10611
  • Christian
    #7021
    a cooperativ játék az olyan mint az internetes játék? "butított"?
  • vitya
    #7020
    Hát gyerekek ez is megy
    Ott töltöttem egy kis időt amikor azt írta ki, hogy adjam meg a cd meghajtó betűjét.
    én legalábbis azt hittem, aztán gondoltam egyet és beírtam ide a cd kulcsot és láss csodát elindult daemon toolsal.
    Nagyon cool a game.
    Na még kipróbálom a magyarosítást is lessz ami lessz
  • arty
    #7019
    nem bonyolultabb, ld. linkelt leirás... egy próbát megér, már nem nagyon emlékszem, melyik játékkal jött be - előtte probáltuk ilyen lan/wan programot és azzal laggos volt ...

    vpn mégis csak az oprendszer része, az tény, h meg kell biznod abban, akivel összekapcsolódsz :)
  • Sadist
    #7018
    Üzenetek száma: 1

    Nincs több kérdésem bíró úr...
  • Mayday
    #7017
    1.00-s peccs? Az az alapjatek, nem?
  • KrIsZ7
    #7016
    valaki tudna segiteni, nem találom az 1.00 patch-et !Elöre is köszi!
  • lwb
    #7015
    ugyanez volt nekem is a gondom. szedd le és kezd előről úgy, ahogy ide le van írva. szarakodós, de nekem így elindult.
  • gizzda
    #7014
    A
    rengeteg tippet , segítséget :-)
  • gizzda
    #7013
    KÖSZI
  • Balumann
    #7012
    Na ja és mit értesz az alatt hogy 1 Mbit-es internet... Nekem nincs 1 Mbit feltöltésem, letöltés 2,5 ... de játéknál elvileg a feltöltés is nagyon fontos, de ahoz túl kevés embernek van 1 Mbit feltöltésü nete!
    Vidikártyám Ati 9600 pro, 2,4 Ghz-es AMD Athlon proci, és 512 MB memó ami kevés, de ha a single, és a sima Versus mód megy teljesen jól egész jó grafikai beállítással akkor nemhiszem hogy a COOP szaggatna...
    A VPN -t én próbáltam már egyszer azthiszem, az bonyolultabb a beállítása, meg az biztonsági okokból nem ajánlatos mindenkivel lan-ba összekapcsolódni teljes mértékben... Hamachival is teljes sebességbe megy a lan kapcsolat, annál gyorsabb nem lehet a VPN, fölösleges sztem...
  • mila69en
    #7011
    "Feltételek"
  • arty
    #7010
    windows xp VPN beállítások

    le van írva: kliens és szervert hogyan kell beállítani!
  • gizzda
    #7009
    nekem shogy sem akar működni pedig úgy csináltam ahogy ide le van írva...valami cd kulcs problémája van és nem hajlandó elindulni...pedig azt a cd kulcsot használtam ami itt volt megadva....valaki tuna adni valami tippet?
  • cyberjedi
    #7008
    COOP játszótársat keresek Magyarországról Splinter Cell Chaos Theory v1.05 új pályáihoz.

    Feltételek: gyors gépe, gyors videókártyája legyen
    min 1Mbites internet
    hamachi-t telepítenie kell, mert az UBI internetes csatlakozása egy kalap sz..
    kikapcsolható legyen a firewall-ja (tűzfal)
    az én gépem P4 3GHz, 2GB ram, GF6800gt, ehhez hasonlót keresek vagy nem túl elmaradottat teljesítményben
    és a játékosnak legyen rutinja SC3-ban, ne most kezdje

    Keress meg még ma este!:

    hamachi: network neve: 'splinterhun' / jelszava: 'magyar' <<<--- ide csatlakozz be és küldj egy instant üzit! (ékezetek nem kellenek a network néhvez meg jelszóhoz!)

    skype: jedo04 <<<--- ezen is hívhatsz!
    email: cyberjedi(kukac)freemail.hu
  • Sarapetike
    #7007
    és ez hol van benne?
  • arty
    #7006
    miért nem probáljátok meg a winxp beépitett VPN szolgáltatását ? szintén virtuálisan LAN ba teszi a gépeteket és szvsz egyszerübb és talán gyorsabb is :)

    hamachit nem ismerem, de más programokhoz használt ilyesmiknél a vpn jobban bevált!
  • Balumann
    #7005
    Akkor csináld meg a Hamachi-t és majd játszunk LAN-ba!
    (Hamachi FAQ itt van az aláírásumba a link, az oldalon az MSN címem is legalul, majd vegyél fel ;) )
  • Christian
    #7004
    na mostmeg elindult...:)
  • Christian
    #7003
    Runtime errort ír! ( meg valami C++ -t[microfos visual]) mi lehet a baj?!
  • Christian
    #7002
    na megcsináltam mindent, de ellenőrzés után aztírja, hogy rossz a cd-key.
  • Christian
    #7001
    amikor felteszem a játékot, és elindítom, nem azt írja ki, hogy indítsam újra a gépet, hanem azt, hogy tegyem be másik dvd-romba a dvd-t. Miért?
  • arty
    #7000
    és itt mi a kérdés?

    ujra kell installálni a játékot, rosszul lett feltéve a magyarítás.
  • Sadist
    #6999

    Szívesen. Mellesleg elég szépen radíroztad ki a hátteredet, gondolom nem Photoshoppal csináltad
  • mr toni
    #6998
    ezt irja:Error accessing the application's data.
    angolul megy
  • Kandurex
    #6997
    Szerintem ne erőltesd ami nem megy
  • mr toni
    #6996
  • mr toni
    #6995
  • mr toni
    #6994
    nem lehet?
  • Balumann
    #6993
    És most ezt olvassam el?
  • mr toni
    #6992
    ezt a hibát irja ki.magyaritás után
  • mr toni
    #6991
  • mr toni
    #6990
    [I
    MG]http://kepfeltoltes.hu/view/051024/sc3.JPG]
  • mr toni
    #6989
    kepfeltoltes.hu/view/051024/sc3.JPG][img]
  • moralosan
    #6988
    nem csaaak hosszú Ő létezííík
  • mr toni
    #6987
    még is megy erőltetem!!!!
  • mr toni
    #6986
  • mr toni
    #6985
    most tőltők fel előszőr
  • mr toni
    #6984
    ha be tallozom a képet hova tőlti fel,ide?
  • Sadist
    #6983
    Nagyon nem megy ez neked, inkább ne erőltetsd.
  • mr toni
    #6982