10611
  • mr toni
    #6981
  • Balumann
    #6980
    kepfeltoltes.hu
    Egyébként én is így indítottam el ahogy te írtad, csak én Daemon tools-ból telepítettem fel. Semmi extrát nem csináltam
  • mr toni
    #6979
    hogy tudok képet feltőlteni?S.O.S!!!!
  • mr toni
    #6978
  • mr toni
    #6977
  • mr toni
    #6976
    sajnos nekem ezt irja ki,amikor inditani akarom magyarositás után.A taszt is hibátlanul lefutott de mégse megy.És tényleg 3 mappára bontja le a magyarositás.S.O.S!!!!!
  • Shep
    #6975
    Nekem azzal a módszerrel megy mind amit lentebb írtam.
  • Sadist
    #6974
    Nem mindegyiknél pont így kell. Mindig azt a leírást kell követni, amit konkrétan ahhoz a relasehez adtak, amit használsz.
  • arty
    #6973
    3. Patch felrakása (1.05 euro)
  • ati2002
    #6972
    Az első két rész simán ment...
    Én egypárszor újra raktam már a játékot (win reinstall miatt stb), de semmi tökölés nem volt.
    Még1x leírom, sorrendben:

    1. Játék telepítés Alcohol120 1.9.5.3105-el.
    2. Játék indítása, reboot.
    3. Patch felrakása (1.04 euro)
    4. Magyarítás felrakása
    5. Start.bat futtatása.
    6. SfNightmare.exe-ben: disable node, disable cd, disable node, sc master off.
    7. Játék indítása. serial: HLK7Y-LJSX6-USTUW-J9B6J-PGVMZ

    Ennyi, nem kell túlbonyolítani.

    (Ha még nincs fenn a sfcure driver, akkor kell először a setup.bat /reboot páros, utána Start.bat.)

    És innentől kezdve minden sf3-as game így indul: 1,2,5,6,7-es lépésekkel.
  • Mayday
    #6971
    Nezd, attol, hogy taho modon viselkedsz, meg nem fogsz tudni jatszani vele. Fogadd mar el, ennek ilyen a vedelme. Kemeny dio feltorni. Megis kaptal lehetoseget, elinteztek, hogy jatszhato legyen. Valaki pedig meg a forumrol is vette a faradtsagot, es magyarul is leirta, pontrol pontra, hogyan kell elinditani. Ennel tobbet nem tudtak tenni erted/ertunk!
    De nehogy mar azok legyenek a rosszak, akik tettek valamit azert, hogy jatszhass vele ingyen...
  • Mr_no_NaMe
    #6970
    Na mind1 nem indul sehogyan sem,ezzel többet nem szarozok...
    Eddig szvsz a Splinter Cellek elindításával kelett a legtöbbet tökölni!
  • Mr_no_NaMe
    #6969
    Áhh,most fogom és paraszti ésszel daemon toolsal egyszerűen megpróbálom!
    Ha azzal sem megy akkor majd ha lehült az agyvizem megpróbálom ezt a hosszú módszert!
  • Shep
    #6968
    Próbáld így

    0) Have WindowsXP SP2 installed: http://windowsupdate.windows.com. (Crack needs SP2, otherwise it will not function).
    1) Get "Alcohol 120% v1.9.2.3105" (works %100 with this release). Avoid DTools, for now.
    2) Get "SFClean.exe": http://help.starforce.ru/Sfclean/sfclean.exe
    3) (a) Run SFClean.exe.
    (b) Reboot if prompted.
    4) Install THIS version of Alcohol (earlier versions do not work), enable only *1* virtual drive (default).
    5) Power down, and PHYSICALLY UNPLUG all Optical drives (CD-R_RW/DVD-R_RW/etc) either by unplugging the power molex, or unplugging the PATA/SATA connector cable. (*Some* have reported success with hiding/disabling Optical drives through software, but manually disconnecting them guarantees success).
    6) (a)Extract everything from "fuck_sf.rar"
    (b)Run "SFAFSFB.exe" in the "/SF.Anti.File.System.Blocker/" folder.
    (c)Click on "Install SFcure Driver"
    (d)Reboot
    7) (a)Run "SFAFSB.exe" again
    (b)Click on "Start SFAFSB"
    (c)Run "SFNightmare.exe" found in the "/SF.Nightmare/" folder from "fuck_sf.rar".
    (d)Click on these buttons IN THIS ORDER, with a wait between each click: "Disable Node", "Disable CD", and "Disable Ch2"
    (These two programs will run alongside Starforce`s games, everytime you wish to play).
    8) With both above mentioned programs running:
    (a)Mount your image of Starforce`s games using Alcohol 120% v1.9.2.3105.
    (b)Install the game. (I kept the default install folder).
    (c)Restart regardless if prompted.
    9) (a)REPEAT step (7): Both "SFAFSB.exe" and "SFNightmare.exe" should be running and enabled as in step (7)!
    (b)Run Starforce`s games, either through the desktop icon, or through the Start Menu.
    (c)Starforce`s games notifies you that it has activated StarForce3 Protection.
    (d)Reboot.
    10)(a)REPEAT step (7): Both "SFAFSB.exe" and "SFNightmare.exe" should be running and enabled as in step (7)!
    (b)Start Starforce`s games
    (c)When prompted, enter in this CD-Key: *****-*****-*****-*****-*****
    (d)Wait for Starforce`s games to Verify the key.
    (e)PLaY!
    Notes: *TO PLAY AGAIN, make sure the Starforce`s games image is mounted, Follow step (10) exactly, and then run the game through desktop, startmenu, or quicklaunch!
    *TO Revert back to your previous PC setup: (Reboot whenever prompted/necessary).
    (A) Uninstall Starforce`s games, through the Startmenu Uninstall utility,
    (b) UNMOUNT the DVD image using the Alcohol software,
    (c) Run "SFAFSB.exe" and then click on "Uninstall SFcure driver",
    (d) Run "SFNightmare.exe" and click on "Enable Node", "Enable CD", and "Enable ch2" with a wait in between clicks, for it to finish processing,
    (e) Run "SFClean.exe",
    (f) Physically replug your Optical Drives in the original configuration.
  • Balumann
    #6967
    Én elküldöm szivesen de ahoz a fájl kicsit nagy hogy E-mailbe elküldjem :/
    Küldj egy MSN címet
  • Mr_no_NaMe
    #6966
    Faszomat belevágom ebbe a retekbe már,én többet ezzel nem szaraxom...
    4 napja gecizem vele,de mostmár magasról leszarom az egészet,kaksi úgy ahogy van még 1 törést (vagy faq-t ) sem bírnak normálisan megcsinálni...
  • bandika64
    #6965
    Talán ha valaki elküldi nekem az 1.05ös SplinterCell3.exe-t akkor lehet hogy működni fog mert az sérült meg.Please küldje el nekem valaki a [email protected] ra
  • Strike16
    #6964
    Nem tudja valaki miért van az hogy ha csatlakozok/csinálok servert akkor egyből disconnectel mikor betölti a mapot? Pedig felraktam az 1.05-ös patchet és a tűzfalat is kikapcsoltam de mégsem jó...
  • Sadist
    #6963
    Gyárilag olyan szar volt, hogy nem bírta ki, hogy kivegyék a tokból. Ráadásul abban is megakadályozták, hogy biztonsági másolatot csinálhasson róla és azzal játszon. Innentől szerintem kötelező volna kicserélniük. Bár igaz, hogy Magyarországon még nem így mennek a dolgok...
  • tom280
    #6962
    Hali.

    Már kb 6szor telepitettem újra a gamét. Ha simán felrakom és mindent megycsinálok, akkor megy, de ha a patchet felrakom, akkor nem! Mi lehet ennek az oka? Kell hozzá egy másik serial number? Próbáltam úgy is, hogy csak akkor adtam meg neki a serial numbert, amikor fel tettem a patchet is, de úgy sem megy! A magyaritás miatt akarom feltenni. Nem tudjátok, mi lehet ennek az oka? Utálom már mindig újra telepíteni, mert sokáig tart! Légyszi segítsetek.
    Előre is köszi.
  • mila69en
    #6961
    nem hiszem hogy kicsrélnék mert nem gyárilag volt hibás szal arra meg nem vállalnak garit tudtommal, hogy szétcseszed a lemezt
  • Sadist
    #6960
    Ha visszaküldöd oda, ahol vetted, szerintem ki kell hogy cseréljék.
  • mila69en
    #6959
    nem kell 8000-et a kukába dobnod csak a lemezt
  • bandika64
    #6958
    Jó(nem új)
  • bandika64
    #6957
    Új szivesen leszedném de nekem akkor kéne egy 1.05ös No-DVD Crack.
    Egyébként honnan lehet teljes játékokat leszedni?
  • ati2002
    #6956
    szedd le valahonnan, és játsz
  • bandika64
    #6955
    Sziasztok.Éppen kijött az 1.05ös PATCH felraktam leteszteltam.A DVD tokjának van az a bepattintós része amibe belehet rakni a DVD-t.Abba beraktam és kirepült a DVDböl egy darab és azóta nem indul el a játék.Nem az írott részéböl repültki hanem abbol a Gyűrű szerüségböl.És amikor indítanám a játékot akkor ezt írja ki.:A(z) SplinterCell3.exe hibát észlelt ezért leáll.A kellemetlenségekért elnézését kérjük.Az adatok amivel valószínüleg dolgozott elvesztek.(Próbáltam újratelepíteni azután se ment.Mit tegyek?Nemakarok 8000Ft-ot a Kukába dobni.Ha valaki tudja a választ hogy mit tegyek kérem küldjön egy e-mailt a [email protected] ra
  • AMD Norbee
    #6954
    HELP!!

    A leváltottak irodája pályán(5. pálya)
    Hogy kell megtudni ki az a Nedich?
  • arty
    #6953
    nálam sem :(

    nekem sem az 104_105 patch, sem a 100_105 nem ment rá ... ezért uninstall, reinstall, 100_105 feltétele, magyaritás feltétele ...

    felment hibaüzik nélkül, és egyenlőre müködik is!

    tehát: a magyaritást a felpecselt 1.05-re fel lehet tenni!
  • zoltang
    #6952
    Nálam az 1.04 + magyarításra nem ment fel az 1.05 eu javítás, hibával kilépett.
  • arty
    #6951
    1.05 és a magyaritás hogy férnek meg egymás mellett ?
  • Shep
    #6950
    Arra adjon nekem vki magyarázatot, hogy ez az sfcureos megoldás működött, 1x elindult pl a Cold War, azóta azt hiszem csak a Quake4 került fel a gépre és mostár nem indul el, mi lehet ennek az oka?
  • biomage
    #6949
    akkor ez a baj mivel rosszul tárolta le a játék cdjét
  • rorr
    #6948
    húzd ki a cd /dvd olvasóból a power kábelt és ppróbáld úgy!!! az sfnightmare nem mindig okés....
  • fonya
    #6947
    Én a biztonságportalról szedtem le, kb 250 mega. És fel kell tenni a 1.04 patch-et is...
  • Mr_no_NaMe
    #6946
    Akkor most az én sp2-m a szar??
    Van itt egy 266 megás cucc aminek az a neve hogy WinfosXP sp install blabla...
    Honnan lehet leszedni azt a verzsönt ami mindenkinek megy?
  • fonya
    #6945
    Szio!
    Hát, tényleg az volt a probléma. Feltettem az sp2-t és megy, tegnap este alig akartam lefeküdni... Köszönöm a jótanácsokat és segítséget!!!
    Fonya sam
  • grebber
    #6944
    Azt kizárt dolog ugyanis nincs crack :D
  • biomage
    #6943
    akkor rosz a crack
  • Mr_no_NaMe
    #6942
    Nem a kód a gondja mer volt amikor elírtam és mást írt ki!
    Most mikor elindítanám végigfut vmi hülyeség és megálapítja hogy tegyem be a cd-t vagy a dvd-t...