz, sem az alcoholhoz és nem volt cd-dvd meghajtó sem... És utána beindult
    Hátha ez segít másnak is hogy így leírtam
  • lwb
    #6851
    így már elindult! kösz!
  • Kindgrind
    #6850
    Üdv.
    lenne egy olyan kérdésem h mi van akkor hogyha ezt irja ki "No installed protection drivers found to update"? valaki segitsen légyszi
  • Malakai
    #6849
    Kicsit szépítettem rajta (a szövegen nem :D), szóval újra, katt a smiley-ra:
    :)
  • lwb
    #6848
    még ma megpróbálom így is.
  • Malakai
    #6847
    Míg az itteni FAQ-ba bele nem kerül feldobtam ide:
    mal.fpn.hu/scct_tutor.html

    Mondom, kicsit összecsapott, sok a félregépelés, de gondolom azért érthető. :)
  • Balumann
    #6846
    Nekem 2 vinyóm van és 2 lemez meghajtó, és én nem tiltottam ki semilyen slaveket meg mastereket és megy. Egyébként ha nem megy így hogy nightmare-vel tiltjátok ki, tiltsátok ki bios-ban a meghajtókat, vagy eszközkezelőben, az is jó és biztosabb.
  • Malakai
    #6845
    Nah, bővített elindítást elküldöm a FAQ-ba, eléggé összecsapott a fordítás, szóval néhol nem túl magyaros, de nem hiányos. :)
  • lwb
    #6844
    az az érdekes, hogy nem azt írja, ki hogy rossz lemez van a drive-ban, vagy hogy virtuális meghajtót érzékelt, hanem hogy a disc key nem passzol a lemezhez.
    na, mind1. pár órára feladom a szenvedést és fearezek. majd ha lenyugodtam görcsölök tovább, bár sok ötletem nem maradt.
  • Torry
    #6843
    Nekem minden indítás előtt engedélyeznem kell a cd-t, meg mindent, aztán letiltani:D
    Csak igy megy.
  • lwb
    #6842
    így csináltam és nem indul. újrainstallálom a játékot és mégegyszer neki szaladok, hátha ...
  • Mikiller
    #6841
    Pontosan, így kellett volna már az egész rendszert telepíteni.
    Nálam így van és megy.Elég az eszközkezelőben a IDE/ATAPI vezérlőknél a Secondary IDE-t letiltani, majd a SFNightmarrel is le kell a Disable ch2-t és a Disable node-t, majd legutoljára a start sfcure01.
    Ezzel megy nálam a Splinter,Trackmania,GTR,CrossRacing.
  • lwb
    #6840
    ugyanúgy nem megy :(
  • lwb
    #6839
    csak a két HDD, a floppy és az emulált chaos theory image nincs letiltva, de nem megy. azon gondolkodok, hogy átteszem egy ide csatira a két vincsit és letiltom egy az egyben a secondary ide-t, amin akkorra már csak a dvd drive lesz. hátha így elindul.
  • Balumann
    #6838
    nincs alternatív megoldás, ezzel kell próbálkozni, nekem se sikerült nagyon sokáig
  • Balumann
    #6837
    Mikor kitiltod a meghajtókat, azt úgy kell érteni hogy mindent kitiltasz, még a virtuális meghajtókat is, csak a Floppy maradhat benn, meg a Splinter cell 3 amit Alcohollal raksz be, nightmare-ben disable node-re is rákell kattintani, és elkell indítani a !start.bat -ot ( vagy van egy programféle ami elindítja, SFAFSB.exe (ilyen atomjel a jele)). És utána elvileg elkell induljon...nekem elindult
  • lwb
    #6836
    hmmm... nekem sem megy a FAQ szerint (itWins verzió). a sfnightmare letiltja rendesen a dvd drive-ot, minden rendbe is lenne csak épp a disk checkingnél kidobja, hogy "disc key does not correspond to the disc in drive". valaki más is tapasztalt hasonlót?
    esetleg valami alternatív megoldás (ami nincs benne a faq-ban)?
  • Balumann
    #6835
    Ez a dosos ablak sajnos másnál is előjött már sokszor más játékoknál, és nem tudtunk rájöni mi okozza ezt, és google-val se találtam rá infot, de több tipp is van rá
    -vírus
    -hibás windows
    -hibát az a képfájl amit beraktál virtuális meghajtóba, amit felakarsz telepíteni
    -próbáld meg még azt hogy Daemon tools-al rakod be virtuális meghajtóba mikor telepíted (én egyébként Daemon tools-al telepítettel fel a játékot)
  • Balumann
    #6834
    Attól tartok a COOP móddal akkor bajok vannak a LAN-os részével, mi neten keresztül próbáltuk LAN módban Hamachi segítségével, de vagy kidob, vagy olyan rohadtul szaggat hogy játszhatatlan. Ha nagyobb dolog történik pl. jönnek a kommandosok akkor is kidob a főmenübe hogy kilettél dobva a játékból...
    Próbáld meg felrakni a Patchet hátha az segít neked...
  • onlybarca
    #6833
    sztem te a képjfájlt probálod felrakni
    sztem probáld meg a normális játékot felrakni ne az image fájlt.
    LOL
  • gregoryan
    #6832
    HI srácok..

    HELP.. Coopozni szeretnék LAN-on de mikor betölti a pályát mind2 gépen, egyszerúen feketeség van, nem mozdulnak az emberek, olyan mintha pont egy másodpercnyi töltés kellene még hogy fusson a pálya. Néha a host géppel elindul a gamma, a joinoltnak az embere meg ott áll, és nem tölti be hogy mozoghasson.. HELP PLEASE
  • mila69en
    #6831
    winfost mikor instalálod van egy olyan lehetőség, hogy javítás a helyreállító konzolon asszem a J betü szal nem az instalra mész hanem javítás
  • Balumann
    #6830
    sztem akkor hibás a képfájl...
  • ghost2
    #6829
    ha meg a setup-ra megyek ,akkor 2sec ig megnyit egy dos ablakot

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    és hol lehet kijavitani a hibát? hol van a helyreállító konzol?
  • mila69en
    #6828
    ilyet már nekem is csinált egy párszor a winfos egy két gamma telepítésénél... a helyreállító konzolon ki lehet javítani a hibát
  • moralosan
    #6827
    "nem elég neki a gépigény"

    wtf? :D

    mind1 -
  • Balumann
    #6826
    Ja én amit letöltöttem az mdf kiterjesztésű volt, és az Alcohol nem ismerte fel. Aztán letöltöttem egy mds kiterjesztésű 40 KB-os bigyót és azzal együtt felismerte. Ha te is így csináltad akkor ellenőrizd hogy egymás mellett van-e az mdf és az mds kiterjesztésü képfájl, és ugyan azon a néven van-e, mást nem tok így tanácsolni
  • Balumann
    #6825
    ilyen hibáról nem tudok :/
    Ezt telepítésnél írja ki? Próbáld megnyitni a lemezmeghajtót, és ott keresd meg a setup.exe -t, mert én sztem nem sok köze van ennek a DOS-hoz...
    Milyen géped van?
  • ghost2
    #6824
    hi , hogyan kell feltelepiteni a jatekok?? ,vagy csak nálam van a hiba ,most kaptam a gamet-t másoltan de nem engedi felrakni ,nem elég neki a gépigény vagy mi?
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • Balumann
    #6823
    COOP-ba van hang, de Hamachi-val lehetetlen játszani, szaggat mint az állat vszínü a lag miatt, és sűrűn kidob. Versus-ba nem tom nem próbáltam én még ott nem láttam a hangbeállítást, nem is igazán néztem. - lehet hogy van
    Egyébként Hamachi elvileg tud IPX-es alapon is, próbáltuk a Star Wars Episode 1 racerbe, a szervert látta is, de belépni már nem tudott... valami megoldása csak van na mind1
    Ó hát csak 4-en lehet játszani versus-ba is ... mind1 így sem olyan rossz de kevesebben nem jó
  • Balumann
    #6822
    ó csak 2 vs 2 lehet Versusba is?