10611
  • biomage
    #6941
    nem olvastam, keres más kódot talán segit és ne kapcsold be az internetet
  • Mr_no_NaMe
    #6940
    Lol fakkot olvastad?
  • biomage
    #6939
    láttom nem eredeti biztos hogy jó a kód
  • biomage
    #6938
    te megörültél kiirtál egy kódot egy nyilvános topikba ha ez valodi akkor uszót mert ha valaki használni fogja akkor te nem tudsz játszani az interneten
  • Mr_no_NaMe
    #6937
    Nembírom elképzelni hogy mi lehet a baja...
    Nemlehet hogy ez a szar alcohol miatt van?
    Deamonnal mérnem lehet megcsinálni?Vagyha meglehet akkor hogyan?
  • Mr_no_NaMe
    #6936
    Valaki segítsen már TELJESEN ÚJ rendszerrel is megpróbáltam de ugyan azt csinálja mint a #6931-ben!
    1. Alcohol 120% ---> Emulálás ---> RMPS (Recordable Media Physical Signature) emulálás-hoz pipa
    2. "Tools\sfcure01\!setup.bat" -re kattints majd add hozzá a Rendszerleíróadatbázis-hoz
    (Ha AMD64 bites rendszered van akkor "Tools\sfcure03_x64\!setup.bat" -re kattints és tedd ugyanezt)
    3. Indítsd újra a gépet
    4. Alcohol 120% virtuális meghajtójába csatlakoztasd a játék képfájlját és installáld a játékot!
    5. Indítsd a játékot, egy felugró ablakban kérni fogja a gép újraindítását! Ezt tedd is meg!
    6. "Tools\sfdrvup\sfdrvup.exe" -re kattints, ezzel frissíted a a StarForce3 driverét majd ismét indítsd újra a gépet
    7. "Tools\sfcure01\!start.bat" -re kattints (egyből el is tűnik, ne lepődj meg) (Ha AMD64 bites rendszered van, akkor "Tools\sfcure03_x64\!start.bat" -ra kattints)
    8. "Tools\sfn\SFNightmare.exe" -re kattints, majd a felugró ablakban sorban:
    - Disable node
    - Disable CD
    - Disable node
    - illetve tiltsd le azt amelyik IDE-re csatlakoztatva van a CD ill. DVD Romod, pl: Pr. Slave, Sc. Master, Sc. Slave stb
    (ha fejből nem tudod, akkor a BIOS-ban, vagy csak szimplán újraindításnál fél pillanatra láthatod)
    9. Rakd fel az 1.04-es patchet Klikk!
    10. Indítsd a játékot, és ezt a serial kódot használd: 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
    11. Játsz!

    Így csináltam és nemjó!
    Komolyan felrugom minyár ezt az egész kócerájt,mi a franc baja van már ennek?
  • Matt9HUN
    #6935
    Ha már csak a Shader-t átállítom 3.0ra már akkor is kék képernyő, reset! 400W Chieftec, 78.01!
  • vadgab
    #6934
    Sziasztok segítenétek?:)
    korea kilőtte az anyahajót és azt kell kideríteni, hogy szándékos volt-e.
    Azon a pályán nem tudom hol kell tovább menni, nem találom a tovább vezető utat, kezd idegesíteni:) köszi ha válaszol valaki :)
  • Balumann
    #6933
    na ja, erre nem kellett volna áttérni, mert erre már a politikát is ide lehetne kavarni...
    Az viszont tény hogy nem kéne a feltörőket szidni hogy nem tudták normálisan feltörni meg nem jó a multija
    A másik, hogy én úgy tudom hogy eredetiben, neten keresztül is ugyan olyan rossz a COOP mód, csak nem disconnectel (megy 20 fps-el)
    A sima LAN-os multirésze meg rohadt jó Hamachi-val LAN-on ha 4-en játszunk
    (Most hány személyes a multija, 4 vagy 8?)
    Sajna most jöttünk rá nemrég hogy Hamachi-nál 1 szobában 15 főnél nem lehet több, szóval az ötletem hogy egy nagy szobát csinálni és aki ezzel játszani az mindenki oda mennyen nem jött be ez miatt :(
    Na mind1 majd kitalálunk valamit... Aki szeretne LAN-ozni az vegyen fel MSN-en
    [email protected]
  • moralosan
    #6932
    én is többnyire csak akkor veszek eredetit, ha van egy jó multija

    (cod, hl1-2, tocard1-2, ut2004 :P :D)
  • Mr_no_NaMe
    #6931
    Teljesen úgy csináltam ahogyan a leírásban van,sp2-őt felraktam a gépemre de mégis ezt csinálja:
  • rohadt alma
    #6930
    Igen,megvan az Options alatt.
    A Tools-t nem találom.
  • moralosan
    #6929
    az egy fül a progiban
  • rohadt alma
    #6928
    A FAQ írja:
    1. Alcohol 120% ---> Emulálás ---> RMPS (Recordable Media Physical Signature) emulálás-hoz pipa
    Én nem tudom mi az emulálás.Mire kell kattintani?
  • fonya
    #6927
    Bocsi, hogy kérdeztem...
  • Malakai
    #6926
    Ha az nfo key-t használod, az jó, de ha elolvassátok a pontról-pontra leirást, akkor nem kérdeznétek ilyet, hogy tényleg kell-e neki SP2, igen KELL.
  • fonya
    #6925
    Máshol, azt olvastam, hogyha felteszem az 1.04 patch-et akkor menni fog. Próbálta már így valaki? Esetleg jó disc key???
    fonya
  • fonya
    #6924
    Szio!
    Nekem is még a régi leírás (pontról-pontra lépve pontosan...)alapján ezt az üzenetet küldte:
    The disc key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct disc key.
    Most néztem meg és kell hozzá az sp2???
    Esetleg valami megoldás???
    Előre is köszi. És az itw-scct verzió van meg. fonya
  • Mr_no_NaMe
    #6923
    Sziasztok!
    Feltétlenül kell ehhez a játékhoz az sp2?
    Régen feltettem az sp2-t de kegyetlenül elcseszte a gépem!
    Ha tényleg létfontosságú az sp2,valaki elmondaná hogy lehet úgy bekalibrálni hogy ne okozzon jelentős kárt a gépemben,mer csakis a játék miatt kéne!
  • Malakai
    #6922
    Igazából úgy látom, hogy a két gépnek durván szinkronban kell lennie, mind magának a gépnek, mind a hálózati kapcsolatnak. Ebből utóbbi talán kiküszöbölhető (bár nemtom' Hamachis megoldás elég korrekt-e), de elsőt elég nehéz lehet, ha egyik gépen sokkal jobban fut a játék, akkor hamar elveszítheti a szinkront, játék közben is lehet ilyesmi miatt, hogy egyik gépen hirtelen nagyon lemegy az fps és elveszíti a szinkront... Szóval ja, a netkód elég kaka, de nem lehetetlen megcsinálni. :)
    Az alább linkelt fórumon elég sokat írnak erről, sok az aki írja, hogy nem megy, de vannak postok, akik írják, hogy nekik, hogy ment, szóval végig kell olvasni és nem csak belenézegetni... :)
  • Mayday
    #6921
    En nem is vartam Toled, hogy megvedd. En sem vagyok szent, nincs is lehetoseg mindennek a megvetelere. Persze nem is toltok le mindent, regebben mindent ki akartam probalni, mostmar erosen szelektalok, es ha valami bejon, megveszem. Nem a multi miatt, hanem hogy szeretem a jatekot.
    Engem az zavart, nem csak nalad, masoknal is, hogy tulajdonkeppen "ellopod", es meg van keped szidni, hogy szar. Nah, ez a hozzaallas a banto sztem. Ezt ne vedd szemelyes sertesnek, kerlek, nem volt banto szandekom, csak ez igy kibukott belolem!
  • Malakai
    #6920
    Mondjuk most kicsit belenéztem a fórumba, sokaknak gondja van vele, szóval tény, hogy itt nem túl flexibilisre sikerült a motor, valószinüleg nagyon nem optimalizált a coop része (vagyis xbox-on az ugye, de ott könnyű :P)...
    De csak beleolvastam a fórumba eddig, lehet később megoldást is írnak...
  • Malakai
    #6919
    Az eredetinél mondjuk nem általános ez a probléma, habár van... Azt azért hozzá kell tenni, hogy ezzel a Hamachival lehet gázosabb ám a dolog...
    Itt egy hivatalos Co-op help fórum: My take on making co-op work

    Amúgy a patch javít pár hibát is, mint pl driver kompatibilitási problémákat.. Jah és raknának fel 2 új co-op mapot, ha nem menne a co-op? :D
  • grebber
    #6918
    Menjél már ennek a megvétele csak a multi miatt lett volna jó és mint irtad szar akkor mivan?
    Singlée miatt meg egyik fejlesztő cég se álmodjon hogy valaha is meg fogom venni.Multi miatt vettem meg a FEAR-t is és majd a FarCry-t és a Half Life 1-et is :D
  • Mayday
    #6917
    Eleg sokat lehetett pl HL2 kapcsan is olvasni, hogy "de szar, elszall az AI, meg jo, hogy nem vettem meg, bene fejlesztoceg, ekkora hibat bennehagyni". Szar volt a tores, es meg ezeknek az embereknek all feljebb. Ha valamit ingyen beszerzek, nem torvenyes uton, legalabb nem panaszkodom ra...
    Panaszkodj akkor, ha megveszed, es az a rossz.
  • Mayday
    #6916
    De megint csak egy teoria, hogy "szerinte" a warez miatt...
  • grebber
    #6915
    Valami félreértesz.Irtad hogy szar a Coop LAN az 1.05 ellenére is.Én meg irtam ha szar a game akkor minek vegyük meg.
    Utolag ezek alapján még jó hogy nem vettem meg.
  • mila69en
    #6914
    ha jól tom az 1.5-ös patch nem is javít semmit csak két plussz pályát tartalmaz a coop módba
  • Mayday
    #6913
    Na, ezt ne kezdjetek inkabb. Ha mar warezolok, nem kezdjek mar sirni, hogy "akkor vegye meg az ember" es tarsai.
  • grebber
    #6912
    És akkor vegye meg az ember.
  • gregoryan
    #6911
    ugyan olyan SZAR 1.05-ös patchel a COOP LAN mint eddig. Ugyanúgy disconnectel 10 Sec-en belül..

    ANNYUKAT, hogy nem képesek egy rendes netkódot írni.. Szerintem semmi köze ennek a töréshez..
  • laco1221
    #6910
    Hány küldetés van?? (most kezdtem a tizediket de már az előzőnél aszittem vége lesz fejbelőttem azt a komát oszt belefikált abba a kunyhóba v. mibe
  • ati2002
    #6909
    Az mehet (nekem is megy), csak FSAA-val nem mehet együtt, de azt nem is engedi beállítani a menüben.
  • moralosan
    #6908
    rosszul mondtam :D

    amúgy a hdr az a High Dynamic Range, elvileg elvakít ha hirtelen világos helyre kerülsz, vagy alig fogsz látni ha gyorsan egy sötét alagútba lépsz.
  • Balumann
    #6907
    Mi az a HDR?
  • moralosan
    #6906
    huhh... asszem softshadow + hdr nem mehet együtt.
  • ati2002
    #6905
    Melyik drivert használod? HDR nélkül megy?
    Driverben be van kapcsolva az élsimítás? (ne legyen)
    Tápod elég a vasnak?
  • Matt9HUN
    #6904
    Felraktam az 1.04 patchet de amikor bekapcsolom a ShaderModel 3.0-át meg a HDR,Softshadow-t mindent fullra rakok mégis mikor új játékot kezdek betölti az 1-es pályát, ott még kiirja hogy cashing shader... utánna kék képernyő és ujraindul a gép!!! Mi lehet a gond! (Athlon64 3000+, Asus 6800GT, 1.5G ram,Audigy2ZS) Ha valakinek volt ilyen probléma irja meg a megoldást ha van!! THX PLEASE HELP
  • moralosan
    #6903
    ha nem töltöd le, nem érint...
    semmi izgi...
  • grebber
    #6902
    Remélem itt is lesz olyan mint a Codename Panzers Phase One-nál és a Toca 2 -né hogy a patchet törték meg.
    Mert nemszeretném mindig lehuzogatni a meghajtóimat.